9.2 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 12, 2020
Daha Fazla

  Yazın Trend Aksesuarı; Saç Bantları

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Güneşli günler yaklaşan yaz mevsiminin habercisi. Ve yazın insana mutluluk veren, yaşama sevincini çoğaltan harika bir yanı var.

   

  Kasvetli ve soğuk kış mevsiminden sonra, yazın coşkusu hemen her yerde kendini göstermeye başladı bile.

  Bunlardan biri elbette moda. Aylar öncesinden belirlenen yaz trendlerinin de podyumlardan sokak stillerine hızla taşındığını gözlemliyoruz.

  Bu yıl moda dünyasının benimsediği retro etkisinin yansımalarından biri saç bantları.

  60’lı yılların kült ismi Bridget Bardot ile neredeyse bütünleşen saç bantları, rahat şıklığı tamamlayan ve hemen her stil ile bütünleşen bir aksesuar olma özelliğini taşıyor.

  Daha önce 90’lı yıllarda trend olan ve uzun sire popülaritesini koruyan saç bantları, Boho Chic akımını benimseyen kadınların stillerinin anahtar parçası.

  Saç bantlarını üzerinde uğraşılmamış dalgalı saçlarda ya da tepeden yaptığınız topuzda ve at kuyruğunda kullanabilirsiniz.

  Turuncu, pembe, kırmızı, saks mavisi, yeşil gibi canlı renklerde ya da yazın bütün coşkusunu yansıtan cıvıl cıvıl desenlerde saç banlarını dilediğiniz her kıyafetinizle kombinlemeniz mümkün.

  Ofis şıklığınızı tamamlamak için saçlarınızda ipek bir eşarp kullanarak stilinizi renklendirebilirsiniz ya da bohem bir elbise giydiğinizde canlı renklerde bir saç bandını ensenizden dolayarak saçınızın üstünde hafifçe yan tarafında bağlayabilir, uçlarını serbest bırakabilirsiniz.

  Plaj stilinizde kullanacağınız saç bantları ile rahat şıklığı yakalarken beraberinde saçlarınızın sıcaktan ve nemden etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz.

  Altın ya da rose renkte halka küpeler, kuyruklu eyeliner ve cat eyes güneş gözlükleri ise saç bantları ile birlikte harika görünmenizi sağlayacaktır. 

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  2020 Yaz Sezonunda Zimmermann Mayo Koleksiyonu

  Sezon ne olursa olsun, Zimmermann koleksiyonlarında herkesi kendine aşık eden bir tasarım mutlaka var. Yaz sezonunun maxi etekleri ya da bohem elbiseleri bir tarafa,...

  Podyumdan Sokağa Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda🔝 Yaz sezonunun güneş gözlüğü seçenekleri, herkesin seveceği geniş bir tasarım eğimine sahip. Önceki sezonlardan bazı izler taşıyanlar, asla modası geçmeyen zamansız çizgilere...