9.2 C
İstanbul
Pazar, Ocak 24, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Zeynep Ceylan Kankat; 23 Temmuz Haftasında Gökyüzü Hareketleri

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat; 27 Temmuz günü gerçekleşecek olan Kova Burcu’ndaki Ay tutulması öncesi önemli bilgiler verdi.

  23 Temmuz 2018 günü saat 00.12 itibariyle GÜNEŞ kendi tahtı olan ASLAN BURCUNA GEÇTİ. Zodyağın tüm KRAL VE KRALİÇELERİNİN DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLUYOR. 

  2017’nin Mayıs ayından itibaren, kadersel olarak maddi ve manevi çeşitli sınavlardan geçmekte olan Sevgili Aslan burçları; bu hafta KOVA -ASLAN burçları arasında gerçekleşecek olan 27 TEMMUZ 2018’de Kova burcundaki AY tutulması ve 11 AĞUSTOS 2018’deki GÜNEŞ tutulması ile birlikte gemilerinin dümenini artık farklı bir yöne doğru çevirerek ilerlemeye başlıyor olacaklar Sevgili Dostlarım.

  Geçen yıl 2017 Ağustos ayından itibaren başlayan Güneş ve Ay tutulmaları eşliğinde hayata karşı bakış açınız, duruşunuz, evliliğiniz, ortaklı işleriniz, her türlü ikili ilişkileriniz açısından kendiniz ve dış görünüşünüz ile ilgili bir takım değişiklikler yaşamak zorunda kaldınız ve 2018 yılı boyunca, ani bitiş ve başlangıçlara açık bir hale geldiniz.

  Uranüs’ün 15 Mayıs 2018 itibari ile Boğa Burcu’na geçiş yapması ile birlikte, kariyer alanınız, toplumdaki yeriniz ve statünüz ile ilgili beklenmedik, ani, şaşırtıcı ve özgürleştirici bazı değişiklikler için 7 yıllık yeni bir döngünün başlangıcını yaptınız.

  Bu süreçten sonra ışığınız ev, iş ve ilişkileriniz alanında daha farklı bir şekilde parlatmaya başlıyor olacak Sevgili ASLANLAR. Yaratıcılığınızı ve düşünme şeklinizi son derece sıradışı bir şekilde ortaya koyacağınız, özgün ve farklı tarafınızı fazlasıyla hissettirecek olduğunuz, sahnenin en önünde yer alacağınız bir sürecin içinde olacaksınız.

  Güneş Burcu ve yükseleni Aslan olanların temel hayat dinamiklerinde yapacağı yenilikler etrafındaki birçok kişiyi şaşırtabilir. Jüpiter’in 2017 itibari ile Akrep Burcu’na geçişiyle birlikte, Kasım 2018’e kadarki dönemde hayatınızda ev, aile, toprak, kökler ve soy ağacınızı öğrenmek, atalarınız, sizden bugüne kadar gizlenmiş olan bilgiler, sırlar, gizli olaylar ve akrabalar ortaya çıkabilir. Annenizi, babanızı ilgilendiren konular ve bazı kayıplar gündeme gelmiş veya gelecek olabilir. Halalar ve Amcalar ile yakınlaşma ve aileyi ilgilendiren konularda destek almanız söz konusu olabilir. Aileden gelen mal varlıkları, yeni bir ev, arsa, yurtdışında yatırım amaçlı mülk almak, yabancı ülkelere vatandaşlık için baş vurmak, aile bağlarını iyileştirmek, değiştirip dönüştürmek ve büyütmek isteği içinde olabilirsiniz.

  MARS’ın Kova burcunda beş ay boyunca sürecek olan yolculuğu sırasında ise ortaklıklar, ikili ilişkiler evlilik, açık düşmanlıklar, eşler, rakipler ve danışmanlar gibi kişilerle sıradışı hareketli ve içindeki çocuk ile buluşmaya yönelik zorlu bir zaman dilimini içinden geçmekte olabilirsiniz.

  Bu dönemde hiçbir şey için acele karar vermemeli, ego ve çatışmalardan uzak durmalısınız. Özellikle ortaklık kurma kararı almak, tutku dolu bir aşk yaşayıp sonucunda aceleyle evlenmeye karar vermek, sabırsızlık göstermek ve karşı tarafa aleni olarak savaş ilan etmek konusunda oldukça temkinli olmalısınız. İçinizdeki artan rekabet ve savaş enerjisine dengelemek için daha fazla spor yapmaya çalışmalısınız.

  Gene 2017 yılında Satürn’ün Oğlak Burcu’na geçişiyle birlikte sizlerin alışık olmadığınız bir şekilde iş ortamınız, sağlığınız, günlük yaşantınız ve bir takım alışkanlıklarınızda kısıtlama, engellenme ve baskılanma hissetmiş olabilirsiniz. Üstünüze yığılan sorumluluklar ve iş alanınızdaki sınırlandırmalar sizleri psikolojik olarak yormuş, daraltmış ve zora sokmuş olabilir. Bu enerjiler altında “Motivasyonunuzun“ düşmesine asla izin vermeyin Sevgili Aslanlar. 

  Zira SİZ GÖKYÜZÜNÜN EN GÜÇLÜ, EN PARLAK VE HEPİMİZE YAŞAM GÜCÜ ve SEVİNCİ VEREN GÜNEŞİMİZSİNİZ.

  Önümüzdeki 2,5 sene boyunca sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Günlük alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirerek daha disiplinli, düzenli ve günün içinde belli bir saat aralığında mutlaka sporun dahil olduğu, sağlıklı bir yaşam şekline geçmelisiniz. SİGARA GİBİ ÖZELİKLE KALBİNİZE ZARARLI OLAN ALIŞKANLIKLARINIZI BIRAKMALISINIZ!

  Böylelikle çalışma hayatınızda daha verimli, kalıcı ve sistemli uzun yıllar sürecek yeni bir düzen içinde tekrardan kendinizi var edebilirsiniz. 

  Bugün itibariyle gölgeli olarak başlayan Merkür retrosu boyunca kendinizi ifade etme şeklinizde bazı zorluklar meydana gelebilir. Özellikle çocuklarınız, eşiniz, flörtünüz, seyahatler, hukuki işler, yüksek öğretim ve eğitimi ilgilendiren konularda, medya ve basında yanlış anlaşmalardan kaynaklı bazı sıkıntılar, unutkanlıklar ve karşı tarafı ikna edememekten kaynaklı tartışmalar meydana gelebilir DİKKAT!

  Güneş’in ASLAN BURCUNA GEÇİŞ yapmasıyla birlikte bireysel olarak önümüzdeki bir ay boyunca hepimizin dikkati daha çok kendimiz üzerinde olacak SEVGİLİ DOSTLARIM.

  Bizim açımızdan önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırmak isteği içinde olacağımız bu dönemde; kendi kendimizi iyileştirmek, sprituel olarak daha derinden tanımak ve kolaylıkla gündelik hayatımıza ruhumuza iyi gelecek, bizleri psikolojik olarak şifalandıracak olan yeni bir sanatsal hobiyi veya sporu gündelik hayatımıza ekleyebiliriz. 

  Yaşam sevincimizin oldukça artacağı, gezmek, eğlenmek, aşık olmak, sıcak yerlere gitmek, yabancılar ile tanışmak, yeni kültürler ile yakınlaşmak, çocuksu tarafımızı daha fazla ortaya koymak ihtiyacı içinde olacağımız bu bir aylık süre boyunca yaratıcılığımızı çok daha kolay ortaya koyabilir, çocuklar ile birlikte vakit geçirmekten çok keyif alabiliriz. 

  Eğlence ve motivasyon hayatımız da ön plana çıkabilir. Hayattan keyif alma, iyimserlik, özgüven ve başkalarına liderlik etme ihtiyacımız da artış gösterebilir. Ancak risk alma konusunda oldukça açık bir halde olacağımız için bu dönemde DİKKATLİ OLMANIZI tavsiye ederim Sevgili DOSTLARIM.

  Özellikle geleceğe yönelik tahminler ve yatırımlar konusunda! Bu dönem altın, döviz, borsa ve her türlü yatırım piyasasında hareketlenmeler görülebilir. Ancak Ağustos ayından KASIM ayına kadarki dönemde gökyüzü konfigürasyonu parasal konular ve yatırımlar ile ilgili hiç uygun bir enerji akışı içinde olmayacak. Ne yazık ki bu dönem ekonomik olarak hepimizi bir parça zorlayacak.

  Dünya liderleri, kral, kraliçe, otoriteler ve Sanat Dünyası ile haberler gündemimize oturacak. Gene bu dönemde adeta bir Güneş gibi parlamak, kendi görüşlerini başkalarıyla paylaşmak, kişiler ve kitleler üzerinde motivasyon, yaratıcılık ve sosyal paylaşım konusunda ön planda olmayı SEVEN ASLAN BURÇLARININ Merkür’ün bu dönemde retro pozisyonda hareket edeceğini unutmamaları gerekmekte.

  İletişim, bilgi ve haberlerde yanlışlıklar, hatalar ve manipülasyonlar meydana gelebilir. Girişecekleri her türlü yaratıcılık, bilgi işlem ve yüksek iletişim gerektiren işlerde bu yüzden temkinli ve iki kere düşünerek hareket etmelerini tavsiye ederim. 

  Bu dönem içlerindeki ateşi daha sonra kullanmak üzere depolamalılar ve özellikle el işleri ve zanaatla ilgilenen kişilerin ise yeni bir işe başlamamaları onların hayrına olacaktır. Çünkü yaptıkları işlerde zarara uğrama riskleri yüksek olabilir.

  Çocuklarımızın ön planda olduğu ,onlar ile vakit geçirmenin  hazına doyamadığımız bu süreçte onlar ile birlikte vakit geçirmek ve geleceklerine ışık tutacak yenilikleri hayatlarına eklemeleri için tavsiyelerde bulunabiliriz.

  Kadınların özelikle parlamak ve fark edilmek isteğeceği, saçlarına ekstra ihtimam göstereceği bu süreçte, kalplerini ısıtacak yeni KARMİK AŞKLARA YELKEN AÇABİLİRLER.

  Ancak var olan ilişkilerinde de son derece dikkatli olmalarını tavsiye edeceğim; zira tutulmalar sezonu nedeniyle özellikle bu hafta bazı birliktelikler kalıcı olarak sonlanabilir.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Editörün Seçimi

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  Kendini Arayanların Yolculuğu Neden Zordur?

  Kendini arıyorsan bakman gereken yer bir başkasının sana yüklediği değerin ölçüsü ya da ne kadar sevildiğin, ne kadar önemli olduğun bir ilişki değil, kendi...

  Size En Çok Yakışan Tırnak Şeklini Bulun

  Tırnak şekli tipleri birbirinden farklıdır. Ve asıl önemli olan,  kare, oval, badem ya da balerin hangisi olursa olsun doğru olanı seçmek olabilir. En bilinen...

  Yeni Yılda Gardırop Detoksu Yapmaya Hazır mısınız?

  Geçtiğimiz bir yıl boyunca dolaplar dolusu eşyaya aslında hiç ihtiyacımız olmadığını öğrendik ve bazılarımızın hiç bilmediği bir kavram keşfedildi; minimalizm... 👗Minimalist bir gardroba sahip olmak...

  Yaşadığınız İlişki Cehenneminiz Olmasın

  Aşkla sevilebiliriz ya da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bütün güvenimiz yerle bir olabilir, belki de bir kez daha sevebilme ihtimalini yok sayabiliriz. Bütün bunlar ilişkilerin iniş...