9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Zeynep Ceylan Kankat; Doğum Gününüz Kutlu Olsun Sevgili Koç’lar!

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Koç Burçlarının doğum günlerini kutluyor ve onları bekleyen gökyüzü etkilerini yorumluyor;
  Sevgili KOÇ BURÇLARI 2018 yılı boyunca Aslan – Kova aksında gerçekleşen tutulmalar ile birlikte kendi kendinize hayatın neredesinde olduğunuzu bulmaya çalıştınız. Diğer bir taraftan ise, kendi kendinizi iç dünyanızda sorgulayıp durdunuz.
  Satürn‘ün 2019 yıllı boyunca natal  haritanızdan geçecek olduğu alanın konu başlıkları arasında; otorite figürleri, baba veya yaşça büyük kişiler bulunmakta. Ayrıca sizlerin üzerinde güç sahibi olan veya size söz söyleme hakkını kendi elleriniz ile!!! teslim etmiş olduğunuz ağabey veya amca yerine koyduğunuz kişiler, akıl hocalarınız ve patronlarınız ile ilgili bir takım can sıkıcı olaylar, zorluklar ve kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz.
  Ancak aranızda oluşabilecek olan bu tatsızlıkları düzeltmek, iyileştirmek ve şifalandırmak adına gerekli olan yardımı bu sene içinde meydana gelecek olan  tutulmalar aracılığıyla bertaraf edebilirsiniz Sevgili KOÇ BURÇLARI.
  Sırası ile Ocak, Temmuz ve Aralık ayındaki tutulmalar ile birlikte  ilişkilerinizdeki meydana gelebilecek olan olası tatsızlıkları düzeltmek ve onarmak için gökyüzünde meydana gelen bu kadersel oluşumlardan faydalanmanızı öneririm Sevgili Dostlarım.
  Özellikle iş ve kariyer hayatlarında karşısındaki kimseden ne yapacağı veya ne yapması gerektiği ile ilgili olarak emir almayı sevmeyen siz SEVGİLİ KOÇ BURÇLARINA tavsiyem şu yönde olacaktır;
  Kendi branşınız ile ilgili çalıştığınız iş yerinizde veya ofis ortamınızda sadece size ait olan ve diğerlerinden bağımsız özel bir alana sahip olmalısınız. Doğuştan sahip olduğunuz en başarılı şey olan özgürce karar verme ve yönteme becerinizi kullanabilmek adına bir takım kararlar vermek ve bunu üstlerinizle paylaşarak bir orta yol bulmak üzere harekete geçebilirsiniz.
  Bu yılın sizler için en önemli diğer konusu aileniz, ebeveynleriniz, aile olma kavramı, eviniz, yuvanız, kökleriniz ve ev hayatınız olacak SEVGİLİ KOÇLAR.
  Kuzey Ay düğümü YENGEÇ burcunda sizlerin 4. evinizde ilerlerken ve aynı zamanda tutulmalar da 4 -10 aksını işaret ederken sizden istenenen ve beklenen tek şey aslında bu iki alanı, yani kariyer ve ev aksını son derece iyi ve dengeli bir şekilde idare etmeniz yönünde olacak.
  İşte 2019 Yılının kendi içinde sakladığı ve sizlere sunmuş olduğu PARADOKS da bu yönde ortaya çıkmaktadır. Bu yılın sizlerden beklentisi ise hem kariyerinizi ihmal etmemeniz hem de aynı zamanda eşit bir şekilde ailenize, sevdiklerinize ve işinize odaklanıp çalışıyor olmanız  yönünde olacaktır Sevgili Dostlarım.
  İkisini bütünleştirip bir şekilde dengeleyebilirseniz eğer, hem ruhunuzun hem de EGO’nuzun istek ve arzularını yerine getirmiş olacaksınız.
  Evren bu yıl sizden diğer yıllara nazaran çok daha evcimen olmanızı, eviniz ile daha çok ilgilenmenizi, imkanınız varsa içinde yaşayacak olduğunuz bir gayrimenkul almanızı yada onarmanızı, yenilemenizi, bir kişi ile aynı evi paylaşmanızı ve eğer yaşınız müsait ise bir bebek sahibi olmanızı istiyor.
  Bütün bu söylediklerimi hayatınıza geçirebilmeniz adına ihtiyaç duyduğunuz tüm şanslı enerjiler 2019 yılı boyunca  sizlerin yanı başında olacak Sevgili Koçlar.
  Uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz yuva sıcaklığı, şefkat, sevgi ve aradığınız güven duygusuna ancak RUHUNUZUN gitmesi gereken yön olan KUZEY AY DÜĞÜMÜNÜ izleyerek çok daha kolay ve kısa bir yoldan kavuşabilirsiniz.
  2010 – 2017 Yılları arasında 7 sene boyunca sizin burcunuzda seyreden URANÜS ile birlikte oldukça enerjik, tepkisel, asi, zaman zaman marjinal ve kendinizden beklenmedik hareketler yaparak, oldukça özgürlükçü bir tavır sergileyerek, değişik bir takım davranış şekilleri içinde hareket ederek, kendinizi dış dünyaya ifade ettiniz. Uranüs 2018 Mayıs ayı itibariyle bulunduğu yeri terk etti ve BOĞA burcuna geçiş yaptı. Sonra kısa bir müddet tekrar 2018 Kasım ayında yarım kalan işlerini bitirmek üzere sizin burcunuza geri döndü. 6 Mart 2019 itibariyle tekrar yeni, güçlü ve süreklilik yaratabilecek olduğu 7 yıllık döngüyü başlatmak üzere BOĞA burcunda hareket etmeye başladı.
  2019 yılının başlaması ile birlikte yani Ocak ayından beri sizi üzen ve yıpratan  kaotik, beklenmedik ve süprizler ile dolu bir süreçten geçmiş olabilirsiniz. Şükürler olsun ki, 6 Mart itibariyle bu çılgın enerji sakinleşti ve normal haline döndü.
  Sürprizler gezegeni Uranüs bu sefer de önümüzdeki 7 yıl boyunca neye değer verdiğiniz ile ilgili olarak kaynaklarınız, her türlü maddi ve manevi değerleriniz konusunda eskisine göre çok daha fazla özgürlük ihtiyacı içinde risk almak, yaratıcı olmak, daha inovatif ve değişim arzusu yüksek bir şekilde hareket etmenize sebep olacak.
  Önümüzdeki dönemde gelir kaynaklarınızda ve giderlerinizde daha öncesinde öngörülemeyen, beklenmedik, ani ve şaşırtıcı devrim niteliğinde bir takım değişiklikler yaşayabilirsiniz.
  Jüpiter ise 2018‘in sonlarına doğru sizin ruh ailenize ait olan ATEŞ elementine yani YAY burcuna geçti. Böylelikle sizlerin de aynı ATEŞ ailesine mensup olmanız dolayısıyla Evren’in dağıttığı şans ve bereketten faydalanmanız adına yardımcı olmaya başlıyor olacak.
  Özelikle de seyahatler, yabancı ülkeler, yabancılar, uzak yerler, çok uluslu organizasyonlar, eğitim, yüksek lisans, üniversite, medya ve televizyon, yayıncılık, danışmanlık, adalet, mahkemeler ve eşinizin annesi ve babası ile ilgili konularda sizlere bir takım şanslar vermek üzere hareket ediyor olacak.
  2019 ARALIK ayı itibariyle ise Jüpiter bu sefer de kariyer evinize geçecek ve sizlere yeni bir kariyer imkanı getiriyor olacak. Bu bolluk, şans ve bereket sizlerin haritalarına göre iş, kariyer, evlilik veya ebeveyn olmak gibi konular üzerinden veriliyor olacak.
  Ayrıca bu yıl itibariyle önümüzdeki 7-8 yıl boyunca Chiron’un Koç burcunda olması sebebiyle bedeninize ve sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Özellikle de kafa bölgenize Sevgili Dostlarım. Aşırı egzersiz yapmayın, kafa bölgenizi olası bir takım kazalara ve yaralanmalara karşı koruyun lütfen.
  Özellikle 21-26 Mart tarihleri arasında doğmuş olanların GÜNEŞ’İ Chiron ile kavuşum halinde olması sebebiyle bir takım fiziksel ve duygusal travmalara çok daha fazla açık halde olabilirsiniz.
  Diğer taraftan ise GÜNEŞ’inizin CHİRON ile yapacak olduğu kavuşum sayesinde sizler bir anda bir ŞİFACI, DANIŞMAN ve SPRİTUEL bir hocaya dönüşebilirsiniz ya da bu tarz kişiler ile son derece güçlü bir bağlantı içine geçebilirsiniz. Her ne olursa olsun eskisinden çok daha pozitif, dinamik ve bereketli bir  yıla girmiş bulunuyorsunuz Sevgili Dostlarım.
  Hepinizin doğum gününü en içten duygularım ile kutlarım ve gönlünüzce geçecek sağlıklı, bereketli ve sevdikleriniz ile birlikte olacağınız bir yıl olmasını temenni ederim .
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Editörün Seçimi

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...

  Yaban Mersinli Yulaflı Fincan Kek Tarifi

  Sadece 30 dakikada hazırlayacağınız yaban mersinli yulaflı fincan keki ile haftaya başlamak ister misiniz? Malzemeler (1 kişilik) 1 bardak yulaf ezmesi 1/2 muz 1/2 bardak yaban mersini 1 yemek...