9.2 C
İstanbul
Cuma, Ekim 23, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Zeynep Ceylan Kankat; Yeni Ay’ın Güçlü Etkileri

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Akrep Burcu’nda gerçekleşen Yeni Ay ile gelişen gökyüzü hareketlerini yorumladı;

  Bugün 7 Kasım 2018’de saat 19.02’de AKREP BURCUNUN 15.derecesinde haksızlığa uğrama, aldatılma, aşk ilişkilerinde gerginlik, gözden düşme veya yakın akrabalar ile ilgili olumsuzluklar yaşamaya sebep olan ZUBEN ALGENUBİ sabit yıldızı ile kavuşum halinde olan bir YENİ AY meydana geliyor Sevgili Dostlarım.

  Haritanın yükseleni 8 derece İKİZLER Burcu’nda ve YENİ AY’ı da astrologlar tarafından düşük bir ev olarak kabul edilen ve pek de sevilmeyen 6.evinde ağırlıyor olacak. Yükselen yöneticisi MERKÜR zararlı olduğu YAY Burcu’nda kavgalara, cinayetlere ve şiddet olaylarına sebep olan ANTERES sabit yıldızı ile kavuşum halinde  bulunmakta.

  Aynı zamanda ikili ilişkiler ve ortaklıklar evi olarak adlandırdığımız 7.evde AY’ın karanlık yüzü dediğimiz LİLİHT ile dost bir açı içinde hareket etmekte. Son derece kırıcı, yıkıcı ve kavga etmeye müsait bir enerjiyi açığa çıkarıyor olacak. Özellikle evli çiftler ve ortak iş yapanlar kavga etmekten uzak durun LÜTFEN! Çünkü diğer taraftan BALIK Burcu’ndaki NEPTÜN’ün YENİ AKREP AY‘ına göndereceği yapıcı ve şifalandırıcı enerjisi ve PLÜTON’un değişim ve dönüşüme açık olan diğer enerjisini dengeli ve ortak bir şekilde kullanabilirsek eğer karşı taraf ile daha yapıcı, merhametli ve var olan problemleri çözüm odaklı bir konuşma yapma şansımız olacağından dolayı POZİTİF ve ÖĞRETİCİ tarafta olmaya gayret göstermeliyiz.

  MANEVİ YÖNÜMÜZÜN OLDUKÇA KUVVETLENECEK OLDUĞU ÖNÜMÜZDEKİ 2 HAFTA BOYUNCA KENDİ İÇ SESİMİZE GÜVENMELİ ve ONUN BİZLERE FISILDADIĞI ŞEKİLDE YOL ALMALIYIZ SEVGİLİ DOSTLARIM.

  Bu haritada bolluk, bereket ve şans gezegeni JÜPİTER de AKREP Burcu’nun Anaretik derece olarak adlandırdığımız oldukça zorlu ve KARMİK bir etki altında olduğu 29 derecesinde bulunmakta.

  Ayrıca AY DÜĞÜMLERİ de KOVA – ASLAN AKSINDA ve URANÜS ile zorlu bir enerji içinde hareket ediyor olacak. URANÜS ise iş hayatımızda geleceğe dair büyük hayallerimiz ile ilgili projelerimiz adına arkadaşlarımız, kalabalık gruplar, dernekler, hastalıklar, hastaneler, kapalı yerler, hapishaneler ve günlük yaşantımızda ani, sıra dışı ve gerilimli olaylara sebebiyet verecek olan KOÇ Burcu’na geri dönmüş durumda.

  Bu dönemde sağlığımız ile alakalı bazı ertelenmiş olan durumları artık ele almak zorunda kalabiliriz. Gerekli olan önlemleri alabilir, tedavi olabilir veya çok gerekiyorsa ameliyat kararı alabiliriz ve yakınlarımızın sağlık problemleri ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Hizmet verdiğimiz veya hizmet aldığımız tüm konularda, birimlerde ve mekanlarda beklenmedik, bugüne kadar gözden kaçmış veya görmezden gelinmiş bir sorun ortaya çıkabilir. Bu yüzden bazı aksaklıklar ve ertelemeler yaşayabiliriz. Gündelik hayatımızdaki bazı alışkanlıklarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz.

  Dolayısı ile yeni düzene geçme konusundaki bazı zorluklar da bu süreç içinde önümüze çıkabilir. Yeni bir eve, ofise taşınabilir, işe veya eve gidiş saatlerini değiştirmek zorunda kalabiliriz. Kendimiz  ile alakalı geçmişten gelen haksızlıklar ve suçlamalar ve yine gecikmiş bazı yüzleşmeler söz konusu olabilir. Yani bizlere zarar veren ve görmezden geldiğimiz her türlü maddi ve manevi konuyu tekrardan ele almak ve onlar ile ne yapacağımıza kesin ve net bir şekilde karar vermemiz gereken bir zaman dilimine giriyoruz Sevgili Dostlarım .

  YENİ AY SONRASINDA AY DÜĞÜMLERİ AKS değiştirip OĞLAK-YENGEÇ AKSINA GEÇİŞ YAPIYOR OLACAK. SANKİ GÖKYÜZÜ SON BİRKAÇ YILIN EKSİK BAZI HESAPLAŞMALARINI ve YARIM KALAN BAZI İŞLERİNİ TAMAMLAYARAK YENİ BİR SAYFA AÇMA TELAŞI İÇİNDE HAREKET EDİYOR OLACAK.

  Akrep Burcu’ndaki bu Yeni Ay ile birlikte bizler de kendimiz adına bazı önemli ve derin mücadeleler içine girip gerekli olan değişim ve dönüşümleri başlatıyor olacağız. Gizemli ve okült konulara çok daha fazla çekileceğimiz bu dönemde çok daha derin bir sezgi gücüne sahip olabiliriz. Rüyalarımız son derece etkileyici, gelecekten haber verici ve gerçekçi olabilir. Altıncı hissimizin oldukça kuvvetleneceği ve aktif  bir şekilde çalışmaya başlayacağı bu yeni dönemede; etrafımızda var olan veya gelecek olan negatif bir olayı çok öncesinden hissedebiliyor olacağız.

  Cinsel konulara karşı olan merakımızda da bir artış gözlemlenebilir. SEKS ve cinsellik temalı konular hayatımızda her zamankine göre çok daha sık bir şekilde gündeme gelebilir. Cinsel taciz ve suçlarda artış görülebilir. Bunlar ile ilgili bir sürü haber internet ortamına düşebilir. Gizli kalmış taciz olayı yine bu süreçte ortaya çıkabilir. Bu dönemde sağlık açısından genital bölge ve üreme organları oldukça hassas olabilir. Cinsel yolla bulaşabilecek olan her türlü hastalığa karşı önleminizi alın lütfen. Özelliklerde gençler bu konuda ekstra dikkatli olsunlar lütfen!

  Bu dönemde içsel olarak son derece huzursuz olabiliriz. Duygusal olarak da bazı zorluklar söz konusu olabilir. Sürekli bi iç didikleme hali, memnuniyetsizlik, paranoya, takıntılı bir şekilde sadece bir konu üzerinde düşünmek gibi durumlar, çok sık görülebilir. Her şeyi kontrol altında tutma isteği ve etrafımızdaki kişileri kendi istediğimiz şekilde değiştirip dönüştürme ve manipüle etme arzumuz oldukça yüksek olabilir. Son derece tutkulu, hırslı ve gözü kara bir şekilde her ne pahasına olursa olsun yapmayı istediğimiz işleri bir nevi asker gibi sonu kadar götürmek ve başarmak arzusu içinde de hareket edebiliriz.

  Gizli kapaklı hareket etmek, bir şeyleri sadece kendimize saklama ihtiyacımız bir taraftan artarken, diğer taraftan da gizli kalmış konuları gün yüzüne çıkarmak için hepimiz adeta bir dedektif kesilebiliriz. Buradaki en zor konu ise; kendi içimizde var olan en derin duygular ile temasa geçmek ve gerçekten ne istediğimizi keşfetmemiz konusunda kendimize karşı dürüst bir şekilde hareket ederek kendimize yeni yol çizmek konusu olacaktır.

  Bu süre zarfında birilerine güvenmek zor olacaktır. Sürekli yaşanacak olan içsel gel-gitler neticesinde bir şeylere karar vermek oldukça zor olacaktır. Sizlere tavsiyem kendi iç sesinizi dinlemeniz  ve kendi sezgilerinize güvenmeniz yolunda olacaktır.

  Bu dönemde hırsızlık olaylarında artış gözlemlenebilir. Zehirlenme vakaları olabilir. Elektrik ile ilgili bazı olumsuzluklar, kesintiler, kazalar ve vefatlar olabilir. Ani gelişebilecek bazı doğa olayları, yıldırım düşmesi veya çarpması gibi beklenmedik olaylar meydana gelebilir. Yer sarsıntıları, toprak kaymaları, depremler, ani gelişebilecek kazalar veya yaralanmalar, gizli saklı kalmış konuların birden gün yüzüne çıkması, beklenmedik para kayıpları veya hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan bir para veya ikramiyeler, miraslar Yeni Ay ile birlikte hiç beklenmedik zamanda gelen sürpriz terfiler ve yükselişler , aynı şekilde KADERSEL ve KARMİK kayıplar ve düşüşler meydana gelebilir.

  Türkiye açısından ise ne yazık ki oldukça zor bir YENİ AY bizleri beklemekte Sevgili DOSTLARIM . Sanat ve sanat camiasında bazı üzücü olaylara tanık olabiliriz. Ünlü kişilerin ilişkileri, aldatma veya aldatılma konuları, aşkları ve sıra dışı haberleri gündeme oturabilir. Spor camiasındaki bazı kişilerin skandal haberlerini duyabiliriz. MEDYA ile bağlantılı haberler, davalar ve gelişmeler olabilir. Eğlence yerlerinde meydana gelebilecek kavga ve cinayetler gündeme gelebilir .

  Sağlığımıza zararlı olarak üretilen bazı gıda maddeleri ve ilaçlar ile ilgili bilgiler açıklanabilir. BÜYÜK bir yolsuzluk ve sahtekarlık olayı gündeme bomba gibi düşebilir. HÜKÜMETİN veya ÜLKEYİ iDARE eden kişilerin yapacak olduğu bazı şanssız açıklamalar, düşünmeden edilen sözler halkımızın bir anda öfkelenmesine neden olabilir. Bu durum ÜLKE genelinde gündem yaratacak bazı olaylara sebebiyet verebilir. Ülke topraklarımızın bütünlüğü açısından düşmanlarımıza karşı son derece dikkatli olmalı ve bizden gizli yapmak isteyecekleri bazı eylemlere ve saldırılara karşı hazırlıklı olmalıyız.

  MECLİSte beklenmedik bazı olaylar cereyan edebilir. SEÇİM ile alakalı yeni gelişmeler olabilir. Uyuşturucu veya sahte içki ile ilgili bazı önlemler alınabilir. Yurtdışı bağlantılı önemli davalar ile ilgili beklenmedik gelişmeler ve açıklamalar olabilir. Çocukları ilgilendiren ahlakla aykırı olaylar ne yazık ki gündeme gelebilir. Askeriyede veya sosyal hizmetler ile alakalı yerlerde yolsuzluk, zehirlenme ve ahlaka aykırı olan bazı olaylar meydana gelebilir. Gerçeklik derecesi ve nereden çıktığı belli olmayan suçlamalar kamuoyunun ve medyanın gündemini fazlası ile meşgul edebilir.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Editörün Seçimi

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Mutluluğu Başkasında Aramayın!

  Mutluluğu başkasında aramak bir dramdır. Bir düşünün; birinin iki dudağının arasında gizlenmiş sözlere bel bağlamak esaret değil midir? Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken mutlu olursunuz. Kedinizin...

  Vedalaşmak Değişime Açılan Kapıdır

  Değiştirmeye cesaret edemediğimiz şeyleri hayatımızda tutmaya devam ederiz. Bir şehirden başka bir şehire taşınmak, bir evden ayrılmak, bir ilişkiden kopmak, bir dosttan vazgeçmek, bir...

  Toksik Arındırıcı Üç Günlük Detoks Kürü

  Yanlış beslenme alışkanlıkları zamanla vücudumuzdaki toksik maddelerin artmasına neden olur. Vücutta oluşan toksik maddeler, sindirim problemleri, cilt sorunları, halsizlik ve hatta ani ruhsal değişimlere yol...

  Stiliniz Kendinizi Dünyaya Anlatma Şeklinizdir

  Giyim tarzınız, kendinizi dünyaya anlatma şeklinizdir. Seçtiğiniz kıyafet kodlarından renk tonlarına, bir odaya sinen parfümünüzden ayak seslerinize kadar tepeden tırnağa her şey sizi anlatır. Ancak...