9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 18, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; 5 – 19 Nisan Tarihlerindeki Astrolojik Etkiler

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 5 Nisan’da gerçekleşen Yeni Ay ile birlikte, 19 Nisan’a kadar geçen süre içinde deneyimleyeceğimiz etkileri, karşımıza çıkacak fırsatları ve dikkatli olmamız gereken ince ayrıntıları yorumladı.
  5 NİSAN 2019 günü saat 11.50’de KOÇ BURCUNUN 15. derecesinde bir “YENİ AY“ meydana geldi Sevgili Dostlarım.
  Oldukça güçlü ve dürtüsel bir yeni başlangıç enerjisini açığa çıkaran bu GÖKSEL olayın etkilerini bizler 5 Nisan – 19 NİSAN arasında son derece yoğun bir şekilde deneyimliyor olacağız.
  HER YIL OLDUĞU GİBİ 2019 Yılının ‘’ASTRO YENİ YILI“ yine 21 MART‘taki yeni EKİNOKS DÖNGÜSÜ ile başladı. Koç, burçlar kuşağının ilk burcudur. Aynı zamanda ‘’YAŞAM ÇİÇEĞİNİN” ilk bebeği olup hayat enerjisini güçlü ve öncü bir şekilde ifade etmek üzere hareket eden bir yapıya sahiptir. Bir diğer manada ise var oluşun ilk tohumunu atan enerjisi ile birlikte son derece cesur, atak, sabırsız, risk almaya meyilli, gözü pek, dinamik, yaratıcı, iç güdüsel bir heves, arzu ve heyecan içinde hareket ederek ilerlemek ister.
  Koç sembolizmi aynı bir Yeni Ay zamanındaki gibi bizlerin hayatında yeni başlangıçları, girişim ve hareketlenmeleri işaret eder. Dolayısı ile bizler bu defa sanki iki kat daha güçlü bir yenilenme isteği içinde hareket ediyor olacağız.
  Bir taraftan ise iç güdüsel olarak iç dünyamızda baharın gelmesi ile birlikte uyanan pozitif duygular, artan bir çoşku, umut, heves ve heyecan ile motivasyonumuz artarken, diğer taraftan ise artık kendi hayatımızın dümenine geçmek için duyduğumuz sabırsızlık, almamız gereken sorumluluklar ve kendimizi bir üst modelimize taşıyacak olan yeni kararlar ve onları uygulamaya koymak adına gereğinden fazla stresli, duygusal ve biraz da endişeli bir yapı içinde olabiliriz.
  Bu dönemde POZİTİF manada hali hazırda içinde bulunduğumuz koşullar, ilişkiler, maddi ve manevi her türlü konu için insiyatif almak ve harekete geçmek konusunda en çok zorlanacak olan burçlar KOÇ, TERAZİ, YENGEÇ ve OĞLAK BURÇLARI olacaktır. Ama bu zorlu sürecin sonuna kadar sabır gösterebilirler ise alacakları mükafat da çok büyük olacaktır.
  Yine diğer burçlar da aynı şekilde hayatlarında uzun zamandır devam eden tıkanıklıklardan, sürünmecede kalan mevzulardan ve belirsizliklerden kurtulmak adına bir takım yeni oluşumlar ve çözümler bulmak üzere hareket ediyor olacaklardır.
  Burada bizlere düşen en önemli vazife ise SADECE BİRAZ DAHA SABIRLI ve SAKİN bir şekilde hareket etmeye gayret göstermemiz olacaktır SEVGİLİ DOSTLARIM.
  Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Biliyorum ki bazılarınız çok yorgun, bitkin, yıpranmış ve usanmış, hatta ve hatta umudunu kaybetmiş bir ruh hali içindesiniz. Ama emin olun ki geçecek ve SİZLER son derece cesur ve kendinizden emin bir şekilde yeni bir takım kararlar alıyor olacaksınız. Hatta sadece karar almakla kalmayıp, bunları bir küçük çocuğun saf enerjisi, sevgisi, coşkusu, hevesi ve sevinç duygusu ile birlikte sizlerin natal haritanızda KOÇ BURCU hangi ev alanınızı yönetiyorsa, sizler o alanlar ile ilgili kendi hayatınızda bir takım yenilikler ve başlangıçlar yapmak adına öncü bir şekilde hareket ediyor olacaksınız.
  Yeni Ay‘ın yönetici gezegeni olan MARS da içinde bulunduğumuz bu dönemde İKİZLER burcunda ilerlemekte olması dolayısıyla bizleri bazı kararları verirken ikilemde bırakabilir. İki değişik ve birbirinden farklı fikir arasında bir seçim yapmamız gerekebilir. Ancak sakin olmalı ve uzun zamandır yapmak istediğimiz, ertelediğimiz veya ötelediğimiz şeyler adına sağduyulu, akılcı ve kontrollü bir şekilde yol almalı, yeni girişimler yapmak için sabırsız ve bir an önce olsun diye aceleci bir tavır içinde hareket etmemeliyiz.
  Çünkü gökyüzündeki bazı açılar bizlere önümüzdeki MAYIS ayının sonuna kadar yenilemek adına mücadele verdiğimiz bazı kararlarımızın hayata geçirilmesi, sağlam bir temele oturtulması, olgunlaştırılması ve güçlenmesi gerektiğini bizlere işaret etmektedirler.
  Sevgili Dostlarım gökyüzü yine önümüzdeki bu süreçte iletişim konusunda özellikle de ağzımızdan çıkan veya çıkacak olan her türlü söz için çok dikkatli olmamız gerektiğini işaret eden bir konumda ilerliyor olacak.
  YENİ AY’da dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise bizlerden yaşça büyük, hayat deneyimi fazla ve bilgili kişilerin deneyimlerinden ve nasihatlarından elimizden geldiğince çok faydalanmaya çalışmamız isteniyor. Zira MARS geçtiğimiz süreçte BOĞA burcunda ilerlerken bizler harekete geçmek, hedef belirlemek ve geleceğe yönelik doğru bir takım atılımlar yapmak adına oldukça sabit fikirlere sahip olup, enerji olarak da yavaş, hantal ve adeta ağır çekim bir film izler gibi bazı konularda tıkanıklıklar ve sıkışıklıklar yaşamış olabiliriz.
  Şimdi MARS İkizler burcunda çok daha enerjik, hızlı, stratejik, değişken ve hatta o kadar çok hareketli ki; kendimizi çoğu zaman bir konuya odaklanmak konusunda sık sık zorlanırken bulabiliriz. Düşüncelerimiz daldan dala atlayarak bizleri huzursuz edebilir. Ancak Mars’ın İkizler burcunda olmasının bizler için en faydalı tarafı bu dönemde hayatımızda yapmak istediğimiz yenilikler adına bizlere son derece açık ve araştırmacı bir zihin verecek olmasıdır.
  Diğer taraftan MARS’ın Mirfak sabit yıldızı ile kavuşum halinde olması sebebiyle bizler karşımıza çıkacak olan zorluklar ile çok daha kolay bir şekilde mücadele edebiliyor olacağız.
  Yine bu dönemde bizler için iletişim, eğitim, bilgi toplamak ve hızlı çözümler üretmek, internet ve web sitelerinde dolaşmak, e-ticaret, kısa geziler, yakın çevre, akraba ilişkileri, kardeşlerimiz, yakın arkadaşlarımız, komşularımız, satış, pazarlama, ticaret gibi konular adına yeni başlangıçlar yapmak için oldukça uygun bir zaman diliminde olacağız.
  Gördüğünüz gibi “EVREN“ her zaman bizlere yardım etmek için çalışıyor Sevgili dostlarım. Bizlere sunulan bu enerjiyi hangi yönde kullanacak olduğumuzun kararı ve seçimi ise bizlerin buradaki “HAYAT SINAVI“ olarak karşımıza çıkıyor olacak Sevgili Dostlarım.
  Aslında tüm yaşantımız boyunca TEKAMÜL etmek adına cüz-i irademiz ile seçmiş ve seçecek olduğumuz pozitif veya negatif olan bütün seçimler bizleri bu hayat yolunda ki ruhen yaşamamız gereken deneyimlerimize doğru götürüyorlar.
  Bizlerden beklenen ise yani bu dönemdeki SINAV sorumuz ne kadar sorumluluk alabildiğimiz ve ne kadar dayanıklı olabildiğimiz ile ilgili olacaktır. Jüpiter’in YENİ AY‘a yapmış olduğu pozitif yardım ile birlikte beklediğimizden çok daha kolay bir şekilde mücadele ederek yol alırken sınav sonucunun gelmesi için 19 Nisan 2019’da gerçekleşecek olan TERAZİ BURCUNDAki DOLUNAY’I beklememiz gerekecektir. İşte ancak o zaman alınacak sonucun BİR KARMİK ÖDÜL MÜ? YOKSA KARMİK BİR BEDEL Mİ? olduğunu anlayacağız. Aşk, ilişkiler, maddi ve manevi değerlerimizi ve zenginliğimizi temsil eden VENÜS bu Yeni Ay döneminde BALIK burcunda olmasından dolayı bizler karşımızdaki kişilere karşı oldukça empatik, anlayışlı, sevecen, yardımsever, merhametli ve destek vermeye meyilli bir ruh durumu içinde olacağız.
  Satürn ile Uranüs gezegenin orta noktasına denk gelen VENÜS bu dönemde bizlerden ikili ilişkilerimiz adına eski ile yeniyi tekrar gözden geçirmenizi istiyor olacak. Ortaya çıkan yeni ile eskinin karışımından meydana gelecek olan, yani eski bir takım değer yargılarının ve duyguların, bir anlamda yeniden sentezlenmiş bir formülünü hayatımıza adapte etmek üzere bizlerin önüne yeni bir takım fırsatlar getiriyor olacak.
  Bizler bu dönemde kendi karakterlerimiz ve benlik bilincimiz ile ilgili olarak bir takım dersler alabiliriz. Son derece içten, samimi, cesur, kendi korkularımız ve gölgelerimiz ile yüzleşmeye oldukça gönüllü olmalıyız ki önümüze çıkacak olan fırsatlardan faydalanabilelim Sevgili Dostlarım.
  Bu dönemde bir diğer dikkat etmememiz gereken husus ise KOÇ burcu enerjisinin kör noktası olan deneyimsizlik ve bir şeyleri ilk defa başlatıyor olamamasının getirdiği heyecan ve acele etmek arzusu sonucunda yaşayabilecek olduğuğumuz yenilgi ve nasıl mücadele etmemiz gerektiğini pek de kestiremeyen, olası bir negatif durum karşısında bir anda fevri ve öfkeli davranışlar sergilememiz olacaktır.
  Biz insanoğlu “TEKAMÜL“ yolunda bir takım sıkıntılar, kayıplar ve yenilgiler yaşayarak evrilmekteyiz. Çektiğimiz sıkıntılar neticesinde bir taraftan ruhen güçlenirken diğer taraftan da her birimiz sadece kendimize özel ve benzersiz bir şekilde bazı karakter özellikleri edinip gelişmek adına çok önemli bir takım fırsatlar yakalamış oluyoruz. İnsanın karakteri bu hayatta yaşamış olduğu acı deneyimler sonucunda kayıplar ve bir takım üzüntüler ile nasıl başa çıktığı ile şekil alır. Neyi sevdiği veya sevmediği, neye güldüğü, neye üzüldüğü veya ağladığı, neyi doğru neyi yanlış bulduğu, neden korktuğu, ne kadar cesaretli olduğu, neyi destekleyip, neyi onaylamadığı ile ilintileri olarak şekil alır.
  Bir insanın KARAKTERİNİN iyi olup olmadığını ise en iyi şekilde anlamanın yolu, o kişinin yaşamış olduğu zorluklar ve mücadeleler sonrasında dış dünyaya karşı duruşundan ve verdiği tepkilerden anlaşılır. Onun için Sevgili Dostlarım yaşadığımız her türlü olayı kendimiz adına bir fırsat ve iyiliğe çevirmeye gayret gösterelim. Bugüne kadar hayatta bir sürü hata yapmış olabiliriz.
  Önemli olan bugünden sonra ne yapacak olduğunuz ve hangi yolu  seçmeyi tercih edecek olduğunuz olacaktır.
  YENİ Ay’ın yapmış olduğu etkileşim sonucu karmik öğretmen SATÜRN ile olan kısıtlayan ve engeller koyan enerjisi her ne kadar bizleri zorlayacak ve geciktirecek olsa da, Andromeda Takımyıldızının 14 derece 23 derecesinde bulunan şanslı, özgürlükçü, bağımsızlığına düşkün olan, hızın ve hareketin nasıl kullanılanılacağına dair kişiye içgüdüsel bir kabiliyet veren yenilikçi bir sabit yıldız olan ALPHERATZ‘ın KOÇ YENİ AY’ı ile olan etkileşimi sayesinde bizler yine de son derece umutlu bir ruh hali içinde bu YENİ AY‘ı karşılıyor olacağız. Özellikle iş ve kariyer hayatı ile ilgili olarak terfi etmek, servet sahibi olmak, evlilik, şeref ve ün sahibi olmak, ayrıca bazılarımız için de sağlık konusunda yeni bir takım oluşumlar, başlangıçlar ve fırsatlar  getiriyor olacak.
  Kendimizden şüphe duymadan, karamsar ve pesimist düşüncelerin tuzağına düşmeden bu süreçte akılcı, ciddi, mantıklı, azimli, sabırlı ve oldukça disiplinli bir çalışma sergiler isek önümüzdeki bu süreci çok kolay bir şekilde yönetebiliriz. Tabii aynı zamanda bu YENİ AY ile birlikte uzun zamandır edinmiş olduğumuz bir takım davranış kalıplarından, alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekebilir. Ya da bu konuları yeniden gözden geçirerek,  üzerinde bir takım değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Yeter ki bizler gönülden değişmeye istekli olalım Sevgili Dostlarım. Çünkü bizlerin bu hayatta çoğu zaman tek düşmanı ve engeleyeni yine kendimiz olmaktayız.
  Bizlerin bilinçaltındaki kalıpları, inançlarımızı ve düşünce şeklimizi değiştirmemek konusundaki sabit fikirlerimiz, korkularımız, iğneyi önce kendimize batırmak istemememiz, empati eksikliğimiz, kendimizin eksik ve noksan taraflarını görmektense hep başkalarını veya karşımızdaki kişileri suçlamamız veya eleştirmemiz hep bizlerin işine gelmemesinden kaynaklanır.
  KİŞİNİN KENDİSİNE “ÖZ ELEŞTİRİ YAPMA“ ALIŞKANLIĞI ve BECERİSİ OLMASI  OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR MEZİYETTİR. EĞER BU HAYATTA BAŞARILI ve MUTLU bir birey olmak, GELİŞMEK ve TEKAMÜL ETMEK İSTİYORSAK MUTLAKA HEPİMİZİN BU ALIŞKANLIĞI EDiNMESİ VAZGEÇİLMEZ BİR DAVRANIŞ ŞEKLİ OLAMALIDIR.
  Koç Yeni Ay’ının bir diğer dikkat çeken tarafı ise; 2019 yılına damgasını vuran Oğlak burcunda ilerleyen PLUTON SATÜRN VE GÜNEY AY DÜĞÜMÜ üçlüsünün sahip olduğu kavuşum enerjisinin bizlerin hayatında yaratacağı güçlü ve bir takım radikal değişimlere öncülük ederek, bizleri cesur ve uzun vadeli yenilikler yapmak adına harekete geçirmek üzere tetikliyor olması olacaktır. Ancak meydana gelecek olan bu zorlu enerjiler sebebiyle bizler 6-10 Nisan tarihleri arasında bir takım engeller ile karşılaşabilir ve bazı konularda baskı altında kalabiliriz. Karmik enerjilerin etkilerinin oldukça güçlü bir şekilde hissedilecek olduğu bu YENİ AY‘ın gizemli ve zor sınavının cevap anahtarını bizlere Oğlak burcunda bulunan GÜNEY AY DÜĞÜMÜ ile onunla işbirliği içinde hareket eden SATÜRN ile PLUTON gezegenleri vermekte. Eğer iyi bir insan olup herkese yardım eli uzatan, haram para ve düzende eli olmayan, kul hakkı yemeyen, sadık, dürüst, çalışkan, inançlı, tutumlu, merhametli, sevgi dolu ve verici biriyseniz korkacak hiçbir şeyiniz yok demejktir. Şayet kibirli, kıskanç, aldatan, kandıran, empati yoksunu, dedikoducu, hırslı, ün ve güç budalası, cimri ve egolu biriyseniz vay halinize diyorum! İşte bu tür kişileri  gerçekten çok ağır karmik bazı sınavlar beklemekte ne yazık ki…
  Yani bugüne kadar ne ektiksek onu biçeceğimiz zamanlardayız Sevgili Dostlarım. Bu süre zarfında hepimiz için kendi bireyselliğimiz oldukça önemli
  olacaktır. Geçmişe ait bir takım hukuksal problemler ve sözleşmelere ait anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Yine bu dönemde yapacak olduğunuz her türlü anlaşma ve sözleşme konusunda son derece dikkatli ve temkinli olun. Zira dolandırılma ve kandırılma ihtimalinizin oldukça yüksek olduğu bir zaman dilimindeyiz. Özellikle erkek sürücüler trafikte sakin olmaya ve kavga çıkarmamaya dikkat etmeliler. Erkekler bu süre zarfında biraz agresif ve kaba  kuvvet göstermeye meyilli olabilirler. Yine alkol alımına ve zehirlenme vakalarına karşı temkinli olmanızı öneririm. Gereksiz yere ve aşırı harcama yapmaktan uzak durmalıyız. Ani ve bir anda verilen kararlar sonucu yapılacak olan alışverişler daha sonrasında bizleri oldukça zor duruma düşürebilir.
  Zaten tutulmaların etkisi ile oldukça zor ve karmik bir dönemden geçmekte olan ülkemiz, KOÇ burcunda gerçekleşen Yeni Ay‘ın haritanın 10.uncu evinde gerçekleşmekte olmasından dolayı ülkemizi ve yönetici konumunda bulunan devlet büyüklerini de ilgilendiren önemli bazı konular ile ilgili olarak hızlı ve öngörülemeyen bazı gelişmeler yaşanması söz konusu olabilir.
  Yine YENİ AY’IN ışığı altında ülkemizin gizli düşmanları ortaya çıkabililir ve bizlerden gizli kalmış, arka elden yürütülen hırsızlıklar, usulsüz kararlar ve halkı da ilgilendiren durumlar açık seçik bir şekilde ortaya dökülebilir. Bu süreçte hem ülke yöneticilerinin hemde halkın son derece sağ duyulu bir şekilde harekete etmesi gerekmektedir. Ani, öfkeli, provakasyon yaratacak türde ki davranışlardan kaçınmalı ve hırslı bir şekilde intikam almak duygusu içinde hareket etmemeliyiz. Zira bu tür davranışlar bizlere sadece kayıplar getirecektir.
  Ülkenin birliği ve dirliği adına sakin ve sabırlı olamalıyız. Akılcı ve stratejik davranmaya özen göstermeliyiz. Yurtdışı bağlantılı uluslararası ticari konularda yakalamış olduğumuz şansımızı iyi değerlendirebilmeliyiz. Aynı zamanda sınırlarımızı ilgilendiren bir takım konular da gündeme gelebilir. Hukuki konularda bazı aksaklıklar ve gecikmeler yaşanabilir. Kadın hakları ile ilgili konular gündeme gelebilir. Kadınlar eskisine göre daha çok ön plana çıkmak isteyebilir. Ülkenin yönetici konumdaki kişiler ile aralarında bir takım mücadeleler söz konusu olabilir. Ticari konularda ödeme yapmak ile ilgili bazı zorluklar yaşanabilir. Bu süre içinde halk ile ülke yöneticileri arasında bir takım fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Medya ve basın ile alakalı bazı olumsuz ve krize sebep olacak olaylar gündeme gelebilir.
  İç ve dış düşmanlar bu süre boyunca ülkemizi zora sokacak, köşeye sıkıştıracak bir takım olaylar yaratma peşinde olabilirler. LÜTFEN! Oyuna gelmeyelim ve ülkenin içinde bulunduğu bu durumdan faydalanarak bizlere zarar vermelerine izin vermeyelim.
  Yukarıda daha önce yazmış olduğum gibi YENİ AY‘IN esas neticesini 2019 NİSAN‘ının 19’unda meydana gelecek olan adaleti simgeleyen TERAZİ BURCUNDAki “DOLUNAY “ enerjisi ile birlikte deneyimliyor olacağız. Oldukça sert enerjiler içerecek olan bu DOLUNAY, dilerim hepimize iyilik, birlik, barış ve adalet getirir.
  HEPİMİZ SON DERECE SAKİN SAĞDUYULU VE ADALETLİ BİR ŞEKİLDE BU SÜRECİ YÖNETEBİLİRİZ.
  HEM KİŞİSEL HEM DE ÜLKECE.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...