Ana Menü

Evde Spor

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style tavsiye eder 🔝

Hızlı ve yoğun bir tempoyla iş hayatında ya da evde koştururken, spor yapmaya vakit bulamayan D’She Kadınları için, herhangi bir ekipmana gerek olmaksızın evde yapılacak egzersizleri bir araya getirdik. Kendi vücut ağırlığınızla haftada üç gün 40 dakika ile bir saat kadar zaman ayırarak yapacağınız spor, düzenli ve temiz beslenme ile desteklendiğinde sağlıklı, zinde ve fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sırasıyla yapacağınız hareketleri videoda gösterildiği gibi doğru şekilde ve doğru açılarda uygulamaya çalışmalısınız. Hareketi yanlış yaptığınızda, hedeflenen kas grubu çalışmayacak ve beklenen sonuç alınmayacaktır.

Oldukça rahat uygulayabileceğiniz hareketler;

Glute Kick Back
Plank Hand Walks
Burpee Low İmpact

olarak sıralanır. Kalça, basen ve bacaklar için kolayca uygulayabileceğiniz en etkili hareketlerdir.

Başlangıç olarak, her hareketi günde 2 set 10 tekrar yaparak sonra ki günlerde tekrar sayılarını 2 set 12 tekrar, 2 set 15 tekrar olarak arttırabilirsiniz. 1 haftanın sonunda set sayılarını 3’e çıkarak tekrar sayılarını yine 10 ile başlayarak, 3 set 10 tekrar, 3 set 12 tekrar, 3 set 15 tekrar şeklinde devam edebilirsiniz. Set sayılarını 3’den fazla arttırmadan egzersiz programınızı 3 hafta boyunca düzenli uyguladığınızda hem zamanla hareketleri kolayca yapabildiğinizi hem de sıkılaşıp inceldiğinizi görebilirsiniz.

Egzersiz planını uygularken günde 3 lt. su içmeye özen göstermenizi de tavsiye ederiz.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

#dshestyle #howdoesshe #workout #gym #exercises #fit #glutekickback #plankhandwalks #burpeelowimpact #cleaneating #healthylifestyle

Yukarı