9.2 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 22, 2020
Daha Fazla

  Sezonun En Trend Markaları ve Tasarımları

  D’She Style tavsiye eder🔝
  2018 yılının ikinci çeyreğinde alışveriş trendlerini belirleyen dünya moda devleri ile birlikte yaz sezonunun ‘En’lerini belirleyen tasarımları D’She Style araştırdı ve bir araya getirdi.
  Dünyadaki moda akımlarının yol haritasını oluşturan Google aramaları, sayfa görüntülemeleri, istek listesi kayıtları ve satın almalar dahil olmak üzere çevrimiçi alışveriş davranışları ile birlikte sokak stillerinin belirgin rol oynadığı trendlere göre; en trend 10 marka ve 10 ürün listesi yazının devamında.
  İtalyan moda evi Fendi, 2018 yılının yaz sezonunda dünyanın sekizinci en popüler markası oldu. Yılın ilk üç ayında onyedinci sırada bulunan Fendi’nin hızlı yükselişinin sebebi ise muhteşem tasarımlar ile göz kamaştırması.
  İtalyan markalarının her seferinde popülaritesini koruduğu ve dünyanın en güçlü markalarının ilk onunu elinde tuttuğu her zaman biliniyor.
  Versace’de tıpkı diğer İtalyan markaları gibi trend olma özelliğini koruyor ve yedinci sırada yer alıyor. Gucci 2018 yılının ilk çeyreğinde ikinci sıradayken, Balenciaga’dan devraldığı listenin ilk sırasını yükseliyor.
  Yapılan ayrıntılı araştırmada trend tasarımlar arasında yer alan Balenciaga’nın platformu Crocs, kimi modaseverlerin uzak durduğu, kimilerinin vazgeçilmezi olduğu haliyle on numarada yer alıyor.
  Alexa Chung, Lou Doillon ve Kendall Jenner tarafından kullanılan GG logolu Gucci kemer ise listenin ilk sırasında. Dikkat çekici renkleri tasarlanan kemer, bizce birinci sırayı sonuna kadar hak ediyor.
  Seksenli yılların moda akımlarının devamı olan Fila Disruptor Sneaker iki numaradayken, Prada’nın naylon ve deri materyalleri kullandığı bel çantası dördüncü sırada bulunuyor. Hatta Prada bel çantasının ikinci sürümünün Haziran ayında dünya çapında satıldığını belirtmeliyiz.
  En trend markaların içinde Prada ve Nike ilk onun içinde yer alırken, Givenchy dördüncü sıraya yükseliyor.
  Sussex’in Clare Waight-Keller tarafından tasarlanan rakibi olan düğün elbisesinin listenin dışında kalması ile yükselen Givenchy’nin yanı sıra, yılın ilk aylarında oldukça popüler olan Valentino, Yeezy, Moncler ve Stone İsland sezonda listenin dışında kalan markalar olarak dikkat çekiyor.
  En Trend Markalar ile en beğenilen tasarımlar ise şöyle;
  En Trend Markalar
  1- Gucci (daha önce 2)
  2- Off-Beyaz (4)
  3- Balenciaga (1)
  4- Givenchy (6)
  5- Dolce&Gabbana (8)
  6- Vetements (3)
  7- Versace (21)
  8- Fendi (17)
  9- Nike (20)
  10- Prada (11)
  En Trend Tasarımlar
  1- Gucci GG logo kemeri
  2- Fila Disruptor sneaker
  3- Gucci logo baskılı mayo
  4- Prada naylon ve deri kemer çantası
  5- Jacquemus Saudade elbise
  6- Off-White ℅ Virgil Abloh endüstriyel kemeri
  7- Chanel kanvas cap-toe espadril (önceden satın alınan)
  8- Céline Edge güneş gözlüğü
  9- Goat Whitney elbise
  10- Balenciaga platform Crocs
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...