9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Daha Fazla

  Sonbahar/Kış Dekorasyon Trendleri

  D’She Style dekorasyon🔝

  2019/20 sonbahar ve kış dekorasyon trendleri mekanların enerjisini yükseltiyor. Bu yıl çok yönlü objeler, duvar ve kumaş renkleri, mobilyalar ve aydınlatmalar ile huzurlu ama göz kamaştırıcı tasarım stilleri yaratmak mümkün.

  Nötr renkleri parlak ve doygun renklerle karıştırmak oldukça trend. Örneğin zeytin yeşilini beyaz renkle bir arada kullanarak iç mekanlara güçlü bir enerji getirebilirsiniz.

  Mücevher tonlu mobilyalar ve vurgular ile sevdiğiniz mekanlarda dinamizm yaratabilirsiniz. Lacivert, yeşil ya da şarap rengine boyanmış mobilyalar ile ahşabın dokusu kusursuz bir uyum sağlıyor.

  Banyo ve mutfaklara ise bu yıl soft renklerin aksine koyu tonlar hakim. Özellikle banyo duvarlarında tablo kullanmak dar alanlara hareket kazandırıyor. Mutfak dolaplarında gri alt tonları ya da sisli mavi gibi karamsar renkleri tercih edebilirsiniz. Bol ışık alan mekanlarda bu renkler sanılanın aksine iyimser bir hava yaratıyor.

   

  Toprak objeler, mermer desenler, 70’li yılları modernize eden mobilyalar, hayvan baskılı puflar, tropikal duvar kağıtları ve uzun sarkıt avizeler bu yılın trendleri arasında.

  Ayrıca soluk pembeleri sorbe tonları ya da griler ile eşleştirmek, canlı mor, mercan, terracotta, bordo ve avcı yeşili gibi baskın renkleri ve puslu mavi, sage rengi, çöl kumu, gül kurusu, limon sarısı gibi tonları ile kullanmak iç mekan tasarımlarında oldukça popüler.

  Ahşabı pirinç ya da bronz tonlarda ferforje aksesuarlar ile kombinlemek bir başka dekorasyon ayrıntısı.

  Enerjisi yüksek bir ruh hali için koyu sarılar ve portakallar gibi iyimserlikle ilişkili renklerde bir artış söz konusu. Doğadan esinlenilerek modernize edilmiş dokunuşlar için terracotta rengi ideal.

  Lacivertler, mor çizgiler ve gri alt tonlu kahverengiler, evde hafif bir huzur hissi yaratıyor. Ayrıca hala dinamik hissettiren minimalist bir renk paleti arzu edenler için, beyaz renk kusursuz bir seçim.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Büyük Beden Stil İçin 9 İpucu

  Hangi beden ölçüsünde olursanız olun, vücut şeklinize göre seçimler yaparak doğru stil kodlarını bulabilirsiniz.🌺🍃 İnce ya da kilolu olun, her şeyden önemlisi kendinizi sevmek ve...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...