9.2 C
İstanbul
Cuma, Şubat 18, 2022
Daha Fazla

  Sezonun Güneş Gözlüklerinde Renk Etkisi

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Her mevsim en sevdiğimiz aksesuar olan güneş gözlükleri, bu sezon klasik çizgilerin dışına çıkıyor ve renkli çerçeveler, sıra dışı modeller, ombreler, aynalı camlar olarak farklı modeller ile dikkat çekiyor.

  Modadaki retro akımının izlerini taşıyan ‘Cat eyes’ güneş gözlükleri, aynalı camlar, renkli çerçeveler, parlak ve desenli modeller yaz sezonu boyunca sıklıkla karşılaşacağımız gözlük trendleri arasında yer alıyor.

  Güneş gözlüğü modasındaki bir başka ayrıntı ise ünlü tasarımcıların geçmiş koleksiyonlarının yeniden gündeme gelmesi ve birkaç sanatsal dokunuşla baştan yaratılması diyebiliriz.

  Geçtiğimiz sezonlara damgasını vuran mat ve aynalı camların bu yıl da popüler olduğunu belirtmek mümkün. Özellikle pudra, altın ve pembe tonlarının yine şık ve zarif olduğunu söyleyebiliriz.

  Rengarenk çerçeveler ile aynı tonda camlardan tasarlanan ve oldukça enerjik bir görünüme sahip olan güneş gözlükleri ise plaj çantanızda mutlaka bulunması gereken modellerden.

  Seksenli ve doksanlı yılların trend gözlükleri olan yuvarlak çerçeveler bu yıl desenli ve taşlı modeller ile karşımıza çıkıyor.

  Yaz sezonunun bir başka güneş gözlüğü modeli ise altıgen forma sahip degrade renklerde camlı olanlar. Çok farklı renk seçeneği bulunan modeller oldukça şık ve neredeyse yok denecek kadar hafif.

  Güneş gözlüğü modasının sürekli değiştiğini ve kendini yenilediğini eklemekte fayda var. Ancak bunun yanı sıra geçmişte trend olan güneş gözlüklerinin yeniden gündeme geldiğini de göz önünde bulundurmalısınız.

  Yüz yapınıza uygun modeli ve birbirinden eğlenceli, gösterişli renkleri seçmek için hemen harekete geçmenizi tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

   

   

   

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...