Zeynep Ateş

550

D’She Style söyleşi🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ateş’e sorduk;

Yılbaşı akşamını nasıl geçirmeyi planlıyorsunuz?

Yılbaşını bu sene şehrin karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak için gittiğimiz İstanbul’un biraz dışında kalan evimizde ailemle birlikte güzel bir yemek ziyafeti, ardından hediye seremonisi ile geçirmeyi planlıyorum.

Yılbaşında D’She Kadınlarına ofis partisi, ev daveti ve dışarda geçirilecek bir akşam için üç farklı ve çarpıcı stil tavsiyeleriniz nelerdir?

Yılbaşını ofis partisinde kutlayacaksanız;

Son iki sezon trend olan hatta gündüz sıklığında bile kullanılabilen payetli bir parça, (Tavsiyem tek bir parça olarak kullanılması. Etek ya da bluz ise kesinlikle sade bir parça ile kombinlenilmeli… Mesela hoş bir ipek gömlek ya da şık bir krep pantolon ile.)

Ayakkabı tercihiniz boty olabilir. Bluzda payet kullanacaksanız iri küpe ve bilekliklerden uzak durmalı.

Eğer etek ya da pantolonda payet kullanacaksanız o zaman iri vintage bir küpe ile değerlendirebilirsiniz. (Ve renk geçişlerinde net değil tam tersi yılın yine trendi olan tona ton geçişler yapabilirsiniz.)

Bir ev partisine davetli iseniz;

Yine sezon trendi olan saten parçalar tercih edebilirsiniz. Saten bir etek body ve hoş bantlı bir ayakkabı iyi bir seçim olabilir. Burada aksesuarlar daha da ağırlık verebilirsiniz. Yine benim tercihim vintage gold iri bir küpe olacaktır. Kıyafet tercihiniz saten bir elbise olabilir. Hatta askılı bile giyebilirsiniz. Üzerine alacağınız kürk bir etholle şıklığı yakalayacaksınız.

Yılbaşını dışarıda bir davette karşılamayı düşünüyorsanız;

Kadife tercih edebilir. Daha uzun elbiseler giyebilirsiniz. Renk olarak bordo, gece mavisini sarışın bayanlara, nüde ve Pembe tonlarını da esmer hanımlara tavsiye ederim.

Yılbaşı ağacı süslediniz mi? Yılbaşı ağacı süslemek sizin için ne ifade ediyor?

Yılbaşı ağacı süslemeyi ailecek çok seviyoruz.  Özellikle benim için sanki esas kış o zaman gelmiş gibi hissederim çocukluğumdan beri. Dolayısıyla süslemesine özen gösterir gittiğim her ülkeden süs almaya çalışırım.

Her yıl mutlaka yaptığınız bir yılbaşı geleneğiniz var mı?

Yeni yıla geleneksel yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezi tombala oynayarak gireceğim.

2019 Yılı beklentileriniz, planlarınız nelerdir?

2019’dan elbette ilk önce sağlık “Çünkü sağlıklı bir vücuda ve beyne sahip olmaz isek her  şey duruyor…”

Sonra ailem ben ve sevdiklerim için bol şans ve başarı.

Ülkem içinde barış ve refah dolu bir sene diliyorum.

Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.