9.2 C
İstanbul
Cuma, Ekim 23, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Zeynep Ceylan Kankat; Güneşi ve Yükseleni Balık Burcu Olanlar İçin 2019 Yılı Yorumu

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Güneş’i ve yükseleni Balık Burcu olanlar için 2019 Yılını yorumladı;

  2109 GÜNEŞ’İ VE YÜKSELENİ BALIK BURCU olanlar için oldukça hareketli ve güzel bir yıl olma özelliğini taşımakta Sevgili Dostlarım.

  Sosyalleşmek, kalabalık gruplar içinde bulunmak, cemiyet hayatındaki bir takım derneklere üye olmak, kendi sevdiğiniz şeyleri yapmak veya kendi işinizi kurmak, bunu bir grup ile veya sevdiğiniz arkadaşlarınız ile birlikte yapmak, büyük hayallerinizi ve umutlarınızı hayatta geçirmek için harekete geçebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

  Yardım dernekleri ile bağlantıya geçebilir ve onlara sahip olduğunuz doğal yeteneklerinizden şifalanmaları için izin verebilirsiniz.

  6 Ocak‘ta OĞLAK BURCUNDA gerçekleşen, aynı zamanda Karmanın da Lordu olarak kabul edilen, SATÜRNYEN bir etkiye sahip olan ‘’GÜNEŞ TUTULMASI’’  ile birlikte yeni bir yılla başlangıç yaptınız Sevgili BALIK BURÇLARI.

  Bu tutulma sizlerin arkadaşlık alanınızda ve sizlerin geleceğe ait uzun vadeli kalıcı ve sağlam olacak olan, hayat planlarınızda bir takım değişikler yapmanız adına meydan geldi.

  İçinde bulunduğunu cemiyet hayatınızdaki bazı kişilere veya iş yerinizdeki arkadaşlarınıza, dostlarınıza, işinize, bir takım şirketlere, gruplara, derneklere ve kurumlara bir şekilde veda edip yeni bir takım oluşumlar içine girmek üzere hareket etmeye başladınız. Geçtiğimiz yıllardan beri içsel olarak, zaten büyük bir değişimin içinden geçmekteydiniz. Şimdi bunu dışarı yansıtma zamanı gelmiş bulunmakta. Bu yüzden yepyeni bir iş, grup, sosyal çevre ve arkadaşlıklar sayesinde bunu dışarı yansıtıyor olacaksınız. Kariyer konusunda çalıştığınız ortamda bir terfi yükseliş yaşayabilirsiniz. Yâda çalıştığınız kurumda yönetimde bir yenilenme veya yönetim şeklinde bazı değişikliklere deneyimliyor olabilirsiniz.

  Karmik olarak sonlanması gereken, size zarar veren arkadaşlıklardan ve sosyal ilişkiler kurtulmak ve size iyi gelecek enerjide ki kişiler ile yeni bağlantılar içine girmek, yeni dostluklar kurmak adına da oldukça güzel bir fırsat veriyor olacak.

  Yine birtakım uzun vadeli, sağlam ve kalıcı programlar yapmak için ve bu yolda kimler ile birlikte yürümek istediğinize karar verecek olduğunuz bir yılda olacaksınız. Arkadaşlarınız ile bir takım anlaşmazlıklar ve krizler meydana gelebilir. Dostlarınızın ve çevrenizde ki kişilerin gerçek yüzlerinin FARKINA varabilirsiniz.

  Bazı dostluklar eskisinden daha sağlam temellere otururken, bazıları ise son bulabilir.

  Diğer bir taraftan ise, sevdiğiniz bir arkadaşınızın hayatındaki önemli ve ciddi bir konuya dâhil olup sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

  Hassas ve duygusal olan BALIK BURÇLARI Dostlarım, lütfen hayatınızda ki veda etmek zorunda kaldığınız enerjilere üzülmeyin, çünkü bu sizin en yüksek hayrınız için gerçekleşecektir.

  Sizin enerjinizi aşağı çeken ve önünüzü tıkayan bu enerjilerden arındıkça, geleceğinize ait çok güzel oluşumlar meydana gelmeye başlıyor olacak.

  Yalnız tembellik ve uyuşukluk etmemeli, depresyon ve melankolik düşüncelerden uzak durmalısınız. Çünkü bu sene sizler geleceğinize ait, bir takım önemli sorumluluklar almak zorundasınız.

  Bu sene yeni kulüplere üye olun, yeni gruplara katılın ve kendinize yeni bir çevre oluşturacak kişiler ile ahbaplık yapın. Kendinizi eve kapamayın. Zira sizler yalnız kalmaktan pek hoşlanırsınız ama bu sene o sen değil. Dışarı çıkın ve hayata katılın lütfen.

  Çünkü dilekler, hayaller ve Ümit’ler evinizde ki bu enerji ikili farklı şekilde çalışacak. Hem kendinize hem de BAŞKALARINA fayda sağlayacaksınız. Özelliklerde insanlara psişik güçleriniz aracılığı ile yardımcı olacaksınız.

  Kariyer ve iş hayatınızda, sahip olduğunuz bu doğuştan gelen yeteceğiniz sayesinde çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi geliştirip daha iyi nasıl olabilirimin peşine düşmelisiniz. Hoşunuza gidecek yeni değişik konular bulmaya ve kendinizin farklı yönlerini keşfet etmek için harekete geçmenizi tavsiye ederim.

  Bu yıl Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcunda olması sebebi ile biraz kendi içinizde çelişkili durumlar yaşayabilirsiniz.

  Bir tarafta çocuğunuz, sevgiliniz, içinizde ki çocuğun mutluluğu ve yaratıcı tarafınız ile diğer tarafta büyük gruplar içinde sorumluluk almak, arkadaşlarınızın size ihtiyaç duyması, onları mutlu etmeye çalışmak ve yaratıcılığına katkıda bulunmak arasında kalabilirsiniz.

  Dürüst, iyimser, sevecen, çalışkan ve yeni bir şeyler öğrenmeye açık olmanız etrafınızda ki kişiler tarafından takdir edilecektir.

  Jüpiter’in kariyer evinizden geçiyor olması, sizler için müthiş güzel bir haber olama niteliğini taşıyor Sevgili BALIKLAR, bu sayede kariyeriniz ile ilgili birçok güzel fırsat ayağınıza gelebilir. İnsanlar tarafından takdir edilebilirsiniz ve bir takım övgüler alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda 12 yılda bir gerçekleşen, önemli bir sıçrama ve başlangıç yapma imkânı bulabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra hayatınıza, düşüncelerine değer vereceğimiz önemli erkek figürü de girebilir. Bazılarınız ise evlenebilir.

  Bu sene başarılı olmanın yolu iyimser,  pozitif ve mutlu olmaya odaklı olmanızdan geçiyor olacak.

  Çocuklarınız ile bol bol vakit geçirin.

  Hobilerinizi çoğaltın, dans edin, gülün, şarkı söyleyin, yüzün, derin düşünme yapın, bol

  Bol hayal edin ve kendinizi dinlendirin. Ama bir taraftan da yaratıcı tarafınızı ortaya koymayı unutmayın.

  Kuzey Ay Düğümünün YENGEÇ BURCUNDA olması sizler için çok güzel, çünkü sizler zaten bir balık olarak empati ve merhamet gibi duyguları doğal olarak bildiğiniz için, gitmeniz gereken bu yolda sadece kullanmayı unuttuğunuz bu özellikleri hatırlıyor olacaksınız Sevgili dostlarım.

  Yıllın ilk iki ayı, Uranüs maddi ve manevi konularda sizlerin hayatında,  bir takım zorluklar, karışıklıklar ve kaos etkisi yaratmış olabilir. Ancak 6 Mart itibariyle BOĞA burcuna geçecek olan URANÜS, artık sizleri finans konularında şaşırtmak ve sarsmak yerine bu tarihten sonra yakın çevre, akraba, kardeş ve iletişim evinizdeki bir takım testlere ve yeniliklere tabi tutuyor olacak.

  Burada ki sorun ve problemleri çözmek için sizlere tavsiyem: olaylara biraz mizahi açıdan bakmanız ve meydan gelecek olan bazı değişiklilere daha dostça yaklaşmanız yönünde olacaktır.

  Yurtdışı bağlantılı işleriniz, ticaret, ithalat, ihracat, yüksek eğitim, öğretim, hukuksal işler,  uluslararası ilişkiler, danışmanlık, politika, felsefe, yayıncılık, medya, haberleşme, din, inanç sistemimiz ve spritüal konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir yılda olacaksınız. Sosyal medyada tanınırlığınız artabilir. İnsanlar ile iletişime geçiyor olmanın sizi ne kadar çok mutlu ettiğinin ayrıca FARKINA varıyor olacaksınız.

  Bol bol seyahat edip, gelecekte başka bir ülkede veya bir, şehirde yaşamanın sizler için çok daha iyi olacağını düşünmeye başlayabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda muhtemelen oldukça sık bir şekilde çevre değişikliği yaşayacaksınız Ve oldukça tanınan ve takdir edilen bir kişi olacaksınız.

  Yalnız hükümet ile ilgili vergiler ve izinler konusunda bir takım bürokratik engeller ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun lütfen.

  Bir de önemli kararlar alınırken, birkaç kereden fazla inceleyip kontrol edin, eksik bir şey olmasın. Bu dönemde ara ara yanılgılara düşme potansiyeliniz olabilir.

  Kibir ve aşırı özgüvenli davranışlardan uzak durun lütfen. Çünkü Jüpiter sizlerin biraz egosunuz şişirip büyütmek isteyebilir. Bu daha sonrasında, sizler için çok büyük bir hayal kırıklığına sebebiyet verebilir lütfen dikkatli olun Sevgili dostlarım.

  Özellikle MART ayındaki Merkür gerilemesi sizin burcunuzda olacak. O yüzden bu dönmede hem bedenimize hem sağlığınıza dikkat edin. İnsanlar bu dönemde sizi anlamakta zorluk çekebilirler.

  ŞUBAT, MART ve AĞUSTOS ayının ikinci yarısı ile EKİM, KASIM ayları en şanslı olduğunuz dönemler olacak. Bu aylarda size gelen teklifleri kabul edin. Çok çalışın, önünüze çıkan fırsatları değerlendirin ve asla tembellik etmeyin.

  Uzun zamandır istediğiniz, beklediğiniz ve hak ettiğiniz başarıyı elde edeceksiniz.

  Bu sene en çok kariyer hayatınıza, işinize, arkadaşlıklara ve cemiyet hayatınıza bol bol sevgi dolu ve pozitif güzel tohumlar ekin Sevgili Dostlarım.

  Karşılığını fazlası ile alacağınız bir yıl sizleri beklemekte…

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Editörün Seçimi

  Doğru Poz Vermek İçin İpuçları

  Önceleri fotoğraf çektirirken en doğal halimizle kameraya gülümsüyorduk. Fakat şimdilerde fotoğraf çektirmek bir hayli önemli. Çünkü onlar artık albümlerde, çeçevelerin içinde sınırlı kalmıyor, sosyal medyada...

  Mutluluğu Başkasında Aramayın!

  Mutluluğu başkasında aramak bir dramdır. Bir düşünün; birinin iki dudağının arasında gizlenmiş sözlere bel bağlamak esaret değil midir? Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken mutlu olursunuz. Kedinizin...

  Vedalaşmak Değişime Açılan Kapıdır

  Değiştirmeye cesaret edemediğimiz şeyleri hayatımızda tutmaya devam ederiz. Bir şehirden başka bir şehire taşınmak, bir evden ayrılmak, bir ilişkiden kopmak, bir dosttan vazgeçmek, bir...

  Toksik Arındırıcı Üç Günlük Detoks Kürü

  Yanlış beslenme alışkanlıkları zamanla vücudumuzdaki toksik maddelerin artmasına neden olur. Vücutta oluşan toksik maddeler, sindirim problemleri, cilt sorunları, halsizlik ve hatta ani ruhsal değişimlere yol...

  Stiliniz Kendinizi Dünyaya Anlatma Şeklinizdir

  Giyim tarzınız, kendinizi dünyaya anlatma şeklinizdir. Seçtiğiniz kıyafet kodlarından renk tonlarına, bir odaya sinen parfümünüzden ayak seslerinize kadar tepeden tırnağa her şey sizi anlatır. Ancak...