Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Yengeç Burcu’nda Dolunay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat yılın son Dolunay’ını yorumladı;

Evet, Sevgili Dostlarım, 2018 yılının bu son haftasında; bizler 0 derecede YENGEÇ burcunda meydana gelen yılın son Dolunay ‘ını, dün gece saat 20.48’de deneyimlenmiş buluyoruz.

Oldukça mücadele gerektiren, hiperaktif bir enerjiye sahip olan 2018 yılı boyunca; genel de 4 tane olması gerekirken 5 tutulma ile geçen ve 2 aylık süren art arda gelen Mars ve Venüs Retroları ile ayrıca işleri daha karmaşık ve düzensiz bir hale getirmek üzere hareket edip, araya giren 3 Merkür Retro’sunu da sağ sağlim atlatmış bulunmaktan dolayı hepimizi ayrı ayrı tebrik etmek istiyorum. Zira birçoğumuz ruhen, bedenen, zihnen ve madden bir hayli zor zamanlardan geçtik ve bir takım imtihanlara tabi tutulduk.

Ve şimdi, aynı geçtiğimiz 2018 yıllı gibi, Dolunay enerjisi ile başlamış olduğumuz seneyi, bu yıl da 2019 de gene bir Dolunay enerjisinin hâkimiyeti altında karşılıyor olacağız.  Yeni bir başlangıca, bir bitiş enerjisi altında başlamak; Aslında bizler için gene zor geçecek bir yılın habercisi olacak olsa dahi, 2019 yılının bizler için, 2018 yılına nazaran biraz daha kolay ve iyicil bir sene olmaya daha çok aday olduğunu söylemek isterim.

Bu yıllın enerjisi her ne kadar tezatlıklar ile dolu manik-depresif bir ruh hali içinde olsa dahi, kendi kaderimizi tekrar yazmaya başlayacağımız ve bir manada kendi kendimizi tekrar var etmek için çaba sarf edeceğimiz ve buna da önce kendimizden daha sonra da sahip olduğumuz en küçük ve ama en değerli olan ailemiz; annemiz, babamız, yuvamız yani ‘’evimizden ‘’ ve ait olduğumuz köklerimizden başlayıp kendimize yeni bir hayat inşa ediyor olacağız. Hayatta, inançlarımıza ve bilinçaltımızda var olan ‘’eski ve köhneleşmiş ‘’ ne varsa, hepsini yıkıp ya da tekrardan restore etmek üzere harekete geçiyor olacağız. Daha sonrasında ise sırası ile güvenliğimiz, vatan ve millet adına birlik beraberlik, sevgi ve dayanışma içinde olmanın önemini anlıyor olacağız.

Global olarak ise, tüm Dünya’da yaşanacak olan olaylar sonunda sevginin ve insan olmanın esas değer olduğunu, hiçbir maddi gücün ve iktidar hırsının bunun yerini tutamayacağını, bu tür egosantrik davranışların, aslında ne kadar da büyük bir acizlik ve kendine güven eksikliğinden kaynaklandığını, insanoğlunun doğa olayları karşında ne kadar da güçsüz, şaşkın ve aciz olabildiğini deneyimliyor olacağız.

Kraliçe’nin bir gecede tahtını Kral‘a bırakmasını ve bir takım büyük güçlerin, önemli iş adamlarının, patronların nasıl olup da bir küçük çocuk gibi sadece sevgiye, ilgiye ve şefkatte ihtiyaç duyacaklarına şahitlik edeceğiz. Bazı önemli devlet sırlarının açığa çıkması ve yer altında yapılacak olan yeni eski keşifler sonrasında gene insanlık tarihi ile ilgili bazı önemli bilgilere ulaşılabiliyor olacağız. Geçmişten gelen bazı olayların benzerleri, bazı geçmişten gelen anılar ve söylemler bu dönemde yine kendisini bir sarmal etkisi gibi tekrarlayabilir.

Kim bilir belki de tüm bu yaşananlar sonrasında, artık insan olmanın çok daha fazla sorumluluğu, farkındalığı ve bilinci içinde hareket etmek zorunda olduğumuzun ve yepyeni bir dönemin eşiğinden yani  ‘’kova çağına ‘’ geçmeye hazırlandığımızı da ‘’ fark ‘’ ediyor olacağız.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı