9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 10, 2022
Daha Fazla

  Şık ve Konforlu Dış Mekan Tasarım Fikirleri

  D’She Style dekorasyon🔝

  Güneşli yaz günlerinde açık havada vakit geçirmek herkesin ruhuna iyi gelir. Bol köpüklü Türk kahvesi içerken sevdiğiniz bir kitabın sayfalarını karıştırmak, renkli çiçeklerin kokusunu içinize çekmek, dostlarınızla keyifli sohbetlere karışmak için D’She Style’ın seçtiği veranda fikirlerinden ilham alabilir ve kendiniz için konforlu bir mekan tasarlayabilirsiniz.
  Binaların arasında bir teras, evinizin arka bahçesi, balkon ya da geniş bir veranda olması hiç fark etmez. Önemli olan, yarattığınız mekanın size kendinizi iyi hissettirmesidir.
  Konforlu bir rattan koltuk takımı ya da kanepe, renkli yastıklar, desenli seramik saksılara ekeceğiniz çiçekler, açık hava mekanınızın dekorasyonunu oluşturan anahtar parçalar arasında yer alıyor.
  Eğer bohem bir dekorasyon stilini tercih ediyorsanız, etnik motifler, hayvan figürlü ahşap objeler ve canlı renkler, saçaklar ve püsküller kullanabilirsiniz. Modern ve yalın bir mekan yaratmak isteyenler ise, lila, bej, krem, açık gri, nil yeşili gibi nötr renkleri metal objeler ile tamamlayabilirler.
  Romantik dekorasyon öğeleri size kendinizi mutlu hissettiriyorsa, floral baskılar, gül kurusu pembeler, gök mavisi gibi renkler ile cam ya da porselen objeler kullanılabilir.
  Büyük saksılara ekeceğiniz yeşil yapraklı bitkiler ve renkli mevsim çiçekleri verandanıza hayat verecek hoş ayrıntılar arasında. Çiçek yetiştirmek, hayatın yoğun temposuna mola vermek için harika bir uğraş. Toprağa dokunmak, yeni açan tomurcukları, yüzünü güneşe dönen yaprakları görmek, yaşam coşkunuzu çoğaltacaktır.
  Açık hava mekanınızda ahşap ve taş öğeler kullanmanız daha naturel bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Masanıza yerleştireceğiniz birkaç mum, içine gazete ve dergilerinizi koyacağınız şirin bir sepet, duvarlara asacağınız irili ufaklı objeler  ile mekanınızı renklendirebilirsiniz.
  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...