9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 8, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Zeynep Ceylan Kankat; 27 Temmuz Kova Burcunda Ay Tutulması

  D’She Style tavsiye eder🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, 27 Temmuz 2018’de gerçekleşecek olan Kova Burcu’ndaki Ay Tutulmasını anlattı;
  27 Temmuz 2018’de Türkiye saati ile saat 20.13’de başlayan ve ertesi gün sabaha karşı 02.30’da sona erecek olan KOVA BURCUNDAKİ AY TUTULMASININ en kuvvetli olduğu zaman dilimi 22.30 ile 01.13 arasında, Kova burcunda, 4 derecesinde meydana gelecek.
  Yüzyılın en uzun “AY TUTULMASI“ ortalama olarak 1 saat 43 dakika boyunca ülkemizden izlenecek. Bu süre toplam olarak gölgeleri ile birlikte 3 saat 55 dakika‘yı bulacak. Bazı yerlerde sansasyonel bir ifade olarak söz edilen ‘TAM BİR AY TUTULMASI’ olması ve renginin ise kırmızı renkte olmasından dolayı ‘KANLI AY TUTULMASI’ olarak da tanımlanan bu GÖKSEL olay; özellikle kitlesel iletişim ve sosyal düzen ile ilgili DEĞİŞİM, DÖNÜŞÜM ve KRİZLERİN HABERCİSİ olma niteliğindedir.
  Ayrıca DOLUNAY etkisine de sahip olan bu tutulma ASYA, RUSYA, AFRİKA, AVRUPA, ANTARKTİKA,  AVUSTRALYA, YENİ ZELANDA ve GÜNEY AMERİKA’NIN DOĞUSUNDAN da izlenebilecek Sevgili DOSTLARIM.
  Bu tutulmanın başrol oyuncusu ve yöneticisi SATÜRN’dür. Yardımcı oyuncular ise; JÜPİTER, MARS, URANÜS ve CHİRON, yaptıkları 150 derecelik KARMİK açılar ile birlikte son derece kadersel olaylara neden olacaklardır.
  Tutulmalar Dolunaylara göre 4 kez daha güçlü ve uzun etkili enerjilere sahiptir. Duygusal olarak bizi +-1 hafta boyunca etkileşim altına alabilirler. Bu süre zarfında bizler kendimizi daha duygusal, hassas, gergin veya aktif olarak hissedebiliriz.
  Tutulma sırasında çok daha fazla içgüdüsel davranmaya meyilli olacağımız için; hayvansal tarafımız ortaya çıkar ve içimizdeki o yaralı, acı çeken KÜÇÜK ÇOCUK kendini  göstermeye başlar.
  Şunu bilmeliyiz ki Sevgili DOSTLARIM; bu süre zarfında karşılaştığımız tüm zorluklar, aslında bireysel olarak TEKAMÜL ETMEMİZ ve daha fazla sorumluluk alarak büyümemize, etrafımızdaki kişilere yardım elimizi uzatmamız adına gerçekleşmektedir .
  TOPLUMSAL OLARAK ise “İNSANİ”  tarafımızı daha fazla ön plana çıkarıp DİĞER KİŞİLER İÇİN YOL GÖSTERİCİ OLMAMIZ ADINA MEYDANA GELMEKTEDİR.
  Bu tutulmanın SEMBOL‘ü “BİLGELER KONSEYİ”DİR!
  Bugüne kadar çok uzun zamandır ertelediğimiz, harekete geçmek konusunda tembellik ettiğimiz, korkularımız yüzünden görmezden geldiğimiz, ihmal ettiğimiz ve zorluk çektiğimiz tüm konulara artık gökyüzü el atıyor ve değiştirmek, iyileştirmek, yenilemek, kalbimizin sesini dinlemek adına bizleri ve tüm DÜNYA’yı harekete GEÇİRİYOR.
  Tutulma öncesinde GÜNEŞ İLE SATÜRN arasında en zorlu açılardan biri olarak kabul edilen 150 derecelik KARMİK bir açı meydana gelmekte. Bu açının etkisiyle önce sağlık açısından enerjimizin düşmesine ve metabolizmamızın yavaşlamasına sebep olurken, diğer taraftan psikolojik olarak karamsar ve isteksiz bir ruh haline  bizleri büründürebilir dikkat!
  Ayrıca LİLİHT ile Ay’da kavuşum yapıyor halinde olup, bizlerin cesaretini kırmak üzere çalışmalar içine giriyor olacak. AY KOVA Burcunda son derece akılcı, özgürlükçü, yenilikçi, cesaretli olduğundan LİLİHT’in karanlık etkisinin  BİR ANDA SAHİP OLDUĞU YILDIRIM GİBİ ÇAKAN PARLAK IŞIKLARI İLE BİRLİKTE KOLAYLIKLA AYDINLIĞA KAVUŞTURABİLİR GÜÇTE OLACAĞINDAN! KENDİ İRADEMİZ, İSTEĞİMİZ VE IŞIĞIMIZ ALTINDA YAPACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY BİZLERİ ÜZEMEZ VE CANIMIZI ACITAMAZ! BUNUN BİLİNCİNDE olarak ona göre hareket edelim LÜTFEN SEVGİLİ DOSTLARIM.
  Bizler olması ve yapılması gerekli olana teslimiyet ve kabul içinde gönüllü olursak, her şey çok daha kolay olacaktır. Bunun farkında olalım lütfen.
  Güneş’in NEPTÜN İle yaptığı diğer açı ise; bazı olayları farklı bir gerçeklik içinde görebileceğimizi işaret etmekte olacak! Üzerimizde hayali bir iyimserlik etkisi yapacağı gibi, aynı zamanda POZİTİF olarak da kendimizi İLAHİ OLANA BIRAKMAK ve akışta kalmak KONUSUNDA DA BİZLERE olumlu bir fırsat verip yardımcı olacaktır.
  Bu dönem bir şeyleri zorlamak bizlere bir fayda getirmeyecektir, bunun farkında olarak hareket etmeliyiz Sevgili DOSTLARIM. Dua, meditasyon, mistik ve ezoterik çalışmaların ruhumuza iyi geleceğinin de habercisi olan bu açının bir diğer yönü ise; ALKOL, UYUŞTURUCU, İLAÇ ve NARKOZ gibi şeylerden uzak durulması gerektiğidir.
  Zira vücudumuz her zamankine göre çok daha hassas bir vaziyette olacaktır.
  GÜNEŞ’in hem de retro pozisyonda ki MARS ile yapacağı KARŞIT açı ise; her türlü tartışma, kavga ve stresli ortamdan uzak durmamız konusunda bizleri UYARIYOR DİKKAT!
  MİGREN, KALP ve YÜKSEK TANSİYON hastalarının ise özellikle temkinli olması gerekiyor. Sauna, yoğun spor ve kardiyo gibi kalbi yoracak her türlü akviteden de uzak durulmasını tavsiye ederim.
  ÖZELİKLE KALP HASTALARI  DİKKATLİ OLMALI!
  KARMİK OLARAK MEYDANA GELEBİLECEK BABA VE YAŞÇA BÜYÜK ERKEK FİGÜRLER ile ilgili kısıtlanmalar, İŞ ve PATRONLAR, HUKUKSAL konularda bazı SORUNLAR YAŞANABİLİR.
  KOVA burcunda gerçekleşecek olan AY tutulmasının yükselen burcu KOÇ, YÖNETİCİ GEZEGENİ MARS RETRO ve aynı zamanda gene KOVA burcunda olan Merkür karşıtlık enerjisi ile hem Dolunay hem de TUTULMANIN karşıt burcu olan ASLAN BURCUNDA.
  Tüm bunlar yetmezmiş gibi T karenin tam ucundaki URANÜS ile birlikte, işler iyice sürprizli ve beklenmedik bir hal alıyor.  Bir hayli karışık ve zorlu etkiye sahip olan bu tutulmada, bir sürü gezegenin retro konumda olması  ile birlikte (TUTULMA SIRASINDA RETRO OLAN GEZEGENLER ETKİLERİNİ DAHA ZORLU, NEGATİF, YIKICI ve daha YÜKSEK bir enerji olarak yansıtırlar) bizler tam da böyle bir enerji içinde bulunmaktayız.
  Artık geçmiş KARMİK borçlarımızı ödeme zamanımız gelmiş  olduğundan, BİR TAMAMLANMA, FARKINDALIK, SONLANMA ve nihai bir KARARA VARMAMIZI İSTEYEN BU ENERJİLER; bizleri duygusal olarak zorlayacak bazı testlere tabii tutabilir.
  ÖZELLİKLE TUTULMANIN AY’da olması  SEBEBİYLE; duygusal ilişkilerimiz, duygularımız, ailemiz, annemiz, duygusal olarak beslendiğimiz ve bağ kurduğumuz kişiler veya şeyler, beslenme şeklimiz, SAĞLIĞIMIZ ile ilgili bir takım günlük rutinimizin değişimine neden olacak ani, sıradışı, beklenmedik ve marjinal bazı değişiklikler söz konusu olabilir.
  Normal bir Dolunay enerjisinde; 18 yıl boyunca her sene tekrar eden ve kendini görünür kılmak ve hayatımızın aksayan yönlerine yeni bir düzen vermek adına çeşitli kereler bizlerin önüne bazı fırsatlar çıkar.
  Ama söz konusu hem tutulma hem dolunay ise o zaman bizler tüm hayatımız boyunca sadece 18 yıllık aralıklarla, ancak 2 veya 3 kere bu fırsata sahip oluruz. Bu fırsatı kendi tekamülümüz adına kaçırmamamızı tavsiye ederim Sevgili Dostlarım.
  Zira bu tutulmamanın verdiği aynı etkiye tekrar sahip olabilmek ve bizlerin fayda sağlayabilmesi için, daha uzun bir süre beklememiz gerekecektir.
  Bu tutulmanın benzerleri o2016 ve 2017 Ağustos ayında TAM TUTULMA OLMAYARAK GÜNEY DÜĞÜMÜ İLE KAVUŞUM HALİNDE GERÇEKLEŞTİ.
  Kova burcundaki bu AY TUTULMASI ise SON ve TAM bir tutulma olarak gerçekleşeceğinden, bizler için oldukça önemli ve ÖNÜMÜZDEKİ 6 AY BOYUNCA DA ETKİSİNİ HİSSETTİRMEYE DEVAM EDİYOR OLACAK SEVGİLİ DOSTLARIM.
  Özellikle SABİT burçlarda 4 derecede gezegeni olanlar, haritalarında 1-7 ve 4-10 akslarına aldıkları açılar ve kavuşumlar aracılığıyla bu tutulmadan daha fazla etkileniyor olacaklardır.
  Ayrıca Dünya’ya en yakın konumda ve görünür olması nedeniyle oldukça fazla etkisi altında kalacağımız MARS GEZEGENİNİN AY TUTULMASINA yapacağı etkileri sıralayacak olursak;  bizleri aksiyonu bol, heyecanlı,her an tetikte, elektrikli, stresli, sürprizli, gergin, sıradışı, marjinal, kral ve kraliçeler, uzay ve uzaylılar ile bağlantılı şok haber ve görüntülerin, ani vefat haberlerinin, yangın, kaza, afet, deprem ve patlamaların, kadınlara ve çocuklara yapılan şiddet, saldırı, cinayet ve cinsel taciz vakalarının sansasyonel bir şekilde ortaya çıkacağı, evrensel değerlerimizi sorgulanmamıza sebep olacak, geçmişte yapmış olduğumuz mücadelelerdeki kişisel ve toplumsal hatalarımızın, eksikliklerimizin, ihtiras ve kıskançlıktan kaynaklanan negatif tarafımızın bize olan zararları ile yüzleşecek, dünyayı kurtarmak ve yenilemek adına toplumsal hareketlenmelerin başlayacağı, ihanet, aldatma sonucu yaşanmış kalp kırıklıkları, ani ayrılıklar ve geçmişte gizlice alınmış kararların, yapılmış kontratların, anlaşmaların KARMİK! borçlarının ödeneceği bu dönemde; iş dünyasında hatalı işletim yüzünden meydana gelebilecek yazılı ve çizili, sürprizli aksiliklerden kaynaklı büyük kayıplara, bitişlere ve iflaslara şahit olabiliriz.
  İsyanlar ve başkaldırılar, toplumsal değişimler, özgürlük hareketleri, insan hakları, rüzgarlar ve fırtınalar, uçaklar ile bağlantılı olaylar, hava korsanları, uçak kaçırma, su ve elektrikten gelebilecek zararlar, hırsızlar, internet üzerinden yapılacak dolandırıcılıklar, siber saldırılar, şanslı ve şansız olabilecek ani para girişleri, yeni çevrelere, derneklere ve kalabalık gruplara dahil ve üye olmak, büyük DİLEK ve hayallerimize kavuşmak gibi etkilerini de görebiliriz.
  Çocuklarımıza son derece dikkat etmemiz gereken bir zamandayız! Aşklar ve geçmişte verilmiş sözler, eski sevgililer, tartışmalar, barışmalar ve yeniden gelen ayrılıklar..
  Sanatsal konulardaki hırsızlıklar, kayıp ve değerli hazinelerin, kutsal bir kitaptan  bilgilerin tekrardan gün yüzüne çıkışına sebep olabilir.
  Büyük gruplarda fikir ayrılığından kaynaklı tartışmalar, kopmalar ve ayrılıklar, arkadaşlıklarda bitişler ve ani duygusal beklenmedik tepkiler…
  Hayvanlar ve hayvan barınakları ile ilgili akıl almaz protesto ve olaylar…
  Aşırı inat, en iyisini ben bilirim, öfke dolu ve fikri sabit davranışlar sonucunda meydana gelen üzücü olaylar bütün Dünya’ya ders olacak mahiyetteki bir olaya sebebiyet verebilir.
  Öfke patlamaları, hayal kırıklıkları, yüksek ego, dengesiz davranışlar, kıskançlık, ani dürtüsel davranışlar, sabırsızlıklar görülebilir.
  Özellikle tutulmada Güney Ay Düğüm de işin içinde olunca geçmiş konular, alışkanlıklar, güven alanımız, evimiz, ailemiz, köklerimiz, atalarımız, geçmişimiz ve DNAlarımızdan getirdiğimiz özellikler de ön plana çıkıyor olacak SEVGİLİ DOSTLARIM.
  TÜM GENETİK KODLARIN ORTAYA ÇIKTIĞI öyle bir tutulma ki; bizlerin bir türlü bırakmaya cesaret edemediği, aslında bir arınma, sadeleşme, yalnızlaşma, öze dönme, buraya ilk geliş sebebimizi ortaya çıkarmak ve hizmet etmek üzere bizleri HAYAT AMACIMIZ İLE BULUŞTURUYOR OLACAK.
  Tutulma sırasında eğer MARS ‘ın pozitif enerjisini kullanmaya niyet edersek, ihtiyacımız olan CESARETİ kolaylıkla kendi içimizde bulabilir ve yapmamız gereken yenilikleri korkusuzca ve duygusal zorluklar yaşamadan başarabiliriz.
  Satürn ise yukarıdan ‘BİLGELER KONSEYİ’ aracılığıyla; bize tüm bu yenilikleri düzenlemek, yapılandırmak ve kalıcı kılmak adına iş başında olacak.
  Bizden istenen sadece özümüze ve Yaradan’a güvenmek, kabule geçmek, cesaretle ve kör bir inanç ile ileriye atılmak, içimizdeki güce inanarak ilerlemek olacaktır.
  Uzun zamandır içerde tuttuklarımızı artık dışarıya projekte etme zamanımız  gelmiş bulunmakta olduğundan dolayı; Gökyüzü bizimle bu tutulma aracılığıyla konuşuyor.
  Ve diyor ki; ‘Bak 5 önemli gezegen retro pozisyonda. CHİRON; ruhumuzun yarasını gösteren enerji bile geçmişi gösteriyor ve GÜNEY AY DÜĞÜM’ü de onlara eşlik ediyor. HADİ ARTIK DURMA VE HAYATININ SAHNESİNE ÇIK! KENDİ ROLÜNÜ EN BAŞARILI ŞEKİLDE SAHNEYE KOY’ DİYE BİZİ MOTİVE EDİYOR.
  Kendimiz olmayı başarmalı, bunu yaparken geçmişten getirdiğimiz, tüm kavgaları, yargıları, kin, öfke, korku, kıskançlık, aldatmalar, hırsızlıklar, can yakma, zarar verme dürtüsünü, savaşma, anlık öfke krizlerini, kızınca aklına ilk geleni söylemeyi, kalp kırmayı, bir hayvan gibi dürtüsel davranmayı artık bir kenara bırakmalıyız.
  İyileşmek ve iyileştirmek adına önce kendimizi ele almalı, sorunlu olan hayat alanlarımızda derinden bir farkındalık içinde temizlik yapmalı ve yeni olana yer açmalıyız SEVGİLİ DOSTLARIM.
  Kendimizi, Evren’i, Yaradan’ı, kuşu, taşı, göğü, toprağı ve var olan her şeyi olduğu gibi sevmeye niyet edelim BUGÜNDEN SONRA LÜTFEN!
  HAYATIMIZA HER ZAMANKİNDEN ÇOK DAHA FAZLA SEVGİ TOMURCUKLARI EKELİM.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...