9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 18, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Oğlak Burcunda Yeni Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 2021 yılının ilk Yeni Ay’ının astrolojik etkilerini yorumladı. OĞLAK BURCUNDA YENİ AY Merhaba Sevgili Dostlarım; 2021 yılının ilk Yeni Ay’ı 13 Ocak...

  Zeynep Ceylan Kankat; 6 – 11 Ağustos Güneş ve Jüpiter Etkileşimi

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 6 – 11 Ağustos tarihlerinin astrolojik önemine dikkat çekti ve Güneş – Jüpiter pozitif etkileşimini anlattı.

  KALBEN ÇIKILAN YOL HER ZAMAN DOĞRU YOLDUR SEVGİLİ DOSTLARIM!

  1 Ağustos 2019’da ASLAN BURCUNDA, yükseleni de Aslan olan ve ASLAN enerjisinin etkisini iki kat fazla hissetmiş olduğumuz bir “Yeni Ay“ meydana geldi.

  Aslan Burcu bu sefer geri planda kalan fakat işin mutfağında en önemli kısmını ve esas yükünü yüklenen figüranlara artık başrol oynama fırsatı sunmaya başladı.

  Üstelik kapalı bir alanda bulunan Merkür ile birlikte, her kadar içe dönük bir yapı içinde ilerliyor olsak da bu Yeniay ile birlikte oldukça cesur ve cömert etkiler altında olan bir döneme giriş yaptık.

  Çok güçlü ve büyük bir potansiyele sahip olan bir enerji 6 – 10 Ağustos tarihlerini kapsayan TÜM HAFTANIN, HATTA YILIN EN ŞANSLI günü olan ÇARŞAMBA gününe kadar GÜNEŞ ile JÜPİTER arasındaki pozitif açının etkisi ile yola çıkmak yani üzere beklemekteydi. Uranüs‘ün yaptığı olumsuz açı ise hiç beklemediğimiz bir şekilde sahnenin önüne atılacağımızı bizlere fısıldıyordu. Bizler potansiyel olarak belki de kendimizi ön plana çıkmaya halen hazır hissetmiyor olsak dahi sistem artık sahneye çıkma vaktimizin geldiğini göstermeye başladı.

  Uzunca bir süredir bu konuyla ilgili bir çok bahane üretmiş olabilir ve kendimizi bile bile geri planda tutulmaya çalışmış olabiliriz. Ancak artık sahne ışıklarının altında yerimiz hazır ve seyirciler bizlerin şova başlamasını beklemekteler SEVGİLİ DOSTLARIM. “Verdiğin emeği ve yaptığın işi küçümseme“ diyor bize evren. Bunca zaman eğer ki layıkıyla çalıştıysan, mücadele verip en doğru, mükemmel ve en dürüst şekilde başarmak için uğraş verdiysen, bunun sana getirisini alma zamanının geldiğini müjdeliyor. Ayrıca şans noktasının da yine Aslan Burcu’nda olması ve Jüpiter’e üçgen yani pozitif bir enerji ile bağlanıyor olması, bize geç kalmış ama hak edilenin sistem tarafından verileceğini gösteriyor.

  6 Ağustos itibariyle başlayan ve etkisi 10 Ağustos gününe kadar sürecek olan bu muhteşem GÜNEŞ -JÜPİTER arasındaki pozitif etkileşim sayesinde bizler kalbimizi ortaya koyarak ve severek yaptığımız  işlerin değer görmeye başlayacağı bir zaman diliminde olacağız. Bugüne kadar yapmış olduğunuz maddi ve manevi yatırımı her ne kadar hak ettiğiniz şekilde geri alamadığınızı düşünüyor olsanız

  dahi Sevgili Dostlarım, artık bunların meyvelerini alma zamanınız geldi.

  Oldukça yüksek moral ve motivasyon verici bu enerji altında bizler de kolayca harekete geçebiliriz. Her türlü toplumsal iş ile ilgili takım çalışmalarının da çok iyi sonuçlar verme olasılığının artacağını bir zaman dilimi içinde olacağız. Önümüzdeki 5 gün boyunca bir takım işler, projeler veya bir ilişki başlatmak için çok iyi bir zaman diliminde olacağız. Her türlü şanslı bir takım oluşumlar ve iş fırsatı güçlü kişiler tarafından gelebilir. Bu tür destek ve yardımlar bizlerin hayatında bir takım oldukça güzel oluşumlara ve bazı pozitif fırsatların önümüze çıkmasına yardımcı olabilir.

  Uzun süredir devam eden sıkıntılı ve zorlu etkilerin artık biraz biraz olsun bertaraf edildiği, yani diğer bir manası ile şansımızın döndüğü (şayet bu fırsatı iyi kullanırsak güzel gelişmeler yakalayabileceğimiz) bir zaman dilimine girmiş bulunuyoruz. 11 Ağustos Pazar günü itibari ile Jüpiter’in de düz harekete geçecek olması ile birlikte haritamızdaki Yay Burcu’nun bulunduğu alanda bir müddettir bizleri zorlayan bir takım tıkanıklıklar, aksamalar ve şanssızlıklar yaşatan, adeta bulunduğu ev konusunda hiç şansımızın olmadığını düşündüğümüz, sadece kendi çabamız ile yol aldığımız konu başlıkları ile ilgili güzel gelişmelerin olmaya başlayacağı, hayatımızda sıkışmış olduğumuz veya durağanlaşan konularda genişleme ve gelişme kaydedeceğimiz bir sürecin içine giriyor olacağız. Özellikle para piyasalarında ani bir takım dalgalanmalar söz konusu olabilir.

  İran ile Amerika arasında var olan konular oldukça gergin olaylara ve durumlara sebebiyet verebilir. Dünyadaki her türlü fanatik düşünce ve dini yaklaşımlardaki çatışmalar kaldığı yerden alevlenerek devam edebilir. Zira Jüpiter’in retro hareketinden düze dönüşüyle ilgili ayrıca bir yazı yazacağım Sevgili Dostlarım.

  Şimdilik bu konuya çok fazla girmeden önümüzdeki birkaç gün boyunca getirecek olduğu pozitif etkilerden bahsetmek istiyorum. Bizim için önemli olan hayat planlarımız, umutlarımız, ideallerimiz, manevi duygularımız, yaşam felsefemiz, yüksek öğretim, eğitim, ortaklık, uzak yolculuklar, evlilik, alım – satım işleri, ev sahibi olmak, yurtdışı ile bağlantılı oturum, vize

  ve çalışma izni almak, medya, televizyon, yabancılar ile ilgili ticari konular, ithalat veya ihracat ve hukuki anlaşmalar adına önemli fırsatlar yakalayabileceğimiz bir zaman diliminde olacağız. Yeter ki bizler bu güzel enerjiyi görmesini bilelim Sevgili Dostlarım.

  İşin içinde sürekliliği ve devamlılığı temsil eden Satürn gibi sağlam ve kalıcı bir desteğin olduğunu da göz önünde bulundursak kariyer, aşk ve flört konusunda, mevcut ilişkilerimizde, hayata dair seçimlerimizde, çözüme ulaşması zor gibi gözüken konularda beklenen paraların gelmesi ile alakalı olarak gökyüzünden bizlere bir yardım elinin uzandığına şahit olabiliriz. Özellikle kadın figürlerden ve arkadaş çevremizden gelecek olan maddi ve manevi desteklerin faydasını çokça görebileceğimiz güzel bir zaman dilimi içinde olacağız.

  Bu dönemde en büyük yardımcımız ise inançlarımızı ve maneviyatımızı güçlendirecek olan her türlü dua, meditasyon, zikir ve bilinçaltı çalışması yapmak olacaktır. Bu tür çalışmalar ruhumuzun taşımakta olduğu gereksiz yüklerden arınmasına ve şifalanmasına yardımcı olacaktır. Pozitif düşünme şekline kendimizi kanalize etmemiz ancak bu şekilde mümkün olacaktır. MANEVİYATIMIZI güçlendirecek şekilde hareket etmek, yardımlaşma, bağışlama ve affetme enerjimizi yoğunlaştırmak, ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara yardımda bulunmak Yaradan ile olan bağımızı güçlendirmek için şahane bir zaman aralığında olacağız.

  Ancak bu güçlü etkinin gölge yanı ise bu süre içinde bizlerde abartılı davranışlara, aşırılıklara ve tepkilere, iştah artışına, olayların aniden büyümesi ve genişlemesine, beklenmedik durumların gündeme gelmesine ve özellikle de kilo alımına sebebiyet verebilir dikkat! Aşk ve parasal ilişkiler açısından ise oldukça güzel bir zaman diliminde olacağız. İkili ilişkilerimizde bir türlü düzelmeyen sorunlarımıza çözüm bulmakta zorlandığımız veya canlılığını yitirmiş ve umudumuzu kesmiş olduğumuz, bir takım konuların yeniden canlanmasına yardımcı olabilir. Uzun süredir umudumuzu kaybettiğimiz ve artık gelmez dediğimiz bir ödemenin bizlere yapılması a şahit olabiliriz. Bu enerji kendi içinde bir çok güzel fırsatları bulundurmakta.

  Diğer taraftan ise bu süre zarfında harcamalarımıza dikkat etmeliyiz.

  Özellikle dışarıda lüks restoranlarda yenilen yemeklere bu hafta yüksek paralar ödenebilir! Parasal konularda her zamankine göre çok daha yüksek fatura ödeme potansiyeline sahip olabiliriz.

  Güzellik, sanat eseri , estetik, lüks ve yeme – içmeye gereğinden fazla harcamalar ve yatırımlar yapmamız söz konusu olabilir. Para geldiği gibi gidebilir!

  Bu dönem estetik işlemleri yatırmamanızı ya da en minimal şekilde olacak küçük dokunuşlar yapmanızı tavsiye ederim. Moda ve dekorasyon gibi konularda da abartmaya eğilimli olabiliriz. Turizm, uzak yerlere yapılacak olan seyahatler, yabancı ülkelere yapılacak olan yolculuklar ve yurtdışı bağlantılı işlerde oldukça şanslı etkiler bizlerle olacak.

  Bu dönemde din adamları, dini konular, dini liderler ve akademisyenler ön plana çıkabilir. Ruhsal enerji uzmanları, farklı inançlara sahip olan toplumlar, spiritüalizm, astroloji ve astrologlar, hukuk ve adalet alanında çalışan her türlü kişi ve kurumlar, gazete ve gazeteciler, basın ve yayın mensupları, sanatçılar ve toplumda  bu konuda lider durumda olan veya tanımış ünlü kişilerin ve kalabalık grupların ön plana çıkacağı DOĞA adına ve dünyada sevgisiz, haksız ve sadece para odaklı yaklaşımlara karşı hak, hukuk ve ADALET ağına gideceği durumlar söz konusu olabilir.

  Gökyüzünün iyicil ve en büyük şifasıcı JÜPİTER sayesinde ALLAH’ın izniyle şifa bekleyen tüm hastalar bu hafta iyileşmeye başlıyabilir. Yurtdışından sağlığı ile ilgili test sonucu bekleyenler ise olumlu haberler akabilir ve sevinebilirler.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Oğlak Burcunda Yeni Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 2021 yılının ilk Yeni Ay’ının astrolojik etkilerini yorumladı. OĞLAK BURCUNDA YENİ AY Merhaba Sevgili Dostlarım; 2021 yılının ilk Yeni Ay’ı 13 Ocak...

  Editörün Seçimi

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  Kendini Arayanların Yolculuğu Neden Zordur?

  Kendini arıyorsan bakman gereken yer bir başkasının sana yüklediği değerin ölçüsü ya da ne kadar sevildiğin, ne kadar önemli olduğun bir ilişki değil, kendi...

  Size En Çok Yakışan Tırnak Şeklini Bulun

  Tırnak şekli tipleri birbirinden farklıdır. Ve asıl önemli olan,  kare, oval, badem ya da balerin hangisi olursa olsun doğru olanı seçmek olabilir. En bilinen...

  Yeni Yılda Gardırop Detoksu Yapmaya Hazır mısınız?

  Geçtiğimiz bir yıl boyunca dolaplar dolusu eşyaya aslında hiç ihtiyacımız olmadığını öğrendik ve bazılarımızın hiç bilmediği bir kavram keşfedildi; minimalizm... 👗Minimalist bir gardroba sahip olmak...

  Yaşadığınız İlişki Cehenneminiz Olmasın

  Aşkla sevilebiliriz ya da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bütün güvenimiz yerle bir olabilir, belki de bir kez daha sevebilme ihtimalini yok sayabiliriz. Bütün bunlar ilişkilerin iniş...