Sibel Büyükuğur

690

D’She Style tavsiye eder🔝

Sevgili D’She Kadını Sibel Büyükuğur’a @brosslifebysibel sorduk;

Beslenme paketleri ile sağlıklı ve dengeli beslenmekle beraber zayıflamak ya da kiloyu korumak için nasıl bir yol izlemek gerekiyor?

Öncelikle karar vermek önemli. Danışanlarımla beraber bir programa başlarken birlikte karar verip tarih belirleriz. Belirlediğimiz tarihte danışanlarımın nerede, hangi kiloda ve hatta hangi kıyafetin içinde olduğunu netleştiririz. Aynı zamanda birlikte bir plan yaparız. İşimizi yaparken önceliğimiz daima sağlıktır. Bununla beraber kişinin ideal kiloda olması ve bu kiloyu koruması vücudumuza borçlu olduğumuz bir ödevdir.

Zayıflamak isteyen kadınların motivasyonunu ve takibini sağlamak, istenen kiloya kolayca ulaşmak nasıl mümkün oluyor

Zayıflamak ya da kilo kontrolünü sağlamak isteyen D’She Kadınlarına sağlıklı ve dengeli beslenmeyi alışkanlık haline getirmeleri için tavsiyeleriniz nelerdir?

Zamanının kıymetini bilen, yaşamın farkında olan, şehrin yoğun temposunda hayatını sürdürürken aynı zamanda beslenme düzenini sağlamakta zorlanan kadınların hayatını kolaylaştıracak sağlıklı beslenme paketi sistemini denemelerini tavsiye ediyorum. Kişiye özel hazırlanmış dengeli ve lezzetli öğünler ile zayıflayabilirler ya da kilo kontrollerini sağlayabilirler.

Benim, danışanlarıma her zaman söylediğim şey beni bu yolda ilerlerken yanlarında onlara yoldaşlık yapacak, yardımcı olacak bir olarak görmeleri. Pazartesi günü başlayıp da Cuma günü bırakmayacakları sağlıklı bir beslenme planı uygulamalarına destek olacak bir arkadaş gibi diyebilirim. D’She Kadınlarına yanlarında onlara destek olacak kişi olsun ya da olmasın, başarıyı yakalayacak olanın kendileri olduğuna inanmalarını tavsiye ederim. Güç sizde, ben ise yardımcı destek!

Kişiye özel beslenme programları oluşturmak ve günlük öğün paketleri hazırlamak, göndermek, danışanların bireysel koçluğunu üstlenmek ile onların hayatında ne gibi kolaylıklar sağlıyorsunuz?

Hepimizin hayatında çok yoğun olduğu dönemler olabiliyor. İlgilenmemiz gereken bir işimiz, ailemiz ya da sorumluluklarımız var elbette. Bunca yoğunluğun arasında kendimizle ilgilenmekten vazgeçebiliyoruz ya da yeterince ilgilenemiyoruz.

Oysa biz mutlu olmazsak eğer, hayatımızda var olan değerlere yeterli enerjiyi veremeyiz ve başarılı olamayız.

İşte bu aşamada biz devreye giriyoruz ve diyoruz ki; bizim diyetisyenimiz size kişiye özel bir beslenme planı oluştursun. Biz size bunları hazırlayalım ve gönderelim. Siz elinizdeki listeyi temin etmekle ve hazırlamakla ya da kalori hesabıyla ilgilenmek zorunda kalmayın. Siz sadece ideal kilonuza kolayca ulaşmanın keyfini yaşayın.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.