9.2 C
İstanbul
Cuma, Nisan 29, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Boğa Burcunda Yeni Ay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Boğa Burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın astrolojik etkilerinden bahsetti;

  Bu gece sabaha karşı takvimler 5 Mayıs 2019’u gösterirken, saat 01.44’de BOĞA BURCUNDA bir YENİ AY meydana geliyor olacak.

  Oldukça güçlü ve önümüzdeki 6 Ay’ı etkisi altına alacak olan ve toprak enerjisini uyanışa geçirip şifa enerjisi ile bütünleştirerek meleklerin de yardımıyla, bizlerin ve bütünün en yüce hayrına hizmet edecek şekilde, yeni bir düzene geçebilmemiz adına, hepimizin yoluna bir “ IŞIK “ tutuyor olacak.

  İnsanlığa ve evrenselliğe hizmet etmek amacıyla, Yeni Ay’ın meydana geldiği saatte hayatımıza “URANYEN “ bir enerji ile giriş yapacak olan bu yüksek voltajlı başlangıç enerjisinin esas oyun kurucusu ise KARMANIN LORDU SATÜRN olarak başrolde yerini alıyor olacak.

  Ancak işlerini görünmeden ve son derece gizli bir şekilde yönetmeyi tercih ederek, değişim ve dönüşüm yapma gücüne sahip olan PLUTON ve yine geçmiş karmik borçlardan sorumlu olan Güney Ay Düğümünü de alarak “İLAHİ PLANIN TECELLİ “etmesi için harekete geçiyor olacak.

  Bizler de aynı bir ANKA KUŞU gibi olarak ölüp, eskisinden çok daha güçlü bir şekilde yeniden küllerimizden doğmak üzere can buluyor olacağız.

  Sevgili Dostlarım önümüzdeki özellikle ilk 15 gün boyunca her şey tam bizlerin istediği gibi gelişmeyebilir. Bir takım konularda hayal kırıklıklarına maruz kalabiliriz.

  Şayet yaşayacak olduğumuz olaylara karşı biraz sabırlı, uyumlu ve anlayışlı bir şekilde yaklaşabilirsek işte o zaman evren bize hediyelerini yavaş yavaş vermeye başlıyor olacak. Ve bizlerde kendimizi eskisinden çok daha değerli ve önemli hissetmeye başlıyor olacağız.

  Unutmayın lütfen, bu süre bitiminde başımıza gelecek olan her türlü olumsuzluğun içinde aslında bir iyiliğin saklı olduğunun farkına varıyor olacağız.

  Boğa burcunda gerçekleşecek olan bu YENİ AY aynı zamanda bizlerin kendi eksik yönlerimizi telafi etmek adına da bulunmaz bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor olacak.

  Yüksek bir ŞİFA GÜCÜNE SAHİP OLACAK OLAN BU ENERJİ SAYESİNDE:

  Değişken enerjiye sahip olan, hayatlarında kalıcılık ve köklenmek ile ilgili konularda zorluklar yaşayan kişiler ise bu YENİ AY sonrasında, çok daha kolay bir şekilde sabit enerjiye geçiş yapabiliyor olacaklar.

  Yine aynı şekilde değişime kapalı ve güvenlik alanına sıkı sıkıya bağlı olan sabit fikirli kişiler ise;

  Hayatlarında gelişebilecek olan, yeni gelişimlere karşı çok daha kolay bir şekilde uyum sağlıyor olacaklar.

  Uzun zamandır hasta olanların ve hastanede gibi kapalı ortamda kalmak zorunda olanların da iyileşmeye başlayacağı ve tedavi imkânına sahip olacağı, diğer bir anlamda ise çektikleri acılardan özgürleşip kurtulacakları bir zamana giriş yapıyor olacaklar.

  Bildiğiniz gibi önümüzdeki çok uzunca bir dönem URANÜS BOĞA burcunda ilerlemeye devam ediyor olacak.

  Bu Yeni Ay’ın da URANYEN bir enerjiye sahip olması ile birlikte, bizler de MAYIS ayı boyunca çift bir “URANÜS “ etkisine maruz kalıyor olacağız Sevgili Dostlarım.

  Peki, bizler bunları hangi konularda yaşayacağız?

  Nelerden vazgeçip, nelerden sadeleşeceğiz?

  Kimler bizimle kalıp yol arkadaşlığına devam edecek?

  Kimler ile yollarımızı ayıracağız?

  Ve hangi konular ve olaylar sürekli bir şekilde form değişerek önümüze gelecek?

  Hangi konularda kendimizi sorgulamak ve yenilemek ihtiyacı içinde olacağız?

  Ama esas ana konu başlıklarımız hayata dair sahip olduğumuz MADDİ VE MANEVİ her türlü DEĞERLERİMİZ ile ilgili olacaktır.

  05.05.2019’da Boğa burcunun 14 derecesinde hayattan daha fazla keyif almamıza ve aynı zamanda kendi bireysel mutluluğumuz, güvenliğimiz, huzurumuz ve zevklerimiz adına eskisine nazaran, daha fazla şeyler yapmamız adına, yeni bir şans verecek olan bir “YENİ AY “ meydana geldi. Bu YENİ AY ‘ın yükselen burcu ise KOVA burcu oldu.

  Ancak haritanın 3. Evinden bizlere doğru tehditkâr bir şekilde bakan, yine bir SATÜRN doğasında olan 14 derece 19 ‘ BOĞA burcunda bulunan “ALPHA CETUS TAKIMYILDIZINDA “ yer alan MENKAR sabit yıldızı var ki; işte bu etki sebebiyle YENİ AY‘ın güzelliğine bir parça gölge düşürüyor olacak.

  MENKAR kendi doğası gereği, bizlere biraz üzüntü veren, kolektif bilinçaltı ile bağlantılı olan ve bireyleri iyi veya kötü şekilde etkileyebilme gücüne sahip olan zorlu sabit yıldızlardan bir tanesidir. Önümüzdeki dönemde canımızı sıkacak türdebir takım olaylara sebebiyet verebilir.

  Yeni Ay’ın ülkemize olan etkileri ise yine oldukça zorlayıcı olabilir. Bu dönemde, ülkemizi ilgilendiren bir takım zor olaylar ve sınavlar önümüze çıkabilir. Dikkat çeken konu başlıkları arasında ekonomi, güvenlik konuları ve ülke düşmanları gelebilir. Önümüzdeki 10 gün boyunca, ülkemizi oldukça hareketli günler beklemekte olabilir.

  Ülke büyüklerini bir hayli yoracak, türde bir takım olaylar meydana gelebilir. Parlamentoda bir takım yeni kararlar alınabilir. Gizli düşmanlarımız ülkemizi zora sokmak adına, ekonomik sorunları daha da büyütecek türde bazı söylemlerde ve açıklamalarda bulunabilir. Ordu ve güvenlik güçlerimizin son derece akıllı, stratejik ve sakin hareket etmeleri gereken bir dönemde olmaları gerekmektedir. Ayrıca olası bazı saldırılara karşıda son derece uyanık olmalılar.

  Yine bu süre içinde kapalı alanlar, hastaneler ve cezaevleri ile ilgili bir takım sorunlar meydan gelebilir.

  Bu dönemde hızlı başlangıçlar yapmamaya ekstra özen göstermeliyiz. Gökyüzündeki Jüpiter ile Mars arasındaki etkileşim sebebiyle; her şey birden kontrolsüz bir şekilde büyümeye oldukça açık olacağı bir zaman diliminde olacağız. Bu sebeple maddi ve manevi olarak alacağımız her türlü karar adına, son derece akıllı, istikrarlı ve sağlam adımlar atarak, kendimizden emin, dürüst ve yavaş ilerlemek zorunda olduğumuzun farkındalığı içinde ilerlemeliyiz. Bazen hayat acele etmeye hiç gelmez Sevgili Dostlarım, huzurlu ve güven dolu bir gelecek kurmak için ve sağlıklı bir şekilde olayları analiz etmek adına bir adım geri çekilip, sabır içinde tekrar tekrar düşünmek ve sonrasında bir karar vermek gerekebilir.

  Bu süre zarfında karar vermemiz gereken konu başlıkları hakkında çok daha fazla dikkatli ve detaylı bir şekilde bilgi toplayabiliriz. Geleceğe yönelik eskisinden daha faydalı çözümler bulabiliriz.

  Yine bu dönemde, yaşadığımız hayattan maksimum derecede zevk almak, keyif veren her türlü yemek ve içecekten içmek, estetik ve güzellik ile alakalı konulara daha çok önem vermek cilt bakımı yaptırmak, spa’ya gitmek, bol bol masaj yatırıp kendimizi dinlendirmek arzu içinde hareket edebiliriz. Kozmetik ürünleri, kokular ve modaya uygun olan lüks alışveriş yapma isteğimiz tavan yapmış olabilir.

  Ancak sizleri uyarmak isterim ki, maddi güvenliğimiz ve yatırımlarımız adına, son derece dikkatli harcama yapmamamız gereken bir döneme girmiş bulunuyoruz.

  Önümüzdeki dönemde finans konularında bir takım zorluklar, büyük dalgalanmalar, beklenmedik bazı harcamalar söz konusu olabilir. Maddi konular ile ilgili gereksiz ve ihtiyaç dışı harcamalardan ve yatırımlardan uzak durun. Bir anda, ani karar vererek sakın bir anlaşmaya imza atmayın lütfen.

  Ancak hayatınızı kolaylaştıracak, var olan sorunlarınıza çözüm getirecek türde yenilikler düşünmeye ve acele etmeden üzerinde çalışmaya devam edin. Ama sakin sakin lütfen!

  Ekonomik olarak oldukça önemli bir döngünün içinden geçmekteyiz, dikkatli ve dengeli hareket etmek zorundayız. Özellikle HAZİRAN ayı bu süreçte bizleri oldukça zorlayabilir. Lütfen bunun bilincinde olarak hareket edelim Sevgili Dostlarım.

  İletişim konusunda da ani ve fevri hareketler yapmaya oldukça açık olacağımız bir zaman diliminden geçerken, ağzımızdan çıkan sözcüklere dikkat etmeliyiz. Zira öfkemizi içimizde tutup tutup bir anda ateş topu misali karşımızda ki kişilerin üzerine yollayabiliriz. Az ve öz konuşmaya çalışmalıyız.

  Yine son derece adaletli ve adil olmamız gereken önemli bir dönemden geçmekteyiz. DÜRÜSTLÜĞÜN ekstra önemli olduğu bir zamandayız. Karşınızdaki kişi ile empati kurmaya ve onun psikolojisini anlamaya çalışarak iletişim kurmaya çalışmalıyız. Çünkü bu dönemde birçok kişinin psikolojisi bozulmaya ve yıpranmaya meyilli olabilir. İnsanlar fanatik ve saldırgan davranışlar sergilemeye oldukça müsait bir halde etrafımızda dolaşabilir.

  LÜTFEN PROVOKASYON ve hakaret içeren hiç bir davranışa karşılık vermeyin. SPEKÜLASYONA, ABARTIYA ve her türlü aşırılığa açık olduğumuz günlerden geçmekte olduğumuzun farkında olarak, amip dala, yani HAYVANSI beyin yapısından uzak BARIŞÇIL ve BİRLEŞTİREN bir yapı içinde hareket etmeliyiz.

  YSK ile ilgili konuşmalar ve kararlar hız kazanırken medya, basın ve yayıncılık alanında bir takım tartışmalar, sert konuşmalar ve açıklamalar gündeme gelebilir ve tür konuşmalar devam edebilir. Hukuki konularda taraf tutan, kanunsuz ve değişkenlik gösteren tutarsız kararlar alınması söz konusu olabilir.

  Özellikle kadınlar bu dönemde daha fazla ön planda olabilir. Televizyon ve medya dünyasından bir takım dedikodular, arabozucu ve ortalığı karıştırıcı söylemler çoğaltabilir.

  Bireysel olarak bizler de bir taraftan kırılgan diğer taraftan ise kendimizi savunma konusunda biraz zayıf olabiliriz. Sizlerin hayatına fitne fücur karıştırmaya kalkan kişilere karşı dikkatli olmanızı öneririm.

  Bir tarafta kendimizi mutlu etmek adına istediğimiz her türlü şeyi almak, rahat olmak ve her türlü lükse sahip olmak isteyen bir NEFS bulunuyor iken, diğer tarafta ise akıllı, sabırlı, paylaşımcı, sevgi dolu ve öngörülü bir şekilde hareket edecek olan, yüksek bilinçli olma yolunda ki İNSANOĞLU ‘nun yaşayacağı kendi içinde çelişki ile savaşan, sınav veren ve sonrasında galip gelen güzel YÜKSEK RUH hallerinin önem kazanacağı bir aya girmiş bulunuyoruz.

  Maddi konularda olduğu kadar sağlıkla ilgili konularda da son derece dikkatli olmamız gerekmektedir.

  Elektrik ile ilgili bir takım olumsuzluklar söz konusu olabilir. Trafikte sakin olmamız gereken ve ne yazık ki bir takım kazalara açık olabileceğimiz bir zaman diliminden geçmek olduğumuzun farkında olarak hareket etmeliyiz Sevgili Dostlarım.

  Haritanın yükselen burcunun KOVA burcu olması sebebiyle bu YENİ AY ‘ın etkilerinin kolektif bilince ve tüm dünyaya hizmet etmekte olduğunun da FARKINA varacağımız bir takım olaylar deneyimleyebiliriz. Yeryüzünde iletişimle ilgili bir takım yenilikler ilerleyen günlerde karşımıza çıkabilir. Ya da evrensel olarak kullanılacak yeni bir dijital yeni paranın haberini alabiliriz.

  Sinema, sahne ve film dünyasındaki ya da ses ve magazin dünyasındaki ünlülerin, sıra dışı, marjinal, skandalvari haberleri bir anda gündeme gelebilir. Sahip oldukları güç, şan ve şöhreti taşıyamayan kişiler ki bunlar ister sanatçı, ister büyük iş adamları veya yöneticiler veya ister ünlü devlet adamları olsun artık düşüşe geçtikleri bir zaman dilimine geçmiş bulunmaktadırlar.

  Yine hiç beklenmedik bir şekilde ünlü bir devlet adamına ya da bir mafya babasına “SUİKAST “ düzenlenebilir.

  KARMA artık iş başına geçmiş bir vaziyette ilerliyorken aşağıdakileri yukarı,  yukarıdakileri de aşağı getirecek olaylar meydana getirmeye başlıyor olacak.

  BİLİNÇALTIMIZDA var olan karmamıza ait her türlü düşünce ve yine üstü örtülmüş olan veya halının altına süpürülmüş olan hali hazırda çözüme ulaşmamış olan konular; bir bir halledilmek, kapatılmak ve sevgiye dönüştürülmek üzere karşımıza çıkıyor olacak.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...