Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Başak Burcunda Yeni Ay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat BAŞAK BURCUNDA YENİ AY’ın astrolojik etkilerini anlattı;

30 Ağustos 2019 günü saat 13.36’da BAŞAK BURCUNUN 6 derecesinde bir  “YENİ AY” meydana geliyor. Bu göksel kavuşum sırasında her zaman ki YENİ AY’lardan oldukça farklı, hızlı, sürprizli ve bizler üzerinde çok daha güçlü bir etkiye sahip olan bir enerji yağmuru altında  kalarak, adeta bir şifa, temizlenme ve arınma “DUŞU“ alıyor olacağız.

Haritanızda BAŞAK BURCUNDA gerçekleşecek olan bu “Yeni Ay“ natal haritanızın hangi evinde gerçekleşiyorsa, o ev ve KARŞIT evi ilgilendiren konularda bir takım yenilikleri, sürpriz, şanslı ve bereketli başlangıçları hayatınıza getirmek üzere hareket etmeye başlıyor olacak Sevgili Dostlarım.

Önümüzdeki 6 aylık süreçte hangi konular üzerine daha fazla odaklanmamız gerektiğini gösteren bu “Yeni Ay“ son derece çalışkan, üretken, titiz, detaycı ve mükemmeliyetçi bir enerjinin açığa çıkmasına yardımcı olacak. Böylelikle bizler de artık yaz aylarının hepimize  getirdiği rehavet, rahatlık ve tembellikten hızlı bir şekilde kurtuluyor olacağız.

Son derece atak, hızlı ve cesur bir şekilde yeni plan ve projeler üretmek, yeni işler başlatmak, başkalarına hizmet etmek, yetenek ve becerilerini geliştirmek, destek olmak veya destek almak üzere uyumlu bir şekilde hareket etmeye başlıyor olacağız.

Gökyüzü bizlerin uzun zamandır çalıştığı, emek verdiği ve hak ettiği başarıyı artık bizlere vermeye başlıyor. Yeni ay sırasında 5 kişisel gezegen (Ay, Güneş, Mars, Venüs ve Merkür) ve oldukça önemli bir asteroid olan “Juno“ da dahil olmak üzere 6 göksel fenomen yan yana dizilmiş bir vaziyette bizlere gönüllü olarak hizmet ve şifa vermek üzere şans gezegeni “JÜPİTER’den“ gelecek olan sinyali beklemekte olacaklar.

Başak burcundaki Yeni ay haritasının yükselen burcu olan YAY burcundaki JÜPİTER‘in adeta bir komutan edasıyla start düğmesine basmasıyla birlikte, bizler de artık bu “YENİ EMİRLER“ doğrultusunda hayatımızda yeni bir döneme başlıyoruz. Başak burcunun o her zaman temkinli ve yavaş hareket eden ruh hali Yeni Ay sırasında MARS‘ın da Güneş’in hemen yanında yer almasının etkisiyle birlikte, bizlerin hızlı ve atak davranmasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda kararlı, biraz agresif, ama bir o kadar da girişimci bir ruha sahip olarak ilerleyebileceğimizin de ayrıca müjdesini veriyor olacak.

VENÜS ise başlatacak olduğumuz yeni şeyler adına rafine ve sade bir yaratıcılık, estetik anlayışı, uyum ve denge konusunda bizlere bu süre zarfında yardımcı olmaya çalışacaktır. Uzun bir zamandır üzerimizde var olan negatif enerjilerden ve beklentilerimizin bir türlü gerçekleşmemesinin sonucunda sahip olduğumuz “ÜMİTSİZLİĞİMİZDEN“ adeta bu ışıkların etkisi ile artık arınmaya başlıyor olacağız Sevgili Dostlarım.

Hayatımızdaki engellerin ve blokajların hızlı bir şekilde kalkmaya başlayacağı, uzun zamandır bizleri kanırtan, üzen ve zaman kaybettiren durumların olumlu yönde çözülmesi adına harekete geçmeye başlıyacağımız 15 günlük bir sürecin içine giriyor olacağız. Bireysel olarak son derece şaşırtıcı ve beklenmedik bir takım durumlara tanıklık etmeye başlıyoruz.

Kariyer ve iş alanında yaşanacak olan bazı sonlanmalar ve ardından gelen taze, uzun ve ilerisi adına pozitif yönde gelişecek yeni başlangıçlar veya ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar ile alakalı gelişmeler meydana gelebilir. Birçok kişi evlilik kararı alabilir. Uzun süredir mücadele edilen bir sağlık sorununa çözüm bulunabilir. Ve yahut sıkıntılı ve bir türlü sonuç alınamayan bir iş veya dava ile ilgili (toprak ile alakalı, arsa, ev alma -satma, kiralama vs) konularda olumlu yönde bir takım gelişmeler meydana gelebilir. Yurtdışına taşınmak, seyahat etmek ve iş konuları ile alakalı ziyaretler yapmanız söz konusu olabilir.

Çocuklarımızın yüksek eğitimi. master, veya üniversite hayatları ile ilgili konularda bir takım yenilikler ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte kendi duygusal ve sanatsal yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz. Aile ilişkileriniz ve anneniz ile ilgili konular oldukça ön plana çıkabilir. Aileler arasında küçük bazı tatsızlıklar yaşanabilir. Ancak kısa sürede ve pozitif yönde çözüme ulaşacaktır.

Özellikle konuşmalarımıza dikkat etmeli, insanlar hakkında ve olaylara karşı gereğinden fazla eleştirel bir bakış açı ile yaklaşmamaya özen göstermeliyiz ve kimseyi küçümsememeliyiz. Zira bu yüce İLAHİ düzen içinde, bizler neyi ne kadar doğru algılayıp farkındalık içinde tartabiliyoruz ki? İşin aslı zaten hiçbirimiz mükemmel değiliz. Bu konuya özellikle önümüzdeki 15 gün boyunca ekstra dikkat etmeliyiz.

Dedikodu yapmak ve her şeye karşı yıkıcı ve aşırı eleştirel yaklaşmak, son derece negatif bir enerjinin ortaya çıkmasına sebep olur. Bunun bilincinde olarak hareket etmeliyiz Sevgili Dostlarım. Zira bizden çıkan enerji türü her ne yönde ise pozitif veya negatif olarak her zaman bize aynı şekilde bize geri dönecektir. Onun yerine bizler dikkatimizi daha çok kendimize çevirmeli, kendi üzerimizde çalışmalı, nerede, neyi ve nasıl yanlış yaptığımızı tespit etmeli, hangi yenilikleri hayatımıza dahil etmek istediğimize odaklanmalıyız. Eğer başkalarının ne yaptığı ile daha çok ilgilenirsek, kusur ve eksik arayıp etrafımıza karşı eleştirel davranırsak, gökyüzündeki bu güzel enerjinin şifasından uzak kalmış olacağız.

Başarıya giden yolda bizleri yavaşlatan bu tür negatif enerjilerden uzak durmanızı tavsiye ederim Sevgili Dostlarım. Diğer taraftan parasal konularda harcama ve ödeme alışkanlığınız, borç veya krediler ile ilgili bugüne kadar ki takınmış olduğunuz tavırınız ile alakalı bütün gerçekler bir anda tüm çıplaklığı ile önünüze çıkabilir.

Bu dönemde alacak ve verecek ve kontrat yenileme konularında var olan sorunlarınız adına harekete geçmelisiniz.

15 günlük süre zarfında, hiç kimse için gereğinden fazla fedakarlık yapmamanızı öneririm. Zira bu Yeni Ay da etrafınızda sadece kendi çıkarını düşünen bir takım egoist ve menfaatçi kişiler olabilir. Bu tür kişilerden kendinizi koruyun ve kullandırmayın lütfen!

Gizli ve kaçamak ilişkilerden uzak durun, sonrasında çok üzüleceğiniz şeyler ile karşılaşabilirsiniz. Şimdi zaman hepimiz için pür ve saf olma, arınma, İYİLİK yapmak adına üşenmeden, yılmadan hizmet etme ve çalışma zamanı Sevgili Dostlarım. Zira bu dönem zarfında hırsla, acele içinde, agresif bir şekilde sevgiden uzak ve dengesiz yapılan her türlü davranış şekli (konuşma, çalışma ve hareket) sizlere zarar getirecektir. Özellikle sağlığımız ile ilgili olarak beslenme programımıza bu dönemde son derece dikkat etmeliyiz. Ay’ın her hareketi bizleri oldukça fazlasıyla etkilediğinden, bu Yeni Ay zamanında da bizler bir parça sinirli ve gergin olabiliriz. Bu süre zarfında yine takıntılarımız ve anksiyetemiz artabilir.

Mars enerjisinin de dahil olduğu bu Yeni Ay süresi boyunca sinirlerimize hakim olmaya çalışmalı ve uyumlu, anlayışlı ve uzlaşmacı bir tavır içinde hareket etmeliyiz. Adeta gökten bir el bizlere şifa için uzanıyor olacak. Bu dönemde önümüze çıkacak olan fırsatları ve hızlı gelişmeleri iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim Sevgili Dostlarım. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının özellikle birinci 10 gününde doğanlar veya başka burçta olan ama bu burçların 6 DERECESİNDE veya yakınında gezegenleri bulananlar da hayatlarında  yine ekstra güzel gelişmeler ile karşılaşabilirler.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı