Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Kova Burcunda Yeni Ay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Kova Burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın astrolojik etkilerini anlattı.

Sevgili Dostlarım gökyüzünde hepinizin hayatında MUCİZEVİ bir takım başlangıçlar yapmak ,hatta önümüzdeki yıl olan 2021 yılının da gündemine hazırlık mahiyetinde olan oldukça önemli ve yine bizleri uzun bir maraton koşusunda  START almak üzere hazırlayan KOVA BURCUNUN 4 derecesinde gerçekleşen bir YENİAY meydana geldi.

Kavuşum halindeki Ay ve Güneş ışığını tekrar açığa çıkarmak üzere hafifçe kısmış bir durumda bekliyor. Her şeyden önce şunu söylemek isterim ki; her ne yaşanacaksa son derece kadersel, yani KARMİK ETKİLER altında olacaktır. Bu güne kadar bütün ekilen tüm olumlu ve olumsuz karmaların neticesindeki hak edişlerimizin artık bizlere geri döneceği, sıradışı olanı ve beklenmeyeni verecek bir YENİ AY deneyimliyor olacağız.

Geçtiğimiz 3 gün boyunca, psikolojik olarak kendimizi biraz içe dönük ve karamsar hissetmiş olabiliriz. Ancak geride bıraktığımız bu zaman diliminde geleceğimize şekil verecek olan yeni bir takım kadersel sürpriz tohumlar  toprağamıza ekildi ve bir şekilde nadasa bırakıldı.

25 Ocak 2020’de sabaha karşı saat  00.43’de meydana gelen KOVA burcundaki YENİAY sayesinde; (tekrar önümüze çıkacak olan bu mucizevi yenilikler ile birlikte) her birimizin hayatında yepyeni bir kadersel süreç başlıyor olacak.

Ancak bu yenilikler için biraz fedakarlık etmemiz ve bu güne kadar alışkanlık haline getirmiş olduğumuz ve konfor alanımıza giren kişi, durum ve davranışları değiştirmeye gönüllü olmamız gerekiyor olacak. Her birey bu güne kadar alıştığı durumun devam etmesini arzu eder, ister ve o pozisyonu korumaya gönüllü olur. Bazen kendisi için çok daha iyi olabilecek bir şeyi kendisine tehdit unsuru gibi görebilir. Çoğu zaman bilinçaltı kayıtları o kadar kuvvetli ve dolu olabilir ki; karşısına çıkan güzel bir gelişmeyi, fırsatı veya yeniliği güvensiz ve imkansız görebilir.

İşte şimdi öyle bir Yeni ay bizleri bekliyor ki Sevgili Dostlarım, eski düşüncelere yeni bir format atma ve her şeye yepyeni bir bakış açısı ile yaklaşma, ele alma zamanı gelmiş bulunmakta. Adeta yeni bir kapıdan ya da eşikten cesaret ile atılacak olan küçük bir adım bizleri bambaşka dünyalara taşıyacak. Eski ile vedalaşıp ruhumuzu, kalbimizi ve zihnimizi yeni enerjilere açmalı ve bu sıradışı, daha önce denenmemiş olanı hayatımıza davet edecek şekilde davranmalıyız. Belki de daha öncesinde kimsenin denemeye cesaret edemediği şeyleri hayata geçirmek üzere hareket etmeliyiz.

Kova burcu sembolü birbirine paralel olarak kırık veya zigzag çizgiler ile resmedilmiş olup, suyun dalgalı haline benzer. Su iletkendir veya bir çok şeyin temizlenmesine, akıp gitmesine yardımcı olur. Besler ve bir yerden bir yere taşır. Bu sembol de aynı zamanda bizlerin telepatik gücünü, zihinsel yani beyinsel dalga boyutunu, elektromanyetik dalgaları, yeryüzündeki ve evrendeki frekans dalgalanmalarını, hava ile alakalı ve yine iklimsel değişim getiren dalgalanmaları ve tabii hayatımızda her 7 yılda bir oluşan değişim dalgasını işaret eder. Tabii özellikle ve en önemlisi de, insanlar arasındaki iletişim ve bilgi trafiğinin geniş kitlelere taşınması, yayılması ve paylaşımından sorumludur. Özellikle çağımızda internet üzerinden hepimizi birbirine bağlamaya veya hızlı bir şekilde gerekli olan bilginin paylaşılıp, değişim rüzgarlarının hızlı ve ani bir şekilde başlamasına sebep olur.

Delilik ile dahilik arasındaki oldukça yüksek bir frekansa sahip olan bu enerjiyi herbirimiz hayatında son derece dikkatli, dozunda ve her zamankinden farklı şekilde kullanmaya özen gösterirse daha öncesinde hiç düşünmediğimiz güzellikte fırsatları kucaklıyor olacağız.

Önümüzdeki 15 günlük süre boyunca hayatımızda hiç beklemedik ani değişikler meydana gelebilir. İkili ilişkiler bizleri yorabilir. Bizlere adeta ayna görevi görecek türde olaylara ve durumlara maruz kalabiliriz. Her şey bizi bize göstermek ve hiçbir şeyin kalıcı olmadığını, değişime açık olmamız gerektiğini vurgulayacak şekilde gelişebilir. Hiç ummadığınız yerden gelen sınavlar, pozitif veya negatif durumlar, çok güvendiğiniz, asla sarsılmaz dediğiniz ilişkiler, kişiler veya ortaklıklar bir anda sonlanabilir ve yerine aynı hız ile yeni fırsatlar, kişiler ve durumlar çıkabilir. Evden veya işten çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Aileniz ve ebeveynlerinix ile ilgili beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Ev alabilir veya uzun zamandır hayalini kurduğunuz yeni bir eve taşınabilirsiniz. Evlenebilir, tüp bebek veya doğal yoldan çocuk sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili yepyeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Duygusal ve zihinsel dünyanızda köklü bir değişim olabilir.

Burada tek bilmeniz gereken şey, her ne oluyorsa hayrınıza olduğudur Sevgili Dostlarım. Tek dayanağınız kendi kalbiniz, inanç sisteminiz ve mutlak SEVGİ olacaktır. Evren bu dönemde sizleri tüm kapılarını açmış olarak yardım etmek üzere beklemektedir. Uzun süredir üzüldüğünüz, sıkıldığınız, değiştirmeye gönüllü olmadığınız, sizi yiyip bitiren korkularınız, kaygılarınız, mutsuzluğunuz, hak edip de alamadıklarınız, önyargılarınız, kuruntularınız, nasıl yaparım diye cesaret edemediğiniz, sürekli ertelediğiniz, kendinizi haksız yere mahrum bırakıp eziyet ettiğiniz ya da peşinden koştuğunuz boş hayallerin ve beklentilerin artık peşini bırakma zamanınız gelmiş bulunmaktadır.

Zira 17 Şubat 2020’de Merkür retrosunun önemli bir kısmı Kova burcunda gerçekleşiyor olacak Sevgili Dostlarım. Satürn de artık geçecek olduğu KOVA burcuna geçip, Mart ve Temmuz aylarında 2021 yılına ait kısa bir fragman gösterimi yapacaktır. 2020 yılının son ayında gerçekleşecek olan JÜPİTER – SATÜRN kavuşum enerjisi ise bizleri 20 yıl önceki konulara ve durumlara göz atmak ve hayatımızda yeni bir sosyal reform gerçekleştirmek üzere harekete geçirecektir. Bu oluşum ile birlikte bizlerin insanlık adına oldukça önemli olan KOVA ÇAĞI’na adım atacağını belirtmek isterim.

LÜTFEN ne kadar önemli ve kritik bir dönemde bulunduğumuzun ve ne gibi olaylara şahitlik etmekte olduğumuzun farkında olalım. Bu yüksek bilincin bir parçası olmak, üzerimize düşen gerekli sorumlulukları alarak yeni nesillere örnek olacak şekilde hareket etmektir.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı