Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Venüs Dönemi Beraberinde Neleri Dönüştürüyor?

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat; hayat yolculuğumuzda karşılaştığımız iyi ya da kötü olarak tarif ettiğimiz ve aslında her biri eşsiz birer hayat dersi olan durumların içinde bulunduğumuz dönemdeki astrolojik etkilerini anlattı;

Sevgili Dostlarım tekâmül denen bu yolculuk da bazen ilerlemek ve olgunlaşmak adına, sahip olduğumuz bazı şartların ve durumların değişmesi gerekmektedir.

Değişim ve dönüşüm hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır.

Bu evrensel kural sebebiyle bizler de zaman zaman çeşitli bazı döngüleri 7, 8, 9, 12, 14, 16, 19, 21,27, 29 gibi takip eden zaman aralığı içinde benzer veya bir üst modeldeki olayları deneyimleriz. Bazen bizleri çok mutlu eden bazen ise bizlere çok acı ve üzüntü veren olayları deneyimlemek zorunda kalabiliriz. Ancak unutmamalıyız ki bizler her ne yaşıyorsak yaşayalım, burada zoru başarmak ve önümüze çıkan engelleri aşmak için bulunmaktayız.

Bizler bu hayat amacı ile yola çıktığımızın farkındalığı içinde hiç usanmadan, bıkmadan ve tam bir inanç içinde ilerlemeye devam etmeliyiz.

Bizler zaman zaman aslında niçin burada olduğumuzun farkındalığından uzaklaşıyor olsak da sürekli tekrar eden bir döngünün içinde ilerlerken farklı zamanlarda ve farklı şekillerde bu hayatta yol almaya devam ederiz.

Bu süreçte bizlerin de zevklerinde, idrak ve anlayışında mutlak bazı farklılıklar meydana gelir.

Bu aslında son derece çok doğal bir süreçtir. Bazen bizler bu durumu yadırgar ve kendimizi veya karşımızdaki kişiyi yargılarız. Aslında tüm olup biten bizlerin bu hayat yolunda gerçekleştirmek üzere gelmiş olduğu, hayat amacının peşinden gidebilmek için verdiği mücadelenin ta kendisidir.

Bizler değişince bizlerin iletişim kurma, sosyalleşme ve bağ kurma şekli de değişecektir.

Gökyüzündeki sevgiyi ve ikili ilişkilerimizi temsil eden akşam yıldızı olan Venüs gezegeni üzerinden gidecek olursak, Venüs ‘ün güneşten en fazla 45-48 derece uzaklaşabildiğinin de fakına varabiliriz. Bazı zamanlarda güneş ile kavuşum yapan Venüs (inferior conjuction )ki bu sene 27 Ekimde kavuşum halinde olacak ve adeta yeni ay gibi hayatlarımızda bir etkiye sahip olacak ve bu noktadan sonra ise tekrar sabahyıldızı olarak doğacak.

Bizler de böylelikle 27 Ekim 2018 itibariyle hayatımız ile ilgili bazı yeni farkındalıklara ve değer yargılarına sahip olmuş bir şekilde ilerlemeye başlıyor olacağız.

Bu tarih itibariyle önümüzdeki bir hafta boyunca Güneş ile birlikte doğacak olan Venüs sayesinde hayatımızda yepyeni bir döneme adım atıyor olacağız. Venüs’ün düz hareketine dönmesi ile birlikte, kendimize ait yeni değer yargıları ile yol alırken hayatta dair bir sürü konuda bizlere mutluluk ve keyif veren şeylerinde değiştiğine tanıklık ediyor olacağız. Venüs de artık bu tarihten itibaren Güneş’ten 30 derece daha erken doğmaya başlıyor olacak.

Son Venüs döngüsünü ise Venüs’ün Güneş ile kavuşum yapacağı zaman olan 14 ağustos 2019 tarihinde yaşıyor olacağız ki bu dünya gözüyle baktığımızda Venüs’ün güneşin öbür tarafından doğması gibi algılanır ve Güneş ‘in akşam yıldızı olarak tekrardan batışı olarak algılanır.

Bu süreç oldukça önemlidir ‼

Çünkü bu tarih itibariyle Venüs 50 gün boyunca gökyüzünde de görülmeyecektir.

Bizler de bu süre boyunca maddi ve manevi alışkanlıklarımız ile ilgili konularda bazı ciddi değişim ve dönüşümler içine giriyor olacağız.

Venüs daha öncesinde de bahsettiğim gibi her 8 yılda bir aynı burçta geriler ve gökyüzünde 5 köşeli bir çiçek motifi meydana getirir.  5 sayısının anlamı yaratım, özgürlük ve keşiftir. İnsanlar, olaylar ve kültürler arasında bir köprü vazifesi görür. Gizli bir yaratım enerjisini de kendi içinde barındıran bu enerji ile birlikte 5 sayısı bir yönüyle insanı ve onun yaratım gücünü de anlatır. Dolayısı ile bizler her zaman kendi yarattığımız şeylerin bilincinde ve sorumluğu içinde hareket etmeliyiz Sevgili Dostlarım.

Onun içindir ki pozitif içindir enerji içinde kalmak bu kadar önemlidir.

Sevgi ile şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı