9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek.

  Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir Dolunay gücüne sahip olan ve aynı zamanda rengi sebebiyle; kanlı olarak da ifade edilen ama aslen kötü bir anlam ifade etmeyen, bulunduğu konum ve rengi dolayısı ile bu şekilde adlandırılan (çünkü kırmızısı bir renkte görülecek) ve yine Dünya üzerinden 2021 yılı içinde en parlak olarak gözüken DOLUNAY olma özelliğine sahip bir gökyüzü fenomeni olarak tarih sayfalarına geçecek.

  Böylelikle bizler de hayatımızda son derece coşkulu ve heyecan verici, bazı bitişlerin ve başlangıçların yaşanacağı bir döneme adım atıyor olacağız.

  Tutulma ‘ya Kraliyet yıldızları eşlik ederken; Güneş iyicil olan Kuzey Ay Düğümü tarafında parlayacak ve Güneş’e ALDEBERAN yıldızına eşlik edecek.

  Ay ise artık bırakmamız gereken, kayıplar ve kötücül tarafta, ANTARES ile kavuşum yapacak ve geçmiş yaşam ve zaman diliminden getirdiğimiz, artık işimize yaramayan duygusal kalıpları bırakmamız ve mücadele etmemiz adına bizleri zorlayacak.

  Başrolde JÜPİTER olduğu için, açıkçası her iki taraf da biraz abartılı hareket etmeye meyilli olabilir.

  Bu durumda bizlere düşen, bu abartı tuzağına düşmeden hareket etmek ve pozitif yönde kalmaya çalışmak olmalı Sevgili Dostlarım.

  Zira tutulma zamanı JÜPİTER baş rolde olacak.

  Dolayısı ile bizler de son derece iyimser, hayata geniş bir perspektiften bakan, umut dolu ve iyimser bir felsefeye sahip olarak güzel bir yaz geçirmek hevesi içinde olacağız.

  Bu yüzden ÖZELLİKLE salgın konusunda hala çok dikkatli olmaya özen göstermeliyiz.

  Maske, mesafe ve hijyen konusu hala çok önemli olacaktır.

  Rehavete kapılmadan ekstra dikkatli olmaya devam etmeliyiz.

  Yay burcundaki tutulma ile; yeni ilaçlar, tedavi yöntemleri ve aşılar ile ilgili yeni bilgiler gündeme gelebilir.

  Bu Tutulma Yay ve İkizler hattında meydana geldiği için en çok en güçlü ve en hızlı şekilde İkizler, Yay, Balık ve Başak burçlarını etkiliyor olacak, ki zaten etkisi çoktan başladı.

  Bir aydır zaten bizler bu etkinin altındayız ve yine en az 1 ay boyunca daha bu etkiyi hissetmeye devam ediyor olacağız.

  Genel etki olarak ise 6 ay içinde enerjiler tam olarak yerini bulacak.

  Bazılarımızın haritasında hızlı etkiler devrede olurken bazılarımız için bu etkiler daha yavaş ve alttan alttan ilerleyecek.

  Bu bir Ay tutulması olduğu için; öncelikle ruhsal yönden duygusal ve psikolojik olarak etki altında kalacağız.

  Bilinçaltımız ve hem ruhsal hem de bedensel sağlığımızı ilgilendiren konularda birtakım değişiklikler ve iyileşmeler meydana gelecek.

  Bazı kişiler ilişkilerini evlilik ile taçlandırabilir.

  ÖZELLİKLE bu Ay tutulması sırasında kadınlar daha fazla ön planda olacaktır.

  Merkür ve Venüs ‘ün de İkizler burcunda olduğunu göz önünde bulundursak; inançlarımızı ve hayat görüşümüzü temsil eden Dolunay’ın ışığı hem ikili ilişkiler hem de parasal konular ile ilgili bizlerin daha önce sahip olduğu düşünce ve iletişim şekline ve geçmişte konuşulmamış dile gelmiş veya gelmiş konuların üzerine bir kez daha ışığı tutacak gibi görünüyor.

  Bu konuların ana başlıkları eğitim hukuki konular, resmî makamlara bağlı ortaklı işler, ilişkiler, anne – çocuk, iş ortaklıkları, evlilikler, kardeşler, akrabalar, kardeş kadar yakın dostlar, komşu ve yakın çevre, ticari konular, yurtdışı ve yabancılar, turistler, yabancı ülkeler, oturum pasaport vs., mülteciler, üniversite ve yüksek okullar, lisans , lise, ilk ve orta okullar, inanç sistemi, hayata bakış açısı, dini inançlar, felsefi konular, astroloji, kişisel gelişim, bilinçaltı çalışması, uzak yerler ve ülkeler, yolculuklar, havayolları ve turizm, sağlık aşı vs. gibi konuları içine alıyor olacak.

  Haritanın yükselen burcu Başak, demek ki; bu konular son derece titizlik ve aşırı bir mükemmeliyetçilik ele alınacak.

  Ancak burada çok dikkat etmemiz gereken bir konu var   kesinlik Başak burcunun gölge tarafına geçmek gerekiyor.

  Aşırı eleştiri titiz ve yargılayıcı bir yaklaştım şekli, böylesi karmik bir zaman diliminde, bizler için büyük zorlu sınavlar getiren KARMALARA sebep olabilir. DİKKAT!

  JÜPİTER Balık tarafı akışta sevgide kalmamızdan yana, her şeyi ve herkesi olduğu gibi kabule geçmemiz gerekiyor Sevgili Dostlarım.

  Gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalacağımız bu dönemde.; sakin, akılcı ve yapıcı bir tutum içinde olmaya ekstra özen gösterin lütfen.

  Değişken durumlara ayak uydurmak da biraz zorlanıyor olsak da bizler de bu rüzgarlı dalgalı ve fırtınalı havada ayakta kalmaya çalışmalıyız. 

  Diğer taraftan ise bir sürü konuda yalan haberler, skandal vari açıklamalar ve önemli birinin ülkesini terk edişi ve kaçışı gündeme gelebilir.

  Tutulma Batı ve Güney Amerika, Büyük Okyanus, Yeni Zelanda, Antarktika, Avustralya ‘nın batısı, Tayland, Endonezya, Kamboçya, Hint yarımadası ve Güneydoğu Asya ‘dan izlenecek.

  Ülkemiz de görülmeyecek zira gündüz saatlerin denk gelecek.

  Bu bizim adımıza güzel bir gelişme olacak.

  Diğer taraftan ise Amerika bu tutulmadan en çok etkilenecek ülkeler arasında geliyor olacak.

  Yay burcundaki bu tutulma 121 no’lu Saroz Döngüsüne ait olan bir tutulma olup, bunun benzeri tutulmalar ise 1967, 1985 ve 2003 yıllarında meydana gelmiş.

  Yaşı tutanlar o yıllara şöyle bir gidip bakabilirler …

  Bu dönemde bir şeyleri iyice araştırmadan ve karşı taraf güvenilir ve dürüst olduğuna emin olamadan hiç konuda harekete geçmemenizi tavsiye ederim.

  Enerji değişken olduğu için anlık birtakım değişiklikler ve kısa süreli duygusal gelgitler ve psikolojik olarak zorlayıcı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz.

  Bu süre zarfında kibirli olmamaya, paramıza, mal varlığımızı, gücümüzü ne şekilde kullandığımıza ve başkalarına karşı maddi konularda nasıl ve ne şekilde davrandığımıza, tavrımıza, konuşma ve iletişim kurma şeklimize, verdiğimiz sözleri tutup tutmadığımıza, yalan dolan ve kandırma aldatma vs. gibi işlere girip girmediğimize çok ama çok dikkat etmeliyiz.

  KARMA İŞ BAŞINDA VE HİÇ ŞAKASI YOK! SEVGİLİ DOSTLARIM.

  Kraliyet yıldızları ile çalışıyor o yüzden adil dürüstçe mütevazi davranmayanın vay haline …!!! diyorum.

  Tüm gerçeklerin ortaya çıkacağı bu zaman diliminde, hiç beklenmediğiniz kişilerin prestij kaybına, al aşağı oluşlarına ve tüm sırlarının oyunlarının görünür hale gelişe şahit olabilirsiniz.

  Diğer taraftan ise şayet bir konuda eğitim almak istiyorsanız, bir üst konuma veya bilgiye geçiş yapmak istiyorsanız iş yerinde ya da hayatın tüm alanlarında ve son derece sabırlı, çalışkan, titiz ve bir o kadar da mütevazi olmanızı tavsiye ederim.

  Bu dönem sabır gösteren kişiler mutlaka kalıcı bir şekilde ödüllerini alacaklardır. Buna emin olabilirsiniz.

  Bu dönem bol bol eğitim alın. Yeni şeyler keşfetmek üzere yola çıkın, yine içinde bulunduğunuz alışık olduğunuz konfor alanından çıkıp, artık yeni olan şeyleri deneyimlenmemiz gerekiyor olacak.

  Yeni bir konum, iş, ilişki şekli, ülke, şehir, ev, yer vs. gibi …

  Salgın açısından ise 28 Temmuz ‘a kadar olumlu yönde bir iyileşme söz konusu olsa dahi, Jüpiter’in tekrar Kova burcuna geri dönüşü ile iyileşme süreci biraz hız kesecek.

  Ve bir daha 29 Aralık ‘ta 2021’de tekrar Balık burcuna geri dönüş yapana kadar salgın artış gösterecek.

  Ondan sonrası inşallah artık 2022 Mart Ayı itibariyle kesin olarak şifalanma süreci başlayacak.

  Hayatımıza bir dönem kapanırken, 1991- 1994, 2003 -2004, 2014 -2015 arasındaki zaman dilimine benzer olaylar, dersler, yarım kalan konularda tamamlanma ve finaller söz konusu olabilir.

  Duygusal olarak bir kişi, bir durum veya bir düşünceye olan bağlılık sonlanabilir.

  Bazı konularda sorumluluk almanız veya ruhsal olarak büyümemiz ve olgunlaşmamız söz konusu olabilir.

  Türkiye olarak ise dünya çapında ismimizi duyurma veya gündeme gelme konusu söz olabilir.

  Kanal İstanbul projesinin ve Boğazlar ve Montrö anlaşmasının tekrar gündeme gelmesi gibi etkileri söz konusu olabilir.

  Din, felsefe, fanatizm, inançlar, Din adamları, Müslümanlık, yüksek eğitim, spor müsabakaları, uluslararası ilişkiler, ticaret, yurtdışı seyahatler, havacılık, uçak şirketler, hukuki konular, yasalar, pasaport vize oturum hakkı, mahkemeler, yabancılar ve mülteciler ile ilgili konular da ülkemiz adına birtakım gelişmeler söz konusu olabilir.

  Bazı konularda ise tamamlanma ve sonlanmada yaşanabilir.

  Tutulma ile Covid -19 için, alternatif tıp ile ilgili veya bitkisel birtakım ilaçlar gündeme gelebilir.

  Sağlık olarak ise bacaklar, baldırlar, kalçalar, uyluk kemiği ve dirsekler çok hassas olabilir.

  Bu bölgeyi ekstra korumanızı tavsiye ederim.

  Birtakım sakatlanmalar söz konusu olabilir.

  Spor yaparken abartmamaya ve kendimizi gereksiz yere zorlamamaya özen gösterelim lütfen.

  At binenler özellikle çok dikkat etsin!

  Diğer taraftan ise zehirlenmelere karşı çok dikkatli olun.

  Beslenme şekli ve hijyen konusunda ekstra dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  Sağlıklı ve hafif beslenmeye özen gösterin.

  Bağırsaklar ve sindirim sistemimiz hassas olabilir.

  Böcek, kene ve yılan gibi hayvanların sokmasına karşı da dikkatli olalım.

  Türkiye açısından ise eğitim konusu, haberleşme, medya ve yayın kurumları, iletişim, soruşturmalar, belediyeler, kamu görevlileri, ordu, polis ve savunma konusu, sağlık sektörü, hastaneler ve sağlık personeli, işçiler, sendikalar, turizm sektörü ve aşı ile ilgili durumlar ve sonrasındaki reaksiyonlar söz konusu olabilir.

  Ekonomi, bakanlar, dış borçlar ve ödemeler bir hayli aktif hale gelebilir.

  Vergiler ve birtakım yaptırımlarda söz konusu olabilir.

  Kadersel olarak daha fazla çalışmamız ve üretmemiz gereken bir zaman dilimindeyiz.

  Tarım ile uğraşmak ve topraklarımıza sahip çıkmamız bizler adına son derece önemli olacaktır.

  Büyükbaş hayvanlar ile ilgilenenler ise yine dikkatli olsunlar!

  Hayvanlarının sağlığından emin olsunlar ve gerekli kontrolleri yaptırsınlar.

  Diğer taraftan ise hizmet sektörüne, çalışanlarına ve sağlık ile ilgili hastane, ekipman vs. gibi yatırımlara öncelik vermeliyiz.

  Turizm konusunda hareketlik ve hes kodunun, aşı karnelerinin pasaportta işlemi ve zorunlu hale gelmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

  Dünya üzerinde bir takım siber saldırılar, hesapların çalınması veya hackerler ile ilgili birtakım durumlar söz konusu olabilir.

  Diğer taraftan ise eski sevgililer, eşler ve ilişkiler gündeme gelebilir.

  Geçmişe ait yarım kalan aşklar, konuşmalar, yüzleşmeler ve itiraflar söz konusu olabilir.

  Eşlerin birbirini aldatması veya İlişkilerde kandırılma gibi durumlar meydana gelebilir.

  Mesajlaşırken çok dikkat edin ve doğru yere gittiğinden emin olun.

  Alışverişler ve parasal konularda alınacak olan kararlar son derece riskli olacaktır.

  Özellikle elektrikli ve elektronik aletler de bozulmalar ve yerine satın alınan eşyalarda ise bazı sorunlar meydana gelebilir.

  Yenisini almak için en iyisi 22 Haziran’ı beklemenizi tavsiye ederim.

  Özellikle Tutulmanın görüldüğü ülkelerde bir takım doğa olayları görülebilir.

  5 Haziran da kesinleşecek olan PLUTON- Mars karşıtlığı ile orman yangınları, patlamalar ve ateşli hastalıklarda artış gibi durumlar söz konusu olurken; Ekonomik olarak ülkemiz adına ekonomik yangın gitgide büyüyebilir.

  Bu dönemde harcama yapmaktan uzak durmanızı tavsiye ederim

  Paranıza sahip çıkın lütfen.

  Riski yatırımlardan uzak durun.

  Sağlık açısından ise kendinize çok dikkat edin ve korunmaya devam edin.

  JÜPİTER, Balığın ve Yay burcunun bizleri şifalandırması için gökyüzüne biraz daha zaman verin.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...