9.2 C
İstanbul
Cuma, Nisan 29, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Aslan Burcunda Ay Tutulması

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Aslan burcunda tam Ay tutulmasını ve Dolunay’ı yorumladı;
  21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 08.15’de 0 derece ASLAN burcunda bir DOLUNAY meydana gelecek Sevgili Dostlarım.
  Güneş ile Ay’ın karşıtlık enerjisi içinde bulunduğu zaman meydana gelen DOLUNAY‘a aynı zamanda “TAM bir AY TUTULMASI“ da eşlik ediyor olacak.
  ASLAN BURCUNDA gerçekleşecek olan ve oldukça güçlü bir enerjiye sahip bu TAM AY TUTULMASI son 18 aydır ASLAN-KOVA aksı  arasında yaşanan en son tutulma olma özelliğini taşıyor Sevgili Dostlarım.
  Daha çok dikkat çeksin diye magazinsel  amaçlı olarak, KANLI ve KURTLU AY TUTULMASI adı altında tanıtılan “SÜPERAY“ özelliğine sahip olan bu AY  içinde bulunduğu yörünge itibari ile DÜNYA‘ya en yakın bölgeden geçiş yaparken, kırmızımsı veya kızıl  bir renk alacağı için kanlı AY TUTULMASI ile olarak adlandırılmaktadır. Genellikle TAM AY TUTULMALARI kırmızımsı ve kızılımsı bir renge bürünür. Bu da AY‘dan gelen mavi ışığın ve Dünya atmosferi içinde geçmekte olan GÜNEŞ ışınlarının DÜNYA gölge konisinden geçerken yaptığı bir renk oluşumu neticesinde meydana gelir.
  Ayrıca “Kurt Dolunayı“ diye adlandırılmasının sebebiyse eski Amerikan yerlilerinin yani ‘’KIZILDERİLİLERİN‘’ bu dolunaya ‘’KURT DOLUNAYI’’ adını vermiş olmasından kaynaklanıyor. Tüm bunlar halk dili itibariyle son derece benzetmeye yönelik ve folklorik göstergeler olarak yerini almış olan bir takım deyişlerdir.
  Burada bizlerin dikkat etmesi gereken şey aslında tutulmanın hangi burçta gerçekleştiği, ay düğümlerinin ve gökyüzündeki diğer gezegenlerin konumları olmalıdır. Geri kalan korku enerjisini büyütmeye yönelik magazinsel ve hurafe söylemleri lütfen dikkate almayın!
  15 gün öncesinden hafif de olsa hissetmeye başladığımız bu tutulmanın etkilerini ise 6 ay boyunca hissediyor olacağız. Tutulma aşağı yukarı toplam olarak 5 saat 12 dakika boyunca sürecek. Görüldüğü yerler ise Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Pasifik, Atlantik, Hint Okyanusu, Kuzey Kutbu olacak ve Türkiye’de ise çok az bir bölümü batıda izleniyor olacak.
  TUTULMADAN Amerika‘nın en çok etki alması beklenmekte olup Amerikan başkanının ve yönetiminin önümüzdeki günlerde ülkenin ve halkın geleceğini ilgilendiren önemli konularda alacağı bir takım kararlar ve girişimler olacaktır. Uluslararası ticari konular, operasyonlar, sınırlar, askeri konular ve mülteciler ile ilgili konularda bir takım açıklamaları, diğer ülkeler ile olan ikili ilişkileri açısından sorun oluşturabilir.
  Ayrıca tutulmanın görüldüğü yerlerde bir takım toprakla ilgili yer hareketlenmeler  ve deprem gibi olaylar da söz konusu olabilir.
  6 Ocak 2019’da OĞLAK burcunda gerçekleşen kısmi GÜNEŞ tutulmasını takip eden ikinci tutulma itibari ile açığa çıkacak olan güçlü enerjileri çok iyi anlamaya çalışmalı ve en doğru şekilde kullanmak için çaba göstermeliyiz.
  Bir nevi, iki tutulma arası içinden geçmekte olduğumuz bu süreçte bir takım bitişler ve başlangıçlar da gündeme gelecektir. Tekamül yolumuzda artık bizlere hizmet etmeyen her türlü enerjiyi geride bırakma arzusu içinde olacağız. Eskiyi dönüştürmek ve bizler için faydalı bir hale getirmek için ise; JÜPİTER-VENÜS kavuşum enerjisinin şifalı enerjisinden faydalanmaya çalışacağız. Oğlak burcundaki Güneş tutulması zamanınında karar verdiğimiz bir takım projeler adına artık yavaş yavaş harekete geçmeye başlayacağımız bir dönemin de AYRICA başlangıcında olacağız.
  Bu tutulmanın amacı Kuzey Ay Düğümünün YENGEÇ BURCUNDA olması sebebiyle bizlere aile olmanın, yuva kurmanın ve çocuklarımızın ne kadar önemli olduğunu göstermektir.
  Karşı tarafında bulunan Güney Ay Düğümünün ise Oğlak burcunda olması sebebiyle KARİYERİMİZ, CEMİYET HAYATIMIZ ve ARKADAŞLIKLARIMIZIN hayatımıza olan etkilerine dikkat çekmektedir.
  Bizlerin izlemesi gereken yol ise her zaman Kuzey AYDÜĞÜMÜ yönünde  ilerlemek olmalı ve Güney Ay Düğümünün enerjisi ile dengeli bir şekilde hareket etmek olmalıdır. Kariyer hayatımız adına vereceğimiz kararlar bizlerin aile ve ev hayatında bir takım ciddi değişikliklere neden olabilir.
  Basın-yayın, sosyal medya ve televizyon, yabancılar ve yabancı ülkeler, vatandaşlık alımları, uzak yerlere yolculuklar, inanç sistemi, üniversiteler, hukuk ve ticaret gibi konularda tutulmanın etkisi ile birlikte hayatımızda yine bir talım kapılar açılabilir.
  Bu tutulmanın bir Dolunay olması sebebiyle hormonal olarak da oldukça etkilenecek olduğumuz için ve ayrıca buna bir de tutulma enerjisinin etkisinin eklenmesi sebebiyle çarpı 10 kez daha yüksek bir enerjinin açığa çıkmasına şahit olacağız. İkili ilişkilerimizde kişilikliğimizi ortaya koymak ve toplumsal olarak hayata bakış açımızda  aşırı  dürtüsellik, duygusallık, alınganlık ve hassasiyet içinde olabiliriz. Sabırsız, öfkeli, kibirli, inatçı ve aceleci davranışlar bize çok şey kaybettirebilir. Lütfen elimizden geldiğince sakin olmaya çalışalım, çünkü bu tür davranışlar içinde olan kişilere karşı bizler de pek sabırlı davranamayabiliriz! Özellikle de trafikte 14.47’de Mars-Satürn gibi iki malefik gezegen arasındaki zorlu açının savaş ve mücadele veren etkisi ile birlikte acelecelik ve otorite figürü olmaya çalışma arzumuz oldukça yüksek olabilir. Lütfen özellikle trafikte sakin olmaya özen gösterelim!
  Yaratıcı tarafımızın, benlik duygusunun, sahip olduğumuz ilkelerimizin oldukça öne çıkacağı bu süreçte aşk hayatımız  ve kişisel hedeflerimizde bizler için ayrıca oldukça önemli bir hale gelecektir. Bağımsızlık ihtiyacımız bir hayli kuvvetli bir şekilde ortaya çıkaracak olan bu tutulma ile birlikte bir takım olaylar meydana gelebilir. Bunun sonucunda ise beklenmedik bazı  ‘’SKANDALLAR‘’ patlak verebilir. Özellikle tutulmanın ATEŞ grubundaki Aslan burcunda olması sebebiyle son derece ön planda olma ve egosantrik bir takım davranışlar sergilemeye de oldukça açık bir ruh hali içinde olabiliriz. Tanınmak, sahnenin önünde olmak, beğeni ve alkış toplamak, kuvvetli ve prestijli biri olmak için, korkusuzca, son derece cesur hareketler sergileyebiliriz.
  Rekabet duygusunun oldukça yüksek olacağı bu dönemde dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kendi değerinizi ortaya koymak ve sahip olduğunuz özellikleriniz ile hayatınızda kalıcı ve sağlam bir takım yenilikler yapmak adına bazı sınavlara tabii tutulacak olduğunuzunda farkındalığı içinde olun lütfen!
  Ayrıca Mars-Satürn etkisinin bizlerin cesaretini sınırlandıran ve mücadele etme gücümüzü azaltan etkisinin de FARKINDA olmalı ve başarılı olmak için son derece azimli ve çalışkan olmalıyız.
  Zira  gökyüzündeki Venüs-Neptün arasındaki zorlu açıların etkisi ile birlikte aldanmalara, bir takım güçlüklere, sınırlandırılmalara, yanılsamalara ve yanlış kararlar vermeye de son derece açık bir konumda olacağız.
  Bu enerjinin etkisi altında yine borç almamak ve vermemek gerekiyor olacak. Hayali bir takım harcamalar ve gerçekçi olmayan bazı yatırımlar da söz konusu olabilir. Acıklı ve gerçek olmayan bir takım hikayeler anlatabilecek, sizlerin iyi niyetinizden ve zaaflarınızdan faydalanacak türde bir takım insanlar karşınıza çıkabilir dikkat! Samimi, dürüst ve gerçekçi ilişkiler kurmak bu dönem bir hayli zor olabilir.
  Ancak sanatsal faaliyetler açısından son derece ilham verici ve önemli bir takım yaratımlara yol açabilecek olan bu yüksek enerjiden faydalanmak bir takım sanatçılar için inanılmaz verimlilikte ve güzellikte olacaktır.
  Venüs’ün KUZEY AY DÜĞÜMÜ ile birlikte yapmış olduğu açı ise; Venüs’ün kendi doğasını oldukça güçlendirecek ve büyük ödüller vaadecektir. Ancak bir tek şart ile bunu bizlere verecektir. O da karşımıza çıkacak olan engeller karşısında yılmamak, kaçmamak, boş vermemek ve odak noktasını kaybetmeden ilerlemek şartıyla olacaktır. Diğer taraftan Venüs-Jüpiter kavuşumunun bizlere sunacağı kadersel aşklar, sevgiler, evlilik, çocuk, maddi ve manevi konular ile ilgili bir takım güzel fırsatlar ve şanslar da söz konusu olacaktır.
  2017 yazından bugüne kadar ki zaman dilime taşınan ve halen süre gelen konular hakkında bir takım tamamlanmalar yaşamamız için meydana gelen bu AY TUTULMASI, BEN-SEN aksı olan 1. ve 7. evler arasında gerçekleşiyor olacak. Böylelikle ikili ilişkilerimiz de ön plana çıkıyor olacak. Ortaklıklar ve iş hayatındaki düşmanlıklar veya rekabet isteği içinde olan kişiler ile olan bir takım olaylar da tetiklenmeye başlayacak. Uzun zamandır bir sonuca bağlanamayan ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına sorun içeren konular artık bir şekilde netlik kazanmaya başlıyor olacak.
  AY Tutulmasının Aslan burcunda olması sebebiyle Astroloji de 5. ev konusu olarak da tanımlanan Aslan burcunun içerdiği konular arasında aşk, çocuklar ve onlar ile olan ilişki şeklimiz, hobilerimiz, şans oyunları, borsa, rizikolu işler, aşkı yaşama şeklimiz ve seks hayatımız gibi konularda yer almakta olduğundan, bu konular ile alakalı bir takım sonuçlanmalar da meydana gelecek.
  Ayrıca İstanbul‘a göre çıkarılan tutulma haritasının yükselen burcunun Oğlak olması sebebiyle bizlere ekonomi, para, sorumluluklarımız, hayatımızda söz sahibi olan otoriter kişiler, ebeveynler, toprak, arsa, inşaat, iş hayatımız, patronlar, otorite figürleri, liderler ve yöneticileri temsil eden konuları da hayatımıza getirmekte olacak.
  Bu tutulma ayrıca bizlere son derece tutumlu ve paramızın kıymetini bilmemiz gereken bir dönemden geçmekte olduğumuzu da hatırlatıyor olacak. Bu konulara bakış açımızda yaşayacak olduğumuz, bir takım değişim ve dönüşümlerin meydana gelişinin sebebi olan Satürn ve Plutonun da Oğlak burcunda hareket etmesi sebebiyle  bizlere bu konun önemini çok daha ciddi bir şekilde iki kat daha fazla vurguluyor olacak. Böylelikle maddi konular, paranın kullanım şekli ve yatırım yapma şeklimiz adına bir takım köklü değişmelere ve dönüşümlere doğru gidecek olduğumuz bir döneme de girmiş bulunuyoruz Sevgili Dostlarım.
  Yine bu tutulma ile birlikte kendi iç dünyamızda bugüne kadar bize zevk veren, yaratım gücümüzü artıran ve bizi mutlu eden yaşam enerjimizi yükselten hobilerin neler olduğunu tekrar gözden geçiriyor olacağız ve bunları kendi hayatımızda daha bir ön plana çıkarmak üzere harekete geçiyor olacağız. Seksin hayatımızdaki yerini sorgulayacağımız ve nasıl yaşanması gerektiği ile ilgili bir takım yeniliklere başvuracağımız bir döneminde başlangıcı içinde olacağız.
  Hayattan almamız gereken zevk, mutluluk ve doyum konusunda bazı FARKINDALIKLAR geliştirmeye başlıyor olacağız. Bir çoğumuzun hayatında yeni AŞKLAR, heyecanlar ve yaşam sevincini yükselten bir takım başlangıçlar da meydan gelecektir. DANS etmeye başlamak, sanat ile daha çok ilgilenmek, iç içe olmak, moda, sahne, kostüm, takı ve mücevher gibi konular ile alakalı bir takım işler yapmak isteği içinde olabiliriz. Yurtdışına seyahat etmek, yabancılar ile birlikte olmak ve onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteği içinde olabiliriz.
  Önümüzdeki 6 aylık dönemde artık bizlere hizmet etmeyen ikili ilişkileri, ortaklıkları ve özellikle de gündelik arkadaşlıkları gözden geçirip, bir bahar temizliği yapabiliriz. Sürpriz bir takım olayların ve gelişmelerin yaşanacak olduğu bu tutulmada Uranüs‘ün hem Ay’a hemde Güneş ‘e oldukça zorlu olan bir kare açısı var Sevgili Dostlarım. Bu sebepten dolayı ani ve fevri davranışlardan mümkün olduğunca uzak duralım lütfen. İletişim şeklimize çok dikkat edelim. Aşırı kalabalık yerlere girmemeye özen gösterelim. Bize karşı egolu davranışlar sergileyen ve kavga enerjinin içine çekmeye çalışan kişilerden uzak duralım. Kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterelim. Bizler de kimseye karşı egolu davranışlar içinde bulunmayalım.
  Ani gelen iş tekliflerine sıcak bakmayalım ve temkinli olalım lütfen! Döviz alımı veya borsa gibi rizikolu işler için bir anda verilecek olan kararlar neticesinde aceleci bir şekilde harekete geçmeyelim. Zira bazı yüksek meblağlı para kayıpları meydana gelebilir. Piyasada özellikle ALTIN fiyatları bu dönemde bir hayli yükselişe geçebilir. Kumar oynamak veya piyango bileti almak gibi konular da bir anda dürtüsel bir istek içinde olabiliriz, lütfen dikkatli olalım! Dünya para piyasalarındaki dalgalanmalar Mart ayı itibari ile tekrar aktive olmaya başlayacaktır. Özellikle döviz ve altın piyasası bir hayli canlı, inişli-çıkışlı ve sürprizli bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor.
  Uranüs-Merkür Karesi de devrede olduğu için, yine önümüzdeki 15 gün boyunca elektronik eşyalar almamanızı da öneririm. Bu açının etkisi altında dikkat dağınıklığı olabileceği için trafikte son derece dikkatli olun ve kısa yolculuklar sırasında beklenmedik aksiliklere karşı önleminizi alın lütfen!
  Konuşmalarınız sırasında dikkatli olmaya özen gösterin. Bir anda öfke ile yapılacak bir konuşma veya bir söz bugüne kadar emek verdiğiniz bir ilişkiye zarar vermenize sebep olabilir.
  Bu dönemde çocuklarımızın eğitim hayatıyla ilgili bir takım kararlar vermek zorunda kalabiliriz. Ancak yine YENİ bir karar almamanızı tavsiye ederim. Ama eskiden gelen bir kararı neticelendirmek ve sonlandırmak adına uygun enerjiler altında olacağız, bunu da bilmenizi isterim. Çocuklarımıza karşı aşırı baskıcı bir tutum sergilememeye ekstra dikkat gösterelim. Çocuklarımızın hayatında söz sahibi olmak isteyeceğimiz bu dönemde çok katı ve kısıtlayıcı davranışlarda bulunmayalım.
  Tutulma sabit burç aksında meydana geldiği için ASLAN ve KOVA burcu dışında BOĞA ve AKREP burçları için de son derece etkili olacaklar. Sosyal yardım kurumları, dernekler, topluluklar, ekonomi, bankalar, kredi ve miras konuları, ameliyatlar, cinsellik ile ilgili konular, sanat ve şov dünyası, sanatçılar, sporcular, spor klüpleri, topraklar,  deprem, yer altı kaynakları, para, maddi ve manevi konular, değişim ve dönüşümler, kayıplar, krizler oldukça sık bir şekilde gündeme gelecek olan konular arasında yer alacaktır. Bu konu başlıklarında bir takım başlangıçlar, dalgalanmalar ve sonlanmalar meydan gelecektir. Özellikle parasal konularda çok ama çok dikkatli olun. Emin olmadığınız hiç yatırımda bulunmayın ve aceleci davranmayın lütfen!
  Tutulma sırasında AY’ın maksimum kuzey deklinasyonda olması ve  yani dünyaya en yakın konumda bulunması sebebiyle deprem gibi bazı toprak hareketlenmeleri de ne yazık ki tetikleyebilir. Hava şartlarında değişiklikler, fırtına, kasırga ve volkan patlamaları gibi doğal olaylarda artış olabilir. Böyle zamanlarda manyetik etkileşimlerde artış olması sebebiyle doğa olaylarında da bazı artışlar görülebilinir.
  Bu süreçte sanat dünyası ile ilgili oldukça şaşırtıcı, sansasyonel haberler alabiliriz. Ünlü çiftlerden beklenmedik ayrılıklar, barışmalar veya tekrar bir yuva kurma çabası içinde olanlar da olabilir. Sanat dünyasındaki dostluk ve arkadaşlıklarda sonlamalar ve aşırı egosantrik konuşmalar ve davranışlar söz konusu olabilir. Sanatçıların, otorite sahibi olan kişilerin ve dünya liderlerinin kıyasıya bir rekabet içine girmesine şahit olabiliriz. Spor klüpleri, sporcular ve yöneticileri ile alakalı şaibeli durumlar, aşk skandalları ve devir teslimler  meydana gelebilir. Televizyon ve şov dünyasındaki kişiler ile ilgili ne yazık ki bir takım kayıp haberleri gündeme gelebilir. Dünya üzerinde otorite sahibi olan şirketler, ünlü, zengin, soylu kişiler ve krallar adına bir takım sonlanmalar,  krizler, skandallar, kayıplar, vefatlar ve yaşam şekillerinde beklenmedik bir takım değişikliklere şahit olabiliriz.
  Çocuk sahibi olmak isteyenler veya özellikle 2017’den beri bir takım tedavi yöntemleri deneyenler veya bununla ilgili şifa arayanlar için de özellikle önümüzdeki 6 ay boyunca sürecek çok güzel bir dönem başlamış olacak Sevgili Dostlarım. Tutulma ile birlikte sağlık olarak baş ağrılarında artış olabilir. Yine ateşli hastalıklarda artış görülebilir. Düzenli ve sağlıklı beslenmek, organik şeyler yemek, diyet yapmak ve yediğimiz şeyin içinde bulunan katkı maddeleri hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isteyeceğimiz bir döneme de ayrıca girmiş bulunuyoruz. İnsanlar bu konuda gitgide bilinçlenmeye başlıyor olacaktır.
  Spor yapmak isteği ve kendi enerjimizi güçlü ve yüksek tutmak ihtiyacımızın oldukça artacağı bir zaman dilimi içinde olacağız. Mide, bağırsak ve sindirim sistemiz ile ilgili kontrollerimizi ihmal etmemeliyiz. Tutulmaya eşlik eden Yengeç burcundaki ŞANS NOKTASI ile birlikte bu konularda oldukça şanslı, şifa dolu ve pozitif etkiler altında olacağız. Kadınların özellikle meme bölgesi ile ilgili kontrollerini yaptırmasını ayrıca rica ediyorum. Yine kalp ve damar sisteminiz ile ilgili gerekli olan tüm kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu konu ile ilgili olarak da oldukça şanslı olduğumuz bir dönemden geçmekteyiz. Gerekli olması halinde yapılacak olan müdahaleler çok iyi sonuç verecektir.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...