Sitare Kalyoncuoğlu; Partykids

697

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Sitare Kalyoncuoğlu ile Türkiye’yi konsept parti ve eğlence anlayışı ile tanıştıran Party Kids’i konuştuk;

Doğum günü, organizasyon, babyshower ile birlikte yaratıcı fikirlerle hazırlanan temalı partilere de imza atan Party Kids, kurulduğu günden beri zirvedeki yerini koruyor ve cemiyet hayatının vazgeçilmez markası olma özelliğini taşıyor. Başarılarınızın sırrı nedir? Anlatır mısınız?


Party Kids olarak tam 18 yıldır çocuk ve eğlence sektöründe bir numarayız. Düzenlediğimiz parti ve organizasyonlar ile bu güne kadar 300’e yakın; çocuklara, kadınlara ve ailelere yönelik marka ve kuruma organizasyon, davet ve tanıtım desteği verdik. Party Kids olarak amacımız, düzenlediğimiz tüm organizasyonlarda çözüm odaklı ve kaliteli hizmet vermek. Gerek davet sahibinin, gerekse misafirlerinin keyifli vakit geçirebilmeleri için bütün ayrıntıların üzerinde titizlikle duruyoruz.


Party Kids’in ‘hayal edin, gerçekleştirelim’ mottosu ile düzenlediği partilerin her biri, pastadan davetiyeye, çocuklara uygun mönülerden şık masa sunumlarına kadar, büyük bir özenle hazırlanılıyor. Yenilikçi, özgün ve kaliteli hizmeti ile kendi alanında rakipsiz bir marka olan Party Kids’in gerçekleştirdiği organizasyonlarda kişiye özel konseptlerin belirlendiği süreçten bahseder misiniz?


Öncelikli olarak, destek verdiğimiz kişilerin hayalindeki organizasyonun ana kriterlerini belirliyoruz. Örneğin; bir çocuğun en sevdiği karakter, renk ve temadan yola çıkarak partinin tüm ayrıntılarını şekillendiriyoruz. Çocukların güvenli bir ortamda neşeli saatler geçirmesi ile birlikte, ailelerin ve misafirlerin de memnuniyetli bizim için büyük önem taşıyor. Hazırladığımız eşsiz büfeler ve şık sunumlar ile onların da keyif aldığı bir organizasyon yaratmak önceliklerimiz arasında.

Çocuklar için düzenlenen doğum günü, disco, karaoke ve temalı partilerin yanı sıra Party Kids aynı zamanda yetişkinler için de gerek kendi mekanında gerekse istenilen mekanlarda birçok farklı organizasyona kalitesini, tecrübesini ve eğlence anlayışını taşıyor. İlklerin markası olan Party Kids’in düzenlediği çocuklardan yetişkinlere uzanan benzersiz parti ve organizasyonlarda hayal gücünüzü, yaratıcılığınızı nasıl besliyorsunuz?


Party Kids olarak, hizmet verdiğimiz her çocuk, aile, marka ve kurumun davet ve organizasyon konseptini oluştururken, esas prensibimiz onların hayatına değer katmaktır. Hem davet sahibinin hem de konuklarının keyifli saatler geçirmesi, mutlu ayrılması bizim için çok önemli.

Party Kids’in 18 yıldır kendi alanında rakipsiz olmasının sebebi, güleryüzlü ekibimiz ile birlikte, destek verdiğimiz kişilerin hayallerindeki organizasyonun tüm ayrıntıları üzerinde incelikle durmak ve daima farklı olanı yaratmak.


Doğum günü ve davet sahiplerinin sevdikleriyle, dostlarıyla, aileleriyle birlikte keyifli zaman geçirecekleri bir organizasyon düzenlemeleri için D’She Kadınlarına tavsiyeleriniz nelerdir?

Bir davet sahibinin konseptten davetiyeye, sunumdan eğlence aktivitelerine ve temaya kadar hiçbir ayrıntıyı düşünmek zorunda kalmadan, konuklarıyla bir arada anın tadını çıkarması, zengin büfeleriyle, şık sunumuyla ve kusursuz konforuyla, hayallerinin ötesinde bir organizasyona ev sahipliği yapması için Party Kids’i seçmelerini tavsiye ediyorum.


Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.