9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 19, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Zeynep Ceylan Kankat; 24 Temmuz Enerjilerini Doğru Yönetmek

  D’She Style tavsiye eder🔝
  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, 24 Temmuz günü etkisi altına girdiğimiz oldukça önemli gökyüzü hareketlerini anlattı;
  24 TEMMUZ 2018 saat 22:26 da VENÜS ile NEPTÜN karşıtlık enerjisi içinde hareket etmeye başladı! 5 gün boyunca sürecek olan bu zorlu açının hemen ardından bir gün sonra 25 Temmuz 2018’de öğle saatlerinde (14.35) GÜNEŞ ile URANÜS arasında meydana gelecek olan ve gene 5 gün boyunca etkili olmaya devam edecek zorlu enerjiler altında netleşen Aslan burcundaki MERKÜR RETROSUNUN biraz olsun bizleri yavaşlatan ve hız kesmemize yardımcı olan etkisiyle birlikte; neredeyse 6 gezegenin sabit, 4 gezegenin Toprak ve 5 gezegenin retro pozisyonda olduğu bir gökyüzü konfigürasyonu altında  bir de üstüne üstlük, MARS‘ın bu yüzyılda çok nadir olarak şahit olunan ve Dünyamıza bu kadar yakın olarak geçmekte olduğu bu dönemde;
  YÜZYILIN EN UZUN SÜRECEK OLAN AY TUTULMASINA eşlik etmesine 27 TEMMUZ 2018’de şahit olacağız Sevgili DOSTLARIM.
  Gökyüzünde bir hız, bir trafik, bir kargaşa, güç ve iktidar savaşı  sürmekte ve eski hesaplar kapanıyor yerine yeni defterler açmak üzere hazırlıklar yapılıyor.
  İÇLER DIŞ, DIŞLAR İÇ OLMAYA HAZIRLANIYOR ADETA! İnanın ben sizlere anlatırken yoruldum.. HAYIRLISI İLE İNŞALLAH BİZLER YAŞARKEN KOLAY ATLATALIM.
  Önce GÜNEŞ ile NEPTÜN arasındaki gerginlikten bahsedecek olursam; İkili ilişkiler açısından hayal kırıklıklarına, yanılgılara ve aldatılmaya son derece açık bir zamanda olduğumuzu ne yazık ki söylemek zorundayım. Bu dönemde samimi ilişkiler kurmak oldukça zordur.
  Gerçekçi olmayan hayali beklentilere meyilli olacağımız bu dönemde yanlış ilişkilere kolaylıkla çekilebiliriz. Adeta NEFSİMİZ kendi gerçek istek ve arzularımızı, iç sesimizi daha iyi duyabilmemiz adına bir sınava tabii tutuyor olacak.
  Bu dönem gene borç almak ve vermek için de hiç uygun bir zaman olmayacaktır. Gerçekçi olmayan, yalan, abartılı ve acıklı bir hikayeyle sizlerden yardım isteyecek olan kişilere karşı oldukça dikkatli olmanızı öneririm. Bizleri zayıf anımızda yoldan çıkarıcı türdeki kumar, uyuşturucu, içki gibi bağlımlılık yapan alışkanlıklardan, bunları kullanan ve yapan kişilerden, gene anlık zevkler için veya birilerini unutmak adına gelecek gizli saklı ilişkilerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Sonu büyük hüsran ve hayalkırıklığı olabilir dikkat!
  Bu dönem hiç kimseye söz  vermeyin, zira size verilenlere de pek güvenmeyin. Özellikle ilaç kullanımına, alerjik reaksiyonlara, yemek ve içeceklerden gelecek mikrobik hastalıklara, zehirlenmelere, yanlış ilaç alımlarına, aileden gelen özelikle anne veya anneannemizden kaynaklı böbrek ve üriner sistem ve üreme organlarına bağlı rahatsızlıklara, boğaz enfeksiyonlarına, uzun zamandır unutulmuş ihmal edilmiş diş çürüklerine karşı önleminizi alın.
  İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza ait konularda aklınız karışık olacağından önemli kararlarınızı Ay tutulmasından en az 1 hafta sonrasına bırakın ve acele etmeyin lütfen.
  Bu yüksek ve gergin enerjiyi en güzel şekilde kullanmak ve en doğru haliyle ortaya koymak için bol bol sanatsal, kreatif ve yaratıcı olan işler ile ilgilenmeli ve sanatsal bir sıçrama gerçekleştirmeliyiz. Yaratıcı yönümüzü yazılı ve sözlü paylaşımlarda son derece masalsı bir tarzda ortaya koyabiliriz.
  25 Temmuz 2018 saat 14.35’de bu sefer de GÜNEŞ ile URANÜS ARASINDA meydana gelen enerji bizleri önümüzdeki zorlu tutulmaya hazırlamak, yenilemek ve uyumlamak üzere hareket geçiyor olacak.
  Güneşin Chiron ile pozitif açısı sayesinde kendi bireyselliğimizi şifalandırmak, kendimize dönmek için ve bir manada kendi kendimizi ruhsal ve fiziksel olarak tedavi etme imkanını bulabiliriz.
  Yüksek bir enerjinin açığa çıkmasıyla bir sürü sıradışı olay yaşayabiliriz. Yükselmemize ve başarılı olmamamıza engel olmak isteyen bu açının etkisiyle otorite figürleri ile çatışmalar, tartışmalar ve inatlaşmalar meydana gelebilir. ÖFKENİZE LÜTFEN HAKİM OLUN!
  Özellikle ÖFKE KONTROLÜ PROBLEMLERİ OLANLAR bu birkaç gün boyunca hem kendileri, hem de sevdikleri adına kendilerini sakin tutmaya ve aklı selim olmaya gayret göstermeliler.
  Aniden ÖZGÜRLEŞME İSTEĞİ İÇİNDE olabileceğimiz bu dönemde ikili ilişkililer adına yanlış kararlar alma eğilimimiz olabilir. SON DERECE DENGESİZ, SABIRSIZ, HUZURSUZ, PANİKLEMİŞ  BİR ŞEKİLDE VE ANLIK KARARLAR VERMEK ARZUSUNDA OLABİLECEĞİMİZ BU SÜREÇTE HİÇBİR ŞEYDE YENİLİK YAPMAYA  BAŞLAMAYIN!
  Patronlarınız, aile büyükleriniz, polis, asker gibi otoriteyi temsil eden kişiler ile tartışmayın. Makineler, elektrikli aletler kullanırken son derece DİKKATLİ OLUN LÜTFEN! Ev içinde olabilecek ufak tefek kazalara, elektrikli aletlerin aniden bozulmasına karşı temkinli olurken;
  SAĞLIK KONUSUNDA ÖZELLİKLE KALP HASTALARININ, YÜKSEK TANSİYON ve DAMAR PROBLEMLERİ OLANLARIN EKSTRA DİKKATLİ OLMASINI RİCA EDİYORUM.
  Stresli ortamlardan uzak durun ve KALPTE ÇARPINTI, BACAK VE BALDIRLARDA KRAMLAR, SPAZMLAR, BOYUN KASLARINDA VE DAMARLARINDA KASILMALAR, TİROİDLERDE DÜZENSİZLİK, NEFES DARLIĞI, BAŞ VE SIRT AĞRISI OLABİLİR.
  AŞIRI SPORDAN, SICAKTAN VE GEREKSİZ TARTIŞMALAR UZAK DURUN LÜTFEN. SİZ BİR ŞEYLERİ̇ NE KADAR DOĞRU VE DÜRÜST BİR ŞEKİLDE ANLATMAYA ÇALIŞSANIZ DA KARŞI TARAF BU GÖKYÜZÜNÜN ENERJİLERİ ALTINDA SİZİ ANLAMAYACAKTIR. EN İYİSİ BU TİP STRESLİ KONULARI FARKINDALIK İÇİNDE OLARAK DAHA SONRA TARTIŞMAK ÜZERE BAŞKA BİR ZAMANA ERTELEYİN SEVGİLİ  DOSTLARIM.
  26 Temmuz 2018 itibariyle ATEŞ  ELEMENTİNDE ve SABİT BİR BURÇ olan ASLAN  burcunda GERİLEYECEK OLAN MERKÜR sürecinde ise; hepimiz kendimizi son derece teatral bir şekilde ifade etme isteği içinde olup, olayları dramatize edebiliriz. Eh ne de olsa herkes kendi sahnesinde, kendini öne çıkarmak, parlatmak, ilgi, takdir ve beğeni toplamak, alkış almak için sonsuz bir çaba sarf ediyor olabilir.
  ANCAK DİKKATLİ OLMAMIZDA fayda olabilir! Çünkü etrafımızdaki bu tip davranan kişiler bizlere aslında aynalık yapıyor olabilir. BÖYLECE bizler de karakterimizin KÖŞELİ, Değişmesi ve İYİLEŞMESİ GEREKEN taraflarının FARKINDALIĞI İÇİNDE OLABİLİRİZ.
  Egoist, karşı tarafı küçümseyen davranışlardan, emredici tarzda konuşmalardan, şımarık ve ilgi odaklı davranmaktan, gurur ve azamet içinde hareket etmekten, aşırı israfçı, lüks ve konfor düşkünlüğü içinde en renkli ve şaşalı olanı almaktan, düşünmeden anlık heyecan ve duygular ile alışveriş yapmaktan uzak durmanızı tavsiye ederim SEVGİLİ DOSTLARIM. Daha sonrasında şeçimleriniz konusunda fikir değiştirebilirsiniz.
  Ayrıca bu dönemde son derece yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir. Yeniliklere açık olmalıyız. Hiç bir konuda sabit fikirli olmamaya özen göstermeliyiz.
  Merkür’ün ASLAN BURCUNDAKİ retro hareketinden en çok etki alacak olan burçlar İKİZLER, BAŞAK, ASLAN ve KOVA BURÇLARI olacaktır. İkincil  olarak ise ATEŞ BURÇLARI OLAN KOÇ ve YAY da etki altında kalacaktır.
  Ufak tefek yanlış anlaşılmalar aniden öfkeli ve hararetli tartışmalara sebep olabilir. Özellikle 25 TEMMUZ-20 AĞUSTOS ARASINDA TRAFİKTE  ÇOK DİKKATLİ OLUN LÜTFEN!
  En kritik günler ise; 25-27 Temmuz ve 18-20 Ağustos tarihleri Merkür ‘ün gölgesinin en kuvvetli olduğu zamanlardır. İlk 10 gün boyunca temkinli olmakta fayda var Sevgili DOSTLARIM.
  Amacım asla korkutmak DEĞİL! sadece uyarmak ve FARKINDA olmanızı sağlamak.
  Bazı yurtdışı bağlantılı işlerimizde yavaşlamalar, seyahatlerde, sanatsal etkinliklerde, organizasyonlar ve sunumlarda, özellikle de yazılı ve sözlü olarak iletişim gerektiren işlerde, eğlence yerlerinde aksaklıklardan dolayı nişan, düğün veya NİKAHTA ertelemeler, aksaklıklar, başvuru ve form doldurmada yanlışlıklar, internet ortamında oluşabilecek yanlış anlamalar söz konusu olabilir.
  Sevgi ile Şifa olsun.
  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Çikolatalı Mocha Chia Puding

  Çikolatalı Mocha Chia Puding, tatlı krizleriniz için hızlı ve kolay bir tarif! Biraz latte gibi ama chia puding formunda. İçindeki espresso kadifemsi çikolatanın tadını çok...

  Kendi Hikayenin Kahramanı Ol

  Hayat seçimlerden ibarettir. Her birimiz kendi özgür irademizle seçtiğimiz yolda yürürüz. Yaşadığımız ilişkilerde üstlendiğimiz rol, hayata baktığımız pencere, hayat okulunda durduğumuz basamak kendi seçimimizdir....

  Terazi Burcunda Süper Ay

  Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Süper Ay’ın etkilerini anlattı. 16 Ekim 2020 günü saat 22.31’de TERAZİ burcunda bir “SÜPER AY“ meydana geldi. Süper Ay’lar dünyaya...

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Editörün Seçimi

  Mutluluğu Başkasında Aramayın!

  Mutluluğu başkasında aramak bir dramdır. Bir düşünün; birinin iki dudağının arasında gizlenmiş sözlere bel bağlamak esaret değil midir? Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken mutlu olursunuz. Kedinizin...

  Vedalaşmak Değişime Açılan Kapıdır

  Değiştirmeye cesaret edemediğimiz şeyleri hayatımızda tutmaya devam ederiz. Bir şehirden başka bir şehire taşınmak, bir evden ayrılmak, bir ilişkiden kopmak, bir dosttan vazgeçmek, bir...

  Toksik Arındırıcı Üç Günlük Detoks Kürü

  Yanlış beslenme alışkanlıkları zamanla vücudumuzdaki toksik maddelerin artmasına neden olur. Vücutta oluşan toksik maddeler, sindirim problemleri, cilt sorunları, halsizlik ve hatta ani ruhsal değişimlere yol...

  Stiliniz Kendinizi Dünyaya Anlatma Şeklinizdir

  Giyim tarzınız, kendinizi dünyaya anlatma şeklinizdir. Seçtiğiniz kıyafet kodlarından renk tonlarına, bir odaya sinen parfümünüzden ayak seslerinize kadar tepeden tırnağa her şey sizi anlatır. Ancak...

  Yaşam Olması Gerektiği Gibi Gerçekleşir

  Hayatınızda mutlaka iyi şeyler gerçekleşiyor. Fakat onlar için hissettiğiniz heyecan, sevinç, coşku kısa süreliğine sizi mutlu ederken, neden endişeleriniz neredeyse tüm yaşam alanınızı kaplıyor,...