Ana Menü

SilkPeel; Hızlı ve Etkili Cilt Bakımı

Shares
Dikkatlice Oku
D’She Style tavsiye eder🔝
Cilt tedavileri ve bakımı için geliştirilmiş en yenilikçi medikal estetik cihazlardan biri olan SilkPeel’in mucizevi etkilerini D’She Style araştırdı;
Üst üste uygulanan bakım ve tedavilere göre yalnızca tek seansta ipeksi bir cilt kazandıran SilkPeel yöntemi, ağrısız ve acısız olması sayesinde büyük rahatlık sağlar.
SilkPeel aynı anda soyma, temizleme ve durulama tedavisi uygulayan bir teknolojidir. Cilt gençleştirme yöntemi olması sayesinde aydınlık, ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

SilkPeel, her cilt tipi ve durumu için uygulanabilir. Tedavi esnasında elmas uçlu başlığı derinin üst katmanını eşit bir şekilde soyarak zarar görmüş deri hücrelerini temizler ve epidermis altına, hedefe yönelik özel formüllü solüsyonları enjekte eder.

Dermalinfusion uygulaması sivilce, yaşlanma, leke veya cildi etkileyen yüz yada vücut rahatsızlıklarında cildin doğal yapısına zarar vermeden gerçekleştirilir.

SilkPeel ile cildin ihtiyacına göre solüsyon seçilerek leke, anti-aging, nemlendirme ve akne tedavisi yapılır.

SilkPeel’in uygulama alanları;

Sırt akneleri, folikülit, siyah noktalar, göğüs, kol deri çatlakları, deri kuruluğu, lenfatik drenaj, selülit tedavisi olarak sayılabilir.

Peki, SilkPeel nasıl uygulanır?

Toplam yirmi dakika süren işlem sırasında, cilt soyma, temizleme, lenf drenaj uygulanır. Acısız ve hızlı cilt bakım uygulamasının hemen sonrasında, ciltteki iyileşme fark edilebilir.

Ek bakım gerektirmeyen ve günlük yaşama kolayca geri dönülebilen SilkPeel, yüz ile birlikte dekolte, kol, sırt üzerinde uygulanır. Sivilce ve akne problemi yaşayan cilt tipleri için ideal bir tedavi ve bakım yöntemi olan SilkPeel, derinin üst katmanını soyarken sebum ve komedonları vakumlayarak çeker ve aynı anda etkili solüsyonları hızla cildin alt katmanlarına gönderir.

Makalede yazılı olan bilgiler tedavi niteliğinde değildir. Her türlü sağlık sorununuzda öncelikle bir uzmandan destek almanızı tavsiye ederiz.
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı