9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Zeynep Ceylan Kankat; Tutulmaların Yaşamlarımızdaki Yansımaları

  D’She Style tavsiye eder🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Güneş tutulmasının süregelen etkileri ile birlikte 27 Temmuz 2018 günü gerçekleşecek olan Ay tutulmasından bahsetti;
  2018 yılının başında, ikisi Tam Ay tutulması, diğer üçü ise Kısmı Güneş tutulması olarak beş tutulma yaşayacağımızdan bahsetmiştik.
  2018 yılından 2025’e kadarki zaman diliminde ise; daha toplam 37 tane Ay ve Güneş tutulması yaşayanacak. Bunların bir çoğu ‘Tam Güneş Tutulması’ olarak 2019 ve 2024 yılında gelecek günlerde büyük bir değişim ve dönüşüm içine girecek olan AMERİKA’dan izlenecek.
  GÜNEŞ TUTULMALARI, BİZLER İÇİN SON DERECE ÖNEMLİ OLAN GÖKSEL HAREKETLERDİR SEVGİLİ DOSTLARIM. ZİRA aynı zamanda YENİ AY ENERJİSİNİ DE KENDİ İÇİNDE BARINDIRDIKLARINDAN, BİZE GELECEK ADINA YENİ UMUTLARIN VE UFUKLARIN KAPILARINI ARALARLAR.
  Önümüzdeki günlerde Dünyamız GAİA da aynı bizler gibi bir takım değişiklikler ve dönüşümlerden geçecek. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Yengeç burcundaki Güneş tutulması ile birlikte bizler de 2018 yaz sezonu boyunca meydana gelecek olan üç önemli tutulma etabının ilk startını vermiş olduk.
  Kalan diğer önemli iki tutulmaya geçiş yapmak üzere hazırlık halinde olacağımız bu hafta boyunca; geçmişimiz ve aile bağlarımız ile ilgili maddi ve manevi konulardaki kayıp, zorluklar ve mücadelerimiz, sorgulamalar, gerginlikler, karamsarlıklar,engeller, ev ve ailevi TEMA’lar, beslenme, bel, mide, böbrek  ve göğüs bölgesi ile ilgili bazı sağlık  olayların tekrarı ve zorunlu ameliyatlar gündeme gelebilir.
  27 TEMMUZ 2018’DEKİ KOVA BURCUNDAKİ AY TUTULMASININ DA ETKİSİNİN HAFİF HAFİF BAŞLAMASI SEBEBİYLE; yüksek tansiyon, felç  gibi baldır ve bacak damarlarında oluşabilecek rahatsızlıklara karşı da dikkatli olalım lütfen.
  22 Nisanda retro harekete geçen ve 30 Eylülde düz hareketine dönecek olan Pluton ise bu YENGEÇ burcundaki GÜNEŞ TUTULMASIN’da başrol oyuncusu olarak sahnede zorlu ve dönüştürücü bir enerji içinde karşımızda durdu ve bizlerin hayatında köklü değişiklikler yapmak üzere harekete geçti. Temeli sağlam olmayan her şeyi yıkıp değiştirmek ve dönüştürmek üzere harekete geçen Pluto’ya bir de mücadele, rekabet, risk alma ve savaş enerjisini temsil eden Retro pozisyondaki Mars’da eşlik edince işler iyice karışmaya başlamış olabilir Sevgili Dostlarım, SABIR.
  Hafta başında SATÜRN ile MERKÜR arasındaki 135 derecelik bir psikolojik açı yaparak ikili İlişkilerde bazı iletişimsel zorluklara ve gerginliklere sebep oluyor.
  SATÜRN, EYLÜL Ayına kadar Oğlak burcunda retro pozisyonda kalarak bizleri genel manada çeşitli imtihanlara tabi tutarken, sağlık, aile büyüklerimiz, işimiz, sorumluluklarımız, PARASAL VE FİNANS İLE İLGİLİ KONULARDA zorluyor, test ediyor ve önümüze aşılması zorlu engeller getiriyor olacak.
  Bu dönem daha öncesinde hiç sorgulamadan uğruna savaş verdiğimiz konular ile ilgili olarak yeteneklerimiz ve geçmişimize ait konularda daha öncesinde denemediğimiz, aynı yollardan geçemeye çalışarak çözüm bulmaya çalıştığımız konular için yeni ve farklı çözümler bulmak üzere çaba sarfedebiliriz.
  ÇARŞAMBA GÜNÜ retro pozisyondaki MARS’ın GÜNEY AYDÜĞÜMÜ KAVUŞUMU KESİNLEŞİYOR. Mücadele
  etmemiz gereken konular adına karar almadan ve hareket etmeden önce geçmiş yaşanmışlıkları göz önünde bulundurarak kendi adımıza ne gibi yenilikler, reformlar yapabileceğimize bakmalı, nelerden vazgeçmemiz gerektiğinin farkında olmalı, nelerin bizim sorumluluğumuzda olduğunun bilincinde olarak hareket etmeli, enerjimizi başka konulara yönlendirmeliyiz.
  BU ÇOK ÖZEL DERSLER İÇEREN ZAMANIN  FARKINDALIĞI İÇİNDE OLARAK HAREKET ETMEYE GAYRET GÖSTERMELİYİZ.
  Bu hafta boyunca KÜÇÜK İYİCİL VENÜS ile BÜYÜK İYİCİL JÜPİTER arasındaki olumlu, şifalandırıcı ve son derece destekleyici olan enerji altında hareket ediyor olacağız. Arkamızdan sanki birilerinin bizleri kolladığını ve yolumuzu açtığını, maddi ve manevi konular ile ilgili bize yardımcı olmak için hazır bulunduğunu hissedebiliriz.
  Bilinçaltımızı iyileştirmek ve “Ruhsal“ olarak kendimizi özgürleşmek adına da bazı çalışmalar yapmamız bizler için büyük şifa olacaktır. Hayatınızdaki önemli işler için plan ve programlar yapmak , sıraya koymak ve bazı şeyler için start almaya karar vermek doğru olacaktır.
  Önümüzdeki hafta başlayacak olan 27 Temmuz 2018 tarihinde ASLAN BURCUNDA’ki Merkür retrosundan önce tamamlamanız gerekli olan işleri, eğitim ve öğretim, iletişim, medya ile alakalı işleri, ticari konulardaki düzenlemeleri yapmak üzere harekete geçebiliriz.
  Ancak sizlere tavsiyem, yeni başlangıçlar için Ağustos ortasını beklemeniz yönünde olacak. Bu dönem korkularımıza yenik düşmeden paniklemeden, sadece gerçekler ile yüzleşip, ruhsal olarak daha fazla dinginleşmek ile içsel karmaşanın sona ermesi için uzun ve kalıcı bir çözüm bulma şansına da sahip olabileceğimizin farkında olarak hareket etmeye çalışmalıyız.
  Zorlu etkilere sahip olan önümüzdeki bu süreç öncesinde biraz olsun sizleri mutlu, umutlu ve pozitif bir ruh haline sokacak olan olumlu enerjilerden faydalanmanızı tavsiye ederim.
  Bol bol imgeleme çalışmaları yapmalı, meditasyon, dua ve içe dönüş halinde kalmaya çalışmalı, müzik ve sanat ile ilgilenmeli, içinizdeki yaratım gücünü AKTİVE etmelisiniz.
  İkili İlişkilerimiz adına da iyileştirici, samimi ve ŞİFALANDIRICI etkisi ile birlikte bizlere şans verecek olan bu enerjiyi doğru yönetmeli, abartılıya kaçmadan ve dengeli bir şekilde kullanmalıyız. Ciddi birliktelikler ve uzun soluklu ilişkiler için adım atmak adına CUMARTESİ ve PAZAR GÜNLERİNİ KULLANMANIZI TAVSİYE EDEBİLİRİM.
  Gene bugünlerde yapacağınız veya katılacağınız toplantılar, organizmalar ve sosyal aktiviteler sizlere uğurlu gelebilir ve ilerisi adına uzun solukla tanışıklıkları, dostlukları da beraberinde getirebilir.
  Özellikle biz kadınlar adına güzellik ve estetik ile ilgili olan Venüs gezegeninin almış olduğu bu olumlu enerjiyi ABARTIDAN uzak bir şekilde değerlendirebilirseniz, yaptırmış olduğunuz işlemlerden çok olumlu sonuç alabilirsiniz. Bedeninize yönelik rahatlatıcı işlemler, bakımlar ve masajlar yaptırabilirsiniz. Aşırıya kaçmadan son derece rafine, sade, kaliteli ve akılcı bir giyim ve kuşam alışverişi de yapabiliriz.
  Önümüzdeki stresli ve zorlu dönem öncesindeki bu Şifalandırıcı ve Şanslı haftayı en güzel şekilde değerlendirebilmemizi temenni ederim.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Editörün Seçimi

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...

  Yaban Mersinli Yulaflı Fincan Kek Tarifi

  Sadece 30 dakikada hazırlayacağınız yaban mersinli yulaflı fincan keki ile haftaya başlamak ister misiniz? Malzemeler (1 kişilik) 1 bardak yulaf ezmesi 1/2 muz 1/2 bardak yaban mersini 1 yemek...