9.2 C
İstanbul
Salı, Temmuz 14, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Sebzeli Patates Topları Tarifi

  Doldurulmuş Patates Topları Tarifi (8 Porsiyon) Malzemeler Hamuru için⠀⠀ 1 kg patates ⠀⠀ 80 g pirinç unu (1/2 su bardağı) 40 gr mısır nişastası (1/3 bardak) tuz, karabiber, muskat⠀⠀ İçini doldurmak için 250...

  2020 Yaz Sezonunun Sandalet ve Terlik Trendleri

  Yaz mevsiminin coşkusuyla adımlarımız özgürleşiyor! Kalın çorapları, botları ve sneakerları bir kenara bırakmanın ve ayaklarımızı şımartmanın şimdi tam sırası. 2020 yaz sezonunun sandalet ve terlik...

  Friends İzleyicisiyle Yeniden Buluşuyor

  Eylül 1994'ten Mayıs 2004'e kadar NBC'de yayınlanan ve 10 sezon - 236 bölümden oluşan Friends’in Mayıs ayında planlanan tek bölümlük yeniden buluşması korona virüs...

  Karmik İlişkiler

  Yaşadığınız ilişkide güçlü bir bağ kurduğunuzu, birbirinizi tamamladığınızı ya da sonsuz aşkı bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak bu, ikinizin ruh eşi olduğu anlamına gelmez. Zira yaşadığınız...

  Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Yengeç burcunda gerçekleşen 2020 yılının ilk yılının Güneş tutulmasının etkilerini anlattı.

  Sevgili Dostlarım, hepimizin hayatında yepyeni kadersel bir kapının açılmasına vesile olacak olan ve aynı zamanda yeni bir karmik düzene geçiş yapmamız adına tüm ilahi adalet mekanizmalarını harekete geçirecek kadar güçlü bir tutulma enerjisine birlikte şahitlik ediyoruz.

  Bu tutulmanın etkisi altında ilahi düzenin şaşmaz terazisi tarafından seçilecek olan hak eden kişilere, yürekten isteyenlere ve bunun için çaba göstermiş olanlara gökyüzünün rahmet, bereket, merhamet ve şifa kapıları ardına kadar açılıyor olacak. Böylelikle herbirimiz büyük bir karma temizliğinin sonrasında tertemiz, pırıl pırıl yeni bir döneme adım atıyor olacağız.

  Sevgili Dostlarım 2020’in ilk GÜNEŞ TUTULMASI YENGEÇ BURCUNUN 0 Derecesinde gerçekleşti. 137 nolu Saros ailesine ait olan bu tutulma saat 09.41’de meydana geldi. Güneş tutulmasının görüleceği yerler; Kuzey Amerika ve Güney Amerika başta olmak üzere, Hindistan , Hint okyanusu, Güney Doğu Avrupa , Afrika ve Pasifik okyanusu. Bizler daha önce bu Saros ailesine ait benzer bir tutulmayı 10 Haziran 2002 yılında deneyimlenmiştik. Bu da demek oluyor ki, o yıllarda yaşamış olduğumuz olaylar ve benzer konular bu tutulma sırasında da bizlerin önüne gelecektir Sevgili Dostlarım. Şöyle bir geriye gidip o zamanlar neler yaşmış olduğunuzu bir hatırlamaya çalışın. Size bu tutulma konusunda bir takım tüyolar verecektir.

  Şimdi sizlere neden bu tutulmanın bizler için bu kadar önemli olduğunu izah etmek istiyorum.

  1. 0 derece Yengeç burcunda ve Gün dönümüne denk geliyor olması ki; bu derecede meydana gelen tutulmalar çok keskin ve kati olaylara sebep olur ve aynı zamanda da çok hızlı bir şekilde gelişirler.

  2. Olaylara adapte olmak için bizler özellikle bu süre zarfında elimizden geldiğince yavaş hareket etmeliyiz.

  3.Tutulmanın çift eşli dediğimiz tipte bir tutulma olmasından dolayı, yani İki Ay tutulması arasında kalan bir GÜNEŞ tutulması olması ve ardı ardına 3 tutulmanın birbirine yakın zamanlarda meydana gelmesi çok nadir olarak görülen bir göksel oluşumdur.

  4.Dolayısı ile tutulmaların etkileri her zamankinden çok fazla olacaktır.

  5.Genel olarak öncü burçların (Koç -Terazi – Oğlak -Yengeç ) 0 derecesinde gerçekleşen tutulmalar her zamankinden ekstra hızlı bir şekilde gerçekleşir.

  Gerçekleşen tutulma ile birlikte tüm dünyada aşırı yağışlar, seller ve hava durumunda bir takım değişiklikler meydana gelebilir. (ASTROLOJİK bilgilere göre Yengeç burcunun ilk 10 derecesinde meydana gelen Güneş TUTULMALARI bu gibi durumlara sebep olabilir.)

  Diğer taraftan ise ne yazık ki özellikle kadınlar ile ilgili üzücü bir takım durumlar söz konusu olabilir. Aile içi şiddet ve cinayet haberleri yine bizleri üzebilir. Kadın sağlığını tehdit eden ya da etkileyen hastalıklar (özellikle göğüsler ve göğüs kafesi ile ilgili durumlar ) gündeme gelebilir. Kadınların rutin göğüs kontörlerini yaptırmalarını tavsiye ederim.

  Ülkemizin Yükselen Burcu’nun Yengeç olması sebebiyle halkımızın sağlığı, ruh hali ve güvenliği de oldukça önemli bir hale geliyor olacaktır. Toplumsal olarak evimiz, ailemiz, yuvamız, annelerimiz, vatanımız, kadınlarımız, doğurganlığımız, beslenme şeklimiz ve ülke güvenliğimiz adına bir takım endişeli durumlar söz konusu olabilir. Bu tutulmadan en çok etkilenecek olan ülke ise Amerika olacaktır. 4 Temmuz doğumlu olan Amerika Yengeç burcudur. Mevcut yönetim şekli ciddi bir şekilde sarsılırken, artık yeni bir düzen kurma zorunluluğunda kalacaklardır. Eski şaşalı devirleri ve kapitalist düzen yerini daha minimalist ve sade bir hale bırakıyor olacak denilebilir. Umarım çok sancılı olmaz! Belki daha küçük eyaletlere ayrılarak kendi içlerinde yeni aile, yeni düzen ile huzur ve barışı kendi içlerinde yakalayabilirler.

  Diğer taraftan ise önümüzdeki 6 aylık süreçte; bütün ülkeler kendi kaynaklarına yönelmeli, tarıma önem vermeli, ekim dikim işlerini çoğaltmalı, kendi kendini besleyecek bir düzeye gelmelidir. Zira bu dönemde herkesin kendi başının çaresine bakması ne yazık ki zorunlu hale gelecektir. Dünya genelinde büyük kitlesel olaylar, ayaklanmalar, yangınlar, seller, orman yangınları (Özellikle Amerika, İngiltere, Fransa ve Rusya’da) isyanlar, dünya üzerinde savaş çıkma potansiyelinin artması, kazalar, sulardan gelecek olan zarar verici durumlar, patlamalar, tektonik hareketler, volkan aktivasyonlarında artış (belki de patlamalar), toprak kayması, heyelan gibi olumsuz durumlar söz konusu olabilir. Fransa’da, İspanya’da ve Almanya’da sarı yeleklilerin yaratığı olayların benzeri türde ayaklanma, protesto ve isyanlar meydana gelebilir. Özellikle Amerika ve Rusya’da, Mars‘ın Satürn‘ün Güneş tutulmasına yaptığı zorlu ve kadersek açılar sebebiyle  bir anda ülkeler arasında savaş söylemlerinin artması, agresyon ve bazı bölgelerde askeri hareketlilik görülebilir. Suriye, Irak ve İran‘a tekrar yapılacak olan bir takım operasyonlar sonucunda

  AMERİKA – RUSYA arasında ciddi bir gerginlik gündeme gelebilir.

  Diğer taraftan ise önümüzdeki günlerde isimini en çok duyacak olduğumuz ülkeler Pakistan ve Hindistan olabilir. Ekonomik zorluklar ve değişimler tüm dünya genelinde toplumlar tarafından yaşanırken, önümüzdeki 6 aylık sürede Dolar hızla yükselişe geçerken, altında iniş çıkışlar söz konusu olabilir. Ancak gün sonunda altın yine en garanti ve en çok kazandıran olacaktır. Zira uzun vadede Dolar piyasadan silinecek ve büyük bir düşüş sonrasında yerini kripto paraya bıracaktır.

  Avrupa birliği dağılabilir! Bu ülkelerde yaşayan halk alışık olmadığı yaşam standartları ile mücadele etmek zorunda kalabilir ve bunun sonucunda da bu ülkeler de grevler meydana gelebilir. Güneş tutulması ile birlikte yeni buluş haberleri ve teknolojik yenilikler son derece hızlı bir şekilde gündelik hayatımıza dahil olmaya başlayabilir ve bizler internet üzerinden alışveriş yapmaya eskisinden de daha fazla istekli bir hale geliyor olabiliriz. Bu arada internet üzerinden yaşanacak olan hırsızlık olayları ve insanların mağdur durumda kalması sonucunda, elektronik para kullanımına geçmek zorunda kalınabilir. Çok uzun bir zaman sonra da değil, hemen önümüzdeki 6-7 ay içinde çok hızlı bir şekilde kripto para geçiş yapılabilir.

  Bu dönemde yaşamış olduğumuz birçok olayın gerçek yüzü bir bir ortaya çıkarken; halka söylenmiş olan yalan ve eksik bilgilerin meydana getireceği çatışma, ayaklanma, bir takım grevler ve isyanlar ortalığı iyice karıştırabilir. Ekonomik zorluklar nedeniyle halk iyice zıvanadan çıkabilir. Diğer taraftan ise 5G teknolojisinin de hayatımıza hızlı bir şekilde giriş yapması söz konusu olurken; bazı ülkelerden ciddi şekilde karşı çıkışlar ve ayaklanmalar söz konusu olabilir. Petrol ve enerji üreten şirketler ciddi bir ekonomik kriz içine girebilir.

  Tutulma sırasında Retro pozisyonda olan Venüs ve Merkür gezegenlerinin etkisi altında ticaret, iç ve dış politika, eğitim, haberleşme ve ulaşım ile ilgili yapılan her türlü yazışma, anlaşma, görüşme, parasal konular, yatırımlar, borsa, mali kazançlar, ev, arsa ve taşınabilir varlıklar, ailevi ilişkiler ve halkın huzuruna ait konularda bir takım beklenmedik olaylar, aksaklıklar ve durumlar söz konusu olabilir.  Kişiler olayları diğer gezegenlerin de Retro olması sebebiyle çok daha içsel olarak yaşamak zorunda kalabilir. Sonuç olarak tüm bu zorlu ve can sıkıcı olaylara rağmen, bu tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında gerçekleşecek olması sebebiyle; bizler için ileriye dönük son derece güzel ve olumlu etkilere sebebiyet verecektir. Bizleri adeta yeni yolumuza çıkmak için zorlayacak ve gitmemiz gereken yöne doğru arkamızdan itecek, gerekli olan değişimleri ve dönüşümleri yapmamız için iletişim halinde olmanın, bilginin ve özellikle de iş hayatındaki network’üm  önemimi öğretecektir.

  Sevgi ile Şifa Olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Sebzeli Patates Topları Tarifi

  Doldurulmuş Patates Topları Tarifi (8 Porsiyon) Malzemeler Hamuru için⠀⠀ 1 kg patates ⠀⠀ 80 g pirinç unu (1/2 su bardağı) 40 gr mısır nişastası (1/3 bardak) tuz, karabiber, muskat⠀⠀ İçini doldurmak için 250...

  2020 Yaz Sezonunun Sandalet ve Terlik Trendleri

  Yaz mevsiminin coşkusuyla adımlarımız özgürleşiyor! Kalın çorapları, botları ve sneakerları bir kenara bırakmanın ve ayaklarımızı şımartmanın şimdi tam sırası. 2020 yaz sezonunun sandalet ve terlik...

  Friends İzleyicisiyle Yeniden Buluşuyor

  Eylül 1994'ten Mayıs 2004'e kadar NBC'de yayınlanan ve 10 sezon - 236 bölümden oluşan Friends’in Mayıs ayında planlanan tek bölümlük yeniden buluşması korona virüs...

  Karmik İlişkiler

  Yaşadığınız ilişkide güçlü bir bağ kurduğunuzu, birbirinizi tamamladığınızı ya da sonsuz aşkı bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak bu, ikinizin ruh eşi olduğu anlamına gelmez. Zira yaşadığınız...

  Editörün Seçimi

  Karmik İlişkiler

  Yaşadığınız ilişkide güçlü bir bağ kurduğunuzu, birbirinizi tamamladığınızı ya da sonsuz aşkı bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak bu, ikinizin ruh eşi olduğu anlamına gelmez. Zira yaşadığınız...

  Detoks Dosyası

  Neden detoks yapmamız gerekiyor?  Gerçek şu ki, bedenlerimiz şu anda karşılaştıkları toksik yük ile başa çıkmak için tam donanımlı olmayabilir. Toksik olduğunuzda, karaciğerinizde detoksifikasyon mekanizması...

  5 Adımda Kuru ve Çatlamış Topuklar İçin Bakım Kılavuzu

  Resmi olarak sandalet sezonu açıldı, yani güzellik salonlarının aylarca kapalı olması gerçeğiyle bakımsız kalan ayaklara özel ilgi göstermenin zamanı geldi. İyi bir pedikür bakımından sonra...

  Podyumdan Sokağa Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda🔝 Yaz sezonunun güneş gözlüğü seçenekleri, herkesin seveceği geniş bir tasarım eğimine sahip. Önceki sezonlardan bazı izler taşıyanlar, asla modası geçmeyen zamansız çizgilere...

  Yaz Mevsiminin En Çarpıcı Saç Modeli Örgüler

  D’She Style güzellik🔝 Havalar ısınmaya başladığında saçlarımıza kolayca şekil vermek isteriz. Nemden etkilenmemesi ve gün boyu stilini koruması ise saç modeli seçimlerimizi belirleyen iki etkendir. Güneşli...