9.2 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 22, 2020
Daha Fazla

  Zeynep&Gönül Madra

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadınları Sevgili Zeynep Madra ve Gönül Madra’ya @luxuriaistanbul sorduk;

  Dünyadaki en trend sofra ve ev dekorasyon markaları sizce hangileridir?

  Ev dekorasyonunda yeni trendlerden bahseder misiniz? D’She Kadınlarına sofra ve ev dekorasyonu hakkında trendleri yakalamak adına neler tavsiye edersiniz?

  Son zamanlarda Dünya’da sofra dekorasyonu konusunda en trendy markanın L’Objet olduğunu söyleyebiliriz.

  Hem diğer yemek takımı markalarına göre daha genç bir marka olmasından dolayı, hem de şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunduğu için tercih ediliyor. Mesela 24K altın ve platin detaylı yemek takımları normalde hiçbir zaman bulaşık makinesine konmazken, L’Objet takımları makinede yıkanabiliyor.

  Bunun dışında Hermes her zaman en tepedeki yerini koruyor. Her yıl yepyeni bir takımın lansmanı yapılıyor. Her takım, Hermes sevenlere yeni bir yemek takımı aldıracak kadar güzel oluyor.

  Ev dekorasyonunda 2018 yılının dekorasyon trendlerinden bahsedecek olursak, Pantone; ‘Ultra Violet’ rengini, Sherwill Williams ise ‘Oceanside SW 6496 petrol yeşili’ trend renk olarak açıkladı.

  2018’in en “in” malzemesi ise pirinç. Aydınlatmadan mobilyaya, kapı kulplarından sofralara kadar pirinç her alanda yer alacak diyebiliriz.

  Japonların WABI SABI olarak tabir ettikleri kusursuzlukta gizli olan güzellik felsefesinin evlerimize el yapımı ürünlerle giriyor olacağı da yine 2018 yılının trend dekorasyon önerileri arasında. Desen olarak tribal desenlerin ön planda olacağını ve nötr renklerde gri ve tonlarının yerini bu yıl bej ve tonlarının devralacağını söylemek mümkün. Elbette, siyah ve beyaz her zaman olduğu gibi 2018 yılında da popülaritesini korumaya devam ediyor.

  Bizler sofra ve ev dekorasyonu hakkında trendleri yakalamak adına sıklıkla yurtdışındaki fuarları ve blogları takip ediyoruz. Bunlardan başka, instagramda takip ettiğimiz Amerikalı influencerlar bulunuyor. Genel anlamda ev ve sofra dekorasyonunun moda dünyası ile paralel ilerlediği söylenebilir. Trend olan renkler birbirleri ile benzerlikler gösteriyor.

  D’She Kadınlarına instagramdan #artfordining ve #artdelatable hastaglerini ve elbette dekorasyon dergilerini takip etmelerini tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir yaşam stili için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...