9.2 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 24, 2020
Daha Fazla

  Tuğba Sıtkı; 2018 Sonbahar Sokak Modası

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadını Sevgili Tuğba Sıtkı’ya 2018 Sonbahar’ının Amerika’daki moda trendlerini sorduk;

  Sonbahar sezonunun Amerika’da sokak stillerine nasıl yansıdığını gözlemliyorsunuz? 2018 Sonbahar modasının öne çıkan renkleri, desenleri ve anahtar parçaları için tavsiyeleriniz nelerdir?

  New York, Londra, Milan, Paris Moda Haftalarında görülen o ki 2018 Sonbahar modasının pratikten uçuğa çok geniş bir kapsama alanı var.

  PVC şapkalar, çantalar ve botlar sıkça ve çokça yağan yağmurları bile gözümüzde daha çekici hale getirecek. Bu sezona damgasını vuracak olan şeffaf plastik yağmurluklar sayesinde hem şemsiye taşımayacağız , hem de herkes içimizde ne olduğunu görebilecek.

  Bu sezonda da abartılı logolar yine var ama Fendi’nin ‘F’ si, Burberry’nin klasik ekosesi özellikle dış giyimde daha öne çıkacaklar arasında.

   

  Ultra mini etekler yıllardır moda olan uçuş uçuş uzun eteklerden sonra ve bilhassa da soğuk havalarda cesaret gerektirecek.

  Son yıllardaki leopar ve zebra dış giyim yine yeniden bu sezonun da olmazsa olmazlarından.

   

   

  Pastelleri kışa inat çokça göreceğiz bilhassa da pudra mavisi, şifon sarısı ve uçuk turuncuyu. Uzun çizmelerde ya da montlarda bu renkleri görmek yine de oldukça sürprizli olacak.

   

   

  Pastellerin yanı sıra dış giyim çiçek de açacak bu sezon. Hatta yeni teoriye göre, hava soğudukça ve karadıkça çiçeklerimiz daha da canlanacak.

   

   

   

  Beyaz pantolonların bu seneki yeri çok dikkat çekici.

   

   

   

   

   

  Çok renkli kareliler bilhassa da alt üst takımlarda ya da dış giyimde sezonun iddialı parçalarından olacaklar.

   

  Renkli gocuklar, trikolar, etekler gökkuşağı açacak.

   

  Çok yağmur, ama bir o kadar güneş göreceğiz bu sonbahar! Gökkuşaklarını kovalayacağız çocuklar gibi…

   

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...