9.2 C
İstanbul
Pazar, Mayıs 16, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Melekler ve Sayılar

  D’She Style farkındalık🔝

  Bazen saate gözünüz ilişir ve birbirini takip eden sayılar dikkatinize takılır. Belki nedenini anlamazsınız, fakat benzer biçimde önünüzden geçen bir arabanın plakasında, telefon numarasında, bir adreste ya da bir film afişinde gördüğünüz sayılar aslında size bir şeyleri anlatmak için oradadır.

  Meleklerimizin rehberlik ve bilgeliklerini göndermelerinin en yaygın ve heyecan verici yollarından biri melek sayılarını kullanmaktır. Melek sayıları belirli nümerolojik anlamlara atıfta bulunarak ilahi rehberliği taşıyan sayı dizileridir.

  Melek sayıları genellikle anlamlı tesadüfler veya eş zamanlılık yoluyla çalışır.

  Melekler, sizin için sadece en iyi şeyleri isteyen sevgi dolu ve şefkatli varlıklardır. Melekleriniz size mesaj gönderirken, hayatınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğinizi göstermeye çalıştıklarından emin olabilirsiniz.

  Melekler şöyle der;

  “Biz mesajlarımızı gökyüzüne yazamayız.

  Yaşamınızda, özellikle de bir dilek veya sorununuz olduğunda, sizin için

  çeşitli şekillerde hazırladığımız mesajları görebilmek için dikkat etmelisiniz.”

  Her gün, telefonunuzu kullanırken, TV seyrederken, işe giderken veya mağazaların vitrinlerinin önünde dururken, göksel alandan titreşim bilgilerini taşıyacak birçok sayı dizisi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Sürekli aynı şarkıyı duyduğunuzda veya aynı rakam sıralamasıyla karşılaştığınızda

  bunun arkasında ne olabilececeğini düşünüyorsunuz? Tabii ki, Melekleriniz!

  Sayılar melekler aleminin titreşim frekansına benzer titreşimsel bir yapıya sahiptir. Her numaranın, Kaynak’tan aldığınız mesajları yorumlamanıza izin veren kendi titreşimsel anlamı vardır.

  TEKRAR EDEN RAKAMLAR

  Melekleriniz mesajlarını belli sıklıkta aynı numaraları size göstererek iletirler. Onlar bunu iki yolla yaparlar: Birincisi; hafifçe kulağınıza fısıldarlar ve böylece o rakamı görmek için ya saate bakarsınız yada bir afişteki telefon numarasına. Melekler, sizin sürekli olarak belli aralıklarla aynı sayıyı tekrar tekrar gördüğünüzün farkında olacağınızı umarlar. Örneğin; sıkça 111 sayısını görüyor olabilirsiniz ve bu öyle bir şekilde görünebilir ki ne zaman saate baksanız saat 1:11 veya 11:11’dir.

  Meleklerin kullandığı ikinci yol ise, görmenizi istedikleri rakamı önünüzde giden bir arabanın plakasında olmasını sağlamalarıdır. Bu fenomenin farkında olup çeşitli plakaların anlamlarını okumaya alışan bir kişiye melekler detaylı mesajlar verirler. Hatırlayın, L.A. Story filminde Steve Martin’in canlandırdığı karaktere afişler anlamlı bilgiler veriyordu.

  Burada çeşitli rakam düzenlerinin temel anlamlarını bulabilirsiniz. Ancak durumunuz farklı bir anlam içeriyorsa melekleriniz size bunu söyleyeceklerdir. Meleklerinize “ Bana ne söylemeye çalışıyorsun?” diye sorun. Onların numerik kodlarını çözebilmeniz için size seve seve daha fazla bilgi vereceklerdir.

  RAKAM KOMBİNASYONLARI

  Melekler size sık sık iki yada daha fazla sayının kombinasyonunu içeren mesajlar vereceklerdir. Burada 3 haneli 2 farklı rakam kombinasyonlarının temel anlamlarını bulabilirsiniz. Eğer sizin mesajlarınız 3 yada daha fazla farklı rakam içeriyorsa farklı rakam kombinasyonlarından aldığınız cevapları harmanlayıp uyumlu hale getirin. Örneğin; sürekli olarak 312 rakamını fark ediyorsanız, 3’ün 1 ile olan kombinasyonunu artı olarak da 1’in 2 ile olan kombinasyonunun anlamlarını kullanarak mesajınızı daha iyi anlayabilirsiniz.

  Bir diğer harmanlama metodu olarak, eğer bir şekilde yönlendirildiğinizi hissediyorsanız ta ki tek haneli bir rakam elde edinceye kadar tüm rakamları toplayın. Sonra bu rakamın anlamına az önce yukarıda belirttiğimiz listeden bakın.

  TEKRAR EDEN RAKAMLARIN ANLAMI

  111: Düşüncelerinizi dikkatlice gözlemleyin ve yalnızca istediklerinizi düşündüğünüze emin olun, istemediklerinizi değil. Bu rakam önünüzde yeni bir fırsat kapısının açıldığının işaretidir. 111 bir fenerin parlak ışığı gibidir. Bunun anlamı, evren sizin düşüncelerinizden bir enstanteneyi alıyor ve onu şekle dönüştürüyor yani gerçekleştiriyor.Peki siz evrenin yakalamış olduğu düşüncenizden memnun musunuz? Eğer değilseniz düşüncelerinizi düzeltin. Eğer düşüncelerinizi düzeltmekte yada kontrol etmekte zorlanıyorsanız meleklerinizden size yardımcı olmalarını isteyin.

  222: Kafanızda yeni oluşan fikirleriniz gerçek olmaya başlıyor. Bu yeni fikirlerinizi beslemeye desteklemeye devam edin. Bunun açık bir kanıtı olarak tıpkı toprağa ekilen bir tohumun sulanıp beslendikten sonra toprağı delip yeşerdiği gibi fikirlerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Bir başka deyişle, mucizeye beş dakika kala vazgeçmeyin, fikirlerinizi beslemeye devam edin. Alametiniz kısa bir süre sonra kanıtınız olacak, o yüzden bu yolda iyi düşünmeye ve iyi iş çıkamaya devam edin. Sürekli pozitif düşünün, bu düşüncelerinizi doğrulayın, onaylayın ve hayalinizde canlandırmaya devam edin.

  333: İlahi rehberleriniz ve melekler sizin yanınızdalar ve onların yardımının, sevgisinin ve işbirliğinin sizinle birlikte olduğunu bilmenizi istiyorlar. İlahi rehberleri ve melekleri sık sık çağırın, özellikle de çevrenizde 3 rakamını gördüğünüz zaman.

  444: Şu anda melekle etrafınızı sarmış durumda, sizi çevreliyorlar. Onların sevgisi ve yardımcılığı konusundaki endişelerinizi tekrar gidermeye çalışıyorlar. Üzülmeyin, çünkü meleklerin yardımı hemen yanı başınızda.

  555: Emniyet kemerlerinizi bağlayın, hayatınızda önemli bir değişiklik hemen üzerinizde. Bu değişiklik olumlu yada olumsuz olacak şeklinde düşünülmemeli, çünkü hayatınızın normal akışı içinde gerçekleşecek. Belki de bu değişiklik sizin dualarınıza bir cevaptır. O yüzden kendinizi huzur içinde görmeye ve hissetmeye devam edin.

  666: Şu anda düşünceleriniz dengesiz. Madde dünyasına çok fazla odaklanmış durumdasınız. Bu rakam dizisi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerinizi dengelemenizi istiyor. Ünlü “Dağdaki Vaaz” gibi melekler, niyet ve ibadete odaklanmanızı istiyorlar. Bunun sonucunda bilmelisiniz ki maddi ve manevi ihtiyaçlarınız otomatikman gerçekleşecek.

  777: Melekler sizi alkışlıyor, tebrikler, doğru yoldasınız. Çalışmalarınıza devam edin, dileğiniz gerçekleşiyor. Bu çok çok olumlu bir işarettir ve hatta bir mucizenin meydana geleceğini beklemelisiniz.

  888: Hayatınızın bir evresi bitmek üzere ve bu işaret hazırlanabilmeniz için size verilen bir ön uyarıdır. Bu rakam dizisi sizin duygusal veya manevi kariyerinizi yada bir ilişkinizi sona erdirdiğinizin işareti olabilir. Yada tünelin sonundaki ışık anlamına da gelebilir. Bunlara ilaveten diyebiliriz ki “ Ürünler olgun. Onları toplayıp keyif almak için beklemeyin.” Bir Başka deyişle emeğinizin karşılığından zevk alma işini ertelemeyin.

  999: Tamamlanma. Bu, sizin kişisel yada dünyevi hayatınızdaki büyük bir dönemin sonu . Aynı zamanda bu ışık işçilerine dünyayı iyileştirmek için bir mesaj olup “Çalışmaya başlayın, çünkü toprak ananın size hemen şimdi ihtiyacı var.” demektedir.

  000: Yaratıcıyla beraber, birlikte olduğunuzun hatırlatıcısı. Yaratiçinızın sevgisinin varlığını içinizde hissedin. Ayrıca bu sayı dizisi bir durumun tamamen gittiğinin, bittiğinin işaretidir.

  1’İN KOMBİNASYONLARI

  1 ve 2 = 121 veya 112 gibi: Bizim düşüncelerimiz filizlenmeye başlayan tohumlar gibidir. Siz belki isteklerinizin gerçekleştiğinin kanıtını gördünüz bile. Bunlar olayların sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşiyor olduğunun işaretleridir. İnançla istemeye devam edin.

  1 ve 3 = 133 veya 113 gibi: İlahi rehberler düşünce bazınızda sizinle birlikte çalışıyorlar. Bir çok yönden akıl hocası gibi davranıyorlar. Kendinizi cesaretsiz hissetmemeniz ve ruhunuzun gerçek amaçına odaklanmış bir şekilde kalmanız için cesur olasınız diye size enerji yolluyorlar. Buna ilaveten ilahi rehberler belki size tavsiyede bulunuyorlar ve yaşama amaçınızla ilgili olarak teklifler, öneriler sunuyorlar. Buna rağmen onlar her zaman bütünü yaratmanın düşünce düzeyinde başladığını öğretirler. Size ne istediğinizi seçme konusunda yardım isteyin onlardan.

  1 ve 4 = 114 veya 144 gibi: Melekler çok güçlü bir şekilde vurguluyorlar ki siz şu anda düşüncelerinizi izliyorsunuz. Size bir dilek tutmanızı öğütlüyorlar ve şu anda bir kapı girişinde (aralığında) bulunuyor olmanız bu dileğinizin doğru olduğunu size açıkça gösterecek. Not: 411 rakamını gördüğünüzde meleklerden şu anda sizin için çok önemli bazı bilgiler vermelerini isteyin.

  1 ve 5 = 115 veya 551 gibi: Düşünceleriniz hayatınızda değişiklikler yaratıyor. Düşüncelerinizi istekleriniz doğrultusunda yönlendirmeye devam edin. Eğer meydan gelen değişiklikler sizin istediğiniz şekilde değilse durdurabilirsiniz veya düşüncelerinizi yeniden düzenleyerek değiştirebilirsiniz.

  1 ve 6 = 116 veya 661 gibi: Madde odaklı kaygılarınızı bir yana bırakıp düşüncelerinizi olumlu ve manevi boyutta tutun. Not: 611 rakamı madde dünyasında sizi rahatsız eden, canınızı sıkan bir konuyla ilgili olarak hemen şu anda yardım istemenizi söyler.

  1 ve 7 = 117 veya 177 gibi: Bu sizin gerçekten doğru, harika yapıyor olduğunuzun kanıtıdır. Doğru yoldasınız, devam edin. Bu, sizin düşüncelerinizi doğru, iyi seçtiğinizin işaretidir. Dolayısıyla hedeflerinize daha istikrarlı, daha tutarlı bir şekilde odaklanmalısınız. Düşüncelerinize uygun duyguları eklediğinizden emin olun. Örneğin; hayta sahip olduğunuz güzel şeyler için minnettar olmalısınız. Minnettarlık sizin belirtilerinizin(alametlerinizin) sürecini hızlandıracaktır.

  1 ve 8 = 181 veya 188 gibi: Yaşamınızın önemli bir evresinin sonuna doğru yaklaşıyorsunuz. Eğer yaşamınızın belli bir kısmından yorulduysanız sevinin kısa bir süre sonra bu durum düzelecek daha iyiye gidecek. Teslim etmek, salıvermek hayatınızın bu bölümleri çalışmıyor.

  1 ve 9 = 119 veya 199 gibi: Düşüncelerinizin ürünü olarak size yeni bir kapı açıldı. Şimdi kendi düşüncelerinizle yarattığınıza uzun uzun bakmak ve onunla göz göze gleme fırsatınız var. Bırakın eskiler yok olup gitsin, sizin isteklerinize göre yenileri gelecektir.

  1 ve 0 = 100 veya 110 gibi: Bu Yaratıcı ve meleklerin düşüncelerinizi değiştirmeniz gerektiğine dair güçlü bir ilahi rehberliktir. Belki daha sağlıklı daha mutlu olmak için dua ediyorsunuz. Eğer öyleyse bu sizin dualarınıza bir cevaptır. Yaratıcı bilir ki çabaladığınız şeyin çözümü sizin düşüncelerinizde doğacaktır. Bu dönüşüm sürecinde düşüncelerinize yön vermesi ve desteklemesi için Yaratıcı’dan yardım isteyin.

  2’NİN KOMBİNASYONLARI

  2 ve 1 = 221 veya 112 gibi: Bizim düşüncelerimiz filizlenmeye başlayan tohumlar gibidir. Siz belki isteklerinizin gerçekleştiğinin kanıtını gördünüz bile. Bunlar olayların sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşiyor olduğunun işaretleridir. İnançla istemeye devam edin.

  2 ve 3 = 223 veya 323 gibi: İlahi rehberleriniz yeni projelerinizde sizinle birlikte yardımcı yaratıcılar gibi çalışıyorlar. Onlar sizin heyecanınızı paylaşıyorlar ve her şeyin sizin için iyi bir şekilde sonuçlanacağını söylüyorlar. Rehberler görebiliyorlar ki aradığınız beklediğiniz geleceğiniz mutluluk dolu bir şekilde garanti altında. Hayatınızın bu yeni döneminden zevk alın.

  2 ve 4 = 224 veya 244 gibi: Bu, sizin isteklerinizin gerçeğe dönüşmesi için yukarıdan size yardım edildiğinin işaretidir. Bu, özellikle yalnız olmadığınızı bilmeniz gereken zamandır. 2 ve 4 rakamları size melekler tarafından gönderilen işaretlerdir. Onlar şu anda size çok yakın çalışıyor olduklarını söylüyorlar.

  2 ve 5 = 255 veya 225 gibi: Dualarınız ve amaçlarınız açıktı, netti, güçlüydü ve rezervasyon yoktu. Dolayısıyla değişimin öngördüğünüzden daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini beklediniz. Dilekleriniz gerçekleştiği zaman onlardan vazgeçmeyin. Onlar hiç beklenmedik şekilde meydana gelirler, o yüzden inancınızı tam tutun. Sık sık Yaratıcı’yla konuşun ve şüphelerinizi gidermesini isteyin.

  2 ve 6 = 266 veya 226 gibi: Yeni bir satın alma veya elde etme durumu çıkıyor karşınıza.

  2 ve 7 = 277 veya 227 gibi: Son zamanlarda yeni bir iş için, yeni bir okula kabul için veya borç para almak için başvuruda bulundunuz mu? Bu rakamlar iyi haberi işaret ediyorlar. Onlar bu isteğinize, inancınıza sıkı sıkıya bağlı kalmanızı ve içinizde hiçbir şüpheye yer vermemenizi istiyorlar.

  2 ve 8 = 288 veya 228 gibi: Bir kapı açılmaya başlıyor ve bir diğer kapı kapanmaya başlıyor. Şu anda sezgilerinizi çok yakından izlediğinize, dinlediğinize emin olun. Yaşadığınız bu gçiş sırasında atacağınız adımlarda bu sezgileriniz size rehberlik edecek ve sürekli bolluk bereket içinde olmanızı sağlayacaklar.

  2 ve 9 = 299 veya 229 gibi: Eğer son zamanlarda işiniz, sevgilinizi vs. kaybetmekten dolayı acı çektiyseniz bunun çok yakın bir gelecekte biteceğini ve yerine yenisinin geleceğini bekleyin. Perde arkasında sizi de içeren pek çok olay oluyorken Yaratıcı’nın sizi unuttuğunu düşünüyor olmanıza rağmen her şey sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Üzülmeyin, endişelenmeyin, şu anda sizi yönlendiren içinizdeki hayatınızın enerjisini hissedin. Son zamanlardaki kayıplarınızla cezalandırılmıyorsunuz. Evren sizi yeniliklere hazırlıyor.

  2 ve 0 = 200 veya 220 gibi: Yaratıcı onun sizi unutmadığını veya terk etmediğini bilmenizi istiyor. O sizi çok çok seviyor. Aslında Yaratıcı sizin hayatınızda mükemmel bir yeni dönem planlıyor. Sık Sık Yaratıcı’yla konuşun, gelmekte olan mucizeyi hissedeceksiniz.Yaratıcı aynı zamanda ilahi zamanlamanın önemini hatırlatıyor size. Bazen istediklerimiz yerine gelmeden önce belli faktörlerin gerçekleşmesi gerekir. Siz düşüncelerinize ve inançlarınıza sıkı sıkıya bağlı kaldığınız sürece isteklerinize ulaşmanızda hiçbir şey sizi engelleyemez.

  3’ÜN KOMBİNASYONLARI

  3 ve 1 = 311 veya 313 gibi: İlahi rehberler düşünce bazınızda sizinle birlikte çalışıyorlar. Bir çok yönden akıl hocası gibi davranıyorlar. Kendinizi cesaretsiz hissetmemeniz ve ruhunuzun gerçek amaçına odaklanmış bir şekilde kalmanız için cesur olasınız diye size enerji yolluyorlar. Buna ilaveten ilahi rehberler belki size tavsiyede bulunuyorlar ve yaşama amaçınızla ilgili olarak teklifler, öneriler sunuyorlar. Buna rağmen onlar her zaman bütünü yaratmanın düşünce düzeyinde başladığını öğretirler. Size ne istediğinizi seçme konusunda yardım isteyin onlardan.

  3 ve 2 = 322 veya 332 gibi: İlahi rehberleriniz yeni projelerinizde sizinle birlikte yardımcı yaratıcılar gibi çalışıyorlar. Onlar sizin heyecanınızı paylaşıyorlar ve her şeyin sizin için iyi bir şekilde sonuçlanacağını söylüyorlar. Rehberler görebiliyorlar ki aradığınız beklediğiniz geleceğiniz mutluluk dolu bir şekilde garanti altında. Hayatınızın bu yeni döneminden zevk alın.

  3 ve 4 = 334 veya 344 gibi: Şu anda etrafınızda çok fazla yardım var! Hem ilahi rehberler hem de melekler size yardımcı olmak için buradalar. Onların size uzandığı gibi siz de onlara uzanın.

  3 ve 5 = 353 veya 355 gibi: İlahi rehberler sizi her an olabilecek büyük hayat değişikliğine hazırlamayı istiyorlar. Şunu bilmenizi istiyorlar ki bu değişim sürecinde onlar sizin elinizi tutuyor olacaklar ve her şey iyi olacak. Değişimi kabul edin, onu kucaklayın ve onunla birlikte gelecek olan nimetleri bekleyin.

  3 ve 6 = 363 veya 336 gibi: Yukarıdaki ustalarınız size ilahi yaşam amacına ulaşmak için gerekli ve ihtiyacınız olan materyalleri öğrenmenize yardım ediyorlar. Bu okul taksidi için gereken para olabilir veya size öğrenimlerinizi uygulama veya işlerinizi iyileştirme için gerekli olan çıkışlar olabilir. Ustalar bunu size getirmek için çalışıyorlar. Bilmenizi istiyorlarki bu yardımı almayı hakediyorsunuz ve bunu başkalarına vermenize de olanak sağlanacak.

  3 ve 7 = 377 veya 373 gibi: Yukarıdakı ustalar çok neşeli. Sadece içinizdeki gerçek ilahilığı gördükleri için değil ama aynı zamanda seçmiş olduğunuz yolun doğru olduğuna hem fikir oldukları için. Sizin mutluluğu hakettiginizi bilmenizi istiyorlar. Seçtiğiniz yolla ve içinizdeki ilahi mirasla birlikte gelen kutsal mutluluğun akmasına izin vermenizi istiyorlar.

  3 ve 8 = 338 veya 383 gibi: “ İlerlemeye devam edin.” Rehberleriniz size bunu söylüyorlar. Enerjinizi destekleyin, arttırın ve düşüncelerinizle hislerinize odaklanın.

  3 ve 9 = 393 veya 339 gibi: Bu, hayatınızda size uymayan, sizinle bütünleşmeyen, sadece kendi amaçlarına hizmet eden durumları terk etmeniz için güçlü bir mesajdır. Bu gibi durumlara inanmadığınız halde sırf korku yüzünden bağlı kalmayın. Şunu bilmelisiniz ki her an sona biraz daha yaklaşıyorsunuz. Kendiniz ve geleceğinizle ilgili pozitif bakış açısına sahip olmanız sizin için çok önemli. Aslında bu bakış açısı gelecekte tecrübe edeceğiniz deneyimlerinizi meydana getirir. O yüzden rehberlerinizden sevgiyle dolu düşünceleri seçmenizde size yardımcı olmalarını isteyin.

  3 ve 0 = 300 veya 330 gibi: Yaratıcı ve ilahi rehberler ilahi yaşam amacınız için dikkatinizi çekmeye çalışıyorlar. Son zamanlarda hiç reddettiğiniz, görmezden geldiğiniz bir rehberlik aldınız mı? Eğer öyleyse, belki kendinizi şu anda takılmış, saplanmış hissediyor olabilirsiniz. Bu rakamlar, birlikte yaratma sürecinde sizin kendi üzerinize düşenleri yapmanız konusunda cennetin sizi uyarma yöntemidir. Bu demek oluyor ki, kesin aksiyonlar almak için ilahi rehberliğinizi dinlemeli ve izlemelisiniz.

  4`ÜN KOMBİNASYONLARI

  4 ve 1 = 441 veya 411: Melekler , düşüncelerini şimdi takip etmeni, izlemeni öneriyorlar. Onlar bir dilek dilemeni, açık ve aşikar olan fikirlerini düşüncelerini serbest bırakmanı öneriyorlar. ( NOT: 411`ın anlamı; şu an ihtiyacın olan hayati bilgiyi meleklere sor. Dileğin gerçekleşecektir demektir.)

  4 ve 2 = 442 veya 422: “Mucizeler yolu” ruhsal metninde söylendiği gibi “Melekler sizin yeni doğmuş amaçlarınıza bakıcılık ederler.” Arzu ettiğimiz değişimleri yapabilmeniz için size yukarıdan yardım geldiğinin işaretidir bu. Bu, yalnız olmadığınızı özellikle bilmeye ihtiyacınız olduğu zamandır. 2 ve 4 düzenindeki sayılar meleklerinizden bir işarettir. Melekleriniz tam şu an sizinle çok yakın çalıştıklarını söylemektedir.

  4 ve 3 = 443 veya 433: Tam şuanda etrafınızdan birçok yardım var. Her iki mastırınız ve melekler size yardım, yol gostericilik ve sevgi için buradalar. Onlara ulaşın çünkü onlar size ulaşıyorlar.

  4 ve 5 = 445 veya 455: Şu andan itibaren meleklerinizin hayatınızdaki anlamlı ve önemli değişikliklerle ilgisi vardır.

  4 ve 6 = 446 veya 466: Melekleriniz sizi, maddesel dünyaya çok fazla odaklandığınız için uyarırlar. Onlar araya girerek, aracılık ederek endişelerinizi onlara teslim etmenizi sağlarlar. Özellikle yaratıcıyla el ele olduğununuzda depolarınızdaki gerçekten sonsuz limitlerinizi bildiğinizde, odaklandığınız cennet ve dünya arasındaki denge sağlanır.

  4 ve 7 = 447 veya 477: Melekleriniz sizi kutluyor ve “iyi iş yaptığınızı” doğru yolda olduğunuzu, düşüncelerinizi odaklamanızı çünkü bütün bunların büyük ve pozitif bir sonuca sebep olacağını söylüyorlar.

  4 ve 8 = 448 veya 488: Bu size hayatınızın bir evresinin bitmek üzere olduğunu gösteren, meleklerinizden gelen bir mesajdır. Sizin bilmenizi istiyorlar ki, olaylar yavaşlıyor, sizinle birlikteler ve sizin ihtiyaç, istek ve amaçlarınıza daha uygun yeni bir duruma rehberlik etmek için yardım ediyorlar.

  4 ve 9 = 449 veya 499: Melekleriniz size, bitmeleri gereken bir durumu bırakmanın zamanı olduğunu söylüyorlar. Onlar size, bir kapının kapandığında diğerinin açılacagını hatırlatıyorlar. Süphesiz ki melekler size yeni kapıların açılması için yardım ediyorlar. Ve bu değişimle birlikte gelen şu an sizi içine çeken herhangi bir acının iyileştirilmesine de yardım ediyorlar. Meleklerinizden bitiş ve başlangıçların, dualarınızın cevapları olduğunu anlayacak inanca sahip olmanıza yardımcı olmasını isteyin.

  4 ve 0 = 440 veya 400: Yaratıcı ve melekler sizin çok cok sevildiğinizi bilmenizi istiyorlar. Onlar sizden bir an durup bu sevgiyi hissetmenizi istiyorlar. Çünkü bu birçok sorularınızın cevabı olacak ve her türlü durumda meydan okumaya karar vermenizi sağlayacak.

  5’İN KOMBİNASYONLARI

  5 ve 1 = 551 veya 511: Düşünceleriniz hayatınızdaki değişiklikleri yaratıyor. Düşüncelerinizi arzu ettiğiniz yönde tutun, oraya yöneltin. Yakında çıkıp gelecek olan gördüğünüz değişiklikler arzu ettiğiniz gibi değilse düşüncelerinizi durdurabilir veya yeniden değiştirebilirsiniz.

  5 ve 2 = 551 veya 522: Dualarınız ve amaçlarınız açıktı, netti, güçlüydü ve rezervasyon yoktu. Dolayısıyla değişimin öngördüğünüzden daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini beklediniz. Dilekleriniz gerçekleşmediği zaman onlardan vazgeçmeyin. Onlar hiç beklenmedik şekilde meydana gelirler, o yüzden inancınızı tam tutun. Sık sık Yaratıcı’yla konuşun ve şüphelerinizi gidermesini isteyin.

  5 ve 3 = 553 veya 533: Yukarıdaki ustalar sizin yakında olmasından korktugunuz büyük hayat değişikliğine hazırlamaya çalışıyorlar. Ve sizin bilmenizi istiyorlar ki bu değişiklik boyunca sizin elinizi tutuyor olacaklar ve herşey iyi olacak. Değişikliği kucakla ve onun içindeki kutsamalara bak.

  5 ve 4 = 554 veya 544: Melekleriniz şu anda hayatınızdaki önemli değişiklikler için işin içinde.

  5 ve 6 = 556 veya 566: Materyalist hayatınız belirgin bir şekilde değişiyor. Yeni bir ev araba yada mülk gibi.

  5 ve 7 = 557 veya 577: Bu hedeflemiş olduğunuz ertelenmiş bir değişimin size fiziksel veya duygusal veya entellektüel olarak veya her üçünün birleşiminin size ulaşmasının gerçekleşmesidir. Sahada kalın ve çok yakında bu değişikliklerin sizin ve sizin etrafinızdaki insanların hayatlarına eklediği değişikliklerin izlerini, ipucularını göreceksiniz.

  5 ve 8 = 558 veya 588: Bu numara serisi 11.saatte yani tam değişimden önce olduğunuzu gösterir. Korkmayın… Çünkü bu değişim esnasında desteklenecek ve sevileceksiniz. Şu anda yakında olmasından korktuğunuz bu olaydan ve değişimden korkmayın.

  5 ve 9 = 559 veya 599: Yeni değişikliklere açık ve hazır olmak için geçmişi bırakmak çok önemlidir. Bu sayı serisi sizden eskiyi bırakmanızı ve zamanında bunun çok hayatsal bir fonksiyona hizmet ettiğini bilmenizi istiyor. Diğer taraftan hayat bir akışkandır ve değişim engellenemezdir. Bilin ki yeni olan kapınızda , sizin onu içeri almanızı bekliyor. Yeniyi içeriye davet ederken eskiyle olan zincirlerinizi sevgiyle koparıyorsunuz.

  5 ve 0 = 550 veya 500: Bu hayatınızdaki değişikliklerin ilahi ve mükemmel bir sıralamda olduğunu gösteren önemli bir mesajdir. Bu rakamlar Yaratıcı`nın armağandır, ve Yaratıcının arzusunun sizin kendinize daha yüksek hizmet etmesini istemesinin bir göstergesidir.

  6`NIN KOMBİNASYONLARI

  6 ve 1 = 661 veya 611: Düşüncelerinizi cennet bölgesinde tutun ve dünyevi endişelerden kurtulun, bırakın gitsin. (611`in anlamı: Materyalist dünyada şu an sizi rahatsız eden birşeyi düzeltmek için yardım isteyin.)

  6 ve 2 = 662 veya 622: Bir satınalma veya mülk edinme yolunuza çıkacak.

  6 ve 3 = 663 veya 633: Yukarıdaki ustalarınız size ilahi yaşam amacina ulaşmak için gerekli ve ihtiyacınız olan materyalleri öğrenmenize yardım ediyorlar. Bu okul taksidi için gereken para olabilir veya size öğrenimlerinizi uygulama veya işlerinizi iyileştirme için gerekli olan çıkışlar olabilir. Ustalar bunu size getirmek için çalışıyorlar. Bilmenizi istiyorlar ki bu yardımı almayı hakediyorsunuz ve bunu başkalarına vermenize de olanak sağlanacak.

  6 ve 4 = 664 veya 644: Melekleriniz sizi, dikkatinizin çok fazla materyalist dünya üzerinde olduğu için uyarıyor. Onlar, endişelerinizi onlara teslim etmenizi istiyorlar, böylece araya girebilirler. Dikkatinizi cennet ve dünya arasında dengeleyin ve bilin ki size verilecekler tamamen sınırsızdır özellikle yaratıcı ile elele çalışırsanız.

  6 ve 5 = 665 veya 655: Materyalist hayatınız gözle görülür şekilde değişiyor. Bu, araba, ev veya herhangi bir mülk olabilir.

  6 ve 7 = 667 veya 677: Bu, materyalist dünyayla düşüncelerinizin ve işinizin çok belirgin olduğunu gösteren bir onaylamadır. Ruh, vucut ve akıl arasındaki dengeyi koruyabilirsiniz… Aktivite ve düşüncelerinizi başariyla dengeleyebilirsiniz. Muhteşem bir iş çıkartıyorsun, devam et!

  6 ve 8 = 668 veya 688: Materyalist dünyada, birşeye sahip olmaya yelken açmak gibi bir yola gitmek üzeresiniz. Eğer materyalist dünyanızda birşeyi kaybetme veya satma düşünceniz yoksa düşüncelerinizi ve bu gidişatı değiştirebilirsiniz. Diğer taraftan birşey satma veya elle tutulabilir birşeyden ayrılma durumunuz varsa bunu isteğinizin gerçekleşmek üzere olduğuna dair bir işaret olarak kabul edebilirsiniz.

  6 ve 9 = 669 veya 699: Bu materyalist parçalarınızdan (maddelerinizden) ayrılmadır. Özellikle belli tip bir materyale sahipseniz. Bu numara serileri sizden bırakmanızı ve ayrılmanızı istiyor. Aynı zamanda bu bir sattığınız veya kaybettiğiniz bir şeyin daha iyisiyle yer değiştireceğine dair mesajdır. Daha iyisine sahip olmaya hazır olduğunuz için umduğunuzun üstünde olan yeni sahiplenmelere açık olun. En iyisini hakediyorsunuz.

  6 ve 0 = 660 veya 600: Bu sizin yaratıcınızdan materyalist dünyanızla ilgili gelen bir mesajdır. Yaratıcıdan gelen ilahi rehberlik sizin dünyevi arzulara daha az odaklanmanızı istiyor. Fakir bir hayat yaşamanızı isteyen Yaratıcı değil. Yaratıcınız ihtiyaçlarınızı karşılamak için spiritüel bakış açısına sahip olmanızı istiyor. Bilinki yaratıcı sizin içinizde ve ihtiyaciniz olan herşeyin kaynağı sadece inanç. Minnettarlığınızı saklayın ve ihtiyacınız olan materyalleri size getirecek olan işaret ve firsatlara açık olun. “Önce Yaratıcı`nın krallığını arayın, gerisi size eklenecektir.” Cümlesi bu numara serisinden oluşan mesajın kalbidir.

  7`NİN KOMBİNASYONLARI

  7 ve 1 = 771 veya 711: Bu çok iyi idare ettiğinizin, iyi yaptığınızın onayıdır. Doğru yoldasınız, o yuzden devam edin. Bu düşüncelerinizi iyi seçtiğinizin işaretidir ve bu size amaçlarınıza daha da durmaksızın odaklanmanız için ilham vermelidir. Düşüncelerinize uygun heyecanları eklediğinize emin olun. Örneğin,hayatınızdaki armağanlar için kendinizi muteşekkir hissetmek gibi. Bu minnettarlık farkındalığınızın gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

  7 ve 2 = 772 veya 722: Son zamanlarda yeni bir işe veya okul kabulüne veya krediye başvurdunuz mu? Bu numaralar iyi haberlerin göstergesidir. Sizden sıkı sarılmanızı ve inancınızı duraksatmaya izin vermemenizi istiyorlar.

  7 ve 3 = 773 veya 733: Yukarıdaki ustalar çok neşeli. Sadece içinizdeki gerçek ilahiliği gördükleri için değil ama aynı zamanda seçmiş olduğunuz yolun doğru olduğuna hem fikir oldukları için. Sizin mutluluğu hakettiginizi bilmenizi istiyorlar. Seçtiğiniz yolla ve içinizdeki ilahi mirasla birlikte gelen kutsal mutluluğun akmasına izin vermenizi istiyorlar.

  7 ve 4 = 774 veya 744: Melekler sizi kutluyorlar ve yaptığınız iyi işe devam edin tam yolunda doğru yoldasınız. Düşüncelerinizi odaklanmış tutun çünkü büyük ve pozitif bir etkisi olacak diyorlar.

  7 ve 5 = 775 veya 755: Bu, size yakında fiziksel, duygusal veya zihinsel olarak (veya üçü birden) gecikmiş bir değişime ulaşmak için hedefte olduğunuzun bir onayıdır. Sahada kalın ve böylece sizin ve sizin etrafinızdakilerin hayatına değişikliklerin nasıl eklendiğine yakında şahit olacaksınız.

  7 ve 6 = 776 veya 766: Bu materyalist dünyayla olan düşünceleriniz ve işşnizin doğru amaçta olduğunun onayıdır. Düşüncelerinizi ve aktivitelerinizi çok başarılı bir sekilde dengelemişsiniz. böylece aklınıza, vucudunuza ve ruhunuza gerekli olan özeni gösteriyorsunuz. Bu işi iyi beceriyorsunuz, devam edin!

  7 ve 8 = 778 veya 788: İş veya ilişki gibi hayatınızın bir parçasının bittiğini mi hissediyorsunuz. Bu, duygularınızın doğru olduğunun bir onayıdır. Bitiş durumundaki pozitif bir değişim anlamına gelebilir veya hayatınızın bir kısmının bitmeye yakınlaştığı anlamına da gelebilir. Hiçbirşey dikkate almadan bu numara serisi şiddetli bir durumun bitişini içeren pozitif bir değişimin iyi habercisidir. Sıkı durun çünkü hayatınız daha kolaylaşmak üzere.

  7 ve 9 = 779 veya 799: Tebrikler!.. Artık hayatınızın size uymayan eski parçalarından kurtuluyor ve kabuk değiştiriyorsunuz. Benliğinizin en üst seviyesi ile uyumlu daha otantik bir hayat yaşıyorsunuz. Bu numara serisi onurlu yaşama kararınızı alkışlıyor.

  7 ve 0 = 770 veya 700: Şu an direkt yaratıcıdan yaptığınız işle ilgili zihinsel, fiziksel ve ruhsal yardım alıyorsunuz. Şu andaki yolunuzda yürümekle kendinize ve diğer birçok insana yardım ediyorsunuz ve Yaratıcı sizden yaptığınız büyük işe devam etmenizi istiyor.

  8`İN KOMBINASYONLARI

  8 ve 1 = 881 veya 811: Hayatınızın belirli bir bölümünün sonuna yaklaşıyorsunuz. Eğer hayatınızın bir bölümünden yorulduysanız, memnun olun ki, çok yakında iyileşecek yada daha iyi olan birşeyle yer değiştirecek. Hayatınızın bu yolunda gitmeyen veya calişmayan kısmını serbest bırakıp, teslim olun, düşüncelerinizle geçmişten daha iyi bir hayata geçeceksiniz.

  8 ve 2 = 882 veya 822: Önünüzde bir kapı kapanırken diğeri açılıyor. Şu andan itibaren size çok yakın olan iç sesinizi dinlediğinizden emin olun. O size adımlarınızda rehberlik ederek bu geçiş ve bağlantı sırasındaki sabit bolluk ve bereketi sağlayacak.

  8 ve 3 = 883 veya 833: Mastırlarınız size “Devam Edin” diyorlar. Enerjinizi artırın, düşüncelerinize ve hislerinize odaklanın.

  8 ve 4 = 884 veya 844: Bu, hayatınızın son aşaması hakkında meleklerinizden bir mesajdir. Onlar bilmenizi isterler ki olaylar yavaşlıyor, onlar sizinleler ve sizin ithiyaç, arzu ve amaçlarınıza daha uygun yeni bir durum için rehber olmaya yardım edecekler.

  8 ve 5 = 885 veya 855: Bu numara serisi 11.saatte yani tam değişimden önce olduğunuzu gösterir. Korkmayın… Çünkü bu değişim esnasında desteklenecek ve sevileceksiniz. Şu anda yakında olmasından korktuğunuz bu olaydan ve değişimden korkmayın.

  8 ve 6 = 886 veya 866: Materyalist dünyanızda bir malınızı, mülkünüzü satmak gibi bir yol ayırımındasınız. Hayatınızdan o materyali satmaya ve kaybetmeye niyetli değilseniz, düşüncelerinizi bu yönde değiştirebilirsiniz. Buna rağmen eğer satmaya veya koparmaya niyetliyseniz, dünyanızdan, bu sizin doğru olarak gerçekleşmesini istediğiniz işareti göz önünde tutun.

  8 ve 7 = 887 veya 877: Bir ilişkinizin veya işiniz gibi bir şeyin hayatınızdaki son aşamasına geldiğini hissetmiş miydiniz? Bu hislerinizin doğruluğunun onayıdır. Sonun anlamı, durumun değişimindeki pozitif işarettir, yada hayatınızın bir parçasının tamamlanmaya yaklaştığının anlamıdır. Ne olursa olsun bu sayı dizisi şiddetli durumun tamamlanmasını gerektiren yakında çıkıp gelecek pozitif değişim hakkındaki iyi haberlerin habercisidir. Sıkı durun çünkü hayatınız kolaylaşıyor.

  8 ve 9 = 889 veya 899: Hayatınızın belirli bir parçası sona eriyor, başka olayları da beraberinde getirerek domino etkisi yapar gibi. Trenin ray hattının sonuna gelmesi gibi. Bir vagonun dururken, diğer vagonların durmadan önce yavaşlaması gibi. Bu sayı dizisi bir olaylar dizisinin içine girdiğinizin, hayatınızın bazı bölümlerinin yavaşladığının, bazı bölümlerinin durduğunun bir mesajıdır. Üzülmeyin çünkü bu değişimler yeni düzen için gerekli ve yeni olayların, durumların başlaması sizin içindir.

  8 ve 0 = 880 veya 800: Mükemmel yaratıcınızdan bir mesaj; olması yakın sonuçlanmaları sizin ilahi planınızın bir parçası olduğunu müjdeliyor. Onlar sizin dualarınızı cevaplarıdır. Yaratıcıdan, gelmekte olan değişikliklerle ilgili korku ve endişelerinizi yatıştırması için yardım isteyin.

  9`UN KOMBINASYONLARI

  9 ve 1 = 991 veya 911: Düşüncelerinizin ürünü olarak size yeni bir kapı açıldı. Şimdi kendi düşüncelerinizle yarattığınıza uzun uzun bakmak ve onunla göz göze gelme fırsatınız var. Bırakın eskiler yok olup gitsin, sizin isteklerinize göre yenileri gelecektir.

  9 ve 2 = 992 veya 922: Eğer son zamanlarda işiniz, sevgilinizi vs. kaybetmekten dolayı acı çektiyseniz bunun çok yakın bir gelecekte biteceğini ve yerine yenisinin geleceğini bekleyin. Perde arkasında sizi de içeren pek çok olay oluyorken Yaratıcı’nın sizi unuttuğunu düşünüyor olmanıza rağmen her şey sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Üzülmeyin, endişelenmeyin, şu anda sizi yönlendiren içinizdeki hayatınızın enerjisini hissedin. Son zamanlardaki kayıplarınızla cezalandırılmıyorsunuz. Evren sizi yeniliklere hazırlıyor.

  9 ve 3 = 993 veya 933: Bu, hayatınızda size uymayan, sizinle bütünleşmeyen, sadece kendi amaçlarına hizmet eden durumları terk etmeniz için güçlü bir mesajdır. Bu gibi durumlara inanmadığınız halde sırf korku yüzünden bağlı kalmayın. Şunu bilmelisiniz ki her an sona biraz daha yaklaşıyorsunuz. Kendiniz ve geleceğinizle ilgili pozitif bakış açısına sahip olmanız sizin için çok önemli. Aslında bu bakış açısı gelecekte tecrübe edeceğiniz deneyimlerinizi meydana getirir. O yüzden rehberlerinizden sevgiyle dolu düşünceleri seçmenizde size yardımcı olmalarını isteyin.

  9 ve 4 = 994 veya 944: Melekleriniz size, bitmeleri gereken bir durumu bırakmanın zamanı olduğunu söylüyorlar. Onlar size, bir kapının kapandığında diğerinin açılacağını hatırlatıyorlar. Süphesiz ki melekler size yeni kapıların açılması için yardım ediyorlar. Ve bu değişimle birlikte gelen şu an sizi içine çeken herhangi bir acının iyileştirilmesine de yardım ediyorlar. Meleklerinizden bitiş ve başlangıçların, dualarınızın cevapları olduğunu anlayacak inanca sahip olmanıza yardımcı olmasını isteyin.

  9 ve 5 = 995 veya 955: Yeni değişikliklere açık ve hazır olmak için geçmişi bırakmak çok önemlidir. Bu sayı serisi sizden eskiyi bırakmanızı ve zamanında bunun çok hayatsal bir fonksiyona hizmet ettiğini bilmenizi istiyor. Diğer taraftan hayat bir akışkandır ve değişim engellenemezdir. Bilinki yeni olan kapınızda, ve sizin onu içeri almanızı bekliyor. Yeniyi içeriye davet ederken eskiyle olan zincirlerinizi sevgiyle koparıyorsunuz.

  9 ve 6 = 996 veya 966: Bu materyalist parçalarınızdan (maddelerinizden) ayrılmadır. Özellikle belli tip bir materyale sahipseniz. Bu numara serileri sizden bırakmanızı ve ayrılmanızı istiyor. Ayni zamanda bu bir sattığınız veya kaybettiğiniz bir şeyin daha iyisiyle yer değiştireceğine dair mesajdir. Daha iyisine sahip olmaya hazır olduğunuz için umduğunuzun üstünde olan yeni sahiplenmelere açık olun. En iyisini hakediyorsunuz.

  9 ve 7 = 997 veya 977: Tebrikler!.. Artık hayatınızın size uymayan eski parçalarından kurtuluyor ve kabuk değiştiriyorsunuz. Benliğinizin en üst seviyesi ile uyumlu daha otantik bir hayat yaşıyorsunuz. Bu numara serisi onurlu yaşama kararınızı alkışlıyor.

  9 ve 8 = 998 veya 988: Hayatınızın belirli bir parçası sona eriyor, başka olayları da beraberinde getirerek domino etkisi yapar gibi. Trenin ray hattının sonuna gelmesi gibi. Bir vagonun dururken, diğer vagonların durmadan önce yavaşlaması gibi. Bu sayı dizisi bir olaylar dizisinin içine girdiğinizin, hayatınızın bazı bölümlerinin yavaşladığının, bazı bölümlerinin durduğunun bir mesajıdır. Üzülmeyin çünkü bu değişimler yeni düzen için gerekli ve yeni olayların, durumların başlaması sizin içindir.

  9 ve 0 = 990 veya 900: Mükemmel yaratıcınızdan bir mesaj; olması yakın sonuçlanmaları sizin ilahi planınızın bir parçası olduğunu müjdeliyor. Onlar sizin dualarınızı cevaplarıdır. Yaratıcıdan, gelmekte olan değişikliklerle ilgili korku ve endişelerinizi yatıştırması için yardım isteyin.

  Sevgiyle ve Işıkla,

  Sevgim Çöloğlu

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  *** Doreen Virtue Melek Sayıları kitabından derlenmiştir.

  www.dshestyle.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. www.dshestyle.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.dshestyle.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

  Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

  Latest Posts

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY...

  Değerini Başkalarının Onayı Belirlemiyor!

  Kendinizi diğer insanların beklentilerine göre şekillendiriyorsanız, örneğin kendi doğrularınızın yerine başkasına ait olanları koyuyorsanız, bunun tek nedeni onların övgülerine, kabullerine ve sevgilerine duyduğunuz ihtiyaçtır....

  AKREP BURCUNDA SÜPER DOLUNAY

  27 Nisan 2021 Salı günü saat 06.31’de 7 derece Akrep burcunda, yılın en zorlu, sert, yıkıcı, sarsıcı, ani ve beklenmedik enerjilerini içinde barındıran bir...

  Editörün Seçimi

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar Tarifi

  Sizin için harika bir tarifimiz var. Çikolatalı ve Muzlu Yulaflı Bar tarifini biz çok sevdik, sizin de denemenizi istedik. Mis gibi kokan bir fincan...

  Bir Hayali Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

  Hayat ne istediğini bilenlere daima yardım eder. Ne istediğini bilmek demek, insanın kendisi için neyi layık gördüğünden emin olma halidir. Küçük bir şüpheye ve...