9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 16, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Yay Burcu’nda Dolunay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Yay Burcu’nda gerçekleşen Dolunay’ı anlattı;

  7 Aralık 2018 Cuma günü saat 10.22 de 15 derece YAY BURCUNDA, 2018 yılının son YENİ AY ‘ı meydana geliyor olacak Sevgili Dostlarım. Önümüzdeki 15 gün boyunca etkisi oldukça kuvvetli bir şekilde hissedilecek. Ancak ilerleyen günlerde bu etki öncesine göre hafiflemiş olsa da, 6 OCAK 2019’da meydana gelecek olan OĞLAK BURCUND Kİ GÜNEŞ tutulmasına kadar devam edecek.

  Aynı gün gökyüzünde birçok önemli gezegenin birbiri ile açısal olarak kontak halinde olması, NEPTÜN ile MARS açısının kesinleşmesi ve Merkür gezegeninin Akrep Burcu’nda düz hareketine dönüp durağan pozisyonda kalmaya devam ediyor olması ile birlikte; var olan bu göksel hareketlilik sayesinde yeni olana doğru hepimiz bir geçiş yapmaya hazırlanıyor olacağız.

  Zor geçen bir yılın ardından kendimize bir çıkış yolu ararken, Yay Burcu’nda meydana gelecek olan YENİ AY ile birlikte karşımıza yeni çözüm yolları, fırsatlar ve bize yardımcı olamaya çalışacak iyi insanlar çıkacak.

  Bu YENİ AY bizlere aynı zamanda iyimserlik, mutluluk, neşe, genişleme, büyüme, bolluk, bereket, macera ve özgürlük hissi verecek Sevgili Dostlarım.

  Ancak Cuma günü gerçekleşecek olan YENİ AY ‘IN enerjisini iki farklı açıdan pozitif -negatif ve değişken niteliklerde ele almamız gerekiyor olacak; biri minimal olarak günlük hayatımız ile ilgili değişimler, diğeri ise büyük resme bakarak farkına varacağımız değişimler ile ilgili olacak.

  Bu dönemde NEPTÜN sayesinde bir hayli yanılsamalara ve belirsizliklere neden olacak türde bazı deneyimler yaşayabiliriz dikkatli olmakta fayda var Sevgili Dostlarım. Merkür’ün durağan konumda olması ise bizden adeta yeni yıla girmeden önce son bir kez yaz aylarında gerçekleşen tutulmalardan beri ne kadar ilerleme kaydetmiş olduğumuza bakmamızı istiyor olacak. Sizlere uyarım; gerçekçi olmanız ve aşırı iyimser yaklaşımlar sergilememeniz yönünde olacak.

  Haritanın yükselen burcu OĞLAK olması ve aynı zamanda PLUTON, ŞANS Küresi ve GÜNEY AY DÜĞÜMLERİNİN DE aynı burçta bulunması ve derece olarak da yakınlığı sebebiyle; eskiden kaybetmiş veya kaçırmış olduğunuz bazı şansları şükürler olsun ki Yeni Ay’ın kalıcı, sağlam, şanslı ve pozitif enerjisi sayesinde tekrar elde edebiliyor olacaksınız. Ancak MERKÜR ‘ün durağan pozisyonu ve MARS NEPTÜN kavuşumunun Yeni Ay’a yapmakta olduğu zorlu ve sert açı kalıbı sebebiyle; zihnimiz oldukça dağınık, bulanık, yanılmaya ve aldanmaya açık ve aşırı iyimser bir ruh hali içinde olabileceğinden dolayı, yanlış kararlar da alabileceğimiz konusunda sizleri uyarmak isterim. Yanılma payımız yüksek olabileceği için son derece dikkatli adımlar atmalı ve hiç bir şeyi abartmadan akıllı ve mantıklı bir şekilde hareket etmeliyiz.

  Uzun zamandır yazıp çizdiğimiz ve aşağı yukarı her yazımda bahsettiğim farkındalık konusu, işte tam da burada devreye giriyor olacak! Kişi ne kadar farkındalığı yüksek ise o kadar kolay bir şekilde, illüzyon alanından uzaklaşıp, gerçekler ile bağlantıya geçebilecek ve doğru kararlar verebilecek.

  Güneş’in Yay Burcu’na geçmesiyle birlikte de Kasım ayının 22’sinden itibaren biraz olsun rahatlamış, neşelenmiş daha pozitif ve iyimse bir ruh hali içinde hareket etmeye başlamıştık. Şimdi ise gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın da Yay Burcu temasında olması sebebiyle; her türlü abartıya son derece açık olduğumuzun farkında olmalıyız. Yapacak olduğumuz seçimler ve alacak olduğumuz kararlar konusunda temkinli davranmalıyız. Örnek konular ise; yurtdışı ve yabancılar ile ilgili alanda işler veya yolculuklar, eğitim ve öğretim, medya, basın, yayın, hukuk, inançlar, felsefe, akademik kariyer, yüksek hedeflerimiz, adalet, spiritüalizm ve yabacı dil öğrenmek konusunda bazı yeni girişimlerde ve başlangıçlarda bulunabiliriz.

  İşin içinde URANÜS de olduğu için sıra dışı, uçta ve beklenmedik değişikler yapmamız ve eskiyi bırakıp hayatınızdaki her alanda yeni olana yer açmanız olası olabilir.

  Örneğin; bu çılgın ve yeni enerjiyi daha önce hiç gitmediğiniz uzak bir yere seyahat etmek, yurtdışı ile ilgili konularda plan yapmak ve araştırma yapmak için kullanabilirsiniz. Veya yeni bir eğitim programına başlamak, yurtdışına yerleşmek, yeni bir inanç sistemi üzerinde araştırma yapmak, kendi işinizi kurmak, internet üzerinden reklam, tanıtım ve promosyonlar yapmak, kitap basmak, yayın, basın, medya ve matbaa da gibi işler yine rahatça kullanabilirsiniz.

  Veya daha öncesinde başlanmış olan ve yine Yay Burcu ile ilgili konular için biraz daha iyimser, esnek ve uyumlu davranmak adına kullanmabilirsiniz.

  MERKÜR  ‘ün Akrep Burcu’nda S pozisyon (yani durağan pozisyon ) da olması sebebiyle aşırı kıskanç insanları ve olayları en derinine kadar araştırıp usandırırcasına sorgulamak ihtiyacı için olacağımız, ayrıca insanların açıklarını aramak ve ortaya çıkarmak içinde ekstra çaba sarf edebileceğimiz bu zaman diliminde arkadaşlıklarınıza zarar gelmemesi için dikkat edin. Özellikle bu dönemde arkadaşlıklar, kabalık gruplar, dernekler ve sosyal ortamda kavga, dik söylemler ve tartışmalar yaşanabilir. JÜPİTER ‘in ANTERES gibi sabit ve zor olan kavgacı bir yıldıza doğru adım adım yaklaşması sonucunda ortaya çıkan kuvvetli negatif enerji ile birlikte arkadaşlar arasında küskünlükler, ayrılıklar, sonlanmalar, bazı problemler, kıskançlıklar ve sorunlar ortaya çıkabilir.

  Hayatınızda oluşacak olan ani ve güzel yeniliklere, fırsatlara ve değişimlere, ilk zamanlarda alışmanız oldukça zor olabilir. İşin içinde PLUTON olmasından dolayı meydana gelen değişimlere müdahale etmeniz veya kontrol etmeye çalışmanız bir işe yaramayacaktır. Bu dönemde esnek olmalı ve her zamankinden de daha fazla uyum içinde hareket etmelisiniz Sevgili Dostlarım.

  YENİ AY ‘IN ENERJİSİNİ POZİTİFE ÇEVİRMEK İÇİN LÜTFEN BOL BOL YARDIM EDİP İYİLİK YAPIN LÜTFEN. BİR GEZEGEN DURAĞANKEN YAPILAN İYİLİKLER VE DUALAR BİZLERİN KORUNMASINA YARDIMCI OLACAKTIR.

  Parasal konularda dikkatli olun. Kimseden borç alıp kimseye borç vermeyin. Bu dönemde verilen sözler tutulamayabilir. Özellikle yine bu dönem hırsızlık konuları bir hayli artabilir. İnternet alışverişlerinde son derece dikkatli olun. Trafikte ekstra dikkatli araba kullanın zira trafik kazalarında ve dolandırıcılık gibi negatif olaylarda artışlar söz konusu olabilir.

  Sağlık konusunda özellikle BAŞAK BALIK İKİZLER ve YAY burçları temkinli olun. Yediğinize içtiğinize dikkat edin. Bağışıklık sisteminiz düşebilir. Kendinizi aşırı yormadan egzersiz yapabilir ya da bir hedefe odaklanarak ve onu üzerinde yoğunlaşarak bu enerjinin negatif yönünden korunabilirsiniz. Duygusal çıkışlar, dalgalanmalar, kin ve öfke gibi zarar verici negatif duygularda artışlar olabilir. Mümkün olduğunca bu tip kimselerden ve ortamlardan uzak durun. Ruhsal problemlerde artış olabileceğinden dolayı sinirli, gergin, kafası karışık olabiliriz. Kafamızda bin bir soru ve cevap dolaşabilir. Kendimize olan güvenimizde de azalma hissedebiliriz. Yine Tüm burçlar bu Yeni Ay ‘ın etkisi ile birlikte hayal kırıklıklarına açık olabilir.

  Alkol ve ilaç tüketimine karşı dikkatli olun. Sağlık sorunlarında genel bir artış olabilir. Enerjiniz her zamankinden daha düşük olup rüya alemindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Bilmediğiniz veya daha önce kullanmadığınız, sizin için yeni olan hiçbir ilacı ve içkiyi içmeyin lütfen. Bu dönemde ameliyat olmak ve narkoz almak son derece tehlikeli olabilir.

  Babanızın, aile büyüklerinizin veya otorite figürlerinizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

  Hane içinde bazı dekorasyon varı değişikler, tadilat veya tamirat türü işler, özellikle de su ile bağlantılı konularda bazı küçük problemler meydana gelebilir.

  Yükselen AKREP ve YAY burçları ev içi kazalara karşı dikkat etmeliler.

  Ülkemiz içinse pek iç açıcı olmayan bir YENİ AY ne yazık ki,

  Yağan yağışların artması ve yoğun sis sonucunda deniz ulaşımında aksamalar,  sel felaketleri, kara ve deniz kazalarında artışlar olabilir. Gazlardan gelebilecek olan bazı tehlikeler de söz konusu olabilir.

  Özelikle kadın ve çocuklara yönelik cinsel taciz olayları ve halkın buna vereceği tepkinin her zamankinden farklı boyutlara varması söz konusu olabilir. Ünlü kişilerin ve sanatçıların aşk ve aldatma olayları, eğlence hayatında meydana gelebilecek üzücü kavga ve cinayetler, sanatsal konularda son derece başarılı yaratımlar ve başarılı sanatçıların gündeme gelmesi, tüm medya dünyasına arka arkaya bomba gibi düşen olaylar ve davalar, ülkemizin düşmanlarının planladığı hain ve sinsice meydana gelebilecek bazı saldırılar ve eylemler olabilir. Ordu ve güvenlik kuvvetlerine yapılabilecek bazı üzücü saldırılar ve olaylar meydana gelebilir.

  Halkın öfkesinin artmasına neden olabilecek türde devlet büyüklerimiz yapacağı yeni açıklamalar, seçim konusun gündeme gelmesi ve meclis ile ilgili beklenmedik ani konuşmalar ve gelişmeler söz konusu olabilir.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...