9.2 C
İstanbul
Salı, Ekim 27, 2020
Daha Fazla

  Spazzola Design; Yeliz Büyükdeniz & Yağmur Koç

  D’She Style söyleşi🔝

  D’She Kadınları Sevgili Yeliz Büyükdeniz ve Yağmur Koç’a sorduk;
  Spazzola markası nasıl doğdu?
   
  Arkadaşlığımız Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümünde başladı. Üniversite mezuniyetimizden sonra bu marka için fikir üretmeye başladık ve bu dostluğa bir de iş ortaklığı ekledik. Bu kararı aldığımızda henüz kendi atöylemiz yoktu.
  Tasarımlarımıza ve kumaşlarımıza karar verip dışarıdan üretim yaptırarak ilk koleksiyonumuzu sunduk. Kendi atölyemizin açılışı ile markamız kısa zamanda hayatımızın büyük bir parçası olmaya başladı.
  Tasarımlarınızı yaratırken beslendiğiniz ilham kaynakları nelerdir?
  Güncel trendleri takip ederek tasarlanan koleksiyonlarımız eklektik akımdan ilham alıp günün her saatine uygun çeşitleri parçalar sunmayı hedefliyor.
  Spazzola Kadınları’nı nasıl tarif edersiniz?
  Klasik, yenilikçi ve cool.
  Spazzola’nın stilini oluşturan renkler, desenler ve modeller nelerdir?
  2018-2019 sonbahar/kış koleksiyonu daha çok soğuk ve koyu renklerden oluşuyordu. Desenler ağırlıklı olarak ekose bunun yanı sıra kazayağı ve payetlere yer verildi. Yaz için ise cıvıl cıvıl renkler ve desenler moda severlere sunulmayı bekliyor.
  2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonunuzun ana temasından bahseder misiniz?
  Koleksiyonumuzun ana teması Mix&Match. Koleksiyonun birçok parçasında farklı kumaşların ve desenlerin bir arada kullanılışı öne çıkıyor . Canlı yaz renkleri, puantiye ve çiçek desenleri koleksiyonu kısıtlamadan bir arada kullanıldı.
  2019 İlkbahar / Yaz moda trendleri için D’She Kadınları’na tavsiyeleriniz nelerdir?
  Karıştırmaktan korkmayın! Tek parçada bütünleşmiş farklı desenleri bir arada giymekten zevk alacaksınız.
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...