Zeynep Yılmaz

523

D’She Style söyleşi🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Yılmaz’a sorduk;

Yılbaşı akşamını sevdikleriyle evde geçirecek olan D’She Kadınları’na süsleme, dekorasyon detayları için neler tavsiye edersiniz?

Yılbaşı sofranız için bir tema belirleyin. Örneğin kar teması, altın teması, kırmızı tema, rustik tema vb. Konseptinize uygun suplalar kullanın, sofranızın ortasında büyük bir şamdan kullanarak sofranıza şıklık katın. Küçük menü kartları hazırlayarak peçeteliklere simli ipler ya da metal yüzükler ile bağlayın. Hem sofranızda hem de evin girişinde ve oturma bölümünde küçük mumlar kullanın. Salonda ve evinizin girişinde vazolar içinde kurutulmuş dalları mevsim çiçeklerini kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Ve yılbaşının vazgeçilmez dekorasyon öğesi bence kesinlikle yılbaşı ağacı. Kızlarımla yurtdışında gittiğim her yerden aldığım farklı süslerle yılbaşı ağacımızı süslemeye bayılıyoruz. Salonumuzun bir köşesinde süslediğiniz ağacımızın evimize yılbaşı ruhunu ve sıcaklığını getirdiğine inanıyorum

Sizin yılbaşı akşamı için planlarınızı öğrenebilir miyiz?

Kızlarım ve bir arkadaşım ile Dubai de olacağız.

Yeni yılda kendiniz, aileniz ve dostlarınızla bir arada gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız ve dilekleriniz nelerdir?

2019 yılında en başta kızlarım ve sevdiklerimle sağlıklı huzurlu bir yıl geçirmeyi diliyorum. Kızlarımın benim bildiğim ve bilmediğim tüm hayallerinin gerçekleşeceği ve kendi adıma thanx mimarlık olarak ulusal projelere imza atacağımız bir yıl olmasını istiyorum.

Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.