9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 18, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Jüpiter Yay Burcu’nda

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat  Jüpiter’in Yay Burcu’na geçtiği dönemi anlattı;
  Bugün 8 Kasım 2018 PERŞEMBE ‘’JÜPİTER‘’ gününde önce AY sonra JÜPİTER kendi yönettiği gezegen olan YAY BURCUNA geçiş yapıyor. 3 ARALIK 2019’a kadar YAY Burcu’nda kalmaya devam ediyor olacak. Bu süre zarfında evren ile bütünleşmek, bu hayattaki rolümüzü belirlemek, bir yer edinmek ve desteklenmek adına bizler ile birlikte olmaya devam edecek.
  NİSAN – AĞUSTOS ayları boyunca ise yaklaşık olarak 123 gün retro pozisyonda kalacak. Ancak kendi burcunda hareket ettiği için, bizlere geçmişte yapamadığımız veya daha öncesinde kaçırmış olduğumuz bazı fırsatlar adına da şans vermeye devam ediyor olacak.
  Yani ‘’KRAL ‘’KENDİ YÖNETTİĞİ ÜLKENİN KOLTUĞUNA” 12 yıl sonra tekrar oturuyor Sevgili Dostlarım. 2007 yılından beri başka ülkelere yapmakta olduğu ziyaretler boyunca dağıtmış olduğu bolluk, bereket, şans, büyüme, genişleme ve ŞİFA enerjisini şimdi önce kendi halkına sonrasında tüm diğer ülke vatandaşlarına dağıtmaya başlıyor olacak.
  2006 sonlarından 2007 sonlarına kadarki yıllar arasında yaşamış olduğunuz şeylere benzer konularda, ancak bir üst oktavında bazı şanslar, fırsatlar ve güzellikler vermek üzere hareket ediyor olacak. Tabi bire bir olmasını beklemememiz lazım. Zira şimdi gökyüzündeki konfigürasyonlar o zamana göre epey farklı bir konumdalar.
  Gördüğünüz gibi gökyüzü inanılmaz bir adalet, denge ve şifa enerjisi ile işlemekte. ALAN ve VEREN EL olarak bir yandan bizleri zorlayıcı, eğitici ve daraltıcı etkiler verirken, diğer bir taraftan ise bizlerin hemen imdadına yetişip hayatımızı kolaylaştırıcı, dinlendirici, genişletici ve şifalandırıcı etkilerini bizlere vermeye başlıyor.
  JÜPİTER’in YAY Burcu’na geçiyor olması bizler için oldukça güzel bir haber Sevgili Dostlarım. Peki niçin bu kadar önemli olduğunu ve bize ne gibi etkileri olacağını sizlere daha derin bir şekilde anlatabilmem için öncelikle sizlere KRAL’dan yani gökyüzünün en büyük iyicili olarak adlandırdığımız muhteşem JÜPİTER gezegeninden bahsetmek istiyorum.
  Zodyakta JÜPİTER, YAY Burcu’nun yöneticisi olup, harita çemberinde 9. evi yönetir. 9 sayısı ile kendini ifade eden bu büyük gezegenin bizleri hazırlamak ve vardırmak istediği nokta BÜTÜNLÜK ve BİLGELİKTİR. Yüksek prensiplerle uyum içinde yaşamayı, dürüst, adaletli, örnek bir yaşam sergilemeyi, derin ve karizmatik olmayı simgeler.
  Her şeyde olduğu gibi JÜPİTER’in de bir GÖLGE tarafı vardır. O da FANATİKLİK  ve yüksek amacı görmemesidir. Zihninin sınırları içine kendini hapis etmesi, KALP ve SEZGİSEL rehberlik ile olan bağını yitirmesi sonucunda kişi negatif yönde işlemeye başlar. Bu yüzden oldukça dikkatli olmalı, her zaman kalbimizin sesini dinlemeli ve Yaradan ile bağlantı içinde olmalı, zihnimizi gerektiği yerlerde dengeli bir şekilde kullanmalıyız.
  Jüpiter‘in temsil ettiği ve ilgilendiği konular ise oldukça fazladır. Bilgi de derinleşmek, felsefe, spritualizm, yeni bilgiler, uzaklar, yabancı kültürler, din ve inançlar, dini görevliler, başpiskoposlar, seyahatler, turizm, uluslararası ilişkiler, eğitim, kiliseler, camiler, büyük din alimleri, üniversiteler, akademik çalışmalar ve eğitimler, yabancılar, adalet, hukuk, yargı kurumları ve çalışanları, basın, alım-satım, ticaret, yurtdışı seyahatleri, uzay, havacılık ile alakalı konular ve meslekler, pilotlar, silahlar, askeri ve silahlı kuvvetler, savunma sanayii, medya, matbaa, sinema, televizyon, dergi, gazete ve gazeteciler, krallar, aristokrat ve ünlü kişiler, artistler, sosyal medya, yayıncılık, lojistik ve ithalat, iyimserlik, neşe ve olayların daima pozitif tarafından bakmak, cömertlik, prensipler, fırsatlar, dürüstlük, genişlemek, büyütmek ve bereketli hale getirmek gibi konuları bünyesinde barındırır.
  Jüpiter YAY Burcu’nda iken bizler her zamankinden çok daha fazla seyahat edebiliriz. Yeni yerler keşfedebilir, değişik ve farklı kültürlerdeki yerlere gidip yeni insanlar tanıyabiliriz. Bu süreçte yeni bir lisanı kolaylıkla öğrenebilir, yüksek lisans yapabilir veya üniversiteye başlayabiliriz.
  Bazı konularda daha çok bilgi edinmek ve derinlemesine bir takım çalışmalar yapmak adına son derece şanslı olabiliriz. Bol bol hayır işleri ile ilgilenebiliriz. Son derece pozitif, neşeli ve etrafımıza ışık saçan bir ruh hali içinde hareket edebiliriz. Dürüst ve adaletli çalışmalar içinde bulunarak topluma bilgiyi en doğru ve en etik şekilde vermek üzere bazı çalışmalar yapabiliriz. İnsanların çok daha dürüst olması ve dürüstlük kavramının yaygınlaşması, iyiliğin kötülüğü yenmesi adına farkındalık uyandıracak olaylar meydana gelebilir.
  Önümüzdeki 13 aylık süre boyunca yeni bir şeyler öğrenmek ve yapmak için çok güzel bir zaman dilimi içinde olacağız. Merakımızın ve öğrenme isteğimizin de normal zamandaki halinden çok daha fazla artacağı bu dönemde önümüze bol bol yeni fırsatlar ve şanslar gelecektir. Yeter ki biz bu fırsatları değerlendirebilelim Sevgili Dostlarım.
  Yine bu dönemde DİN ve DİN ADAMLARI en çok konuşulan konular arasında olabilir. Jüpiter’in gölge tarafı olan olumsuz yöndeki büyütme ve ABARTMAYA müsait olan enerjisi yüzünden din ve spor konusunda fanatizme karşı son derece dikkatli olmalıyız. Diğer gölge yanları ise ziyankarlık ve savurganlık olabilir dikkatli olalım!
  Felsefe ve siyaset hakkında oldukça fazla konuşabiliriz. İthalat, ticaret ve alım-satım işleri, ona bağlı olarak döviz artışları, piyasaların durumu  konuşulabilir. Yabancı sermaye piyasaları bir hayli hareketli olabilir.
  JÜPİTER YAY dönemi boyunca en şanslı olacak burç YAY Burcu olacaktır. İKİNCİL olarak KOÇ VE ASLANLAR etkileneceklerdir. ATEŞ elementindeki bu burçlar BİRBİRİNE VERECEĞİ DESTEK SAYESİNDE son derece şanslı, canlı, yaratıcı, neşeli, hevesli, arzulu, yeniliğe ve gelişime açık bir hale geleceklerdir. BAŞARILI olmaya oldukça açık oldukları bu dönemi iyi değerlendirsinler lütfen!
  Geçtiğimiz yıl JÜPİTER AKREP Burcu’nda pek de memnun olmadığı bir yerde idi ve kendini isteği gibi ifade edemedi. Uzun bir süre gerilemesi ve Mars ile VENÜS retrosu da işin içine dahil olmasından dolayı bir sürü AKREP BURCU bu yüzden hayal kırıklığı yaşadı.
  Bazı Akrep Burçları, ‘’Farkındalığı‘’ yüksek olanlar enerjiyi daha iyi dengelemeyi başarmış olabilir. Ancak olumsuzluk enerjisine yoğunlaşmış olanlar Jüpiter’in büyütme etkisine sahip olmasından dolayı gölge tarafta kalmış olabilirler. O yüzden de son derece zor, karamsar ve kötü bir zaman dilimindeymiş gibi hissetmiş olabilirler. Ama şimdi onlara çok güzel bir haberim var. Özellikle yükselen burcu AKREP olanlara! Çünkü JÜPİTER bu sene onların para evine giriyor olacak. Maddi ve manevi yönden onları şifalandırıp, iyileştirecek.İyi para girişleri, şanslı oluşumlar ve maaşlarında artış olabilir.
  Peki bizler bu dönemi en iyi şekilde nasıl kullanabiliriz Sevgili dostlarım?
    *Öncelikle kendimize bir hedef koyabiliriz.
    *Yeni bir şeyler öğrenmek adına bazı kararlar alıp uygulamaya başlayabiliriz.
    *Yaşam felsefemizi genişletmek ve zenginleştirmek adına spiritüel konular ile ilgilenebiliriz.
   *Astroloji öğrenmeye veya kişisel gelişim kitapları okumaya başlayabiliriz.
   *Hukuk ve adalet ile ilgili konularda daha fazla bilgi sahibi olabiliriz.
   *Uzak yerlere  gidebilir, yabancılar ile temas halinde olabiliriz.
  Peki neleri yapmaktan kaçınmalıyız?
  Aşırı iyimserlik, gerçekleri görememek, rehavet içinde hareket etmek, işi başkalarına bırakmak, fırsatçılık, aşırı materyalist yaklaşımlar, dağınıklık, tembellik, tutamıyacağınız sözler vermek, etik dışı davranmak, kibir, küstahlık, adamsendecilik, baştan savma ve üstünkörü bir şeyler yapmaktan uzak durmalıyız.
  JÜPİTER astronomide Dünya’yı koruyan bir özelliğe sahiptir. AĞIRLIĞI ve FİZİKSEL BÜYÜKLÜĞÜNÜN oluşturduğu çekim alanı sebebiyle GÖKTAŞLARINI kendine çeker ve DÜNYA’YA zarar vermelerine engel olur. SATÜRN ile JÜPİTER birlikte zamanın belirleyicisidir.
  Kavuşum Döngüleri Dünya’daki çok önemli sosyal ve ekonomik değişim zamanlarını saptamak için kullanılırlar.
  2020 yılında, yani 2 sene sonra gökyüzünde SATÜRN ile JÜPİTER kavuşum halinde olacak. Ancak 20 yılda bir gerçekleşen bu önemli GÖKSEL olay neticesinde hepimizin hayatlarında çok önemli değişimler meydana gelecek Sevgili Dostlarım. Oldukça önemli olan bu gökyüzü fenomeni neticesinde bizler de hayatımızda yepyeni bir döneme geçiş yapıyor OLACAĞIZ.
  Bu süreçte bir anlamda o zaman ki seçimlerimiz yenilikler ve özgürleşmeler adına bir ön alıştırma oluyor. Evet çok şükür ki gökyüzünün büyük iyicili (Benefik) Yunan mitolojisine göre Tanrı’ların kralı ‘’ZEUS‘’ veya İslam astrolojisine göre ‘’KADI‘’ bizlere adalet, şans, itibar, para, bolluk, bereket ve sağlık vermek ve bizleri korumak üzere yanımızda olacak.
  LAKİN JÜPİTER HERKESİN NATAL HARİTASINDA SAHİP OLDUĞU ÖZELLiKLER VE POTANSİYELLER ÜZERİNDEN YANİ ‘’KABI KADAR‘’ ŞANSLAR VE FIRSATLAR SAĞLIYACAKTIR. BUNUN DA BİLİNCİNDE OLUP BEKLENTİLERİMİZİ ONA GÖRE DENGELEYELİM LÜTFEN.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  H
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...