9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Yengeç Burcunda Ay Tutulması

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Yengeç Burcunda meydana gelecek olan Ay tutulmasının etkilerini anlattı;

  Bugün 10 Ocak 2020 Cuma günü 22.22’de Yengeç burcunun 20 derecesinde halkalı bir AY TUTULMASI meydana geliyor olacak. Dolunay etkisinden 10 kat büyük bir güce sahip olan yılın bu ilk tutulması aslında 26 Aralık 2019’da meydana gelen GÜNEŞ TUTULMASININ bir tamamlayıcısı niteliğini taşımaktadır.

  Tutulma, haritanın 5. – 11. ev aksında meydana geliyor Sevgili Dostlarım.

  AŞK, ÇOCUK, YARATICI KONULAR, HOBİLERİMİZ, KALABALIK GRUPLAR, ARKADAŞLAR, GELECEĞE AİT KONULAR, İDEALLARİMİZ ve hayata dair KENDİ HAYALLERİMİZ ve yine kendi İŞİMİZ ile ilgili alanları temsil eden bölgede meydana gelmekte.

  Haritanın tepe noktası (10. ev KARİYER, İŞ ve GELECEK) ALDEBARAN sabit yıldızı ile kavuşum yaparken, en alt noktası

  4.ev ise (EV, AİLE, YUVA ve KÖKLER ) ANTARES sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak. Bildiğiniz üzere Ay düğümleri uzun zamandır Yengeç – Oğlak aksında bulunmakta ve tutulmalar da bu eksenler arasında gerçekleşmekte Sevgili Dostlarım.

  Yengeç burcunun yöneticisi AY olduğundan ve Ay düğümlerinin de YENGEÇ – OĞLAK aksında bulunmasından dolayı bu tutulmanın önemi 2 kat daha fazla olacaktır. Bu süre zarfında uzun zamandır sahip olduğumuz bizlere güven veren örf, adet ve göreneklerimize ait kurallarımız, sınırlarımız, kurulu düzenlerimiz, bizleri kısıtlayan ve zorlayan sağlık sorunlarımız,  kariyerimiz, işimiz, bir şeyleri yönetmek, kontrol altında tutmak, ekonomik ve parasal konular, inşaat ve yerleşim alanları, sistemsel ve kurumsal işler ve yönetim veya otorite konumunda olmak istediğimiz alanlar ile ilgili bir takım değişiklikler, ayrılıklar, zorluklar, bozukluklar, kayıplar veya değişmesi artık elzem hale gelmiş koşullar ile boğuşmaktayız. Aslında tüm bunları yaşamamızın bir diğer sebebi de hayatın bizlerden uzun zamandır beklemiş olduğu kendimiz adına almamız gereken sorumlulukları yerine getirmememiş olmamızdır.

  Sevgi, paylaşım, huzur, gerçek “BEN’in farkında olarak, sevdiklerimiz ve yakınlarımız ile daha çok vakit geçirmemizi, en önemlisi ise tüm bu hayat gailesi içinde kendimize ve özümüze ne kadar az vakit ayırdığımızın farkına varmamızı istemesidir. Bizlerden beklenen ise, tüm bu eski var koşulları ve sınırları terk edip, asıl olmamız gereken ya da gitmemiz gereken sağlıklı ve güvenli yeni yaşam formunu inşa etmemiz yönündedir. İşte şimdi 10 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşecek olan tutulma bizler için bu konuya ışık tutacak ve bizlere önemli bir farkındalık ve aydınlanma enerjisi verecektir.

  Tüm bunlar olurken eski travmalarımız veya kısıtlanma yaşadığımız durumlar tekrar su yüzüne çıkabilir Sevgili Dostlarım ve GÜVENLİK İHTİYACIMIZ TAVAN YAPABİLİR! Ancak yaşanacak olan bu GÖKSEL olay neticesinde önümüzdeki 6 aylık süreçte hayatımız ile ilgili ve özellikle ikili ilişkilerimiz adına, çok önemli bir takım değişimlerden, dönüşümlerden ve yeniliklerden geçiyor olacağız.

  Bu tutulma enerjisine SATÜRN ve PLUTON gibi oldukça önemli ve güçlü etkilere sahip olan iki büyük gezegen karşıtlık yaparak dururken bir de anilik, yenilik ve beklenmeyeni getiren Uranüs’ün küçük neferi MERKÜR de onlara eşlik ediyor olacak.

  Bu tutulma 144 nolu Saros tutulma ailesine mensup olup ilki 29 Temmuz 1749 da gerçekleşmiştir. Toplam tutulma sayısı 71 adettir. Sonuncu tutulma ise 4 Eylül 3011’de gerçekleşecektir. İçinde bulunduğumuz bu döneme ait olan en yakın ve en son tutulma ise 19 yıl önce 30 Aralık 2001 yılında meydana geldi. Daha öncesinde sizlere 19 yıllık döngülerin hayatlarımızda ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştim. Son derece karmik etkilere sebep olan bu döngüler herbirimizin hayatında önemli bazı kapıların kapanmasına ve bir diğer önemli 19 yıllık yeni kapıların açılmasına sebep olmaktadır.

  Bu tutulma Türkiye‘den, Kuzey Amerika’nın birçok yerinden, Güney Amerika‘nın doğusundan, Pasifik, Atlantik ve Hint Okyanuslarından, Avrupa, Asya, Avustralya ve Afrika bölgesinden izlenebiliyor olacak. Şöyle bir geçmişe doğru gidip hafızamızı tazeleyecek olursak tüm dünya üzerinde etkili olan üzücü, dehşete düşüren ve aynı zamanda büyük bir uyanış ve farkındalık yaşanmasına sebep olan İKİZ KULELER‘e yapılan saldırıyı anımsayabiliriz. Amerika’nın Afganistan’a girişi ile başlayan üzücü kayıplar ve ölümler  getiren savaş oyunları hemen hafızamızda yerini alabilir. Diğer taraftan ise yine o yıllar AKP ‘ın kuruluş yılıdır.

  Bu tutulmayı ülkemiz açısından değerlendirecek olursak; tutulma Türkiye’nin yükselen burcu olan YENGEÇ burcunda meydana geliyor olacak. Bu da tabii ülkenin imajına, yönetimine ve yöneticilerine ışık tutuyor olacak. Yöneticiler, halk, dış politikamız ve komşularımız ile olan ilişkilerimize ve açık düşmanlık alanlarımıza etki etmeye başlıyor olacak. Hükümet tarafından getirilecek yeni yüksek el ve yürek yakan vergiler, yüksek cezalar, haraç kesmeler ve yine sonu gelmeyen zamların devam edeceğinin  habercisi olacaktır.

  Ancak diğer taraftan ise (şayet iyi kullanılırsa) Türkiye için uluslararası ortaklıklar ve işbirlikleri adına inanılmaz fırsatların ayağına gelecek olduğununda habercisi olma özelliğini taşıyor olacak. Ancak son derece dikkatli ve temkinli olunması gerekiyor. Bu tutulmada demin dediğim gibi Satürn – Pluton kavuşumunun AY’ın tam karşında yer alması bizlere ülkece halk ve yönetim arasında bir takım gergin ve elektrikli durumların meydana gelebilecek olduğuna, köklü, sağlam ve değişmez olarak görünen yönetimsel ve devlet ile alakalı değişimlerin ilk ayak seslerini getirmeye başlıyor olacak.

  Ay aynı zamanda kadınları ve dişiliği temsil ettiği için kadınlar, kız çocukları ve dişil konular ile ilgili bir takım olaylar ve yeni haberler, kanunlar ve açıklamalar gündeme gelebilir. Cezaevlerindeki kadınlar ve çocuklar ile ilgili yeni bir takım kanunlar ve düzenlemeler söz konusu olabilir. Aynı zamanda umut ediyorum ki KADIN CİNAYETLERİ ve ÇOCUK TECAVÜZ ve İSTİSMARCILARI için yeni düzenlemeler ve kanunlar çıkar.

  Yine bu tutulma sayesinde Dünya üzerinde sonu gelmez gözüyle bakılan (geçtiğimiz yıllarda dile getirdiğimde asla yakın zamanda olamayacak bir şeyden bahsettiğime inanın dostlarım) KAPİTALİZMİN sonunun gelmesi -ki AMERİKA başta olmak üzere eğitim, yönetim ve ülke sınırları ile ilgili bir takım değişikler önümüzdeki 6 aylık süreçte meydana gelmeye başlıyor olacak. Avrupa da ekonomik olarak inanılmaz bir çöküşün içine doğru sürüklenmeye başlayacak. İlk başı ise ALMANYA çekecek.

  Tutuma sırasında AY‘ın CASTOR sabit yıldızı ile kavuşum yapmasından dolayı,  mahkemelerden ve hukuksal konulardan bazı güzel haberler alınabilinir. Hapis cezaları ile ilgili yeni duyurular, kanunlar veya bir takım yeni ceza indirimi gibi açıklamalar gündeme gelebilir. Yazarların başarı haberleri ve araştırmacıların bir takım yeni fikirlerinin ortaya çıkması söz konusu  olabilir. Bir ülke liderinin veya büyük devletlerden birinin liberal duruşu ve savaş sırasında göstermiş üstün başarı ve komutanlık yeteneği sayesinde; bir takım devletler savaş rüzgarları eşliğinde değişim ve dönüşüm programına tabi tutulabilir.

  Kişisel olarak ise tutulma haritasının yükseleninin Başak burcu olması nedeniyle uzun süredir aşırı titizlenmekten dolayı geciken ve tamamlanması bekleyen işler ve sorumluluklar bir neticeye bağlanabilir. Mantıklı ve sorumluluk sahibi bir birey gibi hareket etmemize ve işleri bir an önce ele almamamıza yardımcı olabilir. Aklımızı başımıza almamız gereken ve bunu en kısa sürede elle tutulur ve gözle görülür bir  zemine oturtmamızın artık şart olduğu bir zaman diliminden geçiyor olacağız Sevgili Dostlarım.

  Hayatımızı sürdülebilir bir gerçeklik üzerine kurgulamamızın zamanı geldi de geçiyor bile. Neptün’ün bizleri uyuşturan ve hayaller dünyasında hareket etmemize sebep olan etkisinden bir an önce ayılmamız gerekiyor. Tutulma ve önümüzdeki dönemi takip eden zaman diliminde her türlü ikili ilişki, evlilikler, ortaklıklar, bitmesi gereken arkadaşlıklar ve özellikle de ailevi ilişkilerde bir takım duygusal patlamalar, kavgalar, ayrılıklar, boşanmalar ile mal ve miras paylaşımları söz konusu olabilir.

  Bu dönemde ANNEMİZ ile olan ilişkimize de son derece dikkat etmeliyiz. Yani Kuzey Ay Düğümü YENGEÇ BURCUNU gösteriyorken bizler ailemize, sevdiklerimize, çocuklarımıza, yuvamıza ve evimize her zamankinden çok daha fazla önem vermeliyiz. Yaşam alanımıza, evimize, ailemize ve kendi güvenliğimize her zamankinden çok daha fazla sevgi dolu ve şefkatli bir şekilde odaklanmalıyız.

  Sağlık açısından ise meme, mide ve sindirim sistemimize, yemek borusu ve safra kesesine ve beslenme konusuna , özellikle ANKSİYETE başta olma üzere tüm psikosomatik rahatsızlıklara karşı, son derece dikkatli olmalıyız.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Editörün Seçimi

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...

  Yaban Mersinli Yulaflı Fincan Kek Tarifi

  Sadece 30 dakikada hazırlayacağınız yaban mersinli yulaflı fincan keki ile haftaya başlamak ister misiniz? Malzemeler (1 kişilik) 1 bardak yulaf ezmesi 1/2 muz 1/2 bardak yaban mersini 1 yemek...