Yüksel Ak

962

D’She Style tavsiye eder 🔝

İzmirli olmak demek, başlı başına bir yaşam tarzıdır. Denizin mavisiyle palmiyelerin yeşilinin, meltem rüzgarının esintisiyle buluştuğu Güzel İzmir’de sokaklardan yayılan gül ve yasemin kokularını soluyan, bütün otları bir mucizeyle yemeğe dönüştüren, balkon serinliğinde keyifle kahvesini içen, simide gevrek, ay çekirdeğine çiğdem diyen, boyozuyla, kumrusuyla, Kordon’u ve Karşıyaka’sıyla ve en önemlisi de Atatürk ile bütünleşen İzmirli insanların sevgi dolu olduğu bir kalbe sahip olduğu şüphesizdir.

D’She Kadını Sevgili Yüksel Ak’a @yukselak_ İzmirli olmanın, İzmir’de yaşamanın nasıl bir duygu olduğunu sorduk;

İzmirli olmanın paha biçilemez bir duygu olduğunu söyleyebilirim. İzmir’de yaşam çok rahattır. Havası, insanları, denizi hepsi bizler için birer avantajdır.

İzmir’in trafiği azdır. Bir yerden bir yere gitmek için uzun saatler boyunca trafikte kalmazsınız. Ayrıca, yemekler çok çeşitli olmamasına rağmen İzmir’de Akdeniz mutfağına özgü pek çok seçeneği bulmak mümkündür.

İzmir, özellikle aile yaşantısı için oldukça uygun bir şehirdir. Çünkü; İzmir’in insanı yoran, stresle boğuşmasına sebep olan bir hali yoktur. İnsanlar birbirine saygı ve sevgi ile yaklaşırlar.

Bunun yanı sıra, İzmir’de kış mevsimi çok hareketli olmasa da, yaz ayları çok coşkulu geçer. Ege’de tatil dendiğinde özellikle akla gelen belki de ilk belde olan Çeşme’de yaz ayları renkli ve coşkulu yaşanır. Biz yaz mevsiminde Çeşme’de her anından keyif aldığımız vakitler geçiriyoruz. Kışları ise daha çok evde oluyoruz. İzmir’de genci de yaşlısı da Atatürkçü ve ileri görüşlü insanlardır. İzmir’de kendinizi daima özgür ve mutlu hissedersiniz. İzmirli olmak bir ayrıcalıktır.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

#dshestyle #howdoesshe #izmir #izmirliolmak #kordon #karşıyaka #körfez #ege #izmirdeyaşam