9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 12, 2022
Daha Fazla

  Spazzola Design; Yeliz Büyükdeniz & Yağmur Koç

  D’She Style söyleşi🔝

  D’She Kadınları Sevgili Yeliz Büyükdeniz ve Yağmur Koç’a sorduk;
  Spazzola markası nasıl doğdu?
   
  Arkadaşlığımız Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümünde başladı. Üniversite mezuniyetimizden sonra bu marka için fikir üretmeye başladık ve bu dostluğa bir de iş ortaklığı ekledik. Bu kararı aldığımızda henüz kendi atöylemiz yoktu.
  Tasarımlarımıza ve kumaşlarımıza karar verip dışarıdan üretim yaptırarak ilk koleksiyonumuzu sunduk. Kendi atölyemizin açılışı ile markamız kısa zamanda hayatımızın büyük bir parçası olmaya başladı.
  Tasarımlarınızı yaratırken beslendiğiniz ilham kaynakları nelerdir?
  Güncel trendleri takip ederek tasarlanan koleksiyonlarımız eklektik akımdan ilham alıp günün her saatine uygun çeşitleri parçalar sunmayı hedefliyor.
  Spazzola Kadınları’nı nasıl tarif edersiniz?
  Klasik, yenilikçi ve cool.
  Spazzola’nın stilini oluşturan renkler, desenler ve modeller nelerdir?
  2018-2019 sonbahar/kış koleksiyonu daha çok soğuk ve koyu renklerden oluşuyordu. Desenler ağırlıklı olarak ekose bunun yanı sıra kazayağı ve payetlere yer verildi. Yaz için ise cıvıl cıvıl renkler ve desenler moda severlere sunulmayı bekliyor.
  2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonunuzun ana temasından bahseder misiniz?
  Koleksiyonumuzun ana teması Mix&Match. Koleksiyonun birçok parçasında farklı kumaşların ve desenlerin bir arada kullanılışı öne çıkıyor . Canlı yaz renkleri, puantiye ve çiçek desenleri koleksiyonu kısıtlamadan bir arada kullanıldı.
  2019 İlkbahar / Yaz moda trendleri için D’She Kadınları’na tavsiyeleriniz nelerdir?
  Karıştırmaktan korkmayın! Tek parçada bütünleşmiş farklı desenleri bir arada giymekten zevk alacaksınız.
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...