9.2 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 6, 2020
Daha Fazla

  Sezon Trendi; Hasır Çantalar

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Plajlarda görmeye alıştığımız hasır çantalar ilkbahar-yaz sezonunda sokak stillerine taşınıyor.

  Yetmişli yılların modasının en belirgin ayrıntılarından biri olan hasır çantalar tasarımcıların yaratıcı dokunuşlarıyla muhteşem birer sanat eserine dönüşüyor.

  Hasır çantaları çiçekli uzun elbiselerle, maksi etekler ve ceketlerle ya da denim pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle yeni nesil hasır çantalar gece ya da gündüz fark etmeksizin her stile yakışıyor.

  Hasır çantaların farklı boylarda ve renklerde birbirinden şık modelleri sezon vitrinlerindeki yerini aldı. Hepsinin elde dokunmuş olması ve tasarımlarıyla yazın coşkusunu yansıtması karar vermeyi zorlaştırıyor.

  Yeni sezonda dikkat çeken hasır çanta modeli ise küçük ve yuvarlak omuz çantaları. Oldukça nostaljik ve bohem görüntüsüyle hemen her stilde karşımıza çıkıyor. Farklı renkleri bulunan yuvarlak hasır çantaların en popüler olanı ise, doğal renginde olanı; yani natürel hasır çanta diyebiliriz.

  İç kısmı desenli kumaş astarla kaplanmış deri askılı çanta büyük boy çanta kullanmaya alışkın kadınlar için zorlayıcı olabilir. Zira yanınıza mutlaka almanız gereken şeyleri içine koymakla yetinmelisiniz.

  Ancak küçük çantaların iyi tarafı da içinde aradığınızı kolayca bulmanız. Retro ve bohem etkisinin bütün moda dünyasını etkisi aldığı bir sezonda olduğumuzu göz önünde bulundurursak eğer, gardırobunuzda hasır çantalar için yer açmanızı tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  Evde Şık ve Rahat Giyinmenin 10 Yolu

  D’She Style moda🔝 Normal şartlarda her gün ofise gitmek, arkadaşlarınızla buluşmak ya da deniz kenarında yürüyüş yapmak için gardırobunuzdan kıyafet seçersiniz. Üzerinize giydiğiniz giysiler sizi...

  İlkbahar / Yaz 2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda İlkbahar ve yaz sezonunun gözlük seçenekleri, herkesin hoşuna gidecek kadar geniş bir tasarım yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. 2020 gözlük trendlerinin çoğunu son...