9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Zeynep Ceylan Kankat; 3-9 Aralık Haftası Astroloji Yorumu

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Aralık ayının ilk haftasını yorumladı;

  Sevgili Dostlarım en nihayet 2018 yılının son ayına girmiş bulunuyoruz. Bu yıl hepimiz için son derece yorucu ve zor bir yıl oldu. Bir yandan yaşantımızda meydana gelen değişikliklere uyum sağlamaya çalışırken, diğer taraftan ise maddi ve manevi konular ile ilgili konularda mücadele etmek zorunda kaldık. Bazılarımız içinse sağlığına kavuşmak ve iyileşmek adına oldukça mücadele vermesi gereken bir yıl oldu.

  Bazen arkama dönüp baktığımda, nasıl oluyor da bu kadar çabuk geçiyor diye düşündüğüm (ki eskiye göre oldukça hızlı akıyor) ve bazen de bu kadar hızlı geçmesinden dolayı üzüntü duyduğum, bir yıllın daha sonuna gelmekten dolayı şaşkınlık içindeyim doğrusu.

  Girişimizin daha sanki dün gibi olduğu 2018 yıllının, bu son ayına oldukça karışık ve yoğun enerjilerin iş başında olduğu bir hafta ile birlikte giriş yapıyor olacağız.

  Böylelikle uzun zamandır yarım kalan, bizler tarafından tamamlanmayı ve yeni adımlar atmamızı bekleyen, konular adına da harekete geçebilecek olduğumuz bir döneme girmiş bulunuyoruz.

  Pazartesi haftanın ilk gününde URANÜS ‘ün AY DÜĞÜMLERİNE ve GÜNEŞ ile MARS ‘ın birbirlerine yaptığı ZORLU açıların etkisi altında, biraz zorlanarak ve moralimiz bozuk olarak başlasak da; HAFTAYI SON DERECE GÜZEL BİR YENİ AY ENERJİSİ İLE KAPATIYOR OLACAĞIZ.

  Hafta içinde bir taraftan olumlu diğer taraftan olumsuz etkileri ile kafa karıştıran MARS-NEPTÜN enerjisi, GÜNEŞ -NEPTÜN zorlu kare açısı derken MERKÜR ‘ün düze dönmesi ile birlikte, bizlerde en nihayet önümüzü daha net görmeye ve daha az hata yapmaya başlıyor olacağız.

  Ancak bu hafta NEPTÜN’ÜN, olayları ve durumları sisler içinde bırakan, perdeleyen ve yanıltan enerjisine karşı da, oldukça dikkatli olmalı ve hata yapmamaya özen göstermeliyiz.

  Haftanın ilk gününde hala etkili olan, bazı sert enerjilerin sebep olabilecek olduğu beklenmedik kazalara ve mekanik aksaklıklara karşı da oldukça temkinli olmamız gerekiyor Sevgili Dostlarım. Kesinlikle ağır spor yapmaktan ve tartışmalardan uzak durulmalı. Kalp ve migren hastalarının da son derece dikkatli olması gerekmekte.

  Ayrıca bu hafta son derece barışçıl, yumuşak, duygusal, fedakâr ve hoşgörülü olmamızı gerektiren bir enerji içinde hareket ediyor olmalıyız. Sosyal yardım projeleri için oldukça güzel ve bereketli olan bu haftayı; bol bol sevgi ve şefkate ihtiyacı olan kimsesiz çocuklar, yaşlılar, hayvanlar için kullanalım lütfen!

  Yine bu güzel enerjiyi sanatsal açıdan, son derece yaratıcı ve ilham gerektiren işler için kullanabilirsiniz.

  Cuma günü ayın 7’sinde Merkür ‘ün geri hareketinin bitmesi ile birlikte, artık üzerinde uzun zamandır düşündüğünüz ve yapmayı isteğiniz yenilikler ve başlangıçlar adına; internet, web sitesi, elektrikli aletler, telefon, bilgisayar, iletişim, yazılı evrak, kısa yolculuklar, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile alakalı yaşamış olduğumuz zorlukları aşmak üzere harekete geçebilirsiniz.

  Aynı gün gerçekleşecek olan YAY BURCUNDAKİ YENİ AY ile birlikte; hukuki konular, hayata dair büyük hedefleriniz, yabancılar, yurtdışı ile bağlantılı işler ve akademik konularda son derece şanslı başlangıçlar yapabiliriz.

  Ancak SİZLERİ UYARMAK İSTEDİĞİM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU VAR Kİ! Büyük risk içeren, ayağı yere basmayan, akılcı olmayan ve hırs ile yaparak çalışacağınız tüm işlerde, ZARAR GÖREME İHTİMALİNİZ OLDUKÇA YÜKSEK. AMAN DİKKAT!

  Ayrıca Güney Ay düğümünün Jüpiter ile olan açı dolayısı ile de son derece temkinli olmalısınız. Zira bu açı aslında, bizlerin kendi TEKÂMÜL yolunda ki gelişmişlik seviyesini de TEST etmeye yönelik enerjinin ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Eğer kişi gelişmiş ve TEKÂMÜL etmiş bir ruh ise bu enerjinin tuzağına düşmeyecek ve BİLAKİS BÜYÜK BİR ŞANS ELDE EDECEKTİR!

  Ayrıca bu görünüm hepimiz adına EVRENSEL OLARAK OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR DÖNÜM NOKTASINI İŞARET EDİYOR OLACAK SEVGİLİ DOSTLARIM.

  7 ARALIK 2018’da CHİRON’un BALIK Burcu’ndaki Retro yolculuğu bitmeden az önce, AY DÜĞÜMLERİNE yaptığı HEM DOST HEM DE POZİTİF açının etkisiyle birlikte; tüm eski yaraları şifalandırmak, kırmış ve üzmüş olduğumuz kişilerden özür dilemek ve yıkmış olduğumuz köprüleri tekrar inşa etmek adına bizlere çok güzel bir fırsat veriyor olacak.

  Uzun zamandır cevabını bulmaya çalıştığımız konular ile ilgili ani bir aydınlanma yaşayabilecek olduğumuz ve son derece orijinal, çağın ötesinde bazı buluşlar ve icatların bu hafta boyunca bulunabileceği haftanın içinde olacağız.

  Bu hafta son derece sabırlı, hoşgörülü olmalı ve tartışmalardan uzak durmalıyız. Bir şeylere itiraz ederken sakin kalmaya özen göstermeliyiz. VENÜS ve MERKÜR ‘ün AKREP Burcu’na geçmesi ile birlikte etrafımızdaki kişiler ile eskisine göre daha hassas, duygulu, derin ve duygudaşlık dolu bir iletişim şekli içinde olabiliriz. Ruhsal olarak yorgun, bezgin, hassas ve zor zamanlardan geçen herkese son derece şefkatli ve sevgi dolu bir şekilde yaklaşın lütfen! ÖZELLİKLE DE KENDİNİZE İYİ BİR ANNE OLUN DİŞİL ENERJİ İLE RUHUNUZU BESLEYİN.

  MARS -NEPTÜN KAVUŞUMU BENİM BİRAZ CANIMI SIKMAKTA açıkçası; çünkü bu açı altında birçok ruh bu hayattan gitme arzusu içinde hareket edebilir. Birçok intihar haberi duyabilir ya da bazı kişilerin, BÜYÜK BİR RUHSAL DEPRESYON ve ÇÖKÜŞ HALİ İÇİNDE olduğunu duyabiliriz.

  Hepimizin kendimizi yalnız, yorgun ve mücadele etmekten yorgun hissettiği bu zaman dilimde, birbirimize yardım etmeli ve birlikte tekrardan yükselişe geçmeliyiz. Kurban psikolojisinden bir an önce kurtulmalı ve her bitişin içinde bizler için gizli olan o güzel HEDİYEYİ BULMAK ve ALMAK ÜZERE daha da güçlenmiş olarak 2019 yılını karşılamaya hazırlanmalıyız.

  Şu anda gökyüzündeki konfigürasyon sebebiyle: DÜNYA VE BİZ, yani tüm burçlar istisnasız kendi içlerinde bir değişim sürecine girmiş durumdalar. Zorlandıkları konular farklı olsa dahi, sonuçta herkes kendini bir taraftan değişen şartlara adapte etmeye çalışırken, diğer taraftan da uzun zamandır yapması gereken veya yapmaya cesaret edemediği değişiklikleri artık isteyerek ya da mecbur kalarak yapıyor olacak.

  Burada en önemli şey hepimizin gerekli olan esnekliği göstermesi ve olanı olan şekliyle kabule geçip

  Peki, bizler bu hafta neler yapmalıyız?

  💜 Kavga, tartışma, rekabet, tehdit ve isyan gibi negatif durumlardan ve kişiler uzak durun.

  💜İkili İlişkilerimiz adına hala var olan gergin enerjiyi iyi dengelemeli ve konuşma şeklimize son derece dikkat etmeliyiz.

  💜 Cinsel arzularda ki ARTIŞ SEBEBİYLE dikkatli olmalı etrafınızda sizlere çekici gelen kişiler ile içinde duygu olmayan sırf cinsellik içeren ilişkilerde bulunmamalısınız.

  💜 Son derece gerçekçi olmalı ve hayata geçirebilecek olan hayallerimizin peşinden gitmeliyiz.

  💜 Sözüne ve hayata ki duruşuna güvendiğimiz dürüst kişiler ile etik olan işler yapmalıyız.

  💜 Aldatılmaya ve kandırılmaya son derece açık olduğumuzun FARKINDALIĞINDA olarak hareket etmeliyiz.

  💜 Her türlü zehirlenmeye karşı açık bir halde olduğumuzun bilincinde olarak, yediğimiz ve içtiğimiz şeylere ekstra özen göstermeliyiz.

  💜 Ruhsal olarak son derece melankolik ve aynı zamanda depresif olmaya meyil olduğumuz bu dönemde; uyuşturucu ve alkol gibi bizleri sakinleştirmeye yarayan ama bizler için son derece zararlı olan bu tür maddelerden UZAK DURMALIYIZ. Özellikle de bu hafta!

  💜 Onun yerine mesela bitki çayları içebilir. Sıcak banyo, yüzme, hamam (SU İLE TEMASDA OLMAK ) masaj, yoga ve derin düşünme yaparak üzerinizde ki negatif etkiden arınabilirsiniz.

  💜 Haberci rüyalar görebilirsiniz. Ancak rüyalarınızı herkes ile paylaşmayın. Bunları bir yere not ederek üzerinde düşünüp, sizlere vermek istediği mesaj iyice anlamaya çalışın.

  💜 Özellikle Perşembe ve Cuma günü bu enerji en yüksek noktasında olacaktır.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Sandviç Omlet Tarifi

  Yumurtasız bir kahvaltı düşünemem!diyorsanız, sizin için nefis bir tarifimiz var. Kolayca hazırlayacağınız sandviç omlet için, 3 yumurtayı çırpın ve tavaya dökün, üzerine iki dilim...

  Editörün Seçimi

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...

  Yaban Mersinli Yulaflı Fincan Kek Tarifi

  Sadece 30 dakikada hazırlayacağınız yaban mersinli yulaflı fincan keki ile haftaya başlamak ister misiniz? Malzemeler (1 kişilik) 1 bardak yulaf ezmesi 1/2 muz 1/2 bardak yaban mersini 1 yemek...