9.2 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 15, 2022
Daha Fazla

  Sezonun Trendi; Büyük Boy Çantalar

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Ayakkabılar ve aksesuarlar bir yana çantaların kadınlar için kuşkusuz büyüleyici bir etkisi bulunduğunu kabul etmek gerek.

  Hangi renkte ya da modelde çantaya sahip olursanız olun, her zaman yeni bir çanta için gardırobunuzda yer bulabilirsiniz.

  Şık ve kaliteli bir çanta, oldukça sıradan bir kıyafetin dahi dikkat çekici görünmesine sebep olabilir. Çantalar bir bakıma kadınların imzası gibidir.

  Bir kadının çanta seçiminden tavrı, tarzı ve duruşu hakkında fikir edinmek mümkündür.

  Bazen geçmişin unutulmaz izlerini taşıyan klasikler, bazen yenilikçi haliyle heyecan yaratan ikonik modeller ya da bazen bohem stilin ve rahatlığın sembolü kabul edilen çantalar, onları taşıyan kadınlar ile bütünleşir ve aslında her çanta bir hikayeyi anlatır.

  Moda tasarımcılarının her sezon ortaya koyduğu ve dengeleri yeniden belirlediği çantaların en son trendinin alışkın olduğumuz boydan çok daha büyük modeller olduğunu söyleyebiliriz.

  Hemen her markanın koleksiyonunda yer alan büyük çantalar gösterişli haliyle göz kamaştırıyor.

  Ancak, büyük boy çanta kullanmadan önce birkaç ipucundan bahsetmek gerekir. Her ne kadar büyük bir çantanın içine ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla sığdırabileceğinizi düşünüyor olsanız da, stil belirleyiciler çantanızı ağzına kadar doldurmamanızı tavsiye ediyor.

  Büyük boy çantanın omzunuzda ya da elinizde kolayca taşınır olması ve bir el bagajını andırmaması gerekiyor. Sezonun trendi büyük boy çantaların içine yedek bir ayakkabı, makyaj çantası, ajanda, kitap, kulaklık, su matarası gibi her an elinizin altında bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı koymamanızı tavsiye ediyoruz.

  Belirtmekte fayda var, büyük boy çantalar önümüzdeki sonbahar ve kış sezonunda da popülaritelerini korumayı sürdürecekler.

  Ünlü tasarımcıların birer sanat eserine dönüştürdüğü çantalardan birine mutlaka sahip olmanızı tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

   

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...