9.2 C
İstanbul
Pazar, Haziran 20, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Mars Boğa Burcunda!

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte gerçekleşecek olan astrolojik etkilerden bahsetti;

  MARS BOĞA BURCUNDA

  14 Şubat 2019’da MARS Koç burcundan çıkıp BOĞA burcuna geçiş yaptı. 31 Mart ‘a kadar pek sevmediği bir burçta bulunuyor olsa dahi, OĞLAK burcunda bulunan Satürn ve Venüs’e son derece pozitif bir takım yardımlarda bulunacak.

  Hızlı, agresif ve atak olan Koç burcunda ki yolculuğunu sonlandırıp yavaş, sağlam ve son derece kararlı adımlar ile hareket etmeye başlıyor olacak.

  Boğa burcu yavaş ama kararlı aynı zamanda güvenli olan ve somut değerler ile ilgili olan bir burçtur.

  O yüzden haliyle, MARS ‘ın Boğa burcundaki yolculuğu boyunca, bizler daha çok kendi istek ve arzularımızı tatmin etmeye yönelik hareket ediyor olacağız.

  Parasal konularda ve yine bir takım bilimsel meseleler ile ilgili mücadele vermemiz gereken konular gündemimize gelebilir.

  Diğer taraftan ise kendiliğinden davranmaktan hoşlanan, fazla düşünmeden aceleci bir şekilde hareket eden ve pekte deneyim sahibi olmayan, çocuksu Koç burçlarına göre; şimdi çok daha temkinli, olgun ve daha az hata yapmaya dikkat eden bir profil içinde hareket ediyor olacağız.

  Bu dönem dikkat etmemiz gereken en önemli şeylerden biri; içten içe bir şeylere kızıp veya öfkelenip içimize atmamamız olacaktır. Zira Boğa burcu insanları bunu çok yapar. Ve sonrasında öyle bir patlar ki şaşırıp kalırsınız, nereye kaçacağınızı bilemezsiniz.

  Bu süre içinde alttan alttan gelen Mars’ın enerjisi bizleri, aceleci davranışlardan kaynaklanacak olan hatalara ve öfke patlamalarına sürükleyebilir Sevgili Dostlarım.

  O yüzden çok dikkatli olmamız gerekebilir.

  Ayrıca bu dönemde, ikili ilişkilerde bir takım sahiplenme ve kıskançlık gibi konular ile alakalı bazı problemler çıkabilir.

  Cinsel enerjide bir artış görülebilir.

  Özellikle riske girmekten pek hoşlanmayan kişiler, ne yazık ki risk almak zorunda kalacağı bir takım durumlar ile mücadele etmek zorunda kalabilir.

  Finans ve para konusunda bir takım gerginlikler yaşanabilir.

  Sahip olduğumuz maddi ve manevi değerlerimizi korumak için mücadele etmemiz ve bunu konularda sabırlı olmamız gerekebilir.

  Diğer taraftan Mars’ın ateşli, aceleci ve sabırsız yönü bu tip konularda bizleri daha bir sabırsız hale getirebilir.

  Bu iki yönlü enerjiyi yönetmek konusunda bir hayli zorlanabiliriz.

  Gayrimenkul ve toprak ile bağlantılı alım satım ve kiralama işlerimizde bir takım aksaklıklar, gecikmeler, engeller ve kayıplar söz konusu olabilir.

  Maddi konular ile alakalı olan endişelerimiz ve kaygılarımız oldukça artabilir. Birilerinden maddi olarak yardım istemek ve destek bulmakta da bir hayli zorluk yaşayabiliriz. Bankalardan kredi almak ve bunları ödemekte de bir zorluklar oluşabilir.

  Bu zaman dilimimizde, ne yazık ki yine doğaya yönelik bir takım katliamlar ve hayvanlara yönelik saldırılar gündemimize gelebilir.

  Sağlık açısından ise Boğa burcu insan vücudunda boyun ve boğaz bölgesini yönettiğinden dolayı; tiroit, boyun bölgesindeki lenfler, boyun ağrısı, tutulması veya fıtığı, bademcikler gibi boğazla ilgili hastalıklar ile mücadele etmek zorunda kalabiliriz.

  Bu yüzden genetik olarak buna yatkın olan kişilerin daha dikkatli olmasını öneririm.

  Burçlara göre Mars’ın BOĞA burcuna geçişine bakacak olursak eğer; 4 ŞUBAT-31 MART tarihine kadar ki dönemde;

  💜 Yükselen KOÇ BURCU parasal konularda son derece olumlu bir yönde destekleneceksiniz. Kendi yeteneklerinize yatırım yapmanızı ve kendi değerlerinizi ortaya çıkarmak ve savunmak için oldukça iyi bir zaman diliminde olacaksınız.

  Aynı zamanda aşırı harcama yapmaktan uzak durmanızı tavsiye ederim.

  Sizin için hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek bir takım hobiler geliştirmenizi öneririm.

  💜 Yükselen BOĞA BURCU kişilik ve bedensel evi olan aynı zamanda hayatının tüm alanlarını içine alan 1.evine geçiyor olacak. Arzu ve isteklerinizi hayata geçirmek için agresif ama aynı zamanda oldukça dirayetli ve sabırlı bir zaman dilimi içinde olacaksınız.

  Yeni bir spora başlamak ve kaslarınızı kuvvetlendirmek için çok iyi bir zaman, ancak kendinizi fazla yormamaya lütfen dikkat edin.

  Cinsel olarak tutuklu olup dışarıdan da çok çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Olmaları gerekebilir.

  💜 Yükselen İKİZLER BURCU para ile ilgili konularda destek alıyorsunuz. Aynı zamanda mistik konular ile ilgilenmek, takıntılı bir takım düşüncelerinizden kurtulmak, sezgilerinize daha çok kulak vermek, derin düşünme ve bilinçaltı çalışmaları yapmak, sizi bugüne kadar bizleri FARKINA varmadan engelleyen şeyleri bırakmak serbest bırakmak içinde çok iyi bir zaman dilimi olacak.

  💜 Yükselen YENGEÇ BURCU parasal konularda destek alırlarken diğer taraftan da yeteneklerinizi geliştirmek ve değerlerinizi savunmak içinde iyi zaman dilimi içinde olacak. Aşırı harcama yapmaktan uzak durmanızı tavsiye ederim. Oldukça sık kalabalık gruplar veya arkadaşlarınız ile çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. İşiniz ile alakalı yeni başlangıç, bir terfi veya yeni bir pozisyon ile alakalı bir yardım alabilirsiniz. Ancak bu gruplarda ki kişiler ile çatışmamaya ve kavga etmeye dikkat etmelisiniz lütfen.

  💜 Yükselen ASLAN BURCU parasal konularda destek alabilirler. Kendinizi öne çıkarmanıza ve işinizde daha fark edilir olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak otorite figürleri ile tartışmamız söz konusu olabilir dikkat! Bu süre içinde aşırı harcama yapmamaya dikkat edin. Yeteneklerinize yatırım yapabilirsiniz.

  💜 Yükselen BAŞAK BURCU seyahat, inançlar ve eğitim ile ilgili olan 9. evlerine girecek. Bir takım maceralara atılmak ve yolculuğa çıkmak için ideal bir zaman olacak.

  Ayrıca kendi gerçekliğiniz adına savaşmanın da zamanı olacaktır. Eşinizin ebeveynleriyle bir takım sürtüşmeler meydana gelebilir dikkat! Aşırı harcamalardan yine bu dönem uzak durun lütfen.

  💜 Yükselen TERAZİ BURCU karma ve cinsellik evimiz olan 8.evlerine geçiyor olacak. Mars ekstra kuvvetli olduğu bir yere geçiş yapacağından dolayı; buradaki etkisi de bir hayli kuvvetli olacağından, tutuklularınız, cinsel istekleriniz ve birisi ile birlikte olma ihtiyacınızda bir artış görülebilir. Kendinizi son derece çekici hissedeceksiniz. Diğer taraftan ise parasal konularda bir takım fırsatlar yakalayabilirsiniz. Şifa yetenekleriniz artış olabilir. Diğer insanlara da bu konu ile ilgili hem şifa hem de finansal açıdan yardımcı olabilirsiniz. Aşırı harcamalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

  Kendi yeteneklerinize yatırım yapmaz sizin çok daha iyi olacaktır.

  💜 Yükselen AKREP BURCU, Mars burcunuzun karşısına geçiyor olsa da yine de sizlere parasal konularda birtakım destekler vermeye devam ediyor olacak. Kendinize yatırım yapmak, yetenekleriniz için efor sarf etmek ve kendinizi geliştirmeniz için iyi bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Sizler de yine aşırı harcama yapmaktan uzak durun lütfen. Mars haritanızda ki 7. Eviniz olan ikili ilişkiler ve ortaklıklar evinizden geçiyor olacak. Dolayısı ile bu süreçte eşiniz veya bir başka kişi ile ortak bir şeyler yapmak için harika bir zaman diliminde olacaksınız. Açık düşmanlarınız ve yasal bir takım konular ve davalar ile ilgili çatışmalardan uzak durmaya çalışın lütfen. Diğer taraftan ise bugüne kadar görmezden geldiğiniz düşmanlarınız ile ilgili bir temizlik harekâtına başlayabilirsiniz. Ama lütfen bunu sakin bir şekilde, ne kendinize ne de karşınızdaki kişiye zarar vermeden yapın.

  💜 Yükselen YAY BURCU Mars ‘ın Boğa burcuna geçiş yapması, sizlere maddi bir takım kazançlar sağlayabilir. Ama siz yine de aşırı harcama yapmaktan uzak durun. Kendinize yatırım yapmanız ve sahip olduğunuz yetenekleri geliştirmeniz, sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu dönemde işiniz ile alakalı ekstra bir tutku ve enerji içinde olabilirsiniz. Yeni bir beslenme şekline veya diyette başlıyabilirsiniz. Rutin bir takım gündelik alışkanlıklarınızı,

  Gittiğiniz yerleri veya yaptığınız işleriniz ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak yardımcılarınız, çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınız ile yaşanabilecek bir takım tartışmalara açık olduğunuzu unutmayın. Sakin olmaya çalışın lütfen.

  Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Bir takım hastalıklara, stres ve yaralanmalara açık bir halde olabileceğinizden dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  💜 Yükselen OĞLAK BURCU Mars’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte yaratıcılığınız artmaya başlıyor olacak. HAVA ‘da AŞK kokusu yayılmaya başlayıp, içinizdeki çocuk ile daha fazla bağlantıya geçiyor olacaksınız. Dinlenme, eğlenme, spor yapmak veya hobilerinize zaman ayırmak için harika bir zaman diliminde olacaksınız. İçinizde ki çocuksu tarafınız, bir hayli aktif olacağından dolayı; yaramazlık yapmak isteğinizde bir o kadar yüksek olacaktır. Bir süre zarfında bir takım incinmelere ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanızı öneririm.

  Bu dönemde çocuklarınız varsa, onlar ile ilgili bir takım çatışmalar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Parasal konular ile ilgili destek alacağınız bu zaman diliminde; yatırımınızı kendinize ve sevdiğiniz şeylere yapmanızı öneririm. Zaten tutumlu olan Oğlak burçlarına aşırı harcama yapmayın demek pek doğru olmasa da, yine de ben hatırlatmak istedim.

  💜 Yükselen KOVA BURCU Mars bu dönemde sizin aile, yuva ve kökleriniz ile olan haritanızda 4.evinizde bulunacak. Evinizi, yaşam alanınızı veya ofisinizi yenilemek için harika bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Ancak aile içinde gereksiz bir takım anlaşmazlıklar, tartışmalar ve pasif-saldırgan durumlar söz konusu olabilir. Lütfen sakin kalmaya çalışın. Ev içinde bir takım sakarlıklar, kazalar ve aksilikler olabilir. Bu geçiş sizleri de parasal yönden destekliyor olacak. Bu enerjiyi kendinize veya bedeninize bir yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. Örneğin sağlıklı beslenme veya bir diyet merkezine gidebilir. Üzerinizdeki fazla kilolardan kurtulabilirsiniz.

  💜Yükselen BALIK BURCU Mars bu dönemde sizlerin arkadaş, akraba, kardeş veya kardeş kadar yakın olan arkadaşlarınız, internet, ticaret ve iletişim ile ilgili olan, haritanızda ki 3.evinizi ziyaret ediyor olacak. Böylelikle bu konularda ekstra desteklenmeye başlıyor olacaksınız. Parasal yönden de destekleneceğiniz bu süreç zarfında; sizler de kendi yeteneklerinizi geliştirmek ve kendi kişisel değerinizi yükseltmek için çok iyi zaman diliminde olacaksınız. Ancak bu süreçte, iletişim şekliniz biraz agresif olabilir dikkat. Yazdığınız yazılar ve bazı söylemleriniz eskisine göre daha sert bir üslup içinde olabilir.

  Komşularınız, yakın arkadaşlarınız, akrabalar, kardeşler ve eğer okuyorsanız okulda ki o da arkadaşınız ile tartışmaya ve kavga etmeye oldukça yatkın olabilirsiniz dikkat. Bu süreci daha çok ticaret, satış ve pazarlama yapmak gibi konular ile ilgili girişimlerde bulunmak için kullanmanızı tavsiye ederim.

  Not: BÜTÜN BURÇLAR İÇİN GENEL OLARAK;

  Uranüs gezegeninin Boğa burcuna geçmesi ile birlikte, Mars ile birleşeceklerinden dolayı; ortaya çıkacak olan yüksek ve gerilimli enerji, bir takım aksiliklere ve kazalara sebep olabileceğinden SAKİN, YAVAŞ ve DİKKATLİ olmanızı tavsiye ederim.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...