Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Kova Burcunda Yeni Ay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Kova Burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın etkilerini anlattı;

5 Şubat 2019 Salı günü saat 00.03 de Kova Burcunun 15 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Entelektüel açıdan bizleri oldukça geliştirecek olan bu Yeni Ay’ın, üzerimizdeki etkisi ise 15 Şubat 2019’a kadar devam edecek. Son derece yenilikçi ve marjinal olarak sosyal konuları farklı yönleriyle ele alacağımız ve düşüncesel olarak bir hayli aktif olacağımız bir süreci işaret ediyor olacak.

Hayatımızda var olan bir takım çalışma prensiplerimizi yeniden gözden geçireceğimiz, belki de bugüne kadar yapmakta olduğumuz işimiz ile ilgili olarak daha orijinal, işlevsel, özgün ve yaratıcı fikirler ortaya koymak, daha kalabalık kitlelere, topluluklara ve büyük gruplara ulaşmak için yeni bir arayışa geçeceğimiz bu dönemde birbiri ardına aydınlık ve sıra dışı fikirler aklımıza gelebilir. Uzay, uzaylılar ve teknolojik konular, yeni buluşlar, keşifler, kolektif bilince hizmet eden konular, olaylar, bilgisayar ile bağlantılı bir takım konular, organizasyonlar, evrensel kavramlar, astroloji, astronomi, gökbilimi, yeni web sitesi kurulumu veya üyeliği, eğitim ile alakalı yeni girişimler, geleceğe ait yeni projeler ve büyük hayaller, kendi işimizi kurma fikri, bir takım analiz ve istatistik bilgi çalışmaları, bazı derneklere üye olmak, bir grubun parçası olmak ve onlar adına farklı bir takım sosyal projeler üretmek gibi çeşitli çalışmalar yapılabilir.

Bu ‘’Yeni AY‘’ ile birlikte;

Umutlarımıza ve hayallerimize doğru bir yepyeni yolculuğa çıkıyor olacağız. Geleceğimize ait konular ile ilgili son derece cesur adımlar ile ilerleyecek olduğumuz bir dönemin başlangıcındayız. Yeni Ay’a eşlik eden Merkür ‘ün etkisi ile birlikte zihnimiz inanılmaz hızlı ve akılcı bir şekilde çalışabilir. Özellikle de iletişim, eğitim, bilim, elektronik ve teknik konular ile alakalı olarak.

Olaylara son derece rasyonel ve objektif bir açıdan yaklaşacağımız bu süre içinde; bilgiyi en doğru ve en mükemmel şekilde karşı tarafa iletmek için çaba sarf ediyor olacağız. Yine Jüpiter’in Yeni Ay’a şans getiren dost ve destek enerjisi sayesinde; uzun zamandır ihtiyaç duyduğumuz güçlü ve pozitif bir motivasyon enerjisi ile etrafımız sarılıyor olacak.

Özellikle 6-7-8-9 Şubat günleri, hayatımızda bir takım olumlu gelişmelere sebep olacak türde bazı güzel fırsatlar önümüze çıkabilir. Eğitim ve akademik konular, yabancılar ve yabancı ülkeler, yeni insanlar ve gruplar ile bağlantıya geçebiliriz. Değerlendirmenizi öneririm Sevgili Dostlarım.

Kova Burcundaki YENİ AY, ŞANSLI ENERJİSİNİ en çok KOVA BURÇLARI, daha sonra ise yükseleni ve Güneş burcu YAY, TERAZİ, İKİZLER, KOÇ ve ASLAN burçlarına akıtıyor olacak. Çok az bir çaba ve çalışma sonucunda, özellikle yine yapacak olduğunuz ikili ortaklıklar sayesinde yepyeni şans kapılarını sizler için ardına kadar açıyor olacak.

Ayrıca kişisel haritalarınızdaki bu burçların bulunduğu alanlar sizlere bir takım maddi ve manevi zenginlikler, yenilikler ve fırsatlar getiriyor olacak. Sabit burçlardan olan diğer üçlü; BOĞA, ASLAN ve AKREP BURÇLARI ise biraz zorlanıp, mücadele edecekler ama sonunda gitmeleri gereken yönü bulacaklar. Yeni Ay’ın yükselen burcunun TERAZİ olması ise sebebiyle; bizler her türlü ikili ilişkimizi ‘’VENÜSYEN ‘’ bir yapıda son derece politik ve kibar bir şekilde ele alıyor olacağız. Hayatımıza getirmek istediğimiz yeniliklere ve sıra dışı olaylara ise yumuşak bir şekilde adapte olmaya başlıyoruz.

Yeni Ay’ın diğer iki aktörü ise 13 Şubat’ta kavuşacak olan MARS ve URANÜS olacak. Bu iki ateşli ve her an patlamaya hazır olan sürprizli enerji bizlerin hayatına teknolojik konular başta olmak üzere bir takım hızlı ve beklenmedik fevri olayları ve değişimleri getirebilir.

Özellikle de 9 Şubat günü, Ay düğümleri ile oldukça zorlu ve gergin bir enerji içine girecek. Ani bir şekilde ortaya çıkacak olan bu yüksek ve kuvvetli enerjiyi çok iyi dengelememiz ve yönetmemiz gerecek Sevgili Dostlarım. Bu yüksek voltajlı enerji bizleri önümüze çıkabilecek olan bir takım zorluklar ve aksaklıklar adına daha mücadeleci ve girişken bir ruh hali içine sokacak. Bu bir taraftan son derece olumlu bir mücadeleci enerjiyi ortaya çıkaracak. Kendimiz için sürpriz bir takım fırsatları yakalamamız için yardımcı olacak. Ancak bu enerji kendi içinde negatif olan kavga, öfke ve elektriklenme enerjisini o kadar yüksek ve yoğun bir şekilde barındırıyor olacak ki, ister istemez aniden öfkelenebilir, düşünmeden hareket edebiliriz.

Yine aynı zamanda fiziksel bir takım beklenmedik durumlar, ateş ve toprak ile bağlantılı üzücü durumlar söz konusu olabilir. Zehirlenmelere karşıda dikkatli olalım lütfen. Özellikle hafta sonu 9 -10 Şubat’ta spor yaparken abartmamaya özen gösterin. Düşünmeden bir takım dürtüsel hareketler yapmaktan uzak durun lütfen! Bu süre zarfında her tür ikili ilişki adına tavsiyem; yine kavga enerjisinden uzak durmaları yönünde olacak. Zira enerji o kadar güçlü ve yoğun ki, küçük bir tartışma hiç beklemediğiniz kadar büyüyebilir ve bir takım ani bitişlere sebep olabilir. Lütfen sakin kalmaya çalışın!

YENİ Ay’ın hemen öncesinde Venüs de OĞLAK Burcuna geçiş yaptı. Bu da Yeni Ay‘ın mantıklı, akılcı, hesaplı ve planlı yapısı ile son derece uyumlu bir enerji içinde ilerlemesine yardımcı olamaya başladı.

Bu dönemde duygulardan daha çok mantıksal yaklaşımlar, aşk, sevgi ve para konularında daha çok ön planda yer olacak. Saygı, sevgiden bir tık daha ön planda olup, bizlere ilişkilerimizde ve iş hayatımızda nasıl daha stratejik davranışlar sergileyebileceğimizi göstermeye başlıyor olacak. Bu dönemde yine son derece gerçekçi, ayağı yer basan, kalıcı ve sağlam işler için bizlere yol gösterici olacak. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak ilerleyeceğimiz, gerekirse biraz daha sabır ve emek harcayarak istediğimiz mevkiiye gelebileceğimizin müjdesini verecek.

Bu süreçte yeni başlangıçlar ve bitişler bizleri beklemekte Sevgili Dostlarım. Yeni bir şeylere başlamak için PERŞEMBE gününü beklemenizi öneririm. Örneğin yeni bir eve taşınmak, evin içinde bir takım değişiklikler yapmak, tadilat ve tamirat gibi işler ile uğraşmak için oldukça iyi bir zaman olacak. Yine evdeki elektronik aletlerin bakımı, yeni teknolojiye ait bir televizyon veya müzik seti alabilirsiniz.

Bu zaman diliminde dikkatinizi işinize verirseniz eğer, önünüze çok güzel ve sürprizler ile dolu birçok fırsat çıkabilir. Bunları en iyi şekilde değerlendirmenizi temenni ederim. Ancak acele karar vermeyin, iyice inceleyip ondan sonra bir karara varın lütfen Sevgili Dostlarım.

Eskiden beri süre gelen, bir türlü çözüme ulaşılamamış olan olayların, artık bir şekilde bir sonuca ulaşması ve bir netlik kazanması için harekete geçecek olduğumuz bir sürecin için giriyoruz. 19 Şubattaki BAŞAK BURCUNDA gerçekleşecek DOLUNAY ‘a kadar, hayatımızdaki bir sürü konu başlığı netleşmeye başlıyor olacak. FARKINDALIĞIMIZ artacak ve bizler kendi ‘ÖZÜMÜZ ‘’ ile daha çok bağlantıya geçmeye başlamış olacağız. Gerçekte ne olmak, ne yapmak, nerede yaşamak ve nasıl var olmak istediğimizin gerçekliğine varıyor olacağız. Bütün yapmamız gereken ‘’EGOMUZA ‘’ sahip çıkmak, sakin ve aklı başında hareket etmek olacak. Kendimizi olduğumuz halimiz ile kabullenmek ve sevmek, bizler için bu süre içinde “en büyük hediye “ olacak.

ŞUBAT ayının bu güzel enerjili KOVA YENİ AY ‘ı, kişisel olarak bizlerin haritasına oldukça güzel etkiler veriyor iken; ülkemiz adına ne yazık ki pek de iç açıcı olmayan bir takım etkiler veriyor olacak. Hayal kırıklıkları, yanlış kararlar, aldanmalar ve aldatılmalar bu süre zarfında söz konusu olabilir. Ticari konularda, iletişim, haberleşme ve medya konularında bir takım karışıklıklar, değişiklikler ve beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Devlet büyükleri aldıkları haberlerden ve istihbarat bilgilerinden son derece emin olmalı, gerekirse ekstra bir takım araştırmalar yapmalı ve en ince detayına kadar incelemeliler. Ülkemize yönelik bir takım yapılacak olan saldırılara karşı da; ayrıca tedbirli olmaları gerekebilir. Ordu ve askerlerimiz bu konuda hazırlıklı olmalılar.

Hava şartlarında ani değişimler meydana gelebilir. Yağışlar da artış olabilir. Sis ve benzeri durumlardan dolayı deniz ve hava ulaşımında aksamalar meydana gelebilir. Her türlü ulaşım şekli ile ilgili ve özellikle trafikte, yollarda son derece dikkatli olmalı, kurallara ekstra uymaya özen göstermeliyiz. Doğalgaz veya soba ile ısınılan ortamlar da ekstra dikkatli olmalı, gerekli önlemleri almalı ve tamiratlarını yaptırmak gerekebilir. Halk ve hizmet sektöründe çalışanlar ile yöneticiler arasında bir takım anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bu yüzden bir takım fikir ayrılıkları, çatışma, kavga ve isyanlar olabilir. Hizmet sektöründe ki kişiler için yeni bir takım haklar ve kanunlar için bazı önergeler gündeme gelebilir.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı