9.2 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 11, 2021
Daha Fazla

  SırMasa; Kiralanabilir Lüksü Sofralara Taşıyor

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Sevgili D’She Kadınları Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak’a kiralanabilir lüksü sofralara taşıyan SırMasa’yı sorduk;

   

  SırMasa nedir? SırMasa ile yaratmak istediğiniz farklılıklar nelerdir?

  Düzenlenen davet sofralarında yaratılan küçük bir farkın daveti unutulmaz kıldığını düşünen Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak bir araya gelerek SırMasa’yı kurdular. Sofralara farklı bir dokunuş getirme amacıyla kurulan SırMasa; Raynaud, Greggio, Vista Allegre gibi dünyaca ünlü markaların sofistike ve kaliteli ürünlerini kiralayarak lüksü ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyor.

  Kişilerin ve profesyonel şirketlerin düzenlediği davetlerdeki sofralara farklı bir dokunuş getirme amacıyla Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak ortaklığıyla kurulan SırMasa Türkiye’de ilk kez kiralanabilir lüksü sofralara taşıyor.

  SırMasa markasının davetleri ayrıcalıklı kılan özelliklerini anlatır mısınız?

  Evde verilen davetlerde misafirini özel bir sunumla ağırlamak isteyen kişiler çoğu zaman adet sıkıntısı yaşar veya misafirlerini yeni yemek takımlarıyla ağırlamak ister. Ancak; şık, kaliteli ve lüks yemek takımları, çatal-bıçak takımları, bardak takımları gibi sofraların olmazsa olmazı malzemelere ulaşmak her zaman kolay olmayabilir.

  Bu ihtiyaçtan yola çıkarak kurulan SırMasa ile artık şık sofraların tüm tamamlayıcılarına ulaşarak, bir masada akla gelebilecek her şeyin kiralanması mümkün. Açık büfe davetler için servislikler, rechaud gibi servis kapları ve masa ortasına konacak sunumlara kadar her türlü detay SırMasa’da bulunuyor.

  SırMasa’nın kiraladığı ürün koleksiyonu hangi markalardan oluşuyor?

  SırMasa’nın kiraladığı ürünler kalitesi ile kendini kanıtlamış markalardan oluşuyor. Yemek takımlarında Fransız Raynaud Limoges’un Oskar serisi, Vista Alegre’nin Transatlantica serisi ve Gold Stone serisi, Christian Lacroix’nın Butterfly Parade, Sol y Sombra gibi birçok dünyaca ünlü marka bir araya geliyor.

  Çatal-bıçak takımlarında ise ünlü İtalyan markası Greggio’nun gümüş kaplama ürünleri kullanılıyor. Bunun yanı sofralarında fark yaratmak isteyen kullanıcılarına özel günümüzün trend rengi altın kaplama çatal-bıçak takımını da beğeniye sunuluyor.

  İlerleyen günlerde ürün yelpazesine yeni markaları da dahil edecek olan SırMasa, evinde davet vermek isteyen kişilerden, büyük organizasyonlara hizmet veren şirketlere kadar herkesi lükse ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...