9.2 C
İstanbul
Salı, Ocak 25, 2022
Daha Fazla

  Sezon Trendi; Hasır Çantalar

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Plajlarda görmeye alıştığımız hasır çantalar ilkbahar-yaz sezonunda sokak stillerine taşınıyor.

  Yetmişli yılların modasının en belirgin ayrıntılarından biri olan hasır çantalar tasarımcıların yaratıcı dokunuşlarıyla muhteşem birer sanat eserine dönüşüyor.

  Hasır çantaları çiçekli uzun elbiselerle, maksi etekler ve ceketlerle ya da denim pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle yeni nesil hasır çantalar gece ya da gündüz fark etmeksizin her stile yakışıyor.

  Hasır çantaların farklı boylarda ve renklerde birbirinden şık modelleri sezon vitrinlerindeki yerini aldı. Hepsinin elde dokunmuş olması ve tasarımlarıyla yazın coşkusunu yansıtması karar vermeyi zorlaştırıyor.

  Yeni sezonda dikkat çeken hasır çanta modeli ise küçük ve yuvarlak omuz çantaları. Oldukça nostaljik ve bohem görüntüsüyle hemen her stilde karşımıza çıkıyor. Farklı renkleri bulunan yuvarlak hasır çantaların en popüler olanı ise, doğal renginde olanı; yani natürel hasır çanta diyebiliriz.

  İç kısmı desenli kumaş astarla kaplanmış deri askılı çanta büyük boy çanta kullanmaya alışkın kadınlar için zorlayıcı olabilir. Zira yanınıza mutlaka almanız gereken şeyleri içine koymakla yetinmelisiniz.

  Ancak küçük çantaların iyi tarafı da içinde aradığınızı kolayca bulmanız. Retro ve bohem etkisinin bütün moda dünyasını etkisi aldığı bir sezonda olduğumuzu göz önünde bulundurursak eğer, gardırobunuzda hasır çantalar için yer açmanızı tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...