9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 20, 2021
Daha Fazla

  Sonbahar Gardırobunun Anahtar Parçaları

  D’She Style moda🔝

  Haftanın neredeyse her günü koşturmakla geçiyor. Planlar, yapılacaklar, toplantılar, randevular, yetiştirilecek işler ile hayat sanki hızlandırılmış bir film sahnesi gibi.

  Hayatın yoğun temposunu yakalamaya çalışırken ne giyeceğinize karar vermek bazen yorucu hatta can sıkıcı olabilir. Özellikle kıyafetlerinizi gruplandırdığınız düzenli bir gardıroba sahip değilseniz işiniz oldukça zor olur. Öyle ki, aniden bastıran sonbahar yağmuruna hazırlıksız yakalanabilir ya da kalın giysilerin içinde sıcaktan bunalabilirsiniz.

  Bütün bu karışıklığı yaşamamanın yolu ise giysilerinizi kolayca eşleştirmekten geçiyor. Size en çok yakışan renkleri, desenleri, kesimleri bilirseniz ve kendinize en uygun stili belirledikten sonra seçimlerinize göre alışveriş yaparsanız gardırobunuz tamamıyla sizi yansıtan, size yakışan ve kendinizi iyi hissettiğiniz parçalardan oluşur.

  Gardırobunuzdaki tonların saç ve ten renginiz ile olduğu kadar birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edin.

  Vücut şeklinize, boyunuza, kilonuza uygun modeller ve kesimler tercih edin.

  Moda olarak sunulan her parçaya sahip olmak zorunda değilsiniz.

  Unutmayın, moda kendinize yakışanı giymektir. Kendi modanızı yaratın!

  Kıyafetleri birbiriyle tamamlamanın yolu karmaşık ve farklı desenler yerine belirgin bir tema seçmektir.

  Örneğin; romantik çiçekler ve uçuşan elbiseler ile naif bir stiliniz olabilir ya da deri pantolonlar, sloganlar ve geometrik desenler ile grunge bir stil belirleyebilirsiniz.

  Mevsim geçişlerinde hava koşullarına uyum sağlamak için birkaç kat giyinmek iyi bir çözümdür.

  Birbiriyle kolayca eşleştirilen ve farklı kombinler yaratan sezonun anahtar parçalarını gardırobunuza uyarlamak için sayfayı kaydırın.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Carrie Bradshaw’dan Audrey Hepburn’e, ‘Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı

  Carrie Bradshaw'dan Audrey Hepburn'e, 'Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı Yoğun Chanel ruhunun eşlik ettiği teaser’ların ardından Emily in Paris nihayet...