9.2 C
İstanbul
Perşembe, Nisan 7, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Venüs Balık Burcunda

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Venüs’ün gökyüzü konumunu anlattı;
  Venüs 26 Mart 2019 itibariyle BALIK BURCUNA geçti. Böylelikle KOVA burcundaki o asi, marjinal, sıradışı ve özgürlükçü enerji yerini çok daha romantik, merhametli, affedici, uyumlu, yumuşak, aşk ve sevgi ile dolu olarak kendisini adamak isteyen bir enerjiye bıraktı.
  Venüs bulunduğu bu konumda kendisini oldukça rahat, huzurlu ve güvende hissedecektir. SOMUT Dünya ile SOYUT dünyanın arasındaki sınır sanki ince bir tül gibi var ile yok arasında bir yoğunluğa sahip olup, iyice ortadan kalkmış ve incecik süptil bir hal almıştır. Böylelikle SOMUT dünyanın sahip olduğu bir sürü kavram artık bizlere çok daha farklı, bütünleştiren ve birleştiren bir açıdan görülmeye başlıyor olacak.
  Venüs burada son derece ılımlı, uyumlu, sıcak, duyarlı, hassas, şefkatli, sevgi dolu ve yaratıcı bir enerjiyi sahiptir.
  Rüyalarındaki ve hayallerindeki eve gelmiş olan, bir misafir gibi huşu içinde süzülerek ve adeta dans edercesine yumuşak bir şekilde, AŞK ile bir sanatkar edasıyla kendini ortaya koymak isteyecektir.
  Buradaki AŞK‘ın anlamı iki insan arasında olan AŞK sevgisinden ziyade daha çok EVRENSEL olan AŞK ile bağlantılıdır. Kalbimiz tek bir kişi için değil, İLAHİ OLAN ’’O‘’ AŞK için atarken evrendeki diğer tüm canlıları da için alır. Böylelikle TANRISAL SEVGİYE ulaşılabilinir.
  Bu süreçte herbirimiz kendimizde var olan sevgi ve aşk potansiyeli ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sevmek ve sevilmek ihtiyacımız bir hayli artabilir. Romantizm ve aşk bizler için en ön sırada olabilir. Tabii ki bir de baharında gelmesi ile birlikte canlanan, uyanan doğa ve tabiat ile birlikte bizlerin hormonları da ekstra bir uyanış haline geçeceğinden cinsel olarak haz almak bizler için oldukça önemli bir hale gelebilir.
  Yine bu dönemde platonik AŞKLAR ve kendimizi KURTARICI – KURBAN rolüne sokabileceğimiz türdeki ilişkilere çekilme potansiyelimizde de bir artış görülebilir, DİKKAT!!!!
  Sevgili dostlarım biz kimsenin KURTARICISI değiliz. ÇÜNKÜ BU OLDUKÇA RİSKLİ VE SONU GENELLİKLE KURBAN DURUMUNA DÜŞMEK İLE SONUÇLANAN BİR AŞK HİKAYESİ OLACAKTIR.
  Özellikle buradan gençlere seslenmek istiyorum ki bir ilişkinin KURTARICISI olmak adına başladığınız, yani karşınızdaki kişinin yaralarını sarmak, onu iyileştirmek, korkularının üstesinden gelmesine yardım etmek, o kişiye merhamet duyarak kendinizi karşınızdaki kişiden daha güçlü olduğunuza inandırarak girdiğiniz her ilişki  ‘’O‘’ an itibariyle şekil değiştirmeye başlayıp bir zaman sonra kendinizin KURBAN pozisyonuna düşmesine, terk edilmenize ya da aldatılmanjza sebep olacaktır.
  Çünkü bu sefer karşınızdaki kişi sizi suistimal etmeye başlar ve sizin enerjiniz ile beslenmeye, sonsuz istek ve arzularda bulunmaya, kendisini güçsüz ve  acizmiş gibi göstermeye çalışır. Bu da sağlıksız ve dengesi bozuk bir ilişki halini alarak sonun başlangıcı olur.
  Sevgili Dostlarım biz şimdi tekrar VENÜS – BALIK burcunun pozitif yönde işleyen etkilerine dönecek olursak yaratıcılık isteyen her tür konu ile ilgili olarak son derece  rahat, verimli ve akışta  kalabileceğimiz bir süreçte olacağız.
  Böylelikle bizler de önümüzdeki bir ay boyunca içimizde var olan o yüce sevgiyi ve yaratıcı tarafımızı layık olduğu şekilde yüceltebileceğiz.
  Bu dönemde her zamankinden çok daha fazla yardımsever bir ruh hali içinde olabiliriz. Kolektif bilince karşılıksız bir şekilde sadece içinden geldiği için gönülden hizmet eden bir yapıyı temsil eden BALIK BURCU enerjisi ile birlikte maddi ve manevi olarak zor durumda olan, hasta, zayıf ve güçsüz durumdaki kişilere yardım etmek isteğimiz de  oldukça artabilir.
  Yine bu dönemde sevginizi, şefkatinizi ve duygularınızı karşı tarafa çok daha açık, kolay, romantik ve rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yahut bu tür açıklamalarda bulunurken daha sanatsal ve şiirsel bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.
  Venüs – Balık kendi dünyasındaki hayal ettiği ve aynı zamanda zihninde idealize ettiği aşkı bulmak için bazen oldukça ütopik davranışlarda bulunabilir. Bu bazen bir sanatçı, bir artist, bir idol veya çok hayran olduğu bir kişi olabilir. Bu da bazen bizleri bir takım yanılgılara ve aldanmalara sürükleyebilir. Onun için dikkatli olalım lütfen Sevgili Dostlarım.
  Venüs’ün BALIK burcundaki yolculuğundan ilk başta GÜNEŞİ ve YÜKSELENİ BALIK BURCU olanlar etkilenecek ve faydalanacaktır. Önümüzde ki bir ay boyunca 21 NİSAN‘a kadar ki zaman  dilimini boyunca BALIK burçlarının ışıltısı, o büyüleyici güzelliği ve cazibesi görünür şekilde artış görebilir. Çevrelerindeki hayranların sayısı artabilir ve AŞIK olma potansiyelleri de her zamankinden çok daha fazla olabilir.
  Diğer taraftan ise her zamankinden çok daha fazla yaratıcı bir şekilde kendilerini dışarıya yansıtabilecekler ve içlerinde sahip oldukları o muhteşem manevi sevgiyi diğer kişilere her zamankinden çok daha bol bir şekilde dağılabileceklerdir.
  Yine aynı şekilde AKREP ve YENGEÇ burçları da bu süre zarfında VENÜS – BALIK şifasından pozitif bir şekilde faydalanacaklardır. Hayat onlar için bu süreçte daha çok fazla keyif, mutluluk ve zevk aldıkları bir şekilde akacaktır. İlişkilerinde arzu ettikleri yakınlık , sıcaklık ve dengeyi çok daha kolay bir şekilde sağlıyor olacaklardır.
  Bu dönemde eskisine göre spiritüel ve manevi konular daha öncelikli olacaktır. Kişiler birbirine karşı çok daha fazla empati kurabilir. Bu süreçte sezgisel ve duygusal tarafımız fazlası ile ön plana çıkabilir. 6. His olarak da adlandırılan bir üst formdaki algılama biçimimiz oldukça açık olabilir. Bir şeyleri sadece içe doğuş veya sezgi yolu ile bilebiliyor olabiliriz. Rüyalarımız eskine göre çok daha renkli, zengin ve film tadında olabilir. Gelecek ile ilgili bir çok haberci rüya görebiliriz. Şifa çalışmaları yapmak, başkasına şifa vermek veya başkasından şifa almak, manevi konulara ilginin artması ve camii, türbe, kilise gibi dini ve kutsal yerlere ziyarete gitmek ruhunuza şifa olabilir. Kendinizi buralarda her zamankinden çok daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.
  Diğer taraftan ise sanat, resim, dekorasyon, moda, tekstil,  boyama, mandala, müzik, dans ve sahne sanatlarının her türü ile ilgilenmek bizlerin ruhuna iyi gelebilir. Renklerin dünyasında kendimizi kaybedebiliriz.
  Bulunduğunuz mekanları sizlerin ruhunuz ile örtüşen yeni renklere boyayabilir veya bir takım değişik renkteki aksesuarları deneyebilirsiniz.
  Ya da bir renk analizcisine gidip kendi ten renginize uygun renkleri öğrenerek kendinize yeni bir gardrop düzenleyebilirsiniz.
  Ancak sizleri uyarmak istediğim farklı bir konu var SEVGİLİ Dostlarım bu süre zarfında ilişkilerdeki bağımlılık ihtiyacımızda bir artış söz konusu olabilir, aman dikkat diyorum!
  Çünkü insanoğlu için hiçbir bağımlılık iyi değildir. Bu ister insan olsun, ister alkol  ve uyuşturucu olsun. İnsanoğlu bağımlılık geliştirmeden SEVMEYİ ÖĞRENMEK için buradadır! Bu da TEKAMÜL EDEBİLMENİN İLK ve TEMEL KURALIDIR.
  Yine bu dönemde AŞK’ın ön plana çıkması ile birlikte toplumdaki bir takım kurallar alt üst olabilir ve tam da bu yüzden bir sürü aşk hikayesi gündeme gelebilir. Çoğunlukla da bu ilişkiler gizli aşk hikayeleri olurlar.
  Para ve finans konularında bir takım belirsizlikler ve yine gizliliklerin yoğun olduğu koşullar söz konusu olabilir. Bu süre zarfında değişken bir enerjiye sahip olacak olan para piyasaları her gün yeni bir sürpriz yaparak karşımıza çıkabilir.
  O yüzden bu dönemde ister maddi, ister manevi, isterse de aşk konusundaki isteklere, beklentilere ve ilişkide olduğunuz kişilere sınır koymak konusunda bir parça zorlanıyor olsanız dahi, kurban durumuna düşmemek için son derece dikkatli, kendi sınırlarınızın içinde kalmaya çalışarak ve FARKINDALIK içinde hareket etmelisiniz. Bazen aşırı şefkat ve acıma duygusu sizleri istemediğiniz durumlara düşürebilir. Hiç kimseyi gereğin fazla kafanızda idealize edip büyütmeyin.
  Bu dönemde para ve aşk konusunda biraz hayalci bir yapıya sahip olacağınızdan dolayı bu konularda hayalperest ve tembel bir yapı içinde hareket etmemenizi tavsiye ederim. Ayrıca kendi değer duygunuzun da bulanıklaşmasına izin vermeyin lütfen.
  Kendinize değer veriş şeklinizi başkalarının size değer veriş şekline ve ne kadar özverili olduğuna göre değerlendirmeyin.
  Herkes kendi sahip olduğu SEVGİ kapasitesine göre verici olabilir. Kimisi bu konuda daha kıt, bencil ve kuru olabilir. Kimisi ise daha verici, zengin, sıcak ve CAN‘dandır. Aslında sorun SEVGİ vermeyenin kendisine aittir.
  Sizler biricik ve teksiniz bunu unutmayın Sevgili dostlarım. HEPİMİZ ÇOK SEVİLMEYİ ,GÖRÜLMEYİ VE ŞİFALANMAYI HAK EDİYORUZ.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...