9.2 C
İstanbul
Cuma, Ocak 22, 2021
Daha Fazla

  Şık ve Konforlu Dış Mekan Tasarım Fikirleri

  D’She Style dekorasyon🔝

  Güneşli yaz günlerinde açık havada vakit geçirmek herkesin ruhuna iyi gelir. Bol köpüklü Türk kahvesi içerken sevdiğiniz bir kitabın sayfalarını karıştırmak, renkli çiçeklerin kokusunu içinize çekmek, dostlarınızla keyifli sohbetlere karışmak için D’She Style’ın seçtiği veranda fikirlerinden ilham alabilir ve kendiniz için konforlu bir mekan tasarlayabilirsiniz.
  Binaların arasında bir teras, evinizin arka bahçesi, balkon ya da geniş bir veranda olması hiç fark etmez. Önemli olan, yarattığınız mekanın size kendinizi iyi hissettirmesidir.
  Konforlu bir rattan koltuk takımı ya da kanepe, renkli yastıklar, desenli seramik saksılara ekeceğiniz çiçekler, açık hava mekanınızın dekorasyonunu oluşturan anahtar parçalar arasında yer alıyor.
  Eğer bohem bir dekorasyon stilini tercih ediyorsanız, etnik motifler, hayvan figürlü ahşap objeler ve canlı renkler, saçaklar ve püsküller kullanabilirsiniz. Modern ve yalın bir mekan yaratmak isteyenler ise, lila, bej, krem, açık gri, nil yeşili gibi nötr renkleri metal objeler ile tamamlayabilirler.
  Romantik dekorasyon öğeleri size kendinizi mutlu hissettiriyorsa, floral baskılar, gül kurusu pembeler, gök mavisi gibi renkler ile cam ya da porselen objeler kullanılabilir.
  Büyük saksılara ekeceğiniz yeşil yapraklı bitkiler ve renkli mevsim çiçekleri verandanıza hayat verecek hoş ayrıntılar arasında. Çiçek yetiştirmek, hayatın yoğun temposuna mola vermek için harika bir uğraş. Toprağa dokunmak, yeni açan tomurcukları, yüzünü güneşe dönen yaprakları görmek, yaşam coşkunuzu çoğaltacaktır.
  Açık hava mekanınızda ahşap ve taş öğeler kullanmanız daha naturel bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Masanıza yerleştireceğiniz birkaç mum, içine gazete ve dergilerinizi koyacağınız şirin bir sepet, duvarlara asacağınız irili ufaklı objeler  ile mekanınızı renklendirebilirsiniz.
  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Carrie Bradshaw’dan Audrey Hepburn’e, ‘Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı

  Carrie Bradshaw'dan Audrey Hepburn'e, 'Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı Yoğun Chanel ruhunun eşlik ettiği teaser’ların ardından Emily in Paris nihayet...