9.2 C
İstanbul
Salı, Ekim 20, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Zeynep Ceylan Kankat; Venüs Boğa Burcunda

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Venüs’ün Boğa Burcuna geçmesi ile birlikte hayatlarımızda var olan değişimleri anlattı;
  Bugün, 15 Mayıs 2019’da VENÜS BOĞA burcuna geçiş yaptı. 9 Haziran 2019 tarihine kadar da bu burçta kalmaya devam  edecek.
  HAYATLARIMIZDA BEREKET ve ŞİFA  ZAMANIN BAŞLADIĞI BİR DÖNEME GİRMİŞ BULUNUYORUZ SEVGİLİ DOSTLARIM. VENÜS; GENÇ KADIN, SANAT, UYUM, AHENK, SANATSAL HER TÜRLÜ YETENEK, MÜZİK, ESTETİK, GÜZELLİK, TATLILIK, RAHATLIK, LÜKS, KONFOR, AŞK ve HUZUR demektir. İSLAMİYETİN SEMBOLÜ‘dür.
  ALLAH’IN RAHİM ENERJİSİNİ en güzel şekilde dışa vurmamız adına bizlere yardımcı olan bir gezegendir. YA VEDUD esmasının sahibi olan Allah’ın sevgi, bolluk ve bereket enerjisini bizlere gök kubbeden göndermek için yaratılmış olan GÖKSEL cisimdir.
  Özellikle de VENÜS’ün dünyamızın burcu olan BOĞA burcuna geçişinin böyle kutsal bir RAMAZAN ayına denk gelmesi hiç de tesadüfü değildir. Böylesine güzel bir aydan geçerken, kalbimizdeki sevgiyi, dinginliği, maddi ve manevi zenginliği, huzuru en doğru şekilde birbirimize aksettirmemizi bizlerden beklemektedir.
  Zarif, kibar, nazik ve yaratıcı bir şekilde aynı bir annenin çocuğuna gösterdiği,  şefkat ve koruyuculuk içinde birbirimize yaklaşmamız, birbirimizi sevgi ile beslenmemiz ve bunu da somut olarak, sadece sözde ve histe kalmayacak halde elle tutulur, gözle görülür bir şekilde hareketlerimiz, yaptığımız şeyler ve davranışlar ile karşı tarafa sunmamızı bizlerden istemektedir.
  Venüs’ün yönettiği Terazi ve Boğa burcunda sabit ve durağan olan enerjiler bulundukları bu burçlarda son derece  mutlu olur ve kendi doğasını en güzel şekilde ifşa eder.
  Eski zamanlarda OSMANLI döneminde GÖKSEL sembollere çeşitli adlar ve roller verilirdi. Örneğin; GÜNEŞ SULTAN olarak tasvir edilir. AY ise VEZİR, MARS KOMUTAN, JÜPİTER KADI, SATÜRN HAZNEDAR, MERKÜR KATİP, VENÜS ise ZÜHRE, yani GÜNEŞ’in ÇALGICISI olarak adlandırılmıştır.
  Sanat, eğlence ve müzik ile bağlantılı olması, rahata, konfora ve estetiğe düşkün olan SULTANI mutlu ve huzurlu kılmak adına yaklaşmasına izin verilen sahip olduğu güvenilir karakteri , güzelliği, sanatsal yeteneği sayesinde büyüleyici bir özelliğe sahiptir.
  Boğa burcu da VENÜS gezegeni tarafından yönetilir. Dolayısı ile VENÜS bu burçta kendini son derece rahat, konforlu, güvenli ve tüm niteliklerini güçlü bir şekilde ortaya koyabileceği bir güce sahip olarak ifade eder.
  Doğanın ve bitkilerin bir manada tekrar can bulduğu, çoştuğu ve canlandığı bir zaman dilimini işaret etmekte olacağı bu dönemde; AŞK ve ikili ilişkiler adına da çok özel olan bir zaman dilimden geçiyor olacağız. Sosyalleşme ve iletişim arzusu artarken diğer taraftan da kıskançlık ve ikili ilişkiler adına da sahiplenme duygusu da bir kadar yoğunlaşabilir.
  İkili ilişkilerimizi sabitleştirmek ve kalıcı kılmak adına yapılacak olan nikah, nişan  ve söz gibi iki kişiyi birbirine bağlayıcı türde söz vermek için kulanılabilecek olan en güzel enerjiye sahip olan bir zamanda olacağız.
  Bu dönemde daha çok üretmek ve somut değerler elde etmek çok daha fazla önemli olabilir. Parasal konular geçmişe nazaran çok daha iyi ve kolay bir şekilde ilerleyebilir. Ancak bu süreçte keyfekeder harcamalarımızın artması söz konusu olabilir. Lüks alışveriş yapma isteğimizin ve tembelik  etme ihtiyacımızın ön plana çıkabileceği bu dönemi çok iyi idare etmeliyiz Sevgili Dostlarım. Zira gereksiz ve keyfimize yönelik güzellik ve estetik ile ilgili harcamalardan uzak durmamız gereken bir zaman dilimindeyiz.
  Yine yaz öncesinde iştahımızın bir hayli açılacağı ve her şeyin en güzelini ve en lezzetlisini yemek arzusu içinde olacağımız bu süreçte yeme-içme konusunda da fazla abartmamanızı tavsiye ederim.
  VENÜS yaşamın tüm güzelliklerini bizlerin hayatına çağıracağından dolayı bu dönemde TEKAMÜL etmek için nefsimize de çok iş düşmekte olacaktır. Beş duyumuzu en kuvvetli şekilde tatmin etmek arzusu içinde olacağımız bu dönemi ister cinsellik, dokunma ve haz alma duygumuz olsun, ister keyif ve tembellik yapmak, ister yemek ve içmek, ister göz zevkimizi doyurmak için olsun, oldukça aktif bir şekilde kullanmak ihtiyacı içinde olacağız.
  Bize zevk ve keyif veren her şeye para harcayabiliriz aman dikkat! Onun yerine bizler akıllıca yatırımlar yapmalı, paramızın kıymetini bilerek ve bize kazanç sağlayacak şekilde toprak, ev, arsa ve gayrimenkullere yatırım yapmalıyız.
  Bu dönemde amacımız bir şeyleri kalıcı ve somut hale getirmek, sağlamlaştırmak olmalıdır. Aynı şekilde bu dönem ikili ilişkilerimiz adına son derece yapıcı, sağlam ve kalıcı etkiler içermesinden dolayı bizler için başlayacak olan birliktelikler de sağlam ve uzun ömürlü olacaktır.
  Bu süreçte başlayan ilişkilerde tensel uyum ve cinsellik son derece önemli olacaktır. Diğer taraftan ise yine bu zaman diliminde başlayan ilişkilerde karşılıklı güven, huzur, maddi ve manevi şansa sahip olma enerjisi oldukça yüksek olacaktır. Evlenmek veya ortaklık kurmak istediğimiz kişinin mali durumu ve fiziksel özellikleri de bizler için ayrıca önem taşıyacaktadır.
  Sadakat bizler için her türlü konuda en önemli şey olacaktır! Bir kişiye sırtını dayamak, güvenmek ve onunla bir ömür aynı yastığa baş koymak, bir ilişkiyi başlatmak ve ilerletmek açısından oldukça ağır ve temkinli bir şekilde ilerleyebiliriz.
  Hayatımızda sahip olduğumuz bizler için bir önem ve değer arz eden her türlü kişi ve eşyaya karşı her zamankinden çok daha fazla arzu dolu, sahip çıkan ve koruma içgüdüsü oldukça yüksek bir şekilde yaklaşabiliriz.
  Bu süreçte bir şeyleri değiştirmek, yenilemek, ayrılmak, bırakmak ve vazgeçmek hiç kolay olmayabilir. Özellikle de keyif aldığımız ve sevdiğimiz şeyleri ….! Ancak Venüs Boğa burcuna girince ilk etkileşimi URANÜS gezegeni ile yapacak dolayısı ile bizler sabitlik, huzur, güven ve uyum arzusu içinde hareket etmek isterken, diğer taraftan da bütünün hayrı için artık hayatımıza bir başka şekilde devam etmek veya bir başka bakış açısına sahip olarak ilerlemek zorunda olduğumuzunda farkına varıyor olacağız.
  Belki uzun zamandır sabit  ve durağan olan, bizlere huzur ve güven veren bir takım gündelik alışkanlıklarımızı, hobilerimizi, sanatsal faaliyetlerimizi, yeme alışkanlıklarımızı, düşüncelerimizi, hizmet aldığımız veya verdiğimiz kişileri, sağlık ile ilgili konuları, güzellik ve estetik anlayışımızı, paraya, lükse, maddi ve manevi değerlere olan bakış açımızı değiştirmek ve yenilemek zorunda kalacağımız bir sürece de girmiş olacağız.
  Toplumsal bir takım baskılar ve yönlendirmeler sonucunda kişisel olarak sabitleme ihtiyacı duyduğumuz maddi ve manevi şeylerin artık değişmesi gerektiğinin zamanının geldiğine dikkat çekebilecek olan bu gezegen geçişi ile birlikte, evrensel değerlerin, bireysel değerlerden daha çok ön plana çıkacağı bir sürecin başlamasına tanıklık ediyor olacağız.
  Bu gezegen geçişi aynı zamanda bir öyle bir böyle değişkenlik gösteren ilişkilerin bitirilmesi ve sonlandırılması, artık sadece kalıcı ve güven veren ilişkililer ile yola devam edilmesi gerektiğinin altını çiziyor olacak. Bu ister ortaklık, ister ilişki veya arkadaşlık olsun, güven vermeyen, hayata aynı pencereden bakmayan ve aynı titreşim enerjisine sahip olmayan her türlü birliktelik son bulacaktır.
  Bu değişim sürecinde sanat oldukça ön plana çıkabilir. Estetik, güzellik anlayışımız ve yine sanatsal konularda  eskisine göre son derece farklı, marjinal ve sıra dışı kavramlar, görsellik, form ve yapıtlar gündeme gelebilir.
  URANÜS etkisi ile önümüzdeki 7 senelik bir süreci de içine alacak olan bir takım değişimlerin başlaması adına adeta  START verecektir.
  Örneğin zayıflık, sıfır beden vücutlar, kalın kaş, dolgu dudaklar artık hiç moda olmayabilir. Daha kilolu, balıketli kadınlar, naturel ve yemek yemeği seven daha sahici kadınlar moda olabilir.
  Güzellik ve estetik konusunda ilerleyen zamanlarda hiç akla hayale gelmeyecek kadar gelişmiş teknoloji ile bağlantılı ışın, ses dalgası ile kullanılabilen, estetik ameliyat olmaya hiç gerek kalmayacak şekilde ileri bir teknolojik yapıya sahip olan veya o şekilde tasarlanmış olan bir sürü yeni makinalar kullanılmaya başlanabilir.
  Ancak BOĞA burcunun bu derecesinde bulunan SHERETAN sabit yıldızı bizlere bazı konularda mücadele, kısıtlanma, engellenme ve öfkeli bir yapıya sahip olmamıza neden olurken, kaza ve yaralanma gibi bazı olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. O yüzden haritasını bilenler ve 3 derece 49 ‘BOĞA burcunda gezegenleri ve önemli yerleşimleri bulunanların yeni bir şeyin başlangıcını bu döneme getirmemesini  rica ederim.
  Haritanızda Satürn ile kavuşum halinde olursa aileden gelecek olan bir mirasın geçilmesine veya yine almak konusunda güçlüklere işaret edebilir. Mars ile kavuşumda olursa , kişinin hayatında bir takım kayıplar yaşamasına sebep olabilir.
  Ancak gökyüzündeki en önemli iki iyicilden biri olan VENÜS bizleri pozitif enerjisi ile koruyacaktır. Parasal yönden şanslı bir dönemde olacağımız bu dönemde sürpriz bir miras konusu  birden gündeme gelebilir. Çeşitli sanat dalları ile ilgilenmek ve müzik dinlemek de bu süreçte bizlerin ruhuna son derece iyi gelebilir.
  Sağlık konusunda ise bazılarımızın hayatlarına kalıcı olarak mucizevi bir şekilde ŞİFA ve İYİLEŞME GETİRECEKTİR.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Editörün Seçimi

  Mutluluğu Başkasında Aramayın!

  Mutluluğu başkasında aramak bir dramdır. Bir düşünün; birinin iki dudağının arasında gizlenmiş sözlere bel bağlamak esaret değil midir? Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken mutlu olursunuz. Kedinizin...

  Vedalaşmak Değişime Açılan Kapıdır

  Değiştirmeye cesaret edemediğimiz şeyleri hayatımızda tutmaya devam ederiz. Bir şehirden başka bir şehire taşınmak, bir evden ayrılmak, bir ilişkiden kopmak, bir dosttan vazgeçmek, bir...

  Toksik Arındırıcı Üç Günlük Detoks Kürü

  Yanlış beslenme alışkanlıkları zamanla vücudumuzdaki toksik maddelerin artmasına neden olur. Vücutta oluşan toksik maddeler, sindirim problemleri, cilt sorunları, halsizlik ve hatta ani ruhsal değişimlere yol...

  Stiliniz Kendinizi Dünyaya Anlatma Şeklinizdir

  Giyim tarzınız, kendinizi dünyaya anlatma şeklinizdir. Seçtiğiniz kıyafet kodlarından renk tonlarına, bir odaya sinen parfümünüzden ayak seslerinize kadar tepeden tırnağa her şey sizi anlatır. Ancak...

  Yaşam Olması Gerektiği Gibi Gerçekleşir

  Hayatınızda mutlaka iyi şeyler gerçekleşiyor. Fakat onlar için hissettiğiniz heyecan, sevinç, coşku kısa süreliğine sizi mutlu ederken, neden endişeleriniz neredeyse tüm yaşam alanınızı kaplıyor,...