9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; Akrep Dolunay’ı

  D’She Style astroloji🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Akrep Dolunay’ının etkilerini anlattı;
  19 Mayıs 2019’da saat 00.12’de AKREP BURCUNDA bizlerin hayatına oldukça önemli bir takım değişim ve dönüşüm getirecek olan adeta üzerimizde bir asır boyunca devam eden, yani neredeyse 100 yıldır var olan kabuklaşmış bir takım alışkanlıkları ve öğretileri geride bırakacak ve yeni bir başlangıç yapmamıza olanak sağlayacak kadar  GÜÇLÜ bir DOLUNAY meydana geliyor olacak Sevgili Dostlarım.
  Bu Dolunay’ı diğer Dolunaylardan ayıran ve özel kılan sahip olduğu güçlü etkiyi ve bir takım çok önemli başlangıçlara sebep olan gökyüzündeki bir başka büyük portalın açılışının habercisi olduğuna dair haberleri diğer yazılarımda da sizlere ufak ufak da olsa anlatmaya çalışmıştım. Sizlere bahsettiğim ve söz verdiğim gibi bunu oldukça uzun bir yazı dizisi olarak sizlerle paylaşacağım.
  Ancak sizlerle paylaşacağım bu bilgi son derece derin, okült, nümerolojik, ezoterik ve karmik etkiler içerecektir. Benimle birlikte bu süre zarfında bu bilgilere rastlayanlar, okuyanlar ve etrafındaki kişiler ile paylaşanlar bilmelidir ki; burada bulunma sebeplerinin, yani hayat amaçlarında gitmesi gereken yolda oldukları ve bu hayatta bu bilgileri başkalarına yaymak konusunda görevli olan kişiler olduklarıdır. Bazı kişilere bu  yazı dizisi ağır gelebilir.
  Zira titreşimsel olarak oldukça yüksek ve üst bir bilgi olduğu için böyle hissedebilirler. Etrafınızdaki bir çok kişiye IŞIK ve farkındalık getireceğinizin lütfen bilincinde olarak bu yazı dizisini okuyun SEVGİLİ DOSTLARIM.
  Bu bilgileri farklı bakış açıları ve öğretileri göz önüne alarak yapacağım. Çünkü bu bilgiler sizlere Evren’in ne kadar büyük ve muhteşem bir matematiksel düzen içinde işlemekte olduğunun bazı sırlarını verirken, çok özel bazı kapılarını da açacaktır. Diğer taraftan ise sizlerin bir kez daha bizleri yaratan ALLAH ‘A olan hayranlığınızın artmasına ve NASIL bir MATRİX‘in içinde olduğumuzun belki de küçük bir parçasına şahitlik ediyor olacaksınız.
  Bu Evren’de her şey birbiri ile bağlantılı ve muhteşem bir düzen içinde ilerlemekte Sevgili Dostlarım. ASTROLOJİ ve NÜMEROLOJİ birbiriyle iç içe bir şekilde hareket eder ve ilerler. Astroloji’nin temeli ise zaten matematiksel bir takım hesaplaramalara ve datalara dayanmaktadır. Dolayısı ile rakamlardan, sayısal hesaplamalardan ve bir takım matematiksel döngülerden ayrı bir şekilde hesaplanması mümkün değildir. Ancak bu hesaplamalara, gözlemlere ve zaman içinde edinilmiş olan istatiksel bilgilere dayanarak yapılan bir takım tahminlerde bulunma sanatıdır. Eskiler boşuna dememiştir; TARİH tekerrürden ibaretdir diye..
  Çünkü gökyüzündeki bir takım olaylar ve tarihler kendi içinde bir döngüye sahip olup tekerrür ederek bunu bizlere hem sayısal hemde astrolojik yerleşimler aracılığı ile göstermeye çalışmaktadır.
  Şimdi tekrar yaşayacak olduğumuz ve nerede ise önümüzde ki “1 YILLIK“ süreci etkisi altına alacak olan oldukça kuvvetli bu AKREP DOLUNAY’ının sahip olduğu özel etkileri incelemek üzere  konun derinliklerine inelim.
  BATI ASTROLOJİSİ ve NÜMEROLOJİ üzerine eğitim almış olduğumu sizler ile uzun zamandır paylaşıyorum Sevgili Dostlarım. Ancak Vedik Astroloji konusunda pek o kadar bilgi sahibi olmasam da sizlere evrenin benzer enerjiler içinde hareket etmekte olduğunu izah etmek  ve bu sisteme şahit olmanız adın “HADDİMİ“ aşmadan kısacık bahsetmek istiyorum.
  Batı Astrolojisinde harita üzerinde 30 derece üzerinden yapılan hesaplamalar, Vedik Astrolojisinde ise  24 derece üzerinden yapılır. VEDİK Astrolojisinde kişilerin hayatında var olan kadersel etkiler daha fazla gün yüzüne çıkar.
  Bu dolunay HİNT ASTROLOJİSİ yani, VEDİK astrolojiye göre bizlerin hayatında oldukça önemli olan 27 tane takım yıldızından biri olan ve AKREP burcunun 3 derecesinde de bulunan ANURATA takım yıldızında meydana gelecektir.
  Peki bu demek derseniz;
  Bu takım yıldızı Satürn tarafından yönetildiği için, bizleri hayatımızda SATÜRNYEN bir şekilde bir takım konularda imtihanlara, değişim ve dönüşümlere, kısıtlamalara ve bitişlere tabi tutacaktır.
  Satürn bildiğiniz gibi daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi zamanın ve KARMANIN EFENDİSİDİR. AKREP BURCU ise BATI astrolojisinde yine karma ile bağlantılı olan, yönetecisi ise PLUTON gibi dönüşüm gücü bir hayli yüksek olan bir gezegendir.
  Buradan da anladığımız gibi evren tarafından son derece hızlı bir şekilde bir başka boyuta geçmek veya bir başka döngüye başlamak adına zorlandığımız ve yine bir diğer manada itildiğimiz bir süreçten geçmekteyiz. Adeta bir ANKA KUŞU misali her birbirimiz kendi küllerinden tekrar doğmak üzere oldukça yüksek bir enerji hattından geçmekteyiz.
  BOYUT atlamak üzere çırpındığımız ve mücadele ettiğimiz bu yolda önümüze çıkan yol üzerindeki işaretlere son derece dikkat ederek sevgi ve merhamet duygusu içinde ilerlememiz gereken bir zaman dilimdeyiz.
  Evren temel olarak 3‘lü sisteme göre kurulmuş olan bir düzenektir. Kendi içinde yine farklı sayısal düzenekleri ve döngüleri kullanır. 3, 7, 9 ve katları gibi sayısal değerleri kullanırken, 1’den 9’a kadar ki çok özel sayısal değerlerin ve ayrıca toplamının da evrensel açılımları vardır. Sayısal olarak 1‘e ulaşmak oldukça önemli iken, 9 sayısı ile bir döngüyü sonlandırırız. GEOMETRİK olarak bir üçgen içinde, yani 3 sayısı ile tezahür eden Evren ve yaratım süreci kendi içinde bazı özel görünümlere sahiptir.
  İlkokul yıllarında öğrenmeye başladığımız geometrik şekiller, ASLINDA Evren’in bizimle iletişimle geçmek için kullandığı bir başka konuşma dilidir. Kare, üçgen, prizma gibi hepsinin kendi içinde bir çok özel anlamı bulunmaktadır.
  SAYILAR ve alfabe ise bir nokta ile başlayıp harflere dönüşen bu evrensel dilin de bir başka şekilde tezahür edişidir. Şimdi sayılara bakacak olursak örneğin; 1’den 9’a kadar ki dizilişinde,  SAYILAR kendi içinde oldukça önemli ve farklı anlamlara sahiptir. 7 sayısı ise en çok göze çarpanıdır.
  Dünya 7 günde yaratılmıştır.
  Dünya üzerinde 7 renk ve 7 nota bulunmaktadır.
  Dünyanın içten içe ve dıştan içe katman sayısı yine 7 kattır.
  Dünyada 7 kıta vardır.
  İnsan bedeni 7 farklı bedenin iç içe geçmiş halidir.
  İnsan bedeninde 7 temel çakra vardır. (BEDENE ENERJİ GİRİŞİNİ SAĞLAYAN ANA TEMEL MERKEZLERDİR)
  İnsan vücudunda bundan başka bir çok küçük chakra ve meridyen hattı bulunmaktadır. Yaşadığımız bu evrende her biri ile ÇOK İNCE ve akıl almaz bir şekilde bağlantılı ve muhteşem bir matematiksel İLAHİ BİR DÜZENE SAHİPTİR. HİÇ BİR ŞEY BİRBİRİNDEN AYRI DEĞİLDİR. Her şey derinlemesine incelendiğinde, hesaplandığında ve bir sonuca varıldığında şaşkınlık verecek kadar birbirine benzer etkilere sahip olan ve BİR ‘e açılan bir kapı biter.
  Biraz karışık olduğunun fakındayım, ancak bu konularda bilgi sahibi oldukça ve  evrensel geometri konusunda  derinleştikçe anlayabileceğimiz bir sistemden bahsederken sizlere ancak bu şekilde açıklayabilmekteyim Sevgili Dostlarım.
  Yazımın ilerleyen bölümlerinde ise sizlere 11, 19 ve 22 gibi oldukça yüksek bir frekansa sahip olan enerjilerden ve bu sayısal değer üzerinden dünyamıza gelen görevli varlıklardan bahsedeceğim ve Evren’in matematiksel ilahi zekasından bahsedeceğim.
  Karma, kader ve evrensel  enerjiler, yani bu üçlü sistem bu “DOLUNAY“ süresince oldukça aktif olacağından bizlerin de direk inanç sistemi ile de bağlantılı olacaktır. Dolunay süresince kendi iç sesimiz, üst benliğimiz ile bağlantıda olmak, ibadet etmek ve ruhsal boyutumuzun bir üst mertebesine çıkmak için oldukça özel bir zaman diliminde olacağız.
  Şayet İlahi tarafınız ile Dünyevi tarafınızı bir araya getirerek içinde bulunduğunuz boyutun, yani ruhani seviyenin bir üst FORMATINA GEÇMEK adına FARKINDALIĞINIZI ve BİLİNCİNİZİ yükseltebilirseniz işte o zaman arzu ettiğiniz maddi ve manevi yenilenmeyi ve ruhsal doyumu yaşamaya başlayacak olduğunuzun sözünü veriyor olacak .
  Bizlere burada düşen en önemli görev insani tarafımızı yükseltmek, sevgi, merhamet, yardım, paylaşım ve birlik duygusu içinde hareket ederek, kendi EGO’muzu ve NEFSİMİZİ kontrol altında tutarak ilerlemek olmalıdır.
  Akrep‘in gölge tarafı olan kin, nefret, kıskançlık ve öç alma duygusu içinde hareket edenler ne yazık ki hiç ummadıkları bir takım mağlubiyetler yaşayacaktır. Ancak önümüzdeki 10 gün içerisinde belli ahlaki ve vicdani kurallara uygun hareket edenler, sözlü akit ve yazılı antlaşmalar yapanlar ise; kalıcı, başarılı ve uzun vadeli birlikteliklere ve ortaklıklara imza atmış olacaklar.
  Bu süreçte özellikle bu hafta sonu ve onu izleyen birkaç gün boyunca bizler nasıl bir arkadaş olduğumuz, gerçek bir dost ve vefalı bir insan gibi hareket edip etmediğimiz konusunda oldukça önemli bir takım testlerden geçiyor olacağız. Ve yine çevremizde uzun zamandır ahbaplık ettiğimiz, köklü, kardeş kadar yakın olduğunu düşündüğümüz arkadaşlarımızın ise ne  kadar gerçek ve samimi olduğunu anlayacağımız bir zaman diliminde olacağız. Ne yazık ki bu konularda bir takım hayal kırıklıkları ve üzücü durumlar yaşayabiliriz.
  Bazı kişiler bu süreçte hayatımızdan tamamen gidebilir. Gidenin arkasından üzülmemeye çalışmalıyız. Ve gitmek isteyeni tutmaya çalışmamalıyız. Aslında bu gidişlerin ve bitişlerin bizler için en hayırlı ve en doğru şey olduğunu kabul etmemiz gerekebilir.
  Sevgili Dostlarım, hayatımızdaki tüm bu olup bitenin bir karmik temizlenme olduğunun FARKINDA olmamız gerekmektedir. Hem bizlerin, hem de karşı tarafımızdaki kişilerin karmik bir takım imtihanlardan geçmekte olduğunun bilicinde olarak yaşayacak olduğumuz bu olayları olgunlukla kabule geçmeye çalışmalı, direnç göstermemeli ve olan biteni bu bakış açısından değerlendirmeliyiz.
  Bu sürecin en önemli tarafı kendimizi akışa bırakmamız gerektiğinin farkına varmak olmalıdır. BÜYÜK RESMİN içinde var olan bizlerin, yine bu büyük akıl karşısında aslında kendini ne kadar da çok büyük sandığının, yani EGOSANTRİK davrandığının ve sahip olduğu CÜZ-İ İRADENİN ise ne kadar sınırlı ve küçük bir bölümü etkilediğinin kabulü içinde kalarak hareket etmelidir. Ve ASLINDA yapması gerekenin hayatın bazı dönemlerinde ondan daha büyük bir akıla, yani KÜLL-İ İRADEYE TESLİMİYET VE GÜVEN İÇİNDE hareket etmesinin kendisi için ne kadar hayırlı bir durum olduğunu öğrenmesi gerekir.
  Kendi içimizde var olan sivri köşeleri törpülemek zorunda olduğumuz, kendi küllerimizden eskisine göre çok daha güçlü bir şekilde doğmak üzere hareket edeceğimiz bu dönemde; aynı zamanda kendi sınırlarımızın ve gücümüzün de bir nevi testten geçirilecek olduğu bir sürecin içinde olacağız. Akrep burcundaki bu DOLUNAY içinden geçmekte olduğunuz her türlü KRİZLİ maddi, manevi ve sağlıkla ile ilgili konuda sizleri son derece zorlayan adeta ölüp ölüp dirildiğiniz, yaşamak ve bir adım ileriye gitmek konusunda zaman zaman umutsuzluğa kapıldığınız, hatta tam bitti derken yeniden hayata bağlanmaya çalıştığınız ve yaşantınızda var olan kaotik ve zorlu konularda mucizevi bir şekilde çıkış bulmanız  adına yardımcı olmaya başlıyor olacak.
  Ancak bu süre zarfında iyi bir sonuç almak için bazı maddi ve manevi değerlerden, sevdiğiniz yemeklerden, hürriyetinizden, size zevk veren konulardan ve belki de bedeniniz ile ilgili yapılması gereken küçük bir operasyon sonucu bir organınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Eskiye ait olan bırakmamız ve kurtulmamız gereken her türlü düşünce kalıbının, davranışın, alışkanlıkların, zamanını doldurmuş olan düzenlerin, kurumların,  kişilerin, sistemlerin, maddi değerlerin ve paranın  biriminin yerine yeni bir takım oluşumlar meydana gelmeye başlıyor olacak.
  Hayatınızda kangren olmuş her ne tür konu, kişi, alışkanlık ve oluşumdan kurtulma zamanın geldiğinin artık FARKINDA olmanız gereken bir Dolunay deneyimliyor olacaksınız.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...