9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 28, 2020
Daha Fazla

  Sonbahar/Kış Dekorasyon Trendleri

  D’She Style dekorasyon🔝

  2019/20 sonbahar ve kış dekorasyon trendleri mekanların enerjisini yükseltiyor. Bu yıl çok yönlü objeler, duvar ve kumaş renkleri, mobilyalar ve aydınlatmalar ile huzurlu ama göz kamaştırıcı tasarım stilleri yaratmak mümkün.

  Nötr renkleri parlak ve doygun renklerle karıştırmak oldukça trend. Örneğin zeytin yeşilini beyaz renkle bir arada kullanarak iç mekanlara güçlü bir enerji getirebilirsiniz.

  Mücevher tonlu mobilyalar ve vurgular ile sevdiğiniz mekanlarda dinamizm yaratabilirsiniz. Lacivert, yeşil ya da şarap rengine boyanmış mobilyalar ile ahşabın dokusu kusursuz bir uyum sağlıyor.

  Banyo ve mutfaklara ise bu yıl soft renklerin aksine koyu tonlar hakim. Özellikle banyo duvarlarında tablo kullanmak dar alanlara hareket kazandırıyor. Mutfak dolaplarında gri alt tonları ya da sisli mavi gibi karamsar renkleri tercih edebilirsiniz. Bol ışık alan mekanlarda bu renkler sanılanın aksine iyimser bir hava yaratıyor.

   

  Toprak objeler, mermer desenler, 70’li yılları modernize eden mobilyalar, hayvan baskılı puflar, tropikal duvar kağıtları ve uzun sarkıt avizeler bu yılın trendleri arasında.

  Ayrıca soluk pembeleri sorbe tonları ya da griler ile eşleştirmek, canlı mor, mercan, terracotta, bordo ve avcı yeşili gibi baskın renkleri ve puslu mavi, sage rengi, çöl kumu, gül kurusu, limon sarısı gibi tonları ile kullanmak iç mekan tasarımlarında oldukça popüler.

  Ahşabı pirinç ya da bronz tonlarda ferforje aksesuarlar ile kombinlemek bir başka dekorasyon ayrıntısı.

  Enerjisi yüksek bir ruh hali için koyu sarılar ve portakallar gibi iyimserlikle ilişkili renklerde bir artış söz konusu. Doğadan esinlenilerek modernize edilmiş dokunuşlar için terracotta rengi ideal.

  Lacivertler, mor çizgiler ve gri alt tonlu kahverengiler, evde hafif bir huzur hissi yaratıyor. Ayrıca hala dinamik hissettiren minimalist bir renk paleti arzu edenler için, beyaz renk kusursuz bir seçim.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...