9.2 C
İstanbul
Cuma, Nisan 29, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; İkizler Burcunda Yeni Ay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat İkizler Burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın astrolojik etkilerini anlattı;

  3 Haziran 2019 Pazartesi Ay gününde (AİLEMİZ, YUVAMIZ, EVİMİZ, VATANIMIZ, ATALARIMIZ, ANNEMİZ, DUYGULARIMIZ, BİLİNÇALTIMIZ VE DİŞİL TARAFIMIZI TEMSİL EDER) öğlen saat 13.01’de İKİZLER BURCUNDA bir  ‘’YENİ AY’’ meydana geliyor olacak Sevgili Dostlarım.

  Yeni Ay’lar Güneş ile Ay’ın kavuşumu demektir. Ay bu fazda iken gökyüzünde görülmez ve bu sebeple sembolik olarak yeryüzünde var olan tüm canlıların yenilenmesi ve iyileşme dönemi olarak kabul edilir.

  Alışkanlıklarımızı ve geçmiş konuları temsil eden Ay, zamana ait olan her şeyi yenileme ve başlatma gücüne sahip olan “GÜNEŞ‘’ kadar güçlü bir yaşam enerjisi tarafından bu evrede yakılırken, bizlerin de yeni bir şeylere başlamak için mutlaka AY’ın karanlıktan çıkarak gökyüzünde “HİLAL” halini almasını beklememiz gerekmektedir. Tam sonucunu almak için ise DOLUNAY zamanlarını bekleriz.

  YENİ AY ile birlikte bazı şeyler biterken bazı şeyler de yeni başlangıçlara sebep olur ve eski olumsuz enerjilerinden arınmış, yenilenmiş, iyileşmiş ve yeni pozitif hali ile hayatımızdaki yerini alırlar.

  İkizler burcunun 12 derecesinde meydana gelecek olan bu YENİ AY‘ın ilk başlangıç anını gösteren yükselen burç ise yine kendi yönettiği BAŞAK burcunda gökyüzündeki yerini alacaktır. Başak ve İkizler burcunun yönetici gezegeni olan MERKÜR ise “BETELGEUSE “ sabit yıldızı ile tam kavuşum halinde olmasa da bizlere şifa dolu ışığını yollayarak yardım elini uzatıyor olacak. (Eski Arap mitolojisinde EL-CEZVE anlamına da gelen “Gizemli kadın“dır.

  Ayrıca halk arasında FATMA ANANIN eli olarak bilinen bu yıldız göklerden bizlere gelen şansın da sembolüdür. Hiç ummadığınız veya beklemediğiniz bir şekilde gelecek olan maddi ve manevi yardımı temsil eder. Gökyüzündeki olaylar birbiri ardına, sıralı bir şekilde, muazzam bir matematiksel düzen içinde işlemektedir Sevgili Dostlarım.

  4 Haziran 2019’da 14.42’de başlayıp 18.40’a kadarki süreçte ise BETELGEUSE İLE MERKÜR KAVUŞUM HALİNDE  OLACAK! Bunun en güzel göstergelerinden biri ise; bir süre sonrasında SİRİUS gezegeninin Mars gezegeni ile kavuşum yapacak olmasıdır. İşte tam bu zaman diliminde bizler bol bol dilek dilemek, niyet ve dua etmek için çok güzel ve özel süreçte olacağız.

  5 HAZİRAN 2019 günü saat 18.45 ile 22.11 arasında herkese bol bol yardım edin. Aç, susuz ve sevgiye muhtaç olan her tür canlıya yardım elinizi uzatın!Ekin, sulayın, yediğiniz her türlü yiyeceğin çekirdeğini  veya kuşlar için satın alacağınız yemlik buğdayları onlara ve toprağa armağan edin, bol bol sevap işleyin. Özellikle kadınlara, annelere ve dişi hayvanlara yardım edin.

  Çocuklarınıza kumbara alın, para biriktirmesi ve için bereketlenmesine vesile olun. Biraz olsun borcunuzun bir kısmını kapatmaya çalışın. Bu Yeni Ay’ın bir özelliği de kısa bir süre sonrasında bizlerin hayatına gelecek olan bir takım pozitif olayların habercisi olma özelliğini taşımasıdır. Ancak bu süreçte, ilk başlarda biraz kendi içimize dönmek ihtiyacı içinde olabiliriz. Hassas, kırılgan  ve oldukça naif bir ruh hali içinde kendi kabuğumuza çekilmek isteyebiliriz. Uzun zamandır omuzlarımızda ve ruhumuzda taşımaktan yorgun düştüğümüz bizleri yoran, sıkan ve hayatımızdan bezdiren maddi ve manevi her türlü durumdan, hastalıklardan, kişi ve olaylardan kurtulmak adına gökyüzüne ellerimizi açıp yalvarırcasına bizlere bir ÇIKIŞ YOLU göstermesi adına yalvarabiliriz.

  İlerleyen günlerde yavaş yavaş enerjilerin kendi yolunu bulması ve içimizdeki genç enerjinin aktive olması sonucunda ise bizler de geleceğe yönelik bir takım yeni kişiler ile kontağa geçebiliriz. Yeni bir çevre kurup, eski ve atıl kalan enerjiden kurtulmaya, yeni sosyal ağlara üye olmaya ve yeni şeyler öğrenmeye merakımızı dindirmek ve daha çok bilgiye sahip olmak adına harekete geçebiliriz.

  Gökyüzündeki gezegen geçişlerinin  BOĞA BURCUNDAKİ VENÜS ‘ÜN İKİZLER  burcu TEMA’sında gerçekleştirdiği son enerji olan bu YENİ AY ile birlikte bizler de hayatımızda son derece deneysel, akılcı, olaylara ve içinde bulunduğumuz duruma farklı perspektiflerden bakabildiğimiz bir sürecin içine giriyor olacağız.

  İkizler burcunun temsil ettiği iletişim, internet, eğitim, bilgi, haberleşme, ticaret, her türlü zihinsel faaliyet, yakın çevre, akraba, komşu, kardeşler ve yolculuklar ile ilgili olarak yepyeni bir takım fikirlere ve olasılıklara son derece açık bir yapı içinde ilerliyor olacağız. Zihnimiz her zamankine göre çok fazla çalışmaya müsait olabileceğinden dolayı sinir sistemimize de dikkat etmemiz gerekebilir.

  Bu süreçte çok fazla konuşmak, sürekli iletişim halinde olmak, yazmak, çizmek, çılgınlar gibi bilgi aktarma ihtiyacı içinde olmak, yeni fikirler ve projeler üretmek, yeni finans kaynakları yaratmaya çalışmak, eşiniz, sevgiliniz ya da ortağınız ile didişmek, dalaşmak zorunda kalabilirsiniz. Danışmanlık almak isteklerinde bir artış söz konusu olabilir.

  Bu süreçte kendimizi bu çılgın beyin fırtınasına fazla kaptırmadan ilerlemek, ara ara küçük esler vermek ve dinlenmek bizler için çok faydalı olacaktır. Bol bol spor yapmaya, (ama dozunda fazla abartmadan) özellikle kol ve omuz çalıştırarak, nefes ve meditatif çalışmalara ağırlık vermenizi tavsiye ederim.

  Gökyüzündeki JÜPİTER RETROSU‘nun AY, GÜNEŞ ve MERKÜR ile yapmış olduğu bir başka önemli etkinin de devreye girmesi ile birlikte çok eskilerden gelen konular tekrar gündeme gelebilir ve bu yüzden bir takım tartışmalar gereğinden fazla alevlenebilir. Aman dikkat! Var olan hava enerjisi ile birlikte rüzgarının etkisini çoğaltmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü küçük bir kıvılcım her an bir yangına dönüşebilir.

  Bu süreçte;

  🌟Çözüm odaklı hareket etmek son derece faydalı olacaktır.

  🌟İkili ilişkilerimizde son derece dikkatli hareket etmeliyiz. Zira karşımızdaki kişileri yanlış anlamaya, aldanmaya, aldatmaya ve aldatılmaya oldukça açık bir enerji içinde olacağız.

  🌟Kariyerimiz ön planda olmalı ve bu konuya odaklanmalıyız.

  🌟Aşırı pimpirikli, endişeli ve kontrolcü davranışlardan uzak durmalıyız.

  🌟DEDİKODU YAPMAKTAN ve BAŞKALARININ HAYATINA aşırı ELEŞTİREL ve YARGILAYICI bir bakış açısı ile bakmaktan vazgeçmeliyiz.

  🌟Kendi içimizde ve karşımızdaki kişiler ile olan ilişkilerimizde DENGE kurmaya özen göstermeliyiz. Ne aşırı teslimiyetçi ne de aşırı kontrolcü olmalıyız.

  🌟Ancak ikili ilişkiler adına dengeli bir şekilde yapılacak olan empati, hoşgörü ve fedakarlık sayesinde gerekli olan ve ihtiyacını hissettiğimiz huzurlu ortamı sağlayabiliriz.

  🌟Kendi fikirlerimizi savunurken, kimliğimizi ortaya koyarken ve hayatımızı yönetirken abartıdan uzak olmaya, yalan söylememeye, arkasında duramayacağımız sözler vermemeye, kimseyi kandırmamaya veya yanlış yönlendirmemeye dikkat etmeliyiz.

  🌟Kurnazlıktan ve iki yüzlülükten uzak durmalıyız.

  🌟Bu süreçte fazla detay içinde kaybolmamaya ve daha çok pratik hareket etmeye özen göstermeliyiz.

  Yeni AY ile birlikte birçok konuda yeni fırsatlar, çözümler, işlerimizi genişletmek ve büyütmek imkanı veren ticari anlaşmalar ve fikirler, ortaklıklar, sözleşmeler, kira kontratları, anlaşmalar, satışlar, yeni insanlar tanıma ve ilişkiler kurma imkanı önümüze çıkabilir. Ancak bizler son derece dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz. Acele karar vermemeliyiz!

  ŞAYET üzerinde iyice düşünerek harekete geçersek;  BOĞA BURCUNDAKİ “VENÜS“ bizlere hem ikili ilişkilerimiz adına, hem de geleceğe dair hak, hukuk, adalet, yüksek eğitim, inanç, felsefe, yurtdışı ve yabancılar ile ilgili konularda sabit, yani kalıcı ve elle tutulur bir takım fırsatları da beraberinde getirecektir.

  Uranüs‘ün etkisi ile birlikte bazılarımızın haritasında ikili ilişkiler, sağlık, evcil hayvanlar, kiracı, gündelik rutin işler, hizmet alma ve verme, para ile ilgili finans konularında bir takım sürprizler, olumlu ve kalıcı yönde gelişmeler meydana gelebilir.

  Ayrıca okullar, sınavlar, kurslar, internet üzerine eğitim. e- kitap çıkarmak ve internet üzerinden yapılacak olan tüm çalışmalar, görüşmeler, eğitimler, seminerler, sosyal ağlarda açılacak olan yeni hesaplar, bloglar, siteler, satış ve pazarlama gibi konularda bizleri oldukça hevesli bir hale getirebilir.

  Yazarlar, reklamcılar ve iletişim ile ilgili olan kişiler son derece yaratıcı, ilham sahibi ve yüksek üretkenlik gösterecek türde işlere başlayabilir ya da bu dönemde kendilerini bu yetilere çok daha fazla sahip hissedebilirler.

  Parasal konularda bir takım olumlu ve bereketli gelişmeler meydana gelebilir. Ancak bizler harcamalarımız konusunda son derece dikkatli olmalıyız Sevgili Dostlarım.

  Başkalarının dikkatini çekmek adına gereksiz yere gösterişli, abartılı davranışlardan, söylemlerden ve tartışmalardan uzak durmamız gereken bir zaman dilimde olacağız. Trafikte son derece dikkatli hareket etmeliyiz! Zira bu önümüzdeki 5 gün boyunca bir takım sakarlıklara ve kazalara  açık bir halde olabiliriz.

  İçki, uyuşturucu ve ilaç alımına karşı dikkatli olmalıyız.

  Zehirlenmelere karşı son derece açık bir haldeyiz. Tüm bayram boyunca yediğinize ve içtiğinizde çok edin lütfen. Çünkü bağışıklık sisteminiz ve bağırsaklarınız çok hassas olabilir. Sindirim sistemine bağlı nedeni belli olmayab rahatsızlıklar meydana gelebilir.

  Aldığınıza, sattığınıza, satın aldığınıza ve verdiğinize dikkat  etmelisiniz. Zira HAYAL KIRIKLIKLARINA son derece açık olduğumuz günlerden geçmekteyiz. İkili İlişkililer adına da bir takım hayal kırıklıklarına açık bir haldeyiz!

  İçkili ortamlarda çıkabilecek olan bir takım tartışmalar gereğinden fazla büyüyebilir ve üzücü şeylere sebep olabilir. Dini konularda aşırı fanatik yaklaşımlar, haberler ve söylemler söz konusu olabilir. FANATİZM’e DİKKAT! (İnşallah din ile ilgili konularda olmaz.)

  Spor ile alakalı konularda da bir takım can sıkıcı olaylar, açıklamalar ve oluşumlar meydana gelebilir. Aceleci kararlara, hareketlere ve fazla düşünmeden edecek olduğunuz sözlere dikkat!

  Bu dönemde herkes bireysel olarak kendi hayatının dümeninde olmak isteyecektir.

  Duygu ve düşüncelerinizi son derece açık şekilde ifade etme arzunuz bir hayli yüksek olabillir. Ancak NET olmak zor olabilir. TARAFSIZ kalmak, gerçek ile yalanı birinden ayırt etmek, abartılı davranışlar ve söylemlerde bulunmak, geçerliliği olan sağlam bir temele dayanan fikirlere sahip olmak da yine dönemde bir hayli zor olabilir.

  Kariyer alanımızda da yenilikler bizleri bekliyor olacak. Ancak bunun için sabırlı olmanızı önerim. Çünkü bazı konular ay sonuna doğru netlik kazanacaktır.

  Hayatınızda büyük bir sadeleşme ve ayıklama dönemine girmiş olabilirsiniz.

  Bu kişiler çevrenizdeki en yakın arkadaşlar, akrabalar, konu komşu ve tanıdıklar veya kardeşler de olabilir.

  Annelerin çocukları ile bu zaman dilimde daha çok beraber olmaları ve bir takım sosyal faaliyetlerde birlikte vakit geçirmeleri gerekir.

  Çiftler arasında aldatma ve çapkınlık olayları söz konusu olabilir. Aman uzak durun derim Sevgili Dostlarım. Çünkü  2019 yılının bütünündeki enerji ektiğini biçme, yani “KARMA” enerjisi olarak çalışmaktadır!!!

  Kimseye haksızlık yapmamalı, yetim hakkı yememeli, kimseyi yalan yere suçlamamalı, iftira atmamalı ve kimse hakkında dedikodu yapmamalıyız. Bize yapılan haksızlıklara, iftiralara veya suçlamalara karşı son derece sakin ve adil davranmalı, üzerinde detaylı ve iyi bir şekilde plan ve program yapılmış, elinizdeki bilimsel veya matematiksel veriye dayalı, özenli, sevgi dolu, birleştirici ve aydınlatıcı bir yaklaşım sergilemek bizler için MUCİZEVİ bir başlangıca sebep olabilir.

  Sevgi ile Şifa olsun.

   

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...