Sitare Kalyoncuoğlu; Partykids Mutfak

800

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Sitare Kalyoncuoğlu’na konsept partileri ile ilklerin markası olan Partykids’den sonra hayata geçirdiği Partykids Mutfak’ı sorduk;

Düzenlediğiniz konsept parti ve davetler ile eğlence hayatına yepyeni bir boyut kazandırdığınız Partykids ile annelerin, çocukların, kadınların, marka ve kurumların hayatına değer katıyorsunuz.

Davet ve organizasyonların en önemli parçası olan yiyecek ve içecek sunumunda da Partykids’in imzasını taşıyan Partykids Mutfak’ın vazgeçilmez bir marka olmasının sebepleri nelerdir?

Partykids ile eğlence hayatına getirdiğimiz yeni soluk ve kaliteli hizmet anlayışımızla davet ve organizasyonlara farklı bir bakış açısı kazandırmak üzere Partykids Mutfak’ı hayata geçirdik. Hem Partykids’de hem de Partykids Mutfak’ta temel prensibimiz uzman kadromuz ile birlikte kalitemizden ödün vermeden en iyi hizmeti sağlamak.

Partykids Mutfak’ta hazırlanan mönülerden ve catering hizmetinden bahseder misiniz?

Partykids Mutfak olarak, davet sahibinin istek ve arzularını hayallerinin ötesine taşımayı ilke ediniyoruz. Hazırlanan mönüler, davet ve organizasyonun konseptine göre farklılık gösteriyor.

Partykids mutfak’ın önceliği hijyen ve tazelik prensibine dayanıyor.

Bunun yanı sıra, farklı lezzetleri şık sunumlar ile bir araya getiriyoruz.
Parykids Mutfak, davet ve organizasyonlar için hazırladığı birbirinden özel mönüler ile birlikte, 7/24 catering hizmeti veriyor.

Özel catering ekibimizin titizlikle hazırladığı yiyecekleri ‘360 derece’ mottosu ile servis ediyoruz.

Partykids Mutfak’ın ‘360 derece’ mottosundan bahseder misiniz?

Bize danışan herkes için, her nerede olunursa olunsun profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan yiyeceklerin ilk andaki tazeliğini koruyarak teslim edilmesi Partykids Mutfak’ın mottosunu oluşturuyor.

Ev sahipliğini üstlendikleri davetlerde konuklarını lezzetli, farklı ve sağlıklı olduğu kadar aynı zamanda şık sunumlar ile ağırlamak isteyen D’She Kadınları’na tavsiyeleriniz nelerdir?

D’She Kadınları’na, uluslararası kalite standartlarında olan kendi mutfağında, özel hijyen koşulları altında kendi alanında uzman şefler tarafından hazırlanan birbirinden farklı konseptteki yiyeceklere ve şık sunumlara imza atan Partykids Mutfak’ı tavsiye ederim.

Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.