9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Zeynep Ceylan Kankat; Parmaklar ve Gezegenler Arasındaki Şaşırtıcı Bağlantı

  D’She Style astroloji🔝

   D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat parmaklarımız ve gezegenler arasındaki bağlantıyı anlattı;

  Bugün sizlerle, ASTROLOJİ ‘nin son derece değişik ve sıra dışı olan bir bilgisini paylaşmak istiyorum Sevgili Dostlarım.

  Aynı zamanda günlük hayatımızda bu bilginin, nasıl ve şekilde kullanılması gerektiği ile ilgili de bir takım kısa açıklamalarda bulunmak istiyorum. Bu bilgiler sayesinde hayatınızda var olan zorlukları kolaylaştırabilir ve daha kolay çözümler bulabilirsiniz. Nasıl mı? Sadece bunu, sizin seçiminiz olan, yine sizlerin zevkini yansıtan ve sizlerin enerjisini ile bütünleşmiş takılar aracılığı ile yapıyor olacaksınız.

  Konu başlığımız EL PARMAKLARIMIZ ve GEZEGENLER üstüne olacak. Şaşırdınız değil mi Sevgili Dostlarım?

  Evet, ben de, bu bilgi ile ilk defa karşılaştığımda oldukça şaşırmıştım. Evrendeki her şeyin, birbiri ile olan bu muhteşem uyumuna ve bağlantısına bir kez daha şahit olup, hayretler içinde YARADAN ‘a milyonuncu, belki de milyarıncı kez tekrar hayranlık dolu olarak ŞÜKÜR ve sonsuz bir SEVGİ hissettim.

  Her şeyin ne kadar da ince hesaplar ile birbirine senkronize edilmiş olduğu ve hiç bir şeyin tesadüf olmadığı bilgisi ile tekrar yüzleştim.

  Evet, bildiğiniz üzere biz insanoğlu, çok eski zamanlardan beri yani yüzyıllardır; İster kadın ister erkek olsun, hep bir takı veya bir mücevher kullanma sevdası isteği içinde olmuşuzdur. Doğal taşların ve ALTIN, GÜMÜŞ, BAKIR ve BRONZ gibi diğer madenlerin büyülü dünyası içinde kendimizi unutup, onlara sahip olmak, bedenimizi süslerken aynı zamanda ruhumuza iyi gelecek olan bir takım taşlara veya sembollere bilinçaltımızdan gelen sinyaller sonucunda çekilmişizdir.

  Bunların en önemlilerinden biri ise TEK TAŞ ‘dır. Kadınlar için neredeyse vazgeçilmez olan bir takı olup, KUTSAL BİRLİKTELİK OLAN EVLİLİK KURUMUNUN da simgesi haline gelmiştir.

  Evet, şimdi başlıyoruz.

  Astroloji ‘ye inanmıyorsanız bile emin bu bilgilere oldukça şaşıracaksınız Sevgili Dostlarım.

  Elimizde bulunan 5 parmağın her birini bir gezegen yönetiyor.

  Bunlar; VENÜS (başparmak), JÜPİTER (işaret parmağı) SATÜRN (orta parmak) , GÜNEŞ (yüzük parmağı) MERKÜR ise (serçe parmağı) tarafından yönetilmektedir.

  Her gezegen ise kendi içinde özel bir sembol taşımaktadır;

   VENÜS –   SEVGİ, PARA ve manevi değerler

  JÜPİTER – İKTİDAR, GÜÇ ve ADALET

  SATÜRN – ZAMAN, KADER ve KARMA

  GÜNEŞ –   BAŞARI, YETENEK VE KABİLİYETLERİMİZ

  MERKÜR- İLETİŞİM KURMAK, Artistik ve YARATICI Kabiliyetler gibi.

   Sırası ile başlayacak olursak;

  BAŞPARMAK  ‘’ VENÜS ‘’ tarafından yönetilmektedir.

  Ayrıca başparmak; EGOMUZU, benliğimizi, nasıl bir sevgi anlayışına sahip olduğumuzu, aynı zamanda sadık mı? Yoksa çapkın olan bir yapıda mı olduğumuzu simgeler.

  Sevgili Dostlarım vücudumuzda meridyen adını verdiğimiz bir takım enerji hatları da bulunmaktadır. Daha çok yoga ve şifa terapisi ile ilgilenenlerin bildiği bu bilgiye göre; göğsümüzden çıkan Akciğer meridyeni ‘’başparmakta ‘’ son bulmaktadır. Dolayısı ile başparmak aynı zamanda dengelenmesi gereken EGO’muzu da temsil eder. İnsanın bütünü bu parmakta bulunur. Burada bulunan enerjileri, dengelemek ve şifalandırmak suretiyle bizler de aslında bütün vücudumuzu iyileştirmiş oluruz.

  AŞK, evlilik, ikili ilişkiler ve maddi konularda şansınızın artırmak istiyorsanız eğer; VENÜS günü olan CUMA günü ve yine VENÜS yönetimde olan BAKIR elementinden yapılmış olan bir yüzüğü başparmağınıza takmanızı öneririm. Böylelikle bu yüzük sayesinde VENÜS enerjinizi yani SEVGİ ENERJİNİZİ yükseltmiş, desteklemiş ve aktive etmiş olursunuz. Kendinize eskisine göre çok daha fazla bolluk, bereket, sevgi ve POZİTİF enerjisi çekmeye başlarsınız.

  İŞARET PARMAĞI ‘’ JÜPİTER’’ tarafından yönetilir.

  Jüpiter gezegenin sahip olduğu BİLGELİK özel tohumu bu parmakta gizlidir. Bu gezegenin enerjisi sayesinde evren ile olan bağımızı çok daha kolay kurabilir ve evrensel bilgeliğe kendimizi açabiliriz. JÜPİTER bir taraftan bizlere, evrensel zekâ ve bilgeliğe açılmamız için yardımcı olurken diğer taraftan ise duygularımızı dengelemek ve dinginleştirmek adında yardımcı olacaktır. Kalın bağırsak meridyeni ‘’işaret parmağımızdan ‘’ başlar.

  Şansınızın, bolluk ve bereket enerjinizin artmasını istiyorsanız eğer; JÜPİTER yönetimdeki PERŞEMBE günü ve yine JÜPİTER yönetiminde olan KALAY elementinden bir yüzük takmanızı öneririm. Ancak böyle bir metalden bir takı bulmak oldukça zor olacağından dolayı; yine bizler için aynı etkiyi sağlayacak olan Topaz, Sarı Safir, Elmas, Zümrüt, Ametist ve bütün beyaz ve sarı taşlı yüzükleri işaret parmağınıza takabilirsiniz.  Böylelikle Evren’den sizlere gönderilmekten olan kozmik enerjilerden çok daha fazla yararlanıp şifalanabilirsiniz.

  ORTA PARMAK ‘’SATÜRN ‘’ tarafından yönetilir.

  Satürn gezegeni, bizlere sabır ve anlayış getirir, olgun davranmamıza, şefkat duygumuzu geliştirmemize, yapmak istediklerimizi gerçekleştirme konusunda eğiterek, güçlendirerek, sorumluluklarımızı en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için yardımcı olur. Evet, zor ve disiplinli bir öğretmendir. Ama onun eğitiminden bir kere geçtiniz mi, asla bir daha eskisi gibi olmazsınız. Onun sınavından geçen herkes ise geçmişe göre çok daha iyi ve mükemmel bir donanıma sahip olarak hayat yolculuğuna devam edecektir. Göğüs bölgesinde başlayan kan dolaşım meridyeni ‘’orta parmakta ‘’ son bulur.

  Bizleri zorlayan, sınavlara tabi tutan, yoran ve bir takım konularda ilerlememiz adına zorluklar çıkaran bu konuların enerjilerini dengelemek, etkisi hafifletmek ve rahatlatmak için SATÜRN yönetiminde ki CUMARTESİ günü ve yine SATÜRN yönetimde olan KURŞUN madeninden yapılmış bir yüzük takmanızı tavsiye ederim. Ancak yine böyle bir metalden bir takı bulmak zor olacağından dolayı Turkuaz,  Lapis lazuli ,Kehribar , Onyx, yeşil veya siyah Turmalin, Labradolit, Malakit, Aragonit, Magnetit, Garnet , Hematit gibi taşlardan yapılmış bir yüzük takabilirsiniz.

  Böylelikle gökyüzünün bizler için hazırladığı Satürn yönetimdeki bu zorlu sınavlardan, çok daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Ya da en azından bu sınav süresince ihtiyacınız olan sabır, tevekkül ve sebat gibi, içinde yüksek iradeyi barındıran bir ruh halinde hareket edebilirsiniz.

  YÜZÜK PARMAĞI ‘’GÜNEŞ ‘’ tarafından yönetilir.

  Güneş Yıldızı, bizlerin enerjisini yükseltirken diğer taraflardan da sinir sistemimizi rahatlatır. Sağlık, mutluluk ve canlılık verirken, yapmak istediğimiz şeyler adına bizlere istek ve arzu verir. Başarı hissimizi ve kendimize olan güven duygumuzu güçlendirir.

  Vücudumuz en önemli olan üçlü ısıtıcı meridyenin, başlangıç noktası olan kalp, mide ve akciğer bölgesindeki enerji dağılımını düzenler ve dengeler. Etrafımızda ki kişiler tarafından beğenilmek, fark edilmek, parlamak ve yaşam enerjinizi yükseltmek istiyorsanız eğer; GÜNEŞ yönetiminde olan PAZAR günü ve yine GÜNEŞ yönetiminde bulunan ve ALTIN madeninden yapılmış bir yüzük takabilirsiniz. Böylelikle kendinize olan güveniniz artar ve kendinizden çok daha emin şekilde hareket edersiniz.

  SERÇE PARMAĞI ‘’ MERKÜR‘’ tarafından yönetilir.

  Merkür gezegeni, kendimiz ve diğer kişiler ile olan iletişim şeklimizi yönetirken, diğer taraftan da çabukluk, psişik yeteneklerimiz ve zihinsel iletişimde ki beceri ve gelişim şeklini destekler. Vücudumuzda ki ince bağırsak meridyeninin başlangıç noktası olup aynı zamanda kalp meridyeninde bitiş noktasıdır.

  Eğer bir takım iletişim ile ilgili sorunlar, problemler ve yanlış anlaşılmalar yaşıyorsanız. Aklınızı, zekânızı daha aktif bir şekilde kullanmak, daha kolay ve daha çabuk bir şeyleri öğrenmek arzu içinde iseniz; MERKÜR yönetiminde olan ÇARŞAMBA günü ve yine MERKÜR yönetiminde bulunan CIVA elementinden yapılmış bir yüzük takmanızı tavsiye ederim. Ancak böyle bir elementten yapılmış olan bir yüzük kolay bulunamayacağından dolayı; eski altından yapılmış bir yüzük montörünün içine, bütün yeşil ve sarı renkteki taşlar, Topaz, Kehribar, Sitrin, Garnet, PERİDOT ve Zümrüt gibi taşlardan koyabilirsiniz.

  Böylelikle etrafınızda ki kişiler ile çok daha akıcı ve kolay bir şekilde iletişime geçebilir. Öğrenmek istediğiniz yeni bir takım bilgeleri ise çok daha hızlı bir şekilde zihninize kaydedebilirsiniz.

  Gördüğünüz gibi EVREN bizlerin hayatını kolaylaştırmak, desteklemek ve yardımcı olmak için, birçok ilim ve bilim dalını kullanarak bize ulaşmaya çalışıyor. Eğer bizlerde onun bu gizemli iletişim şeklini anlamak için ASTROLOJİ’ yi kullanarak; var olan işaretleri ve sembolleri biraz olsun okumaya çalışırsak, önümüze sonsuz bir bilgi okyanusu çıkıyor olacak.

  O yüzden demem o ki; Astrolojiyi hayatımızın her alanında kullanarak, olayların akışını bir parça olsun rahatlatmak, pozitife doğru yönlendirmek ve kendimizi de şifalandırmak için kolayca kullanabiliriz.

  Pozitif enerjileri kendi hayatımıza daha çok çekmek için takılarımızın madeninden, taşından, formundan ve üzerinde ki sembollerden faydalanabiliriz.

  Diğer bir önemli ve özel çalışma isteyen konu ise; kendi haritanızda ki enerjilerin azlığının veya fazlalığının dengelenmesidir. Haritanızdaki Gezegenlerinizin ve Işıklarınızın aldığı açıların zararlarını ortadan kaldıracak veya hafifletecek türde ki; sembolleri, taşları, duaları ve madenleri günlük yaşantınıza takı olarak dâhil etmenizdir.

  EVREN BİZİMLE İLE SEMBOLLER ARACILIĞI İLE KONUŞMAKTADIR.

  Sevgi ile Şifa olsun.

   

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Editörün Seçimi

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...

  Yaban Mersinli Yulaflı Fincan Kek Tarifi

  Sadece 30 dakikada hazırlayacağınız yaban mersinli yulaflı fincan keki ile haftaya başlamak ister misiniz? Malzemeler (1 kişilik) 1 bardak yulaf ezmesi 1/2 muz 1/2 bardak yaban mersini 1 yemek...