9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 18, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; İkizler Burcu’nda Dolunay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 23 kasım günü gerçekleşen İkizler Burcu’ndaki Dolunay’ı anlattı;

  Bugün 23 Kasım 2018 Cuma Venüs gününde saat 08.39 da, 0 derece İKİZLER BURCUNDA 14 gün boyunca etkisini hissedecek olduğumuz bir DOLUNAY meydana geliyor Sevgili Dostlarım.

  Güneş YAY burcunda ERİL ve BİLİNÇ, AY ise İKİZLER burcunda DİŞİL VE BİLİNÇALTI enerjisinde olup, ATEŞ ile HAVA, BABA ile ANNE veya ERKEK ile KADIN karşı karşıya durmuş, son derece gergin bir enerji içinde birbirlerine bakıyor olacaklar.

  Güneş bu durumda, oldukça keyifli, mutlu, şanslı ve koruyucu bir etki altında eğlenmek ve gülmek üzere “JÜPİTER “ ile sarmaş dolaş dostluk içinde KAVUŞUM enerjisinin tadını çıkarmak isterken;  BALIK burcundaki Mars’ın zorlayıcı etkisi ile birlikte, bir anda yoğun bir duygu bombardımanına maruz kalmaya başlıyor olacak. İşleri toparlaması için en güvendiği MERKÜR de, kendisini ifade etmesi ve durumu toparlaması için ne yazık ki hiç de uygun bir enerji içinde olamayacak. Zararlı olduğu YAY burcunda hem de RETRO pozisyonda ve ANTERES sabit yıldızı ile birlikte hareket ediyor olmasından kaynaklı olarak bazı olumsuzluklar bizleri bekliyor olacak. İşte tam da burada tehlike çanları çalmaya başlıyor olacak Sevgili dostlarım.

  AY ‘ın, bilinçaltının DİŞİL tarafımızın yani KADININ bugüne kadar içine atmış olduğu tüm duyguları; hormonları ve salgı bezlerinin de devreye girmesiyle birlikte denetlemesi pek kolay olmayacaktır. AKIL uçup gidecek DUYGULAR, ÖFKE, SABIRSIZLIK, ACELECELİK ve KAVGA etme dürtüsü ile hareket etme isteği içinde olacağız. LÜTFEN tartışmalardan ve kavgalardan uzak durun. Oldukça sert, kaba ve saldırgan bir iletişim tarzının etkisi altında olacağımızdan dolayı son derece dikkatli olmalıyız. Maalesef bazı yaralanmalara ve ölümcül tartışmalara sebep olacak bir güçlü bir enerji altında olacağız.

  İŞTE ŞİMDİ BURADA, ASTROLOJİ, FARKINDALIK ve TEKÂMÜL DEVREYE GİRİYOR OLACAK SEVGİLİ DOSTLARIM.

  ASTROLOJİ FAL DEĞİLDİR. ASTROLOJİ GÖKYÜZÜNDEKİ YILDIZLARIN KONUMLARINI, YAPTIKLARI AÇILARI ve ENERJİLERİ YORUMLAYAN MATEMATİKSEL BİR SANAT, İLİM VE BİLİMDİR. BİZLERİN YOL HARİTASIDIR. KİŞİNİN KENDİ CÜZDAN -İ İRADESİ ve TEKÂMÜLÜ ÇERVESİNDE HAYATINDA YAPACAK OLDUĞU SEÇİMLER İÇİN BİR EL KILAVUZUDUR.

  Kişinin bunu ne şekilde, nasıl ve ne kadar kullanacağı sadece kendi seçimi olacaktır. İşte FARKINDALIK da burada devreye girer ve bazı şeyleri bilirseniz ona göre davranabilirsiniz. Hatta bu kozmik enerjiyi doğru yönetebilirseniz AVANTAJLI duruma bile geçebilirsiniz. DİLERİM HEPİMİZ BU ŞANSI YAKALARIZ SEVGİLİ DOSTLARIM.

  Oldukça karmaşık ve gizemli bir yapıya sahip olan bu DOLUNAY; 2019 yılına girmeden önce içinde bulunduğumuz durumun zorluklarını ve şifrelerini çözebilmemiz adına bizlere önemli bazı ipuçları ve şifreler veriyor olacak. TABİİ BURADA EN ÖNEMLİ ŞEY, DOLUNAYIN IŞIĞININ AYDINLATTIĞI YERDEKİ SIRLARI ÇÖZEBİLMEK VE ANLAMINI BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KAVRAYIP İLERLEYEBİLMEK OLMALIDIR.

  Dolunayın bizlere vermek istediği bu önemli mesajı tam olarak anlayabilirsek eğer yaşamakta olduğumuz birçok sorunun üstesinden de kolaylıkla gelebilecek ve hatta fırsata dönüştürebileceğiz. Özellikle de yöneticisi olduğu gezegen Merkür’ün Retro harekette olmasından kaynaklı bir sürü problemi ve pürüzleri son derece kolayca aşabiliyor olacağız.

  Şimdi, bizlerin çok farklı alanlarına dokunacak olan bu göksel olayı biraz daha detaylı bir şekilde inceleyelim Sevgili Dostlarım. Dolunay haritasının yükseleni YAY Burcu, Güneş ile Ay’ın karşıtlık yaptığı evler ise 6. Ve 12. ev alanları ki bu evler de zaten astrolojik olarak da pek sevilmeyen düşük enerjiye sahip olan evler. Yükselen Yay Burcu’nda Güneş ve Merkür Retro pozisyonda olup İkizler Burcundaki Ay ‘a ve yanındaki şans küresine karşıt açıda hareket ediyor. Bugüne kadar konuşulmamış ama konuşulmak istenen birçok konunun karşılıklı olarak konuşulmasına ve aile büyükleriniz ile çözüme kavuşmamış olan eğitim konuları, miras ve para konularının bir şekilde çözüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Yine kardeşler ve yakın akrabalar ile bir türlü çözüme kavuşmayan miras bölüşümü hakkında konuşmak, gerekirse mahkemeye başvuruda bulunmak için son derece uygun enerjileri de bizlere sunacaktır. Kadersel olarak özellikle arsa, toprak, ev ve para konularında, nihai bir sonuca varılması adına da oldukça etkili olacaktır. Bu konuları bir taraftan konuşma isteğini içindeyken, diğer taraftan konuşamıyor olmanızdan kaynaklı sıkıntı çekerken, çözüm kendiliğinden ortaya çıkacak ve konuşma teklifinin de karşı taraftan gelecek olduğunu gösteriyor veya bugüne kadar ki duruşlarının tam tersi olarak daha yapıcı ve çözüm odaklı olacaklarını işaret ediyor.

  Kuzey -Güney (Yengeç ve Oğlak ) Ay düğümlerinin de işin içinde olduğu 1. uçurtma kalıbı ki, Ay İle bağlantılı bu bizlere önümüzdeki dönemde kadersel olarak, önümüze çıkacak olan şanslı iş fırsatlarını, para ilgili durumlarımızı ve bu konularda gelecek olan güzel haberleri işaret ederken. 2. uçurtma kalıbı ise, Jüpiter ve Chiron ‘nun da işin içinde olduğu ve Ay düğümleri ile bağlantılı ama bu sefer ters yönde oluşan bu açı kalıbı bizlere, geçmişten beri kendimizin veya ailemizdeki kişilerin bazı sağlık konuları ile ilgilenmek zorunda kalabileceğimizi ve bunlar ile ilgili harcamaların söz konusu olabileceğini ama ŞİFANIN ve ŞANSINDA bizimle beraber olacağını gösteriyor.

  3.uçurtma kalıbı da Ay Chiron Liliht Pluton arasında oluşuyor. Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde ve aile hayatımızda göstermiş olduğumuz tüm çabalara rağmen maddi olarak hakkımız olanı alamamaktan kaynaklanan üzüntümüzü işaret ederken, ne kendimize ne ailemize işimizde ve maddi konularda tam olarak istediğimiz gibi kendimizi ispatlayamamamızdan kaynaklı, yetersizlik hissi içinde olabiliriz. Kendimizi güçsüz, mutsuz, hasta ve yalnız hissedebiliriz.

  Kurban psikolojisi içinde olabileceğimizi ne yaparsak yapalım bir türlü başarılı olamadığımız düşüncesi içinde kendinize acıma dürtüsü içine hareket edebilir ve terk edilmişlik hissi içinde üzüntü ile birlikte ağlamakta isteği duyabileceğimizi gösteriyor.

  Bir diğer güçlü ve sıra dışı enerji ise haritadaki büyük dörtgen açının etkisi, Venüs Uranüs ve Ay düğümlerinin arasında oluşan bu güçlü etki; Uranüs Koç burcunda Retro ve Venüs Terazi Burcu’nda ise tam gücünü kazanmış durumda iken meydan gelmesi, geçtiğimiz 7 yıl boyunca tamamlanmamış olan ilişkiler, aşk, para, aile hayatı, çocuklar ve maddi konuları oldukça ön planda olacağına ve bu konularda artık bazı sonlanmalar, para konularında eşitlenmeler, zıtlaşmalar, öfke ile alınan bazı kararların telafisi, haksızlığa uğranmış olan konularda adaletin sağlanması, para ile ilgili blokajların ortadan kalması, ilahi adaletin kendini göstermesi, mahkemeler ve boşanmalar dikkat çekmekte olacaktır.

  Bir diğer en önemli 1. mistik dikdörtgen açı kalıbı ki bir melek gibi bizleri her türlü maddi ve manevi üzüntüye karşı koruyor olacak. Maddi konulardaki sıkıntılarımızın, bir şekilde ilahi bir el tarafından çözüme ulaşacağını, hakkaniyetli bir şekilde dağıtılacağının müjdesini veriyor.

  1. mistik dikdörtgen açı kalıbı ise birinci dikdörtgen açı kalıbının içine adette saklanmış bir şekilde meydana geliyor.

  BU GÖKLERDEN GELECEK OLAN İLAHİ YARDIMIN, BİZLERİ ASLINDA RUHEN VE BEDENEN SON DERECE YÜKSELTECEK OLDUĞUNU DA GÖSTERİYOR.

  İlahi boyuttan gelen bu yardımlar sayesinde; manevi olarak da son derece yükselmekte olduğumuz bu dönemde, artık hayatta ki başımıza gelen olaylara daha üst bir boyuttan baktığımız gerektiğinin altını çiziyor olacak.

  Dolunay zamanlarında genellikle bizler kendimizi hem bedenen hem de ruhen oldukça gergin hissederiz. Bu DOLUNAY’da ise hem zihnen hem de kalben oldukça inişli çıkışlı duygusal, karmaşık, karışık ve ikilemler içinde olacağımız bir ruh hali içinde olacağız. İçsel olarak yaşayacak olduğumuz duygusal savaşlarımız bizleri bir hayli yaracağa benziyor Sevgili Dostlarım.

  Merkür Allahtan Retro pozisyonda bu yüzden oldukça şanslıyız. Ya bir de düz harekette iken bu Dolunay olsaydı herhalde sistem tamamen error verecekti! Şimdi en azından sakince, bizleri bugüne kadar getiren her türlü düşünce kalıbımızı, inanç sistemimizi, ön yargılarımızı, hayata bakış açımızı ve yaşam felsefemizi tekrardan gözden geçirebiliriz. Detaylar üzerinde daha çok düşünebilir ve bu yavaşlayan enerji ile birlikte; bizleri artık beslemeyen, hizmet etmeyen, zararlı olan ve son tüketim tarihi çok gelmiş olanları ayıklayabiliriz. Hayatımızda artık bazı değişiklikler yapma zamanın geldiğinin bilincinde olarak, bizler için yeni ve sağlıklı olan seçimleri yapmak harekete geçebiliriz. Bazılarımız bundan heyecan duyarken bazılarımız içinse bu durum oldukça karmaşık ve mutsuzluk verici bir durum olabilir.

  Ama artık hepimiz içsel olarak biliyoruz ki bazı şeyleri istesek de istemesek de değiştirmek zorundayız.

  Şuna inanın ki Sevgili dostlarım, aynı sıkıntılar içinde olmak, değiştiremeyeceğiniz konular ile mücadele etmek, aynı mutsuz hayatı yaşamak, sürekli şikâyet etmek ve isteyip de bir türlü cesaret edememek sizleri çok daha fazla yıpratacak, ruhunuzun bir nevi ölmesine, sağlığınızı kaybetmenize ve kendi yarattığınız hadisenin içinde çürümenize sebep olacaktır. Şimdi ise Evren özgürce seçim yapmanız adına yardımcı oluyor olacak, yeter ki siz adaletli ve dürüst olanı yapın. Ruhunuzun ihtiyacı olan özgürlüğü, neşeyi, mutluluğu, sağlığı ona tekrar geri vermek üzere harekete geçin.

  Çünkü 2019 yılı hepimiz için her şeyin değiştiği ve yenilendiği bir yıl olacak. Sizler de şimdiden geleceğe dair hayal ettiğiniz ne varsa, umudunuzu kaybetmeden aksine çok daha fazla umutlu, sevgi dolu ve inancınız sağlam olarak yeni hayatınızı inşa etmek üzere hazırlık yapın. Çünkü önümüzde ki dönemde birçok ilahi yardım alıyor olacağız. İlişkilerimiz ve parasal konularda son derece olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Dolunay sırasında enerjileri iyi yönetebilir, farkındalığınız yüksek ve dikkatli olursanız yaşayacak olduğunuz birçok olumsuzluğu, duygusal ve fiziksel sorunu avantaja çevirebilir ve rahatlıkla çözebilirsiniz. Sizler ricam bu DOLUNAY’da var olan aldatıcı olana meyil etmemeniz. Zira bir tarafta parıltılı ve şaşalı ama içi boş olan ile diğer tarafta ise daha makul ve işe yarayan seçimler söz konusu olabilir. Merkür Retro’su sizleri ön yargılı olmanız konusunda zorlarken ve Neptün’ün yanıltıcı etkisi ile birleşiyor olacak. Ve siz bu etkiler altında birini seçmek zorunda kalabilirsiniz. Gizli Neptünyen etkide bunu süsleyip püsleyebilir. Onun için lütfen hızlı ve gururlu bir şekilde alınacak karalardan uzak durun. Sorun, araştırın, okuyun ve ondan sonra karar verin lütfen. O zaman hayatınız için çok daha doğru kararlar almış olacaksınız ve size yardımcı olacak enerjiler çok daha rahat bir şekilde size akacak.

  Bu Dolunay da tabi ki İkizler Burcu’nun sembolize ettiği bütün konular, bizlerin çok daha aktif bir şekilde karşımıza çıkacaktır. Bu konuların arasında ki, en önemli olan bilgi ve bilginin nasıl paylaşılacak olmasıdır. Çünkü bu zamanlar güvenilir olmayan bilgilerin ve insanların afişe oldukları zaman olabilir. Diğer taraftan ise bugüne kadar gizli kalmış ve üstü örtülmüş olan bilgilerin su yüzüne çıktığı bir zaman dilimi olacaktır. Bilgi de çok büyük bir aydınlanma yaşamamız söz konusu olabilir. Ayrıca dürüst ve doğru bilginin de ödüllendirildiği bir dönemi de işaret ediyor olacak. Dünya genelinde internet, medya, yazarlar, gazete ve gazeteciler ile ilgili sansasyonel ve şok edici bazı haberlerde artış olabilir. Medya da ünlü kişilerin, aşırı abartılı davranışları, hareketleri, ağlama ve abartılı davranışlarına şahit olabiliriz. Trafik, karayolları ve ulaşım ile alakalı ani ve beklenmedik kazalar ve haberler alınabilir. Dolandırıcılık, aldatma ve aldanma konuları bir hayli artabilir. İnternet dolandırıcılığı ve hackerler ile ilgili haberler bayağı bir gündemimizi işgal edebilir.

  Sınavlarda, davalarda, evrak ve dosya işlemlerinde bazı şaibeli durumlar söz konusu olabilir. Spor karşılaşmalarında şike duyumları alınabilir. Yanlış ve eksik giden mailler, dosyalar ve yanlış anlaşılmalar bizleri oldukça sıkıntılı bazı durumların içine sürükleyebilir. Sağlık açısından ise ne yazık ki damarlar, kollar, ayak ve bacaklar, bağışıklık sistemimiz, kalp ve ciğerler oldukça hassas olabilir. Ayrıca boğaz bölgesi, tiroit ve gözlerimizde hassas olabilir. Bazı kayıplar ve sağlık sorunları bu dönemde; hem bizi hem de aile yakınlarımızı üzebilir. Gene çocuklar ile yaşanacak olumsuz bazı olaylar canımızı sıkabilir. Elektrik ve elektrikli aletlerin bozulması ve çarpması sonucunda oluşabilecek bazı kazalara tanık olabiliriz. Cinsel sapkınlıklar ve taciz olayları gene gündeme gelebilir. Hayvanların ruh halinde bozulmalar olabilir ve bu yüzden hayvan saldırılarında artış gözlemlenebilir. Bu dönemde hayvanlar ile iyi geçinmeye çalışmalıyız ve onların çok üstüne gitmemeliyiz. Dini konularda aşırı fanatik söylemler ve yaklaşımlar sergilenebilir. Bu tür kişilere karşı daha öncesine göre çok sertçe aşırı tepkiler verilebilir. Aile içinde ki sorunlarda artışlar, yer değişiklikleri ve tamiratlar ulaşabilir. Aile büyüklerinin sağlığı ile alakalı harcamalar da artış gözlemlenebilir. Onlara eskisine göre çok daha fazla yardım etmek zorunda kalabilirsiniz. Düşme kaynaklı kemik ve kafa yaralanmaları oluşturabilir.

  Genel olarak enerji düşüklüğü, vücut direncinde azalma, depresyon ve melankoli görülebilir. Düşük enerjinizi yukarı çekmek için hemen spora başlamanızı veya dans kursuna yazılmanızı tavsiye ederim. Bol bol açık havada yürüyüş yapın ve fırsat buldukça, çoraplarınızı çıkarıp çime basın ve ağaçlara sarılın Sevgili Dostlarım.

  Oldukça kararsız ve değişken bir ruh hali içinde olacağımız bu zaman dilimin de; duygulardan çok daha zihin odaklı hareket etmek isteyebiliriz. Bu da bizi biraz depresif yapabilir. Mars’ın Balık burcunda olmasından dolayı pasif ve agresif olmaya oldukça meyilli olacağımız bu dönemde. verdiğimiz sözleri tutmamızda bir hayli zor olacaktır. Yeni bir eğitime veya yeni dil öğrenmeye başlayabiliriz. Seyahat programları yapabilir. Yeni bir blog veya web sitesi açabiliriz. Sunumlar, yayınlar, seminerler, reklam ve tanıtımlar, lansmanlar ve organizasyonlar planlanabilir.

  Türkiye açısından ise TBMM Meclisi ile alakalı bazı olaylar ve dış işleri bakanlığı ile ilgili bazı durumlar söz konusu olabilir. Meclis kararları gündeme gelebilir. Faiz artırımları veya indirimleri, ekonomik alanda alınan, bir anlık hızlı kararlar neticesinde, zamlar ile ilgili açıklamalar sonucunda, halk bunlara sert tepkisi gösterebilir ve güvenlik güçleri ile halk arasında bazı üzücü olaylar yaşanabilir. Asker ve polise karşı bazı saldırlar olabilir. Dilerim sınırlarımızda, askerimiz ile ilgili Fırat nehri bölgesinde üzücü bazı gelişmeler olmaz. Medya kurumları ve çalışanları ile alakalı bazı olaylar yaşanabilir.

  Seçim ile alakalı yeni gündemler ve açıklamalar olabilir. Ülke genelinde trafik kazalarında artış olabilir. Elektrik ile bağlantılı kazalar ve sorunlar gündeme gelebilir. Salgın hastalıklar ve değişik virüsler ortaya çıkabilir. Gizli düşmanlıklar alanında Retro pozisyonda ki Merkür ‘ün ve Mars ile yaptığı dik açı sebebiyle; daha öncesinde ülkemizde eylem yapmaya çalışmış olan yasadışı kuruluşların tekrar yapmak isteyebileceği patlamalara ve saldırılara karşı da önlem almak gerekli olabilir. Ülkemizi ilgilendiren, yurtdışında süren hukuki davalar ile ilgili bazı karışıklıklar, sorunlar, problemler ve belirsizlikler gene gündem oluşturmaya devam edebilir. Kaşıkçı cinayeti ile ilgili yeni bilgiler ve daha öncesinde ki saklanmış olan bazı bilgiler bir anda ortaya pompa gibi düşebilir. Yine daha öncesinde işlenmiş olan diğer dalgalandırıcı cinayetler ile ilgili üstü örtülmüş gerçekler ve kimliği açıklanmamış kişilerin ismimin ifşa edilmesine şahit olabiliriz.

  Bu Dolunay’ın bizlere kişisel olarak, en önemli getirisi düşünce zenginliği olacaktır. Her zamanki göre biraz daha fazla pozitif düşünmeye meyilli olacağımız bu süreçte, olaylara daha geniş bir perspektiften bakabiliyor olacağız Sevgili Dostlarım. Kaliteli düşünce tarzı, yazılanın ve konuşulanın arkasında ki daha derinde ki var olan manayı bulmaya çalışmak ve bilgide zenginleşmek ihtiyacı bizleri çok daha uzaklara götürecektir.

  Bir sürü zıt kavram kargaşası içinde en doğru ve en dengede olanı yapma çabası içinde olmalıyız. Ne çok ne de az tam dengeli bir şekilde hareket etmeli ve konuşmalıyız. Kimseyi yargılamamalı ve kuşkumuzun yerini ise inanç almalıdır. Bilgi ile inancımızı dengeli bir şekilde aktarabilmeli ve karşımızda ki kişiye söylemekte olduğumuz şeyler bir anlam ifade etmesi gereklidir. Sadece konuşmak için konuşmamalı aynı zamanda bir şeylerde öğrenebilmeliyiz. Soru sormalı ve bilgi toplamalıyız. Karşımızdakini dinlemeyi öğrenmeli ve mizah anlayışımızı geliştirmeliyiz.

  Dedikodu, alay etmek, kibir, bilmişlik, sinirlilik, her şeyin en doğrusunu ben bilirimcilikten ve fazla meraklı olmaktan uzak durmalıyız. Ağız dalaşından, çok konuşmaktan, şüphe ve hep kendimizi haklı çıkarma isteğinden uzak durmalıyız. Her şeyin mutlaka mantık ve akla uyması gerektiğini iddia etmekten de vazgeçmeliyiz.

  Hava elementi ile değişken nitelikler gösteren bu çift vücutlu İKİZLER burcundaki Dolunay’a adapte olabilmemiz için bir hayli gayret sarf etmemiz gerekecek gibi duruyor Sevgili Dostlarım.

  Bu Dolunay’ın Global olarak etkisi ise daha çok seller, fırtınalar, aşırı yağmurlar ve gitgide sertleşen hava koşulları ile kendini gösterebilir. Hava, deniz ve trafik kazaları, saldırıları, sinyalizasyon hataları, telsiz ve bilgisayar problemleri, internet ve elektrik ile ilgili problemler olarak ortaya çıkabilir. SUİKASTLER ve bazı saldırılar olabilir. Bazı yürüyüşler, baş kaldırılarak, propagandalar ve protestolar. Söz konusu olabilir. Skandallar, karmık problemler, kadın figürler ile ilgili sorun ve problemler de sıkça görülebilir. Hırsızlıklarda bir artış söz konusu olabilir.

  Özellikle yolculuk sırasındaki elektronik eşya kaybına ve çalıntılarına karşı son derece dikkatli olun. Yine bu dönemde kapalı alanlar, hastaneler ve hapishaneler daha çok gündeme gelebilir. Aşırı sinirli, gergin, hassas ve endişeli burçlar olan Yay İkizler Balık ve Başak Burcu’na mensup bazı Devlet yönetici ve Başkanları arasında çekişmeler ve tartışmalar söz konusu olabilir. Bu Dolunay’dan en çok etkilenecek olanlar ise yine 0 derecede güneşi, yükseleni, ayı ve önemli noktaları bulunan Yay, Balık, Başak ve Balık Burçları olacaktır.

  SEVGİLİ DOSTLARIM SİZİ KAVGA VE TARTIŞMANIN İÇİNE ÇEKMEYE VEYA KIŞKIRTMAYA ÇALIŞSALAR BİLE SAKIN ONLARA UYMAYIN LÜTFEN. SİZ SAKİN VE DENGEDE OLMAK İÇİN YA BULUNDUĞUNUZ YERDEN UZAKLAŞIN YÂDA ODAK NOKTANIZI BAMBAŞKA BİR TARAFA DĞORU ÇEVİRİN. ÇÜNKÜ KENDİNİZİ TUTUMAYIP KARŞINIZDA Kİ KİŞİYE CEVAP VERİP KIRACAK OLURSANIZ SİZ ÇOK DAHA FAZLA KIRILACAKSINIZ BU BİLİN. ABARTILI OLAN HERŞEYDEN UZAK DURUN LÜTFEN.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...